Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

marcinek - nigdy nie bylem sekretarka , zaluje ale kocham fbx i to byl jedyny powod dla ktorego sie zglosilem

 

piotreksuper - wypierdalaj

 

sidebar sidenote dla outsiderow fbx1 - wypierdalaj

 

jesli nie jestes w fbx1 to - wypierdalaj z tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcielibysmy by od sezonu 2011/2012 bylo takich osob najmniej a najlepiej wogole jesli bedzie wiazalo sie to z upadkiem WNBA(FBX3) so be it

no i nie biore pod uwage redraftowania

 

Chyba pomyliłeś role,Ty jesteś tylko od wklepywania tabelek a nie od decydowania czy FBx 3 będzie istnieć czy nie.Po drugie nie obrażaj ludzi tam grających.Po trzecie macie chyba kryzys w Fbx1 skoro Tobie powierzono tutaj komiszowanie.Po czwarte trzeba zredukować liczbe osób,ale prosze żeby ewentualne decyzje podejmowały osoby kompetentne bo takich tu nie brakuje.Po piąte wiele osób z Fbx3 włożyło w budowanie swojego zespołu wiele czasu i trzeba to też uwzględnić...

Tu nikt wam ligi zamykać nie będzie. Ale jeżeli będzie dyskusja o GM'ach w naszej lidze FBX1 i będziemy podejmować ultimatum, że jeżeli ktoś chce z nami w tej FBX1 grać to nie może mieć innej drużyny gdzie indziej to ja to ultimatum popre. FBX nie jest FIFĄ i decyzje w celu uatrakcyjnieniu naszej ligi powinny być podejmowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no ja osobiscie zanotowałem 7 ruchów, ale nie powiem, bym zanotował jakąkolwiek fuszerkę :D

Nie byla to fuszerka pod wzgledem koncowej pozycji, ale brak aktywnosci mogl Cie kosztowac ze 2 miejsca.

Bo nie wierze, ze przez caly sezon nie bylo na FAsach graczy lepszych niz 30,6fppg...

Co wiecej, na Yahoo mala liczba ruchow odnosi sie takze do trejdow co sugeruje, ze i w tej materii moglo byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, uwierz, lepiej być nie mogło, poza tym ruchy na FA były o tyle ograniczone, iż nie bylo moim celem brać leciwych graczy, zresztą w pewnym momencie uznałem, iż lepiej bedzie sprzedać JJ i Gasola i wziąć młodszych graczy, a i tak skonczyłem na nawet niezłym miejscu, biorac pod wzglad liczne kontuzje.

Takze nie ma nic bardziej błednego, jak poprzez ruchy na FA oceniać aktywność usera. A robic zmiany dla samych zmian po prostu nie miało sensu.

A trejdy chyba nie wchodzą w "moves", bo ze 3-4 ich w trakcie sezonu naliczyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, uwierz, lepiej być nie mogło,

To zdanie wg mnie w FB nigdy nie jest prawdziwe. Na pewno nie zgarnales wszystkich eksplodujacych FAsow i zawsze mozna bylo klepnac o jeden dobry trejd wiecej ergo zawsze moglo byc lepiej.

 

Takze nie ma nic bardziej błednego, jak poprzez ruchy na FA oceniać aktywność usera.

Tzn jaki inny sposob proponujesz? Przy czym nie nadinterpretuj slowa "aktywnosc" - nie twierdze, ze olales druzyne czy nie wystawiales skladu bo tego nie wiem, odnosilem sie tylko do aktywnosci w pozyskiwaniu nowych graczy.

 

A trejdy chyba nie wchodzą w "moves", bo ze 3-4 ich w trakcie sezonu naliczyłem...

Na Yahoo wchodza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ, fbx jest troche inna niz fb. tutaj poza srednimi robionymi przez zawodnikow, liczy sie rowniez wiek. jesli ktos w danym sezonie i tak nie walczy o 1 miejsce (ani o 5te czy 10te), to mysli i buduje sklad na kolejny/kolejne sezon/sezony. no i jesli ktos posiada mlodych zdolnych zawodnikow u siebie, to po co ma wywalac ich na fa, jesli jest jakas szansa (nawet niewielki procent), ze w przyszlym sezonie bedzie taki koles gral duzo lepiej, niz obecnie? tak wiec, nie mozna oceniac aktywnosci danego GM'a patrzac przez pryzmat jego ruchow dokonanych na FA w trakcie calego sezonu. tutaj punktem zaczepienia moze byc ustawianie (badz nie) skladu na yahoo, czy data ostatniego logowania. takie rzeczy spokojnie mozna wylapac w trakcie sezonu na yahoo i po sezonie wyciagnac konsekwencje w stosunku do danej osoby.

