Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, fluber napisał:

Zazwyczaj w stronę kapitalizmu:)

no tak

nawet w najbardziej krwiożerczym kapitalizmie będzie istnieć jakaś grupa osób z potrzebami 'metafizycznymi' -> przecież już P_M to napisał

no i zgodnie z duchem kapitalizmu lepiej tę grupę zagospodarować tak żeby płaciła 200 zeta (czy ile tam wyłudzacie) za sesję 2x w tygodniu niż wrzucała 10 zeta na tacę w niedzielę

 

będziesz się smażył w piekle -> nie wiem czy wiesz, ale odnaleziono niedawno nieznane zapiski Dantego, gdzie opisuje 10ty krąg piekła zarezerwowany dla kołczy i psychologów

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

no tak

nawet w najbardziej krwiożerczym kapitalizmie będzie istnieć jakaś grupa osób z potrzebami 'metafizycznymi' -> przecież już P_M to napisał

no i zgodnie z duchem kapitalizmu lepiej tę grupę zagospodarować tak żeby płaciła 200 zeta (czy ile tam wyłudzacie) za sesję 2x w tygodniu niż wrzucała 10 zeta na tacę w niedzielę

 

będziesz się smażył w piekle -> nie wiem czy wiesz, ale odnaleziono niedawno nieznane zapiski Dantego, gdzie opisuje 10ty krąg piekła zarezerwowany dla kołczy i psychologów

Ja się nie zajmuję potrzebami metafizycznymi:) Tym się zajmuje Lejlani z wesołą ekipą, nie wiesz nawet co krytykujesz.

Kurde, jeczysz jak moi kumple, którzy nie kumają jak mogę wydawać 500 złotych miesięcznie na masażystkę, a w życiu na masażu nie byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ja się nie zajmuję potrzebami metafizycznymi:) Tym się zajmuje Lejlani z wesołą ekipą, nie wiesz nawet co krytykujesz.

Kurde, jeczysz jak moi kumple, którzy nie kumają jak mogę wydawać 500 złotych miesięcznie na masażystkę, a w życiu na masażu nie byli.

Jeden masaż na miesiac to faktycznie... No chyba że Ty faktycznie "na masażystke" wydajesz ale wtedy co na to żona bo kumple z kółka różańcowego jak napisałeś nie rozumieją. xD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał:

Jeden masaż na miesiac to faktycznie... No chyba że Ty faktycznie "na masażystke" wydajesz.

No przecież, że nie jeden

3 minuty temu, julekstep napisał:

nawet nie wiesz czym sie zajmujesz

Ja nie wiem czym się zajmuję, Ty wiesz, na tym możemy zakończyć dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja nie wiem czym się zajmuję, Ty wiesz, na tym możemy zakończyć dyskusję.

'dyskusja' została zakończona w momencie

2 godziny temu, fluber napisał:

Nie będę prowadził dyskusji o metodologii z filozofem, który nawet nie wie co to takiego

w którym pokazałeś że nie rozumiesz nawet terminów o których piszesz

 

teraz piszę do innych 'ku przestrodze' a Ty jesteś tylko obiektem 'eksperymentu'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

 

w którym pokazałeś że nie rozumiesz nawet terminów o których piszesz

 

teraz piszę do innych 'ku przestrodze' a Ty jesteś tylko obiektem 'eksperymentu'

Powinienem był napisać że nie będę dyskutował o butach z szewcem, który chodzi boso. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

wiadomka

lepiej podyskutować z kołczem z problemami 😘

Ja mogę podyskutować o wszystkim, ale że ślepym o kolorach jest ciężko. Podałem wyniki badań ankietowych i nieankietowych, podałem standardy zawodu, nic więcej nie mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ja mogę podyskutować o wszystkim, ale że ślepym o kolorach jest ciężko. Podałem wyniki badań ankietowych i nieankietowych, podałem standardy zawodu, nic więcej nie mogę zrobić.

łap inne wyniki badań nie ankietowych:

93% of coaches are liars, 7% are just stupid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

łap inne wyniki badań nie ankietowych:

93% of coaches are liars, 7% are just stupid

Aha. 

6 minut temu, Krzemo napisał:

Ludzie na chleb nie mają, a tu 500 zł na masażystkę lekka ręką. 

Dużo pracuje, podejrzewam że bez masaży nie byłbym w stanie tyle pracować, więc wychodzę na plus.

To miała być analogia do coachingu i tego, że ludzie dzięki takim sesjom więcej zarabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.