Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej by było, gdybyście obaj (bo marzec zdaje się odpada z powodu posiadania drużyny w FBX3?) mogli grać. ale po wywaleniu worldbasketa już niewielu nieaktywnych GMów pozostało. choć kilku chyba jest... może drtoudi? czy radzio, który od lat nie potrafi wykorzystać potencjału LeBrona? :> ja w każdym razie wolałbym mieć w lidze znacznie bardziej zaangażowaną osobę (a taką byłby wilq - i nie jest to żaden debiutant w FB) niż ludzi, którzy raz na jakiś czas ustawią skład, a wymianę zrobią, gdy muszą zejść z salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam rozwiazanie ;]

nic osobistego ale jak widze to crackerss widnieje w 3 ligach z tego w tej ma sklad najgorszy, jest najmniej aktywny i na pewno jest najmniej podniecony zabawa, jako ze najlepiej byloby 1gm - 1 team to uwazam ze spokojnie moglibysmy oddelegowac cracka zwlaszcza ze pamietam ze pisal ze chetnie odpusci se gre z nami jesli ktos jest chetniejszy

tak powstaja dwa miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdania ze dla wilqa musi sie znalezc jakis team do prowadzenia tutaj - jak trzeba bedzie to mozna kogos wywalic, w koncu worlda juz wywalilismy.

 

jak bedzie miejsce tez dla mazika to dobrze, jak nie to trudno

 

A Mar z forsowaniem debiutantów bez doświadczenia to nieźle pojechał ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinek no offence , ale Wilq to Twoj jakis ziomek z podworka?? w kazdym poscie piszesz

 

ja jestem zdania ze dla wilqa musi sie znalezc jakis team do prowadzenia tutaj - jak trzeba bedzie to mozna kogos wywalic

lub mimo tego ze juz byly 2 kandydatury wczesniej

Panowie, dla nowego kolegi proponuje standardowy kontrakt dla debiutanta nie wybranego w drafci

Wilq jak widze na forum jest od wczoraj, ja gram z chlopakami od pierwszego sezonu na e-baskecie (chyba 8 rok )i zglosilem sie pierwszy,a Ty konsekwentnie swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinek no offence , ale Wilq to Twoj jakis ziomek z podworka?? w kazdym poscie piszesz

 

Wystarczy wpisać w google i dokonać szybkiej lustracji Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wilq to superbohater ! Mieszkaniec - Opola. Prywatnie Wilq jest jak sam o sobie mówi "skwaszonym bucem" pracującym w agencji reklamowej "Oko", gdzie kopiuje teksty z Microsoft Worda do Corela. Jako superbohater Wilq nie posiada wielu nadludzkich umiejętności, potrafi jedynie latać i nieźle gra w Quake'a III Arena. Posiada żółwia Maciusia do którego jest bardzo przywiązany.Dołączona grafika

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wilq_-_Superbohater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.