Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

86% of companies that could calculate their return on investment said that they at least made back their initial investment. 19% indicated an ROI of 50x the investment. 28% saw an ROI of 10-49x the investment. The median ROI is 7x the investment

no ładnie tam się szkodniki reklamują

jakaś metodologia, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

czyli rzucanie cyferkami na wiare

bardzo mnie zaskoczyles! totalnie!

Nie będę prowadził dyskusji o metodologii z filozofem, który nawet nie wie co to takiego, sorry, ale nie wiem po co. Daj mi normalnie pracować, daj firmom normalnie zarabiać, sam osiągają sukces bez coachingu i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

Nie będę prowadził dyskusji o metodologii z filozofem, który nawet nie wie co to takiego, sorry, ale nie wiem po co. Daj mi normalnie pracować, daj firmom normalnie zarabiać, sam osiągają sukces bez coachingu i tyle:)

aha

ładnie się podsumowałeś (a podkreślony fragment to już totalny banger)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ludzie słuchali bajek klechów z ambon, społeczeństwo jest teraz niby bardziej świeckie, ale część, w jakimś sensie ułomna mentalnie, kieruję się właśnie w stronę rakowego coachingu. 

Fenomeny poranka, psychimaginacje, wizualizacje. To jest mega gówno, które nic nie wnosi. A już to wmawianie za pieniądze, że ktoś jest nadczłowiekiem 😅 Te coachowe gadki to bajki dla ciemnego luda. Jak ktoś lizną trochę filozofii, to nic tu może zrobić jakiekolwiek wrażenia. 

 

A fluber się zagotował, wyraźnie czuć tu wibracje piątej gęstości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Krzemo napisał:

Kiedyś ludzie słuchali bajek klechów z ambon, społeczeństwo jest teraz niby bardziej świeckie, ale część, w jakimś sensie ułomna mentalnie, kieruję się właśnie w stronę rakowego coachingu. 

Fenomeny poranka, psychimaginacje, wizualizacje. To jest mega gówno, które nic nie wnosi. A już to wmawianie za pieniądze, że ktoś jest nadczłowiekiem 😅 Te coachowe gadki to bajki dla ciemnego luda. Jak ktoś lizną trochę filozofii, to nic tu może zrobić jakiekolwiek wrażenia. 

 

A fluber się zagotował, wyraźnie czuć tu wibracje piątej gęstości. 

no psychologia to zastępstwo religii w społeczeństwie 'świeckim' :)

ogólnie dziwne że fuber tak tego broni bo to powinien być grzech ciężki w KK (w sumie i teraz pewnie można to podciągnąć pod 1sze przykazanie :) )

no ale jak widać srebrniki > Jezus :(

27 minut temu, Krzemo napisał:

A fluber się zagotował, wyraźnie czuć tu wibracje piątej gęstości. 

on się ostatnio ciągle gotuje

a potem tradycyjne 'TO PRZECIEŻ EKSPERYMENT' (coś jak 'przecież żartowałem' Sławka xD )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

Ech, czuję się winny, a byliście przecież takim zgranym Pisteamem :D :D :D

Ja jestem team @Pablo81 i team Hołownia!

54 minuty temu, Krzemo napisał:

Kiedyś ludzie słuchali bajek klechów z ambon, społeczeństwo jest teraz niby bardziej świeckie, ale część, w jakimś sensie ułomna mentalnie, kieruję się właśnie w stronę rakowego coachingu. 

Fenomeny poranka, psychimaginacje, wizualizacje. To jest mega gówno, które nic nie wnosi. A już to wmawianie za pieniądze, że ktoś jest nadczłowiekiem 😅 Te coachowe gadki to bajki dla ciemnego luda. Jak ktoś lizną trochę filozofii, to nic tu może zrobić jakiekolwiek wrażenia. 

 

A fluber się zagotował, wyraźnie czuć tu wibracje piątej gęstości. 

No właśnie widzę że nikt nie wie czym jest prawdziwy coaching:/

30 minut temu, julekstep napisał:

no psychologia to zastępstwo religii w społeczeństwie 'świeckim' :)

ogólnie dziwne że fuber tak tego broni bo to powinien być grzech ciężki w KK (w sumie i teraz pewnie można to podciągnąć pod 1sze przykazanie :) )

no ale jak widać srebrniki > Jezus :(

To co robi Lejlani to grzech ciężki, ja pomagam ludziom:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Dokładnie tak samo jest z wiarą/religią :)

Nie, to zupełnie inaczej działa. Myślę, że ludzie po prostu nie mają czasu ani przestrzeni na przemyślenie i przedyskutowanie istotnych spraw i do tego nie wiedzą jak się w ogóle za to zabrać.  Rozumiem, że masz na myśli aspekt coachingu polegający na tym, że ludzie się lepiej czują, ale dla mnie coaching to narzędzie które ma pomagać w identyfikowaniu i osiąganiu konkretnych celów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.