Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wade - 64,60, Bosh - 60,00. Jakos nie wydaje mi się, żeby to rola miejscowego heroesa została bardziej zmarginalizowana. Szczerze watpie w to, Wade nadal bedzie gwiazdą tej drużyny, a Boshowi ilosc ppg zdecydowanie spadnie, a specjalistą od zbiorek i bloków a'la Big Ben w najlepszych czasach to on nigdy nie był i nigdy nie będzie. Obawiam się, że przy dobrych wiatrach Bosh moze liczyć na jakies 45 fpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bulek powiedz mi kogo wzialbys z numerem 7 ? tak ze 3 zawodnikow wymien i sobie oszacuj ich szanse na 35 fp w najblizszych dwoch sezonach

 

dla ludzi kwestionujacych wilQ - gosc jest debiutantem, Findek tez nim byl i smialiscie sie z Gorana Dragica

dostal sklad Crackerrsa i jesli bedzie aktywny to ten sklad bedzie lepszy bo gorszy byc nie moze - rownowaga mocy nie bedzie zaburzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drafcie jest kilku gosci, którzy mogą robic +35 i nawet jesli nie teraz, to w najblizszej przyszłosci.

 

Przede wszystkim natomiast Wilq traci swój jedyny atut za zawodnika, który probowal sił w wielu klubach i nigdzie na dobre nie moze zagrzac miejsca. To, że bedzie grał w Bucks nie znaczy ze bedzie z niego jakas madafaka. Gosciu jest po prostu przecietniakiem nba i powyzej pewnego poziomu nie wyjdzie nigdy.

 

Nie wspominając, że ma już 29 lat, a u Wilqa bedzie bodaj najmłodszym zawodnikiem.

 

Pamietamy skład Wańca w FBX#2, ten trejd moze przyczynic sie do rażacej dysproporcji sił w lidze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli wyjaśnienia, bo nie chce wchodzić w czyjąś taktyke, niemniej do poniższego jeszcze się ustosunkuję.

 

Wow, juz pojawily sie watpliwosci odnosnie moich poczynan? Niezle, wiec wyjasnie skad ten ruch: przejalem druzyne, ktora bez zadnych zmian w przyszlym sezonie zajelaby jakies miejsce w dolnej piatce. Taki uklad sugeruje bym wszedl w totalny rebuilding... ale tylko na pierwszy rzut oka bo jak sie przyjrzec blizej to widac, ze:

a) nie mam _zadnego_ mlodziaka z duzym potencjalem,

B) mam samych przecietnych weteranow (i srednia wieku druzyny powyzej 30), za ktorych nikt mi teraz nie sprzeda obiecujacego mlodziaka bo w offseason nikt nie chce ani nie potrzebuje przecietnosci tylko samych studow,

Racja, ale czy to oznacza, że nie mozna choć próbować? Myśle, ze za takich zawodników jak West czy Butler cos fajnego mogłbys otrzymac, a za pick - jesli nawet nie ode mnie, to od kogo innego mógłbys otrzymać sporo.

c) mam jeden (i do tego niski) pick w drafcie.

Z tym to ja się zupełnie nie zgodzę. Niski pick to pick w granicach 15-20, a pick 7 jest w tej lidze jednak towarem chodliwym. Pograsz z nami, to się przekonasz :)

 

Jakie to sa warunki na rebuilding? Wg mnie fatalne, wiec zrobie cos dokladnie odwrotnego: postarzeje sklad i sprobuje sklecic jak najlepsza druzyne na najblizszy sezon by miec jak najwiecej amunicji na trejdy w trakcie sezonu. Po pierwsze bede mial z tego wiecej frajdy, a po drugie skroci to moj okres nedzy w tabeli.

Fajnie, że chcesz trejdować w trakcie sezonu i nawet gotów byłbym zrozumieć, że za pick chcesz mieć cos pewnego. Dyskusyjna sprawa tylko, czy tym pewniakiem jest Gooden...

 

To prawda, ale ilu z nich dotrwa do #7? A z tych co sie ostana jaka masz pewnosc komu sie to uda?

Ja tam sie nie czaruje, wydraftowalbym jakiegos Haywarda i go wywalil w listopadzie bo stracilem cierpliwosc ;-)

I ja nie wierze w Haywarda, ale czy z "siódemką" trzeba brac Haywarda? Przecież są Davis, Patterson, a zwłaszcza Aminu i Monroe - zawodnicy spokojnie na teraz.

 

IMHO Gooden w Bucks ma troche wiekszy upside niz 7 pick w drafcie (wiemy jak gra, nie wiemy ile minut, u rookich nie wiemy obu tych skladowych)... i duuuuuuzo mniejszy downside dlatego na to poszedlem.

No wiesz, gra się w tej lidze, żeby próbowac osiągnąć upside, a nie, żeby uniknąć downside'u :)

A Gooden to dla mnie nie jest upside, bardziej mmi to przypomina ruch dosyc asekuracyjny.

