Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

nie, ze sie czepiam. jednak aby moc alstona cutowac, to musisz go miec najpierw u siebie w skladzie. wiec najpierw idzie wymiana. a w niej oddajesz mniej, a dostajesz wiecej bedac powyzej salary.

To żeby formalnie wszystko było ok trejd z toudim wygląda tak:

 

do mnie ---> Crawford, Azubuike

do toudiego ---> Frye, Batum i Douglas-Roberts

 

toudi cutuje: Alstona

ja cutuje: Sefoloshę i Graya.

 

toudi potwierdzi jak będzie na necie.

potwierdzam wymianę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dni

Dzieki. Jeszcze jedno pytanie techniczne: skad sie wlasciwie wzial pulap 460fppg i jaki byl jego cel?

Bo wystarczy kilka wyliczen by dojsc do wniosku, ze w takich warunkach w skali ligi jest wiecej pieniedzy do wydania niz graczy godnych tych zarobkow ... co jest tym dziwniejsze, ze gwiazdy nigdy nie wracaja do puli (ergo nie mozna ich przeplacac), a pensje z definicji wynikaja z produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam do regulaminu i polecam wnikliwą lekturę:

viewtopic.php?f=35&t=3899&start=0

Zrobilem to przed zgloszeniem sie na GMa i nie ma tam slowa wyjasnienia ani o pochodzeniu ani o celu tego progu.

 

A skoro o regulaminie mowa to duzo rzeczy tam brakuje?

Przykladowo o co chodzi w tych obliczeniach (i dlaczego zdaje sie to zaprzeczac zapisom w tymze regulaminie):

viewtopic.php?f=35&t=3904&start=1400#p146474

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wymiana jazz-timberwolves pasuje mi idalenie :).

 

wiele wskazuje na to, ze wilki beda starali sie budowac mloda ekipie gdzie beasley bedzie jej waznym elementem. natomiast jefferson zastapi w jazz boozera. no i majac na uwadze fakt, ze teraz bedzie mial duzo lepszego rozgrywajacego niz kiedykolwiek mial grajac w nba, zapowiada sie skok w sredniej. aby tego bylo malo felton poszedl do Kincksow, wiec jest spora szansa na spora ilosc minut przez DJ'a. oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wymiana jazz-timberwolves pasuje mi idalenie :).

 

wiele wskazuje na to, ze wilki beda starali sie budowac mloda ekipie gdzie beasley bedzie jej waznym elementem. natomiast jefferson zastapi w jazz boozera. no i majac na uwadze fakt, ze teraz bedzie mial duzo lepszego rozgrywajacego niz kiedykolwiek mial grajac w nba, zapowiada sie skok w sredniej. aby tego bylo malo felton poszedl do Kincksow, wiec jest spora szansa na spora ilosc minut przez DJ'a. oby tak dalej :)

Faktycznie GeDDo, źle to nie wygląda, ale jak znam życie Jef się połamie, Beasley grając w zimnej Minnesocie będzie się rozgrzewał systematycznym paleniem zielska, a do Bobków trafi inny PG skoro wzgardzili Calderonem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ, regulamin ma duzo luk i miejscami zostal zmieniony.

Hmmm, tzn jak mozna sie dowiedziec co i gdzie zostalo zmienione, a co jest aktualne? Kto ogarnial to wszystko?

Czy wlasciwie nikt nie wie i teraz improwizujecie? ;-) A moze te zmiany byly omawiane w tym watku?

Ot wolalbym poznac wszystkie ustalenia w spokojnym okresie offseason, a nie po fakcie w trakcie sezonu.

 

ej dobra, może jednak weźmiemy kogoś innego, pan regulamin za dużo niepotrzebnych pytań zadaje :roll:

O! To najlepszy znak, ze trafilem na dobry trop do najpilniej strzezonych tajemnic ligi... albo, ze moja czepliwosc juz odbila swoje pietno ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ, jakby ci ktos mial odpowiedziec na te pytania to rownie dobrze moglby zaktualizowac regulamin.

A widac tego sie nie chce nikomu robic.

Hmm, tylko o to chodzi? Bo wg mnie jest duza roznica miedzy "nikomu nie chce sie zaktualizowac regulaminu, ale wszyscy/ktos go zna" (wtedy moglbym sie doczekac odpowiedzi na pytania), a "nikomu nie chce sie zaktualizowac regulaminu i nikt tak naprawde go nie zna" (wtedy bym sie lekko przerazil).

Co wiecej, znalazlem regulamin e-basketowy z sierpnia 2006 i... nie widze zbyt wielu roznic do aktualnego ergo to wyglada jakby wcielo wszystkie poprawki, ktore powstaly w miedzyczasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tylko o to chodzi? Bo wg mnie jest duza roznica miedzy "nikomu nie chce sie zaktualizowac regulaminu, ale wszyscy/ktos go zna" (wtedy moglbym sie doczekac odpowiedzi na pytania), a "nikomu nie chce sie zaktualizowac regulaminu i nikt tak naprawde go nie zna" (wtedy bym sie lekko przerazil).

Nielicznym osobom które ogarniają całość rozgrywki nie chce się n-ty raz tłumaczyć od podstaw co i dlaczego. To jest trzecia opcja której z jakiegoś powodu nie bierzesz pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wystarczy kilka wyliczen by dojsc do wniosku, ze w takich warunkach w skali ligi jest wiecej pieniedzy do wydania niz graczy godnych tych zarobkow ... co jest tym dziwniejsze, ze gwiazdy nigdy nie wracaja do puli (ergo nie mozna ich przeplacac), a pensje z definicji wynikaja z produkcji.

Ale dlaczego gwiazdy mają wracać do jakiejkolwiek puli?

To że dział ma w nazwie keeper nie znaczy że gramy w ligę typu keeper z protections na najlepszych graczy i re-draft po każdym sezonie. FBX ma swoje prawa i przywileje, a trejd który wykonałeś pokazuje że jeszcze chyba do końca ich nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielicznym osobom które ogarniają całość rozgrywki nie chce się n-ty raz tłumaczyć od podstaw co i dlaczego. To jest trzecia opcja której z jakiegoś powodu nie bierzesz pod uwagę.

Nie wzialem tego pod uwage bo bym na taka mozliwosc nie wpadl... z jednego powodu:

nie latwiej zrobic to raz, a skutecznie tzn wpisac w regulamin?!?!

 

Ale dlaczego gwiazdy mają wracać do jakiejkolwiek puli?

Toz napisalem jednoznacznie, ze nie wracaja... i wlasnie dlatego ubywa jedno z zastosowan progu na pensje, o ktorego geneze i cel pytalem.

 

To że dział ma w nazwie keeper nie znaczy że gramy w ligę typu keeper z protections na najlepszych graczy i re-draft po każdym sezonie. FBX ma swoje prawa i przywileje, a trejd który wykonałeś pokazuje że jeszcze chyba do końca ich nie rozumiesz.

Wszystkie spisane zasady w regulaminie zrozumialem, ale po raz kolejny pytam jak mam poznac te wszystkie prawa i przywileje, ktorych tam nie ma? A juz na pierwszy rzut oka widac, ze jest ich kilka i boje sie, ze im dalej w las tym bedzie tego wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.