Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

A tak odchodząc od karuzeli kto head coachem w Bulls, jak wiadomo Houston we have a problem, czyli T-MacHurt jest do wzięcia i pomyślałem, co jakby miał wylądować w Bykach :?: Trade B.Miller i Kirk za McGrady'ego, pojawiłby się prawdziwy scorer na pozycji drugiego guarda, instant offence pod warunkiem nie połamania znowu, a jakby nie wypaliło to i tak spadający kontrakt czyli lato 2010 dalej dla Bulls :roll: W Rotacji wysokich przy zdrowym TT praktycznie bez zmian, Kirk i tak chyba prędzej czy później poleci z Chicago...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral pod uwage albo avery'go albo scott'a, ale powiem szczerze ze jestem bardziaj za tym drugim bo wiem ze on lubi skupiac sie na rozgrywajacym i mam cicha nadzieje ze pomogl by Rose'owi wejsc na kolejny poziom

A skąd wiesz ze lubi?

josephnba juz naprawde niepamietam dokladnie jak to lecialo ale kiedys ogladalem z nim wywiad i w inm mowil o tym ze uwielbia pracowac z mlodymi rozgrywajacymi jakim byl wtedy chris paul, wiesz to moze siedzi w mojej glowie ale mysle ze on sporo pomogl chrisowi w osiagnieciu takiego pozimou na jakim teraz sie znajduje moze za duzo we mnie nadziei;)poszukam po necie i sprobuje znalezc ten wywiad

 

czytalem ze Byki beda kusic Kevin McHale na trenera ale ile z tego wyjdzie zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje joseph bo ja za mcHalem w ogole nie jestem. wiem ze ponoc Jackson ciagle kusil Paxsona zeby wziol sie za trenowanie heh z drugiej strony moze on w nim widzial jakis potencjal hehe. ja powiem tylko tyle ze bylem i jestem za odejsciem del negro ale nie w takim stylu jak to chca zrobic Byki czyli powiedizec mu wyjazd, niech jednak kilka meczy poprawdzi a jednoczesnie szukac kogos innego to troche nie fair ale co zrobic

 

chodz jeszcze spodobala mi sie jedna propozycja fana bykow z forum realgm a mianowicie

Dołączona grafika

 

hehe ciekawe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jakos nic nie osiągnął z NJ a skład miał niczego sobie, w tym sezonie owszem nie mial harrisa ale przecież miał mase młodych graczy a i tak z ni z dupy ni z pietruchy poprowadził swoich do blamażu gość mnie nie przekonuje , nie znam się na trenerach, ale najlepszy w tej sytuacji byłby avery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego mi edytuj zniklo....

 

http://probasket.pl/news/grizzlies-i-bu ... mowy-31313 hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha hahahahhahaha wtedy nawet kto ceglic nie bedzie mial :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukart, nie wiem moze masz krótką pamięć, bo w wieku Mycka nie jestes. Widzę że wierzysz we wszystko co przeczytasz. Weź wytłumacz mi jak mozna przedstawić ofertę panu x, pan x powie oki a pan y powie : joke? jak ty sobie to wyobrażasz? wiadomo że oferta była niska i mieli pewnie dużo prawdopodobieństow że ją odrzuci, ale jakby ją przyjął od razu to miałby ten kontrakt. Przecież Jerry by nie powiedziałby "żartowałem". Zresztą o pozycji w tej lidzę Gordona niech świadczy fakt, że nikt słownie NIKT mu wtedy żadnej oferty nie przedstawił. To również świadczy o tym jaką wartośc mają mali SG.

