Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

spieprzylismy kolejny mecz wow ale nowina:/

ogolnie to sedziowanie kolejny raz WTF??

jak widze salmonsa to mi sie zygac chce ten koles juz oprocz fatalnych rzutow dostarcza nam teraz jeszcze zero obrony:/

tyrus to chbya serio po 1 meczu kiedy wrocil stracil gdzies mózg i forme:/

Gibson niech on lepiej nie bawi sie w rzucanie albo cala gre ofensywna

niestety deng zaczol mnie rozczarowywac:/

jedynie Noah znow gites

jedyne pocieszenie jesli mozna to tak nazwac to brandon who????no no is Rose madafaka

sory nie lubie pewniackiego stylu brandona a d-rose mu pokazal kto rzadzi i tylko tyle:(

 

ale musze sie dopieprzyc jeszcze raz---> ile @#@# placa sedziom w NBA:/?:/ bo to jakis obłęd

 

aa i jeszcze cos del negrodaje rzucac trojke Dengowi??:/co on ocipial?

w tym meczu

Salmons 3-5

Hinrich 2-4

ja wiem ze my nie mamy ludzi ktorzy umia swietnie rzucac za 3 ale mozna by bylo dac pilke jednemu z nich

tylko w takich momentach brak mi Bena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEcz z Bucks bardzo podobny do poprzedniego spotkania i podobnie spieprzona druga częsc IV kwarty.

W koncówce była kacja Rose bardzo podbna do ostatniej akcji Rose Miller w meczu poprzednim o które Lukart miał pretensję ze Rose nie kończył sam bo był na pełnym biegu. No to teraz konczył sam. Offens mu gwizdnęli 8)

Straszna bieda w tych koncówkach, straszna. Można wtedy śmiało stawiać na przeciwników.

I Qrwa dwa ostatnie mecze i skutecznosc z FT. Dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogut juz nie po raz pierwszy walnie przyczynił sie do porażki Bulls

niestety troche sie martwie ze dzis tak samo Jefferson i Love pod koszem pozamiataja:/pamietajmy ze w tamtym sezonie niby ze slabymi wilkami mielismy bilans 0-2:/ ja licze nie ukrywajac tego na Rose'a bo nie ublizajac zadnemu z rozgrywajacych wilkow powinien porzadzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I seria porażek przerwana , Chicago wygrało z Minnesotą . I o dziwo dobry mecz zaliczył Kirk , 20pkt , kilka zbiórek - nie jest źle . Joakim Noah również 20 pkt więc na poziomie , reszta grała na tyle aby pchnąć drużynę do zwycięstwa . Następnym rywalem Byków jest Detroit i niestety z taką grą jak dziś może nie być wygranej we własnej hali :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze wygrana ale... no wlasnie ale z wilkami ktorzy sa slabi i gralismy w UC

niestety nie mialem mozliwosci patrzenia na mecz wiec moze ktos patrzyl i powie mi czemu Rose tak malo rzucal?z 1 strony to dobrze bo co mecz ma gre Bykow na swoich barkach to moze troche "odpocznie"

jestem zdziwiony Noah "pobil" Jeffersona hehe

Kirk to ty??:P

ojj chyba jednak widac ze Deng gra ciagle z kontuzja:(

nic liczy sie wygrana ale i tak jhestem pelny wiary na jakis dobry trade:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że słabi są. nawet bardzo. ten ich frontcourt Al-Kevin to sie kupy nie trzma. tzn w ty meczu bo ja minny to chyba tylkow hajlajtach ogladalem w tym sezonie. Moze oni fajnie wygladają w FB ale na parkiecie razem to w obronie nędza. Nie wystarczy tylko zbierać duz pilek.ale nie o tym chciałem. Chodziło mi o to ze w NBA bywa czasami cos takiego jak patent na daną druzyne i minny ma na Bulls takowy. lał ich KG w skaldzie i lali ich jak go nie było. nie wiem kiedy ostatnio bulls z nimi wygrali ale pamietam glupie porazki u siebie i na wyjeżdzie. Minny zwyczajowo bulls nie lezy (mecz w UC z ubieglego sezonu bodaj ).

