Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam fejzbuka i nie bede go zakladal bym mial gdzie rozmawiac o trade'ach. wiekszosc z nas ma gg, Ci co nie maja komunikujemy sie poprzez PM. Jak nie to ew. mozna wyslac mejla czy to na yahoo czy tez tu jak ktos ma w profilu, wiec wydaje mi sie ze starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna wiedziec dlaczego? Przeciez to najszybsze, najkonkretniejsze i z najbardziej uniwersalnym dostepem co wg mnie brzmi jak opis idealnego narzedzia do wymieniania pomyslow na trejdy.

Podejrzewam że dlatego, iż nie wszyscy w maila wchodzą kilka razy dziennie. .

nie trzeba wchodzić. wystarczy program pocztowy (np. thunderbird) i jest się na bieżąco bez zbędnego odświeżania stron. w sumie dotyczy to też wszystkich stron obsługujących RSS. IMO nic nie przebija takiego rozwiązania jeśli chodzi o szybkość i wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsza wpada mi tu jakis gosc i wymysla se ze to jest archaiczne

 

po drugie na huj jest ten temat i to forum jak bedziemy mieli zakladac strone na facebooku bo malym dzieciom nie podoba sie szata graficzna czy sposob uzytkowania

 

po trzecie odkad jestem komishem to zadecydowalem jednoglosnie ja 1 wy 0 - zadnego facebooka nie bedzie

macie mail(jak ktos chce niech poda pojawi sie obok numeru gg i skrotu do PM na pierwszej stronie)

 

po czwarte chcecie se tu komentowac, wyzywac, dissowac, obgadywac, smiac sie rumorowac , skladac propozycje, macie tutejszy temat - liga dzentlemanow bez osobistych wycieczek ale nic ponad to; wszelkie prostactwo i wysmiewanie trejdow skladow i propozycji zawsze mile widziane tu w tym temacie a nie na facebooku twiterze czy k**** mylife

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nikogo do FB nie zmuszam. ktoś ma to ma. ktoś nie ma i nie chce to nie.

liga w każdym razie stała by się bardziej osobista. albo tylko mi sie wydaje.

 

co do bazy mailowej. jezeli ludzie rzeczywiscie sprawdzaja maila raz w tygodniu to na bank nie spełni oczekiwan moich. niech zostanie PM i temat tylko licze na to, że ludzie to będą regularnie czytać i sprawdzać.

 

wreszcie wspomniany przez rookiego trading black. cool idea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny draft w Wawrzkowiznie zapowiada się naprawdę zajebiście.

Chyba wreszcie 1 pick da wybierającemu zagwozdkę. Osobiście bym się skłaniał do wyboru Duranta. No i wreszcie nie będzie mega-dziury między 1 a 4 pickiem... Chcieliśmy wyrównania szans, robiliśmy kombinacje, a tu samo życie napisało nam fajny scenariusz....

BTW, Beasley w Minny z pick z 2 rundy? Wreszcie Kahn zrobił porządny trade. Mam nadzieję, że to nie koniec, bo na razie w Minneapolis robi się team złożony z samych PF-ów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny draft w Wawrzkowiznie zapowiada się naprawdę zajebiście.

Chyba wreszcie 1 pick da wybierającemu zagwozdkę. Osobiście bym się skłaniał do wyboru Duranta. No i wreszcie nie będzie mega-dziury między 1 a 4 pickiem... Chcieliśmy wyrównania szans, robiliśmy kombinacje, a tu samo życie napisało nam fajny scenariusz....

 

Może niech jeszcze Heat ściągną Chrisa Paula i wtedy będzie optymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, Beasley w Minny z pick z 2 rundy? Wreszcie Kahn zrobił porządny trade. Mam nadzieję, że to nie koniec, bo na razie w Minneapolis robi się team złożony z samych PF-ów...

Ale dodatkowo jest swap picków z I rundy w przyszłości, więc cała nadzieja dla Wolves, że jest jakaś protekcja, inaczej kiepsko to wygląda, no chyba że Beasley zacznie grać na poziomie swojego potencjału. to już ten pick z I rundy nie będzie miał aż takiego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draft w wawrzkowiznie zapowiada się zajebiście nawet jakbyśmy mieli draftować z Polskiej Ekstraklasy ;)

 

co do dream teamu.. to myśle, że nie tyle chcą chłopaki wygrywać, albo nie tyle co będą wygrywać.. co marketingowo i zabawowo chłopaki będą mieli rozpierdol !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, Beasley w Minny z pick z 2 rundy? Wreszcie Kahn zrobił porządny trade. Mam nadzieję, że to nie koniec, bo na razie w Minneapolis robi się team złożony z samych PF-ów...

Ale dodatkowo jest swap picków z I rundy w przyszłości, więc cała nadzieja dla Wolves, że jest jakaś protekcja, inaczej kiepsko to wygląda, no chyba że Beasley zacznie grać na poziomie swojego potencjału. to już ten pick z I rundy nie będzie miał aż takiego znaczenia.

Być może za wcześnie się podjarałem... O swapie picków z 1 rundy nic nie doczytałem, jeśli ma tak być, to mam nadzieję, że nie przed 2016 rokiem...

Chytry, Paul to pizdeczka będzie - pierwsza poważna kontuzja, więc pójdzie dalej jak z płatka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może za wcześnie się podjarałem... O swapie picków z 1 rundy nic nie doczytałem, jeśli ma tak być, to mam nadzieję, że nie przed 2016 rokiem...

The Heat have traded Michael Beasley, the No. 2 overall pick in the 2008 NBA Draft, to the Timberwolves for a 2011 second-round draft choice, plus a future swap of first-round picks.

Podobno swap picków może być wydłużany w czasie do 2017 roku, potem staje się unprotected, więc jest ok.

 

Ale Kahna i tak nienawidzą wszyscy poza Miami, bo pozwolił Heat na zatrudnienie dodatkowo Millera do trójki pedałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe będzie jak ukształtuje się ich wartość w FB.

W fp wg mnie nie ma watpliwosci: ich wartosc poleci na ryj (a gdybys ktos chcial sie pozbyc tego przeplaconego balastu to sluze pomoca ;-)

W roto moze byc ciekawiej choc tez trudno oczekiwac czegos innego niz spadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wartosc Bosha zmaleje duuuuuzo bardziej.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że Bosh wygra niejednemu gmowi ligę w przyszłym roku (mowa oczywiście o fb, nie fbx), o ile spadnie wystarczająco nisko (końcówka 2 rundy - 3 runda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boshowi poleca cyferki tak samo jak garnetowi po przejsciu z Miny do Bostonu. czyli jak na warunki fb, to bedzie to c***owo wygladalo. jesli paul bedzie zdrowy to zapowiada sie, ze bedzie zdecydowanym liderem jesli chodzi o fppg. a durant na drugim miejscu, aczkolwiek nie spodziewalbym sie aby przekroczyl 65-66fp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwięcej chyba jednak stracą DW z LJ, bo całej trójce poleci średnia punktów, ale im bardziej niż Boshowi. chyba że będą grać w jakimś niesamowitym tempie, ale o to ciężko, a więc bardzo trudno będzie by wszyscy trzej utrzymali średnie powyżej 20 ppg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.