I rozśmieszyłeś mnie z tą gadką że Backcourt Gordon-Rose byłby magnesem dla FA. Naprawdę dobry joke. Zresztą postawa Det pokazuje jasno że Gordon to nie jest jakiś impact dla drużyny jest solidny, w pewnych elementach bardzo dobry w innych słabszy i gra na takie pozycji w NBA w której jest naprawdę w czym wybierać i trzeba naprawdę sie wykazać by dostać dobry kontrakt. Jak dla mnie Ben w chicago zwyczajnie nie jest niedozastąpienia. I dziwne jest Twoje myślenie, że Skoro Deng i Kirk dostali kontrkaty to Ben też powinien. POmijam fakt że naginasz ówczesną rzeczywistośc i przykładowo Kirk jak podpisywał Kontrkat nie był żadnym rollsem jak tu próbujesz przedstawiać tylko świetnie rokującym PG który łapał się do szerokiego składu USAteam, Bulls byli po dobrym sezonie i zwyczajnie wtedy mieli dobrą prasę. Z Dengiem natomiast był taki offseason gdzie zwyczajnie przepłacano graczy |Okafor. Igudola i Deng. NIe wiem skąd myslenie że skoro tamci dostali to i on musiał? Skoro sknerus Reinsdorf wtopił miliony w swoich ulubieńców (Deng, Hinrich) to skąd pomysł że bedzie pompował kolejne miliony w Gordona skoro zespoł rozczarowywał a i Ben nie zachwycał? Pytam się po co? by zrobić 45 zwycięstw na wschodzie? z tym co ma teraz tez stac na taki wynik ten team.

I tak są słabi w ataku, w sumie sądzę że to przejsciowe bo i z Gordonem w składzie grywali tragedie w ataku przez pierwsze miesiące. Ale co powiesz na punkty tracone? na samą defensywę. też mogę napisać, że Nie ma Gordona i Bulls lepiej bronią. Nie wiem dla mnie to zwyczajnie oczywiste że cały zespół jest w ofensywnym dołku. Rose ma przyzwoite procenty bo bazuje w strefie podkoszowej, Nawet taki Deng, który w formie królował na półdystanie razi niecelnoscią i swoją skutecznosc tez ratuje ofensywnymi zbiórkami i punktami z pomalownego na lepszym %. Ale reszta zwyczajnie pudłuje. Salmons Hinrich Pargo Nawet Miller wali cegły. Chyba nie powiesz mi że to starosc powoduje, ze Brad miller nie tafia open shotów, które parę miesięcy trafiał? Skad masz pewnosc że Gordon by brylował w tym elemencie skoro w poprzednich sezonach też jakoś na początku sezonu się nie wybijał skutecznoscią podobnie jak reszta zespołu?

Aha, skoro dla Ciebie Ben Gordon jest lepszym graczem niż Derrick Rose to w sumie nie wiem po co ja sie tu produkuje. Tak samo jak Twoje gadki że w sezonie 06/07 Gordon był starterem i Bulls dobrze bronili więc można go maskować. Pewnie że można mając w obwodzie takich obronców jak Duhon i Hinrich. NIe wiem czy pamietasz z gier ten sezon, ja pamietam i wiem że Skiles nie lubił grywać Gordonem, ograniczał mu minuty, zresztą Skiles i Ben raczej za sobą nie przepadali bo Scotowi przeszkadzały własnie ta defenyswa Gordona.

 

Miałem na myśli ciąg spotkań i jego grę przeciw Kobe, JJ, Evans. Kirk jest za mały i za słaby aby bronić tak dużych guardów

PIsałeś że Kirka daje się im postupować a Kobe i JJ dominowali na dystanansie i półdystansie i jakoś nikt tam Kirkiem wtedy nie pomiatał ani go nie postupował. Zwyczajne brednie piszesz, bo Kobe bazował głównie na rzutach z połdystaniu to samo jak Johnson, Wiec nastpenym razem trzymaj się rzeczywistosci.

Ben Gordon magnesem dla FA 2010. to jest najlepsze.

Ktoś tu ma zajebiste klapeczki na oczkach.

Ciekawe kogo przyciągnie Dumarsowi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę że pomimo skutecznej gry Bena Gordona Det do skręcenia Kostki miało bilans 5-10?

Mam nadzieję że zdajesz sobie też sprawę ze Dumars wywalił tego offseasons kupe kasę a ma w zamian biedę nie bilans.

Mam nadzieję że zdajesz sobie również sparwę że Gordon nie jest w stanie grać równego sezonu i taki początek oczywiscie mu sie chwali, ale on nie bedzie tak grał przez dłuższy okres bo podobne okresy miał w swoim byłym klubie.

Mam nadzieję że zdajesz sobie z tego wszystkiego sprawę i możesz mówić że z postawy Gordona jest zadowolony.