Bulls zaczynają trafiać zza łuku i ten atak w przekroju całego meczu jakoś wyglada, wszak w ciagu 10 dni stycznia rzucili juz 3 razy powyzej 100 punktow a przez wczesniejsze dwa misiące grania ta sztuka udala im sie razy 4. Toż to postęp panowie.Tylko Deng i jego gra w ataku mnie irytuje, stał sie drugim salmonsem na połdystansie. NIe wiem ile on trafa takich rzutow w ostatnich meczach ? 15-20% reszta to jakiś dobitki czy podkoszowe rzuty. deng w odwrocie. gdyby sie odnalazl z tym rzutem mozna by coś napisac nawet pozytywnego. a tak to noah w meczu z Minny trafial czesciej Jumperki niz Noah.

Thomas znow udowadnia ze jest glupkiem, nie wiem czy ten jego agnet nei moze do niego dotrzec i wytłumaczyc mu że gra o kontrakt a moze i pozostanie w lidze patrząc gdzie teraz jest S.Swift (swoją drogą pojecia nie mam gdzie jest ten typ ale w NBA go nie ma 8) )

rose byl off i fajnie że nie forsowal sie w ataku na pierwszą opcję gdy w koncu swoj dzien miał Kirk Miller czy Salmons.

rookie gibson grą w ataku bije na leb i szyje tyrusa thomasa. Szkoda że taj wyglada jak wieszak bo to material na solidnego rezerwowego, gdyby udało mi sie przybrac na wadze.

J.Johnoson załapal sie chyba juz na stale do rotoacji VDN, co prawda jest to jeździec bez glowy i często gesto wyglada jak pólgłówek na parkiecie, ale czasami ma akcje po ktorych otwiera człowiek usta albo parska smiechem. taki jest JJ :D

Ale pojawienie sie na parkicie graya i jego koszykarskie wyczyny to dopiero byl ubaw. Komu on daje że ciagle jest w lidze? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się pięknie złożyło że akurat na Det musiało trafić że Chicago miało "dzien" i rozstrzelali przeciwników, a ex bulls as ataku miał najlepsze miejsce by to obserwować (swoją drogą co mu się stało raptem 6 minut w meczu ? )

Rose trafiał Jumper za jumperem, Noah FT a Deng oo deng chyba zmienił opatrunek na paluszku bo trafiał jumperki nawet back to back :wink: .

Tyrus Thomas nie oddal bodaj zadnego głupiego rzutu a jego kolejne przechwyty pozwoliły narzucić grę Tłokom.

Chiałbym napisać że szkoda Pizdons, bo jakis rekord juz pewnie walnęli a kolejnych porażkach. Ale jakoś mi nie szkoda. 8)

Blowout na Det zawsze smakuje, mimo że obecnie to popierdółki jakieś nie zespoł.

Gray znów na parkiecie- staje sie ulubieńcem publiki.

Fajne takie mecze, oby częsciej takowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie Bycze Byki ladnie podkrecily tloczki ale nie zazdroszcze Wam hustawki nastrojow. Raz dobrze raz niedobrze

 

Pytanie kto to opanuje I sprawi ze ponizej pewnego poziomu druzyna nie zejdzie ( solidnosc szeroko rozumiana takich np. Jazz przez laaaaata) jest sprawa otwarta

 

Naturalnym by bylo aby graczem tym byl Rose ale jakos tego nie widze....