 

odniose sie jeszcze do jednej kwestii ...

Tu nikt wam ligi zamykać nie będzie. Ale jeżeli będzie dyskusja o GM'ach w naszej lidze FBX1 i będziemy podejmować ultimatum, że jeżeli ktoś chce z nami w tej FBX1 grać to nie może mieć innej drużyny gdzie indziej to ja to ultimatum popre. FBX nie jest FIFĄ i decyzje w celu uatrakcyjnieniu naszej ligi powinny być podejmowane.

a na czym ma polegac to uatrakcyjnienie? w czym jest problem jesli posiadam dwie ekipy w fbx1 oraz fbx2? w jaki sposob uatrakcyjni to gre w fbx1 lub fbx2, jesli musialbym zrezygnowac z jednej z prowadzonych przez siebie druzyn? nie mam nic przeciwko gry jednego GMa w max. dwoch ligach pod warunkiem, ze nie olewa on zadnej z tych druzyn i lig. a jesli ktos sobie nie daje rady w dwoch ligach, to sam powinien zrobic rachunek sumienia i podjac odpowiednie decyzje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ, fbx jest troche inna niz fb. tutaj poza srednimi robionymi przez zawodnikow, liczy sie rowniez wiek. jesli ktos w danym sezonie i tak nie walczy o 1 miejsce (ani o 5te czy 10te), to mysli i buduje sklad na kolejny/kolejne sezon/sezony. no i jesli ktos posiada mlodych zdolnych zawodnikow u siebie, to po co ma wywalac ich na fa, jesli jest jakas szansa (nawet niewielki procent), ze w przyszlym sezonie bedzie taki koles gral duzo lepiej, niz obecnie?

Jak najbardziej zgadzam sie, ze taki format premiuje mlodych, ale takze wsrod tej grupy mozna szukac coraz to lepszych graczy (wiekszy potencjal, szansa na wieksze minuty itp). Nie chce by bulek odebral to jako atak na jego osobe, ot odnosze sie do jego posta, ale jaki potencjal ma np Walker? Rownie sceptycznie odnosilbym sie do zdrowia Josha i minut Thorntona, bo po prostu nie wierze, ze nie bylo lepszych ziutkow do pobrania na przyszly sezon (chocby spekulacyjnie), a wlasnie to obrazuje niewielka liczba ruchow: sama wymiana tej trojki zwiekszylaby jego aktywnosc o prawie 50%!

 

tak wiec, nie mozna oceniac aktywnosci danego GM'a patrzac przez pryzmat jego ruchow dokonanych na FA w trakcie calego sezonu.

Dlaczego nie? Standardem jest, ze GMowie tankuja sezon od listopada? Bo mniej niz 10 ruchow sugeruje, ze GM przespal najwieksze goraczki FAsowe (poczatek sezonu, trade-deadline itp).

Wg mnie brak ruchow jest uzasadniony tylko w jednym przypadku: gdy ktos jest w Top3 i doslownie nie ma kogo wywalic bo wszyscy gracze albo sa dobrzy, albo maja duzy potencjal. Ten opis wg mnie nie pasuje do zadnej druzyn z zeszlego sezonu, ktora miala mniej niz 10 ruchow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec, nie mozna oceniac aktywnosci danego GM'a patrzac przez pryzmat jego ruchow dokonanych na FA w trakcie calego sezonu.

Dlaczego nie? Standardem jest, ze GMowie tankuja sezon od listopada? Bo mniej niz 10 ruchow sugeruje, ze GM przespal najwieksze goraczki FAsowe (poczatek sezonu, trade-deadline itp).

