Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

czekam na wskazowki od bylych i znajacych sie na fachu ludzi

regulamin rzeczywiscie przydaloby sie zaaktualizowac - moze ktos ma zapiski z ebasketu ?

excele , mod-panel itp itd tez by sie przydalo

 

a przede wszystkim mazik i marzec - chcecie team zeta czy nie chcecie ?

marzec byl pierwszy vs. mazik nie ma zadnej druzyny w fbx

czekam na odpowiedz

jak nie to dalej bedziemy szukali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Domyślam się, że raczej nie chcielibyście żółtodzioba, który dopiero co objął drużynę w FBX#2 i niewiadomo co z niego będzie, czy może przepije drużynę, sprzeda ją na allegro, przegra w karty czy po prosu oleje i pozostawi na pastwę losu, ale jeśli już nie byłoby innego wyjścia, to się na tą chwilę polecam i trochę boję jednocześnie... :?

 

Niemniej jednak, wbrew temu co wcześniej wyczytałem, ja w tej bezpańskiej obecnie drużynie widzę więcej plusów niż minusów i z chęcią ją poprowadzę, lecz to, jak już wspomniałem wcześniej jest ostateczność, wszak inni są w kolejce przede mną...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z chęcią wezme skład zeta jakby co. ma on jakies picki?

Wystarczylo spojrzec na strone... http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?f=35&t=3904&start=0 - ma dwa.

O! Jakze to na miejscu, ze w swoim debiutanckim poscie na tym forum w pierwszym zdaniu pojawil sie jednoczesnie docinek i konkretna informacja... Z drugiej strony to moze nie byla najlepsza strategia skoro chcialem sie zglosic na GMa opuszczonej druzyny ;-)

 

A poniewaz nie wiem jak zapada decyzja odnosnie przejecia tejze druzyny to optymistycznie (naiwnie?) zaloze, ze mam jeszcze jakies szanse pomimo iz ani nie zglosilem sie pierwszy, ani nie gralem nigdy w FBX ;-)

Ale bynajmniej nie czyni to ze mnie debiutanta w swiecie FB, wrecz przeciwnie, gram od sezonu 04/05 i od tamtej pory to maniactwo co roku sie poglebia (doszlo do tego, ze dwa lata temu zagralem w fantasy baseball chociaz nie mialem o tym sporcie bladego pojecia... i mi sie spodobalo!) i wlasnie dlatego sie zglaszam: bo bardzo mnie zaintrygowala koncepcja z powiazaniem produkcji z pensjami jaka tu stworzyliscie, a lubie FBowe wyzwania.

 

Odnosnie mojej aktywnosci podejrzewam, ze lorak moze ja potwierdzic z grupy http://groups.google.pl/group/pl.rec.sport.koszykowka/topics?lnk=sg&hl=pl gdzie dyskutuje o koszykowce od lat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dla nowego kolegi proponuje standardowy kontrakt dla debiutanta nie wybranego w drafcie który pojawia się z D-League w NBA - roczny kontrakt na prowadzenie Denver po sezonie z team option na przedłużenie go na następne 10 lat po sezonie ;)

 

A tak poważnie to nie tylko Lorak ale i ja mogę poręczyć za Wilqa jeśli chodzi o wiedzę o koszykówce i fantasy, czy ktoś widzi jakiekolwiek przeciwwskazania jeśli chodzi o przekazanie Denver Wilqowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dla nowego kolegi proponuje standardowy kontrakt dla debiutanta nie wybranego w drafcie który pojawia się z D-League w NBA - roczny kontrakt na prowadzenie Denver po sezonie z team option na przedłużenie go na następne 10 lat po sezonie ;)

Standardowy?! Chyba, ze to 10 letnie przedluzenie wiazaloby sie z duzym corocznym wpisowym ;-)

 

A tak poważnie to nie tylko Lorak ale i ja mogę poręczyć za Wilqa jeśli chodzi o wiedzę o koszykówce i fantasy

Taaaaak? Na jakiej podstawie?

