Skocz do zawartości

ATF POLSKA EKSTRAKLASA


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ofoe, Kosowski, Uche, Żurawski, Ivi Lopez.

Cieszę się, że mogłem pomóc!

A tak swoją drogą to jedynką przyjacielu tylko Ofoe :)

Chociaż Żuraw blisko.

Ofoe może i miał znakomity sezon, ale to  był tylko jeden sezon i to też nie od początku, bo przyjechał niezbyt przygotowany do gry. Mimo wszystko dla mnie to Żurawski czy Ivi byliby wyżej. Ja sam i tak raczej będę wybierał legionistów, to Vadis nie byłby u mnie w pierwszej trójce.

 

Edytowane przez The Game 85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zaczynają teksty o jednym sezonie... :) Nic to, że zdominował Ekstraklasę jak nikt w XXI wieku.

Dlatego wolałem, by gra opierała się o peak.

To ja już podejrzewam jak będzie pierwszy pick kolegi @The Game 85 i jest to od początku jeden z moich głównych kandydatów do busta :)

Jednak to @Braveheart22 go wziął :D :D :D

Ale bust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecamy się wszyscy obcokrajowcami, którzy rządzili naszą ligą (może i słusznie), ale takiego grajka jak Żurawski to ja nie widziałem w naszej lidze, w XXI wieku. Egzekutor i w sumie kreator w jednym. Bierzesz go, masz ułożoną ofensywę. Kilkuletni streak 20+ bramek w lidze. Umiejętności techniczne, strzał, niesamowita elegancja w grze. W dodatku bonus za występy w pucharach. Etatowy reprezentant Polski, grając w ekstraklasie. Mój ulubiony grajek chyba z naszej ligi. Tylko nie spieprzyć jego obudowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Podniecamy się wszyscy obcokrajowcami, którzy rządzili naszą ligą (może i słusznie), ale takiego grajka jak Żurawski to ja nie widziałem w naszej lidze, w XXI wieku. Egzekutor i w sumie kreator w jednym. Bierzesz go, masz ułożoną ofensywę. Kilkuletni streak 20+ bramek w lidze. Umiejętności techniczne, strzał, niesamowita elegancja w grze. W dodatku bonus za występy w pucharach. Etatowy reprezentant Polski, grając w ekstraklasie. Mój ulubiony grajek chyba z naszej ligi. Tylko nie spieprzyć jego obudowy :)

Tęsknota za młodością przez Ciebie przemawia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

I dlatego prosiłem, by doprecyzować regulamin.

Teraz już będę wiedział, by brać Łukasza Surmę i Jasia Wosia.

tyle, że nikt tu nie kwestionuje top Ofoe, mówię tylko, że raczej łatwiej jest zagrać jeden wybitny sezon i tak zostać zapamiętanym niż zrobić to kilkukrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Ja Radovica nie lubie bo reprezentuje w piłce to co najgorsze aktorstwo, chamstwo, Legie, brudną gre itp.

W zyciu bym go nie chciał w swojej drużynie.

też go nie lubiłem, ale klasę trzeba docenić, nie widziałem rankingu obcokrajowców bez Rado w top3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

tyle, że nikt tu nie kwestionuje top Ofoe, mówię tylko, że raczej łatwiej jest zagrać jeden wybitny sezon i tak zostać zapamiętanym niż zrobić to kilkukrotnie

Ogor to był dzik nad dziki, sam Legię poprowadził do tytułu, niesamowitą miał te pół sezonu, pełna dominacja w lidze, na minus tylko to, że to była chyba jedna z najsłabszych ekstraklas w ostatniej dekadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ja Radovica nie lubie bo reprezentuje w piłce to co najgorsze aktorstwo, chamstwo, Legie, brudną gre itp.

W zyciu bym go nie chciał w swojej drużynie.

No ja szczerze to się zastanawiałem, bo po sympatii bym zdecydowanie kogoś innego brał. 

Ale sportowo grajek bdb, długo na naszej scenie, miał mocne "peakowe" sezony + świetne występy w pucharach. Legenda Legii. No i też daje mi uniwersalność na ten moment pod dalsze wybory. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Już się zaczynają teksty o jednym sezonie... :) Nic to, że zdominował Ekstraklasę jak nikt w XXI wieku.

Dlatego wolałem, by gra opierała się o peak.

To ja już podejrzewam jak będzie pierwszy pick kolegi @The Game 85 i jest to od początku jeden z moich głównych kandydatów do busta :)

Jednak to @Braveheart22 go wziął :D :D :D

Ale bust

Vadis był bezsprzecznie najlepszym graczem tamtego sezonu. Ale Legia strasznie czołgała się po ten tytuł. Nawet w ostatniej kolejce nie potrafili wygrać z Lechią u siebie, a tytuł zawdzięczają Lechowi i jego remisowi w Białymstoku. Byłem na tym meczu i kibice byli zadowoleni z awansu do pucharów, ale jakiś niedosyt był, że dało to tytuł Legii. Gdyby Vadis był kozakiem i mega dominatorem, to by to domknął sam w meczu z Lechią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.