Wg mnie brak ruchow jest uzasadniony tylko w jednym przypadku: gdy ktos jest w Top3 i doslownie nie ma kogo wywalic bo wszyscy gracze albo sa dobrzy, albo maja duzy potencjal. Ten opis wg mnie nie pasuje do zadnej druzyn z zeszlego sezonu, ktora miala mniej niz 10 ruchow.

grales w 20 osobowej lidze, gdzie kazdy sklad liczyl po 13 zawodnikow? jesli nie, to sobie nawet nie zdajesz sprawy jak taki rynek fa moze wygladac. no ale nie mam zamiaru na sile Ciebie przekonywac. poczekamy, zagrasz, przekonasz sie i moze zmienisz zdanie. aby mniej wiecej uzmyslowic Tobie jak tutaj niektorzy licza na potencjal niektorych zawodnikow, ze zagraja w nba szybciej niz pozniej, ze dostana wiecej minut na parkiecie juz w kolejnym meczu, za tydzien, miesiac, a juz na pewno w kolejnym sezonie ... wystarczy wspomniec o RUBIO. koles zostal dosc wysoko wybrany w drafcie, wszyscy zdaja sobie sprawe ze mina lata swietlne zanim zawita do nba. a jednak na fa jego nazwiska nie znajdziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem jeszcze oddac, ze nawet jak cos sie pojawi na FA ciekawego, ktos zagra znakomity mecz w nba, to o 4 czy 5 nad ranem, taki Mar go capnie do swojej ekipy :). no a w tym sezonie dolaczyl do niego jeszcze Lorak ;). wiec mozesz zapomniec o czyms ciekawym na fa, jesli nie bedziesz szybszy od nich :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem jeszcze oddac, ze nawet jak cos sie pojawi na FA ciekawego, ktos zagra znakomity mecz w nba, to o 4 czy 5 nad ranem, taki Mar go capnie do swojej ekipy :). no a w tym sezonie dolaczyl do niego jeszcze Lorak ;). wiec mozesz zapomniec o czyms ciekawym na fa, jesli nie bedziesz szybszy od nich :D.

Ja znalazłem sposób na takich cwaniaczków, którzy ustawiają budzik na 5 rano.... po prostu czasem kładłem się spać ok. 3.00 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z wakacji. Nie pamiętam kto jest w moim zespole, muszę sobie przypomnieć ...

 

Na sprzedaż:

 

Mo Williams

Wes Matthews

Brandon Rush

Thabeet

Al Thornton

Kenyon...

 

 

dobra, Blair, Westbrook i Love sa nietykalni, o reszcie chętnie porozmawiam.

 

Aha. 4 pick nietykalny. Picki 12,16,18 chętnie zamienię na wyższe lub sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ruszyło w trejdach, więc jeśli ktoś chce mi dać nieuwłaczającą ofertę za Kidda, niechaj czyni to na PM.

 

Po dealu z Krzemykiem nie mam jednak już ciśnienia na schodzenie z SC.

 

Po odejściu Drewnianberta, deal Zach-Brand zaczyna już wyglądać jako tako. Z kolei na transferze Lee-Griffin chyba zyska Krzemo (aczkolwiek u Nelsona nigdy nic ni wiadomo i może się okazać, że David będzie backupem dla Brandana Wrighta :] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grales w 20 osobowej lidze, gdzie kazdy sklad liczyl po 13 zawodnikow? jesli nie, to sobie nawet nie zdajesz sprawy jak taki rynek fa moze wygladac. no ale nie mam zamiaru na sile Ciebie przekonywac. poczekamy, zagrasz, przekonasz sie i moze zmienisz zdanie. aby mniej wiecej uzmyslowic Tobie jak tutaj niektorzy licza na potencjal niektorych zawodnikow, ze zagraja w nba szybciej niz pozniej, ze dostana wiecej minut na parkiecie juz w kolejnym meczu, za tydzien, miesiac, a juz na pewno w kolejnym sezonie ... wystarczy wspomniec o RUBIO. koles zostal dosc wysoko wybrany w drafcie, wszyscy zdaja sobie sprawe ze mina lata swietlne zanim zawita do nba. a jednak na fa jego nazwiska nie znajdziesz.

Trzymanie na lawce potencjalu oznacza, ze na FAsach lezy wiecej produkcji godnej pobrania... ;-)

Ale OK, jak najbardziej moge sie mylic, wiec zobaczymy jak to wyjdzie w praniu z tymi ruchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.