 

czy ktoś widzi jakiekolwiek przeciwwskazania jeśli chodzi o przekazanie Denver Wilqowi ?

A propos Denver, na pierwszej stronie tego watku przy tej druzynie jest logo Grizzlies...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to nie tylko Lorak ale i ja mogę poręczyć za Wilqa jeśli chodzi o wiedzę o koszykówce i fantasy, czy ktoś widzi jakiekolwiek przeciwwskazania jeśli chodzi o przekazanie Denver Wilqowi ?

Niech bierze zespół i jedziemy,

 

Ja bym chętnie Shavlovi pomógł, ale mam tak ograniczony dostęp do neta obecnie, że hej. Ale w razie co Shavlik wiesz gdzie mnie szukać, postaram się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec odpada na wstepie bo ma team fbx3 a wolalbym jak juz pisalem 1gm-1team

Mazik zglosil sie pierwszy moze przejac team w fbx1 a Wilqu jako debiutant na forum moze przejac team Zeta ale w fbx3

tak ja to widze

przeciw/za/wstrzymali sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec odpada na wstepie bo ma team fbx3 a wolalbym jak juz pisalem 1gm-1team

Mazik zglosil sie pierwszy moze przejac team w fbx1 a Wilqu jako debiutant na forum moze przejac team Zeta ale w fbx3

tak ja to widze

przeciw/za/wstrzymali sie ?

 

słuszna decyzja.Skoro mazik nie ma składu to powinien go otrzymać.Co do wilqa to jest mile widziany w Fbx 3,

a Marzec...gra w Fbx3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kim jest WilQ, ale zdobył moje uznanie... :!:

Mazik już grał z nami i po debiutanckim (bodajże) sezonie przytomnie spierdolił i nie wrócił. Skoro WilQ daje rękojmię solidnego angażowania się w FBX, to jest tym kogo szukamy !!!

 

Yo,

WilQ, WilQ, dostał poparcie od ludzi kilku...

Yo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu mogłbyś wytłumaczyć dokładniej o co Ci chodzi ??? Grałem ---> wygrałem ---->oddałem zespół.

Ja sprobuje: to co zrobiles nijak nie pasuje do idei keepera?

Toz jej najbardziej pierwotnym zalozeniem (i pierwszym zdaniem regulaminu) jest ciaglosc ligi.

 

Chciałem sie skupić tylko na FB1 co poskutkowało tym że tam też wygrałem.

Teraz chcę przejać jakiś zespoł i znowu powalczyć.

Hmmm, a po wygraniu FB1 tez z niej odszedles? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazik, w mojej prywatnej, subiektywnej ocenie w FBX1 powinien grać ktoś, kto daje rękojmię kilkuletniego grania. Rzecz jasna nie da się przewidzieć tego, co wydarzy się w przyszłości (żona, dzieci, komornik zajmując komputer etc.), ale deklarację pełnego zaangażowania i poświęcenia w grę odbieram bardzo poważnie i ze sporą dozą udzielanego zaufania. Wiele już mieliśmy przypadków, gdy pojawiali się jednosezonowi GM-owie, którzy psuli otrzymane składy i rezygnowali z dalszej zabawy (vide: Ronnie, Gilu etc).

 

Oczywiście jestem też świadom, że składu Zeta dużo bardziej popsuć się nie da, ale Ty dałeś nam już przykład, że możesz "odpuścić" grę po sezonie. Jako, że deklarację WilQa co do pełnego zaangażowania traktuję całkiem poważnie, jemu udzielam kredytu zaufania. Nothing personal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 3 dni temu od ai3 na PW wiadomość z pytaniem czy nie chciałbym zagrać . Zgodziłem się,a teraz pojawiają się jakieś problemy. Kiedyś zrezygnowałem, bo miałem za dużo spraw na głowie, a jak sie w coś agażuje to nie chcę odpierdalać fuszerki. Więc skoro jestem zainteresowany to znaczy że mam ochotę i czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.