 

Taka gra ulubionego zespolu nie jest na moje nerwy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to wiadomo ze nie ma sie czm podniecac bo to bylo slabiutke detroit no ale zawsze jedna wygrana wiecej do .500.

jak juz wspomnieliscie wszyscy trafiali szkoda takiej formy na mecz z tłokami bo boje sie ze nastepny z bostonem bedzie kiepsko:/

ciekaw jestem z jakimi statsami mecz zakoncyzl by Rose bo gral tylko 25 minut fest

 

czytalem ze byki chca bardzo wymienic Thomasa tylko narazie to widocznie sie nie udaje

no i byki dlaej chyba sa bardizej niz mniej nastawione na T-maca ze ponoc najlepsza opcja tzn finansowa bylaby wymiana Noah, Brad Miller i Jerome James ale jak wiadomo byki nie oddadza Noah:)

 

a i jeszcze jedno

As for the Bulls, Kirk Hinrich is ahead of even Tyrus Thomas on their list of players they'd love to trade. In fact, Thomas is being offered around the league as a sweetener in any Hinrich deal. But with two years, $17 million left on his contract after this season, there's not a great market for Hinrich.

hehehe szok naprawde kirka chca sie pozbyc?tego ulubionego kirka?to jakis skandal hehehehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest dobrze 8)

Dobrze bo świetnie gra Rose w 2010, kręci świetne cyfry, zespół nie jest outsiderem w ataku, openshoty zaczynają wpadać,trójeczki też. Nie pozwalają przeciwnikom rzucać setek punktów jak w minionym sezonie bywało. No i Jest Noah ze swoją energią i fizynością. On z Rosem jest kluczem, wabikiem dla FA 2010.

Hinrich'a nie ma w planach na następnym sezon, dla mnie to wydaje się dośc oczywiste, kwestia tylko gdzie i kiedy. Jezeli oni naprawdę chcą mieć możliwość kontraktowania największych w zbliżającym sie offseasons i robili kroki pod te decyzje od dłuzszego czasu nie sądzę by Kirk czy Salmons byli przeszkodą nie do przeskoczenia.

Albo teraz albo potem, S-n-t, zwyczajnie, niezwyczajnie. Czasu jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadowalające jest to, że braku Bena i jego Rainbow shotów prawie Byki nie odczuwają.

Taj jest niesamowitym odkryciem, człowiekiem z dupy, który robi w takiej drużynie różnice. Player z niewiarygodną energy i positive turbulance.

Rose ma prawie wszystko. dobrze, że nie jest rainmakerem, bo takiego w bykach za bardzo nie potrzeba. Kirk miał potencjał, ale bez przesady...

Może lepszy glass cleaner by się Bullsom zdał (?) Thomas czy Miller wybitni nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadowalające jest to, że braku Bena i jego Rainbow shotów prawie Byki nie odczuwają.

Taj jest niesamowitym odkryciem, człowiekiem z dupy, który robi w takiej drużynie różnice. Player z niewiarygodną energy i positive turbulance.

Rose ma prawie wszystko. dobrze, że nie jest rainmakerem, bo takiego w bykach za bardzo nie potrzeba. Kirk miał potencjał, ale bez przesady...

Może lepszy glass cleaner by się Bullsom zdał (?) Thomas czy Miller wybitni nie są

glass cleaner Noah?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem o typie, my bad. ale nic nadzwyczajnego raczej, jako glass cleaner, przyznasz sam... 12 rpg to sporo, ale w tej drużynie wielu graczy zastępując Noaha waliliby jeszcze lepsze cyferki.

Bullsom do contendera brakuje tyle co perkozie do albatrosa, ale coś tam się powoli tworzy...

nie pamiętam i nie chce mi sie sprawdzać jak u nich z salary, ale fajnie by było jakby podpisali latem kogoś, kto będzie robił różnice. jak patrzę na ich roster, to z jednej strony stwierdzam, że mają równy skład. ale to akurat w tym wypadku średnio dobrze... niech sprowadzą kogoś dobrego z pozycji 2-4, może nawet 5, byleby był to player z wyższej półki. jak byłby to C, to Noaha wytrejdować za niskiego/niższego i jakoś się kręci.

sorry za brak konkretnych nazwisk, ale tak jak mówię, Bulls mają równą drużynę, bez żadnych z wyjątkiem Rosea przebłysków geniuszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.