Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

 

A trejdy chyba nie wchodzą w "moves", bo ze 3-4 ich w trakcie sezonu naliczyłem...

Na Yahoo wchodza.
Na Yahoo NIE wchodzą
Hmm, moglbym odpisac "na pewno wchodza bo to widzialem", ale to chyba nie bylaby najlepsza mozliwa dyskusja, wiec zapytam tak: skad przekonanie, ze nie wchodza? Cos zmienili w ustawieniach w czasie offseason czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mam ci wytłumaczyć dlaczego czarne jest czarne ?

 

Grałem w lidze gdzie manager ma 1 w rubryce moves i wykonał 2 trade'y w czasie sezonu, więc o ile moja wiedza z arytmetyki mnie nie oszukuje, to mam rację.

 

Inna sprawa że ocenianie aktywności gm'a po ilości moves w trakcie sezonu jest najbardziej pojebanym pomysłem od czasu wywalania z ligi każdego kto nie napisał w czasie sezonu co najmniej 5 postów na forum jako mało zaangażowanego.

Co zaproponujemy następne - minimum 35% graczy to muszą być kobiety i co najmniej jeden azjata i murzyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli jest sie powyzej salary, to chyba nie mozna bylo robic wymian zwiekszajacych jeszcze salary? a nie wiem czy dobrze licze, ale toudi tutaj oddaje wiecej fp, niz bierze.

Ale mi salary nie wzrasta, bo przecież cutuje od razu Alstona, plus cutuje Sefoloshę, więc salary mi z automatu spada poniżej tego co mam teraz.

 

A jak jest problem, to po prostu zmniejszyć wymianę o Alstona, wtedy wszystko jest ok, a toudi go po prostu cutuje od siebie, wtedy gra gitara, bo przecież nie o Alstona się tu rozchodzi, głęboko w poważaniu go mam jeżeli chodzi o przyszły sezon co potwierdza chęć wyrzucenia go od razu na fa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ze sie czepiam. jednak aby moc alstona cutowac, to musisz go miec najpierw u siebie w skladzie. wiec najpierw idzie wymiana. a w niej oddajesz mniej, a dostajesz wiecej bedac powyzej salary.

To żeby formalnie wszystko było ok trejd z toudim wygląda tak:

 

do mnie ---> Crawford, Azubuike

do toudiego ---> Frye, Batum i Douglas-Roberts

 

toudi cutuje: Alstona

ja cutuje: Sefoloshę i Graya.

 

toudi potwierdzi jak będzie na necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mam ci wytłumaczyć dlaczego czarne jest czarne ?

Grałem w lidze gdzie manager ma 1 w rubryce moves i wykonał 2 trade'y w czasie sezonu, więc o ile moja wiedza z arytmetyki mnie nie oszukuje, to mam rację.

Hmmm, ciekawa sprawa, moze to kwestia ustawien danej ligi? Ustawiales cos takiego?

Bo w lidze, w ktorej gralem byl limit ruchow, wiec gdy kazdy trejd dodawal jeden zwrocilismy na to uwage.

 

Inna sprawa że ocenianie aktywności gm'a po ilości moves w trakcie sezonu jest najbardziej pojebanym pomysłem od czasu wywalania z ligi każdego kto nie napisał w czasie sezonu co najmniej 5 postów na forum jako mało zaangażowanego.

Huh? A mozesz uzasadnic dlaczego uwazasz to za pojebany pomysl?

Pamietajac, ze pisze o aktywnosci w pozysykiwaniu nowych graczy, a nie jakiejs ogolnie pojetej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Jakie będzie salary Childressa?

21,7

można go dopisać do pierwszego posta.

A jakie beda zasady jego pobrania? Kto pierwszy ten lepszy gdy wszyscy GMowie beda juz w lidze?

Czy bedzie na waiverze przez pare dni od zalozenia ligi (co IMHO byloby najbardziej logiczne)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie na waiverze przez pare dni od zalozenia ligi (co IMHO byloby najbardziej logiczne)?

Będzie na waiverze jak wszyscy gracze, którzy w tej chwili są na fa, dołączą po drafcie rookie itp.

 

Więc z dużą dozą prawdopodobieństwa trafi do mnie, bo mam 1 waiver ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie na waiverze przez pare dni od zalozenia ligi (co IMHO byloby najbardziej logiczne)?

Będzie na waiverze jak wszyscy gracze, którzy w tej chwili są na fa, dołączą po drafcie rookie itp.

Więc z dużą dozą prawdopodobieństwa trafi do mnie, bo mam 1 waiver ;)

To dobrze wiedziec, ze mam nie robic sobie nadzei i skupic sie na kims innym ;-)

Jeszcze niech tylko GM Indiany, Miami i Seattle powiedza jakie maja plany, a bedzie optymalnie ;-)

BTW, a ile dni gracze beda wisiec na tym waiverze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.