Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.06.2023 o 23:46, julekstep napisał:

(*)

legenda

 

 

niestety widzę że jego Opus Magnum (film 'Intermajor') został usunięty :( 

a nie! jednak jest uff

 

super, niezwykle cenna wrzuta

 

ktoś mi tak w skrócie wytłumaczy jak coś takiego może być interesujące / zabawne (?) dla osób 30+ i to takich, wydawało by się,  w miarę inteligentnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, rw30 napisał:

super, niezwykle cenna wrzuta

 

ktoś mi tak w skrócie wytłumaczy jak coś takiego może być interesujące / zabawne (?) dla osób 30+ i to takich, wydawało by się,  w miarę inteligentnych?

jednych bawi uniwersum szkolnej

innych podmienianie o z ą przez x lat

 

pick ur poison

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższa droga na świecie do przejścia prowadzi z Kapsztadu (RPA) do Magadanu (Rosja). Nie potrzeba samolotów ani łodzi, są mosty. To 22 387 kilometrów (13911 mil) i podróż zajmuje 4492 godziny. To byłoby 187 dni chodzenia bez przerwy, czyli 561 dni spaceru 8 godzin dziennie. Po trasie przechodzisz przez 17 krajów, sześć stref czasowych i wszystkie pory roku.

May be an image of map and text that says "Baffin Bay Greenland Arctic Ocean Iceland Ocean East Siberian Sea Barents Sen Sweden Finland Ireland Denmark Poland France Austria Spain ©Magadan ਨ 4,492h 2,387km Okhotsk Italy Ukraine Romania Greece Morocco Western Tunisia Sahara Algeria Mauritania Kazakhstan Mongolia Turkey Japan Libya Uzbekistan Kyrgyzstan Turkmenistan Mali Guinea South Korea Iraq Egypt Niger China Iran East China Sea Afghanistan Pakistan Chad Nigeria Saudi Arabia Nepal Sudan Guirea PhillippineS Oman India Myanmar (Burma) Thailand Yemen GuA ouSun Ethiopia Philippines Bay Arabian Sea DRC Bengal Gulf Thailand Kenya Somalia Laccadive Sea anzania Angola Namibia Zambia Indonesia Botwana Mozambique Cape Town Madagascar ndian Ocean Google"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał:

Jaki najlepszy bank pod wzgledem konta internetowego/apki w telefonie i ogolnie zajebistosci?

ja jestem od lat z Aliorem (i firmowe i prywatne konto ) i jestem zadowolony + bardzo fajna opcja z kantorem (czyli konto walutowe). Wystawiam faktury w € więc dla mnie ważna sprawa.

Ale to nie tak że nawet mam porównanie - bo nie mam, natomiast jestem zadowolony, konto za darmo, za firmowe 10PLN na miesiąc, jakaś opłata za kartę parę złotych i tyle. Nie ma tam nic co by mnie szczególnie denerowało. 

PKO BP ma ŚWIETNE karty kredytowe, MC Platinum / Visa Infinite, świetne ubezpieczenia podrożne i sportowe do karty, b. dobre przeliczniki walut za granicą, ubezpieczenie wkładu własnego wypożyczonego samochodu  i parę innych bonusów, ostatnio nabyłem i też jestem bardzo zadowolony. Apka też ok. Jak ktoś potrzebuje KK i sporo podróżuje to też polecam.

Tyle w temacie.

8 godzin temu, blackmagic napisał:

PKO Bp na fajna apke ale obsługa w placówce to dramat

byłem u nich w oddziale (na rynku we Wro) z 3x jak załatwiałem KK, wiadomo, to trochę inna obsługa niż standardowa 'przy okienku' ale koleś kumaty i sympatyczny, potem dobry kontakt mailowy czy telefoniczny dla spraw które nie wymagały obecności fizycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, blackmagic napisał:

PKO Bp na fajna apke ale obsługa w placówce to dramat

Jeżeli nie musisz nigdy osobiście iść do banku to PKO Bp jest dobry i ma szybkie weryfikacje profilu zaufanego i wsparcie systemów rządowych. 
Zabija go tylko ze to bank emerytów którzy towarzysko do pani Krysi z okienka zabić nudę przychodzą, zapłacić za prąd lub wypłacić 50 zeta na dowód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rw30 napisał:

ja jestem od lat z Aliorem (i firmowe i prywatne konto ) i jestem zadowolony + bardzo fajna opcja z kantorem (czyli konto walutowe). Wystawiam faktury w € więc dla mnie ważna sprawa.

Ale to nie tak że nawet mam porównanie - bo nie mam, natomiast jestem zadowolony, konto za darmo, za firmowe 10PLN na miesiąc, jakaś opłata za kartę parę złotych i tyle. Nie ma tam nic co by mnie szczególnie denerowało. 

Ja w Aliorze mam konto od samego początku i zastanawiałem się czy polecić bo jak działa to działa wszysto ok. Ale:

1) karta żony nie działa w internacie mimo nadawania e-pinu i rozmów z konsultantami. Nie przeszkodziło to komuś okraść kartę na pare tysiecy złotych (do limitu) gdzie pomimo tego że transakcje powinny być autoryzowane e-pinem w aplikacji mobilnej to jedyny sms jaki przyszedł  to o przekroczeniu limitu. Na plus oddali po reklamacje wszystkie pieniadzę.

2) Parę razy miałem sytuacje że wszystkie karty przestały mi nagle działać o czym dowiedziałem się kupując mięso w sklepie. Po dwóch dniach zaczęły działać w miarę normalnie żeby po jakimś czasie karta debetowa działa tylko w Internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

ja korzystam tylko z debetowej od nich i nigdy żadnych problemów  @Gregorius

wiem. Dużo osób nie miała żadnych problemów. No ale ja akurat z żoną mieliśmy  te które napisałem. Nowe debetowe działają jak na razie bez zarzutu. Aczkolwiek zagadką jest dla mnie ich autoryzacja płatności. Czasem płatności powyżej 300 zł idą bez zatwierdzenia w aplikacji. 

Ale zasadniczo jestem na tyle zadowolony że mam dalej konto założone w pierwszym albo drugim miesiącu istnienia banku. 

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.