 

Choć oczywiście życzę Tobie, żebyś to Ty się nie mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulek co tzn ze ten trejd ma sie niby przyczynic do razacej dysproporcji ? ze co ? wskaz ta dysproporcje

 

antek masz sklady w fbx123 ?

widze ze wszedzie jestes zainteresowany i aktywny ale mimo to chcialbym jako komish fbx1 prosic Cie do zmniejszenia liczby posiadanych zespolow do max. 2 a najlepiej jednego(oczywiscie w tym nadchodzacym sezonie mozesz sobie robic co chcesz)

to samo tyczy sie reszty wlascicieli posiadajacych wiecej niz jedna druzyne

chcialbym w NASTEPNYM sezonie ograniczyc liczbe takich osob do minimum,

i prosilbym obecnych GM o nie kupowanie nowych klubow w innych FBX ligach

 

wiele osob o tym mowilo ale zwiazku z problemami kadrowymi w kazdej z lig zarowno bulek jak i ja (nawet tego jeszcze nie konsultowalismy ;] ) chcielibysmy by od sezonu 2011/2012 bylo takich osob najmniej a najlepiej wogole jesli bedzie wiazalo sie to z upadkiem WNBA(FBX3) so be it

no i nie biore pod uwage redraftowania

 

mamy caly rok to sie dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcielibysmy by od sezonu 2011/2012 bylo takich osob najmniej a najlepiej wogole jesli bedzie wiazalo sie to z upadkiem WNBA(FBX3) so be it

no i nie biore pod uwage redraftowania

 

Chyba pomyliłeś role,Ty jesteś tylko od wklepywania tabelek a nie od decydowania czy FBx 3 będzie istnieć czy nie.Po drugie nie obrażaj ludzi tam grających.Po trzecie macie chyba kryzys w Fbx1 skoro Tobie powierzono tutaj komiszowanie.Po czwarte trzeba zredukować liczbe osób,ale prosze żeby ewentualne decyzje podejmowały osoby kompetentne bo takich tu nie brakuje.Po piąte wiele osób z Fbx3 włożyło w budowanie swojego zespołu wiele czasu i trzeba to też uwzględnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy może sobie sam sprawdzić:

http://archive.fantasysports.yahoo.com/nba/2009/97986

Ja nie moge bo mnie nie bylo w tej lidze ;-)
Dołączona grafika
Dzieki lorak, zreszta nie tylko mi sie to przyda skoro jest kilku nowych GMow.

 

A patrzac na ten obrazek juz rozumiem dlaczego wymieniliscie czesc kadry: 7 druzyn ponizej 10 ruchow, z ktorych zadna nie liczyla sie w walce?!? Yikes! Ale fuszerka! To jednego jestem pewny, przynajmniej pod tym wzgledem przebije swojego poprzednika (calkiem mozliwe, ze jeszcze przed rozpoczeciem sezonu) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli wyjaśnienia, bo nie chce wchodzić w czyjąś taktyke, niemniej do poniższego jeszcze się ustosunkuję.

Hmm, dziwna sprawa, ktos odpowiedzial na mojego posta w taki sposob jakby go edytowal ergo to wyglada jakbym cytowal sam siebie chociaz ja powyzszego nie pisalem (plus nie jestem pewny komu odpowiadam, ale jak domniemam autorem byl bulek).

 

Racja, ale czy to oznacza, że nie mozna choć próbować? Myśle, ze za takich zawodników jak West czy Butler cos fajnego mogłbys otrzymac

Sorry, ale blednie zakladasz, ze nie probowalem... porozsylalem sondy i wyciagnalem wnioski z odpowiedzi.

 

Z tym to ja się zupełnie nie zgodzę. Niski pick to pick w granicach 15-20, a pick 7 jest w tej lidze jednak towarem chodliwym. Pograsz z nami, to się przekonasz :)

Um, przynajmniej na razie tu musze uwierzyc na slowo ;-)

 

Fajnie, że chcesz trejdować w trakcie sezonu

Nie strasz mnie. To zabrzmialo jakbyscie w ogole nie trejdowali w trakcie sezonu... a mam nadzieje, ze nie trafilem na jedyna ciagla lige na swiecie, w ktorej contenderzy nie wzmacniaja sie kosztem tankujacych.

 

nawet gotów byłbym zrozumieć, że za pick chcesz mieć cos pewnego. Dyskusyjna sprawa tylko, czy tym pewniakiem jest Gooden...

Gdyby byl pewniakiem to nie bylby dostepny via taki trejd ;-)

 

I ja nie wierze w Haywarda, ale czy z "siódemką" trzeba brac Haywarda? Przecież są Davis, Patterson, a zwłaszcza Aminu i Monroe - zawodnicy spokojnie na teraz.

Rzucilem przyklad, jakbys nie patrzyl w tych rejonach zawodnicy maja po 19-20 lat i sa mniej lub bardziej zielonymi prospektami co prawdopodobnie oznacza, ze jesli bedzie z nich jakichs pozytek w FB to za pare lat.

 

No wiesz, gra się w tej lidze, żeby próbowac osiągnąć upside, a nie, żeby uniknąć downside'u :)

Tak? Tzn gracie na upside, a nie na punkty? ;-)

 

A Gooden to dla mnie nie jest upside, bardziej mmi to przypomina ruch dosyc asekuracyjny.

To wg mnie oznacza, ze nie zwrociles uwagi na jego minuty...

Ma upside i to spory, ot nie jest on w talencie, a w dluzszym czasie na boisku.

 

Choć oczywiście życzę Tobie, żebyś to Ty się nie mylił.

A ja nie wykluczam, ze to bedzie wpadka, ot podobaja mi sie moje szanse.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.