Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

a jebne sobie jeszcze posta przed robotą.

Wszak wygrana na wyjeździe nie zdarza się w tym sezonie za często (4?).

Dwa ostatnie mecze Denga 21-31 z gry bodaj, sporo jumperów. NIe wiem, wydaje się że nagle Loul za dotknięciem czarodziejskiej pałeczki/różdżki zaczął sobie trafiac na lajcie. Na to czekałem. Chodź raz na parę spotkan robi z Piercea swoją dziffkę. (vide blok przy próbie pompki).

Tak więc jest difens misiaczki. Bulls bronią, bronią skutecznie funkcjonuje pomoc, przekazanie i blok. Nawet z Beznadziejnym Salmonsem atak nie wyglada źle. Dzisiaj Gibson wyrobił normę ponad stan. Świetny mecz.

Jeszcze Bullets i the west is the best panie. Maratonik po zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz wstalem po meczu takie nerwy ze niespalem potem w ogole;)teraz mala drzemka ale do meczu

Wira masz 100% racji Byczki graja teraz swietnie w obronie a do tego doszedl pomalu atak i naprawde gramy swietny basket.to tez bodazje collins powiedzial podczas meczu ze Byki mialy obrone ale brak ataku stanowil ten problem ze tak duzo spotkan mogloby byc wygranych ale nie bylo

kolejny raz WTF dla sedziow?? te 3 faule na Rose'ie z dupy wziete czyli slepota sedziow jest nieobliczalna, niestety przez to opuscil spora czesc spotkania ale i tak wykrecil spx numerki choc powiem szczerze ze gdyby nie te 3 faule to wydaje mi sie ze mecz bylby spokojniejszy

Deng BANG:)no Wira chyba byl na planie kolejnej czesci pottera hehe

ogolem podoba mi sie team effort druzyny wszyscy jakby odrzyli tylko ten Miller qrde ten to jest powolny:/

mam znow watpliwosci co do rotacji a mianowicie jak Vinny mogl trzymac Salmonsa w 4 kwarcie dluzszy okres kiedy mu kompletnie nie wychodzily rzuty a Kirk ktory dzis znow pokazal ze chbya cos ruszylo w nim siedzial i grzal sobie laweczke

i nienawidze kiedy jest np 8 sekund do konca Byki wyprowadzaja pilke z boku pilke otrzymuje nie kto inny jak Fish i co robi?pudłuje, jak mozna ciagle ustawiac akcje pod kogos kto nie ma formy meczowej panie Del Negro?

ale najwaznijesze ze wygralismy bo po play off nienawidze bostonu i zawsze mam takie stresy przed meczem:)

dzis czarodzieje i mam nadzieje ze to nie bedzie mecz w stylu---wygralismy z bostonem i dup ze slabymi wizards zdupczymy

tak na marginesie na 10 ostatnich spotkan 7 wygranych czyzby cos ruszylo??okaze sie po wyczieczce na zachod

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Byki pokonały rywala z górnej półki . Deng w ostatnich meczach tak jak poprzednicy pisali gra jak natchniony , obrona dobra teraz też atak . Jeśli Byki utrzymają dłuższy czas taką formę to mogę sporo zwojować . Zgadzam się również z opinią , że ustawienie ostatniej akcji jest złe . Dzisiaj Chicago gra z Wizards jeśli i ten mecz wygrają to pokażą , że naprawdę mają dobrą formę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Chicago gra z Wizards jeśli i ten mecz wygrają to pokażą , że naprawdę mają dobrą formę.

Wiesz, akurat meczem z Wizards nic sie udowodnić nie da

Juz predzej wygrana z C's czy chwilę wcześniej z Magic moze coś udowadniać

Ale Wizards?

A jakim oni są wyznacznikiem i czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mecz z Wizards udowodnił Rose'owi że może wygrywac mecze trafiając rzuty decydujące, więc jakieś znaczenie miał :wink:

Co znaczy dobry defensor uwidoczniło się w ostatniej akcji Wizards czasu regulaminowego gdy Kirk zwyczajnie wybrał piłkę a spece od statsów zapisali przechwyt bodaj Salmonsowi. Kochani panowie od rubryczek,potem bastkowi z tych rubryczek wychodzą forumowe kwiatki :wink:

Wizz był świetnie usposobienie w ataku, trafiali długie dwójki dośc regularnie i naprawdę mieli wszelakie atuty by ten meczy wygrać, funkcjonowała ataku potem do tego włączył się Foye, mieli dobrą deskę (Haywood ,Jamison) Nie tracili piłek, naprawde mieli wszystko by tem mecz wygrać. Wszystko, ale Bulls mieli Rose i Noaha(akcja w koncówce i FT). Bulls 0-3 overtime w tym sezonie. Powalający mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie za 5 min startujemy east road:)szkoda tylko ze Kirk ponoc nie zagra bo jest zwyczajnie chory ale kto wie.szczerze to jeden chbya ze slabyszch naszych rywali podczas nadciagajacej wycieczki Go Bulls Go;)

 