Fajnie.

Ciekawe ile bedziesz trwał w tym swoim zadowoleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawe z bilansu. Starasz sie udowodnic jaki to Gordon jest niedobry, a nie patrzysz w jakich okolicznosciach ten bilans zostal osiagniety.

 

Milo, ze pofatygowales sie i oceniles wyniki jakie przyniosly ruchy Dumarsa, ale Hamilton i Prince opuscili po 26 gier, Gordon 11, a Bynum i Villanueva (+kilka takich gier w wykonaniu Gordona) grali przez duza czesc sezonu z kontuzjami bo taka byla sytuacja kadrowa. Ja wstrzymam sie jeszcze z ocenami.

 

Sadze, ze bede zadowolony z gry Gordona wystarczajaco dlugo, biorac pod uwage, ze jego prime jeszcze przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie staram Ci niczego udowadniać bo to ty robisz dobrą minę do złej gry.

Kontuzjami i małą ilością spotkań starasz się wytłumaczyć słabą dyspozycję zespołu.

Ale już w przypadku gry Chicago takie wytłumaczenie nie moze być przyjęte bo tam widać tylko i wyłacznie brak Bena Gordona.

Cóż...życie.

W Bulls też są kontuzje jest węższa rotacja i też grają z urazami. I tak pewnie jest w każdym zespole.

Jakoś nie przeszkadza to w ocenianiu zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://probasket.pl/news/grizzlies-i-bulls-prowadza-rozmowy-31313

no to ten transfer,gdyby doszedl do skutku, powoduje prawdopodobniej zostanie w zespole Kirka. Wywalenie Salmonsa za spadajace kontakty, ja jestem za. niech czyszcza salary na lato i zainwestuja te pieniadze w rozsadny sposob. amen

 

matek wiesz co jest najgorsze w tym wszystkim?że faktycznie jeszcze nawet połowy sezonu nie ma a juz kazdy mysli o lecie 2010. czy ja juz to kiedys slyszalem ze Byki pozbywaja sie kontraktow zeby pozyskac gwiazde?chyba juz kilka razy i nadal tej gwiazdy tutaj niewidze:/najgorsze jest to ze sezon sie dopiero rozkrecil a mam wrazenie ze duzo kibicow juz go stoczylo na straty i czekaja na lato:/

jesli mam byc szczery to juz mi sie zygac chce tymi plotkami o sciagnieciu gwiazdy itd itp bo co roku to sie slyszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie staram Ci niczego udowadniać bo to ty robisz dobrą minę do złej gry.

Kontuzjami i małą ilością spotkań starasz się wytłumaczyć słabą dyspozycję zespołu.

Ale już w przypadku gry Chicago takie wytłumaczenie nie moze być przyjęte bo tam widać tylko i wyłacznie brak Bena Gordona.

Cóż...życie.

W Bulls też są kontuzje jest węższa rotacja i też grają z urazami. I tak pewnie jest w każdym zespole.

Jakoś nie przeszkadza to w ocenianiu zespołów.

Pistons ciut mocniej ucierpieli z powodu kontuzji.

 

Nie wszystkie problemy musza byc zwiazane z brakiem Gordona, ale czesc na pewno tak.

tylko i wylacznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://probasket.pl/news/grizzlies-i-bu ... mowy-31313

no to ten transfer,gdyby doszedl do skutku, powoduje prawdopodobniej zostanie w zespole Kirka. Wywalenie Salmonsa za spadajace kontakty, ja jestem za. niech czyszcza salary na lato i zainwestuja te pieniadze w rozsadny sposob. amen

właśnie, jak salmons odejdzie to by oznaczało że kirka zostanie, a to jest złe, ztradowanie salmonsa i kirka za spadające kontrakty/picki stawia byków w komfortowej sytuacji w lato, 22 mln do zapłacenia sześciu zawodnikom i 30 mln-drafty

-williams i hunter za salmonsa źle brzmi, ale gdyby dorzucić do tego wybór w pierwszej rundzie tego draftu to czemu nie...

-o kirku nic nie wiadomo ale można szukać oszczędności juz w tym sezonie spylajac go za t-maca :twisted: razem z millerem i jerome jamesem daje 5 mln oszczędności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.