Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy rezygnują to ja też :)

 

Potrzebna jest osoba która mnie zastąpi całościowo - zarówno jeśli chodzi o prowadzenie FBX#1, jak i dalsze prowadzenie zabawy pod nazwą FBX - tłumaczenie zawiłości regulaminu, podejmowanie niepopularnych decyzji, liczenie salary itp. Może nawet uda się regulamin zaktualizować ;)

Poszukiwana osoba grająca długo, w FBX#1 i z jakimśtam zmysłem do cyferek. Idealni byliby dla mnie Geddo lub Mar, ale pewnie nie będzie nikogo chętnego więc nie ma co wybrzydzać.

Zaoferowałbym pomoc dla nowej osoby, ale dostępny będę pewnie w okolicach października ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frye zostaje w Suns, więc mam dylemat, wciskać gdzie gdziekolwiek się da, by zejść z salary jak robiłem do tej pory, czy go zostawić, bo powrót Amare do Suns wydaje się mało prawdopodobny :)

 

Na tę chwilę na sprzedaż są:

 

Miller, Batum, Sefolosha, CDR i Brown, ewentualnie w październiku doskoczy 1 waiver w s'n't ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kuleje czytanie ze zrozumieniem jesli chodzi o marcinka wiec sie nie wypowiadam

 

Marzec wymienia Dwighta wiec zdaje sie byc odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, ja o niczym tu nie decdyuje, napisalem do mazika i stromile(chyba obaj z nami zaczynali ta zabawe),

na bank sklad z33 jest do opchniecia, przyjrzyj sie marzec, jak nikt sie nie znajdzie monogamiczny w fbx(w sensie bez skladu w fbx2 fbx3 z konkretnym CV to chyba bedziesz pierwszy w kolejnosci )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to nie jest koncert zyczen - do wziecia jest sklad Zeta i albo go chcecie albo nie - wiec napiszcie czy nadal jestescie zainteresowani to bedziemy dalej wylaniac 20 ownera/GM

 

po drugie co roku mam nie miec czasu na nic i byc wielce zajety a i tak spedzam co dzien po godzince na obmyslaniu trejdow - moge przejac kommishowanie FBX1 ale bede potrzebowal pomocy(najlepiej od komishy z sasiednich lig i tych co sie tym zajmowali - Geddo, Bulek, Marcinek, Roger, Mar) na poczatek, organizowanie calej zabawy fbx czyli pozostalych dwu lig mnie nie interesuje jak i tak w kazdej kazdy sobie rzadzi oddzielnie i mamy inne prawa - jak pewnie wiecie moje zdolnosci lingwistyczne i wypowiedzi pisemnej dupy nie urywaja tak wiec regulamin bedzie trzeba spisac jakos wspolnymi silami zeby nie bylo niejasnosci, wszelkie inne matemtyczne problemy moge sobie sam rozwiazac jak juz dostane te wszystkie exele i reszte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.