1 połowa juz zleciala male moje spostrzezenia:

pargo i tyrus to idioci sory ale taka prawda:/czy oni potrafia w ogole grac?pargo lata po boisku jak postrzelony faktycznie kreujac chbya rzuty dla siebie:/(nie patrzac jak on zdobyl te 4 asysty bo niewiem:P)a tyrus hmm po 1 rozgrywajacym nie jestes po 2 czy on potrafi rzucac spod kosza?sorry ale to chbya jest jednak bust:(miller hmm ten koles nie jest wolny on po prostu sie nie umi ruszac:/del negro to frajer i zawsze nim dla mnie bedzie napewno jesli chodzi o zmiany. golden maja problemy z faulami ich "malych" graczy i nie maja kogo do zmiany a on Rose'a trzyma na lawie zbyt dlugo no ale jest niesamowity pargo:/salmons chce chbya pokazac ze jest wart powrotu do pierwszej 5

golden state jest slabe a my musimy pograc tylko obrona ale jakos to niewychodzi, sory ale nie mam pojecia cos jest z byczkami na wyjazdach o co chodzi bo ja niewiem niech mi to ktos wytlumaczy.rose za malo agresywny jest zdecydowanie

niestety nasza skutecznosc dzis jest porazajaca:/

szmieszne jest to ze gramy slaba koszykowke a i tak po 24 minutach przegrywamy tylko 1 punktem, ale z golden?fest:/

 

koniec

masakra, ta druzyna na wyjazdach to szczyt glupoty i jeszcze raz glupoty

zero obrony pod koszem wjezdzali w nas jak nie bede mowic co i gdzie...

jak mozna rzucac z dystansu kiedy ich czolowi zawodnicy na start drugiej polowy maja po 4 faule?

biedrins to dzis maszyna do blokowania

curry trafial te trojki jak maszyna

ellis sobie wchodizl pod kosz tak chocby tam w ogole gracyz nie bylo

maggetty rzucal chocby byl na treningu

w sumie nie liczac malej zdobyczy teog pierwszego to przegralismy z 3 zawodnikami i reszta graczy z d-ligi:/

sory za ten tekst ale na wyjazdach bulls to cipki doslownie

chodz pierwszy raz jestem wkurzony na Rose'a ktory dzis wszedl w mecz jakis zaspany zero agresywnosci zero w sumie niczego, ale i tak wole takiego Rose'a niz q..a pargo tego beznadziejnego gracza no ale "swietny", kolejny mecz w wykonaniu lawki trenerskiej glownego autora jakim jest frajer del negro-granie jumperami przy ich problemach z faulami, wpuszczenie pargo na tak dlugo(wole huntera) i pozwalanie mu na oddanie tylu rzutow (o boze co to byly za rzuty), zero gry na naszych srodkowych i kolejnuy raz mam dosc tego ze Rose znow gra cos torche powyzej 30 minut wow, co on go dalej po kontuzji 3ma przez niby brak kondycji?no q..a niech se da spokoj

pierwszy raz brakowalo mi Kirka bez kitu

Tyrus WTF?gdybyscie niewiedzieli ze Tyrus gra juz w Nba bodajze 4 lata a Gibson to rookie powiedzielisbyscie ze ewidentnie tak jest?bo ja bym powiedzial na odwrót

szlak mnie trafia ze w sumie najslabsza druzyna podczas tej wycieczki a my z nia zdupiamy sromotnie

czy w innych halach maja inaczej linie namalowane?sa one dalej?obrecze sa mniejsze czy co?

plakac mi sie chce jestem tak zdenerwowany a tu trzeba spac ehhh pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanbulls ty chyba chcesz korego zastąpić na tym forum...

 

Stary nie mozna po jednym meczu zachwycać sie nad defensywą Bulls, super atakiem, twierdzić, ze chyba wszystko sie układa dobrze i zespół zaczyna grać, a zaraz po przegranej złorzeczyć na wszystko i wszystkich

No nie tędy droga.

Porażka w beznadziejnym stylu to fakt, mało agresji i zaangażowania, ale to tylko jeden mecz w dodatku z zespołem, który nie leży Bulls pod względem stylu w jaki grają

Przegrali, ok to się zdarza. A że nie mamy zespołu na mistrza, który od dawna udowadnia ze grać na wyjeździe nie potrafi to tym bardziej

Chill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanbulls ty chyba chcesz korego zastąpić na tym forum...

 

Stary nie mozna po jednym meczu zachwycać sie nad defensywą Bulls, super atakiem, twierdzić, ze chyba wszystko sie układa dobrze i zespół zaczyna grać, a zaraz po przegranej złorzeczyć na wszystko i wszystkich

No nie tędy droga.

Porażka w beznadziejnym stylu to fakt, mało agresji i zaangażowania, ale to tylko jeden mecz w dodatku z zespołem, który nie leży Bulls pod względem stylu w jaki grają

Przegrali, ok to się zdarza. A że nie mamy zespołu na mistrza, który od dawna udowadnia ze grać na wyjeździe nie potrafi to tym bardziej

Chill

josephnba masz racje troche emocji wpakowalo sie w moj post bo pisalem go odrazu po zakonczeniu meczu

poprzedni post mial sie zaczac chyba tak: obrona gites atak pomalu zaczyna funckjonowac ale tylko w "domu"(ja wiem ze boston ale bez czolowych graczy i slabej formy allena) serio na wyjazdach przestawiamy sie w jakas inna druzyne i to mnie wyprowadza z rownowagi

ja stwierdzilem ze wszystko idzie w dobrym kierunku jak wygrali ostatnie 8 z 11 szpili i serce nagle zaczelo bic mocniej i widocznie za bardzo sie podniecilem;)mój bład.jednak znow przychodzi road trip i druzyna z ktora(taka prawda) musimy wygrywac bo jesli nie z takimi druzynami to z kim?

tu nie o to chodzi ze nam nie leza golden spx rozumie ale wiesz mozna bylo sie zdenerwowac widzac jak 4 graczy plus d-league nam wpieprzaja:(

josephnba ale na del negro zawsze bede napieprzac;)

 

 

p.s. czy ktos z was gra w nba 2k10 przez neta?moze by sie udalo jakos meczyk zorganizowac;)pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakich pozycjach wg Was potrzebna wzmocnien w Chicago??czego a co za tym idzie kogo brakuje w Wietrznym Miescie by znowu liczyć sie w walce o czