Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiec

1. Nuggets do Mazika

2. Crackerss do Wilqa

approved

To juz oficjalnie? Nie czekacie na odzew od crackerssa?

Nawet jesli miesieczne milczenie samo w sobie jest kiepskim znakiem to wolalbym uniknac zamieszania gdy wroci.

I w sumie caly czas nie kapuje na jakiej zasadzie podejmujecie tu decyzje ;-) Bo to ani "dyktatura" ani "demokracja".

BTW, mazik77, gdyby to zalezalo od Ciebie wybralbys z tych dwoch wlasnie Denver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilqu jak chcesz to przetrzep temat jakies ostatnie 5 stron i sobie znajdziesz post Crackerssa - jak dla mnie 3 zespoly to przesada, najmniejsza aktywnosc, zadna zlosliwosc czy samorzad - zwyczajnie jest za duzo chetnych zebysmy mogli sobie pozwolic na GMow widmo

 

jak tylko zapoznam sie z tajnikami html moderowania i komishowania to uzupelnie wszelkie braki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilqu jak chcesz to przetrzep temat jakies ostatnie 5 stron i sobie znajdziesz post Crackerssa

Zrobilem to przed zadaniem pytania i ostatnia wypowiedz crackerssa jest 7 stron temu... ale dotyczy jakiegos pomyslu z trejdem, a nie odejscia z ligi. Swoja droga, miesiac nieodpowiadania na prywatna wiadomosc to standard czy to jakis planowany i zapowiadany urlop/wakacje/wyjazd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilqu jak chcesz to przetrzep temat jakies ostatnie 5 stron i sobie znajdziesz post Crackerssa

Zrobilem to przed zadaniem pytania i ostatnia wypowiedz crackerssa jest 7 stron temu... ale dotyczy jakiegos pomyslu z trejdem, a nie odejscia z ligi. Swoja droga, miesiac nieodpowiadania na prywatna wiadomosc to standard czy to jakis planowany i zapowiadany urlop/wakacje/wyjazd?

Crack zapewne nadrabia zaległości filmowe po długim sezonie :]

Pewnie nie chciałby żeby ktoś mu przeszkadzał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha

wiLQ widze ze dostales w spadku Caron Butlera:)

Jak sie z tym czujesz?

Z taka pensja nie mam nic przeciwko ;-)

Zreszta kto powiedzial, ze bedzie on w moim skladzie w pazdzierniku? ;-)

 

Swoja droga, druzyna, ktora przejalem wymaga gruntownej przebudowy, wiec chyba nie musze dodawac, ze wszystko jest jak najbardziej dostepne via trejd (wlacznie z pickiem)? Kazda oferte powaznie rozwaze (a sa duze szanse, ze wysle kontroferte) i prawdopodobnie odpowiem jeszcze tego samego dnia. Co rownie oczywiste chetnie przyjme pensje na siebie gdyby ktos chcial zejsc ponizej salary cap ;-)

 

P.S. A propos negocjowania to jest tu jakas lista Waszych maili? Tzn cos w stylu zakladaki "Managers" z Yahoo.

Plus gdy probowalem wyslac prywatna wiadomosc to wyskoczyl mi komunikat "Wiadomość została usunięta przez nadawcę zanim została dostarczona"... o co tu chodzi? Juz komus podpadlem i jestem na czarnej liscie? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę ukrywał, że gg to dla mnie przeżytek.

i jeżeli mogę mieć prośbe to fajnie było by do danych o użytkowniku dodać adres mailowy i nawet ewentualnie do FB.

swoja drogą na FB moglibyśmy stworzyć grupe i tam jechać. dla tych co używają wiedzą jak to łatwe, wygodne i po prostu fajne.

 

ps. co do nowych ludzi, pełne poparcie dla ai3. crack out - mazik i the wolf man in

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zalozysz sobie gg no i je tu nam podasz to zdecydowanie ulatwi kazdemu negocjacje

GG mam zalozone... ale od lat z niego nie korzystam...

 

Tutaj proposy sa przewaznie wysyłane na PM bądź gg

... wiec jesli tylko taki jest wybor to wybieram PM.

 

maila ograniczamy do minimum :D

A mozna wiedziec dlaczego? Przeciez to najszybsze, najkonkretniejsze i z najbardziej uniwersalnym dostepem co wg mnie brzmi jak opis idealnego narzedzia do wymieniania pomyslow na trejdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeżeli mogę mieć prośbe to fajnie było by do danych o użytkowniku dodać adres mailowy

Przede wszystkim w kazdej lidze Yahoo jest opcja "Managers", w ktorej te adresy sa wylistowane, wiec wystarczylo skopiowac ta strone by je miec ;-) Chyba, ze tu nikt nie sprawdza swojego maila.

 

ps. co do nowych ludzi, pełne poparcie dla ai3. crack out - mazik i the wolf man in

Do mnie oferty slijcie albo przez PW albo na mjackson6 <maupa> wp.pl

BTW, jest gdzies "trading block"? By bylo wiadomo kogo najlatwiej wyciagnac z poszczegolnych druzyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozna wiedziec dlaczego? Przeciez to najszybsze, najkonkretniejsze i z najbardziej uniwersalnym dostepem co wg mnie brzmi jak opis idealnego narzedzia do wymieniania pomyslow na trejdy.

Podejrzewam że dlatego, iż nie wszyscy w maila wchodzą kilka razy dziennie. Ja akurat wchodze tylko co pewien czas sprawdzić wiadomości, dlatego do trejdów używam głównie funkcji PM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsbuku skasowałem konto. Nie doświadczajcie mnie koniecznością reaktywacji...

Skoro znaczna część gry odbywa się w tym topicu (i tu zgłasza się dokonane wymiany), nie widzę problemu by jak dotychczas komunikować się za pomocą PM-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do facebooka, uważam, że to może zdać egzamin. Możemy to poddać pod głosowanie, jesli wiekszosc będfzie na tak, wówczas ktoś załozy grupę tam i będzie można pisac, to co każdemu ślina na język przyniesie. Natomiast osób, które są przeciwne, przecież nikt nie zmusi do wejścia w facebook.

Po prostu uważam, że po latach grania mozna tą naszą zabawę jakos urozmaicić, zawsze to byłoby pewne novum, cos, czego jeszcze nie było. Uważam, że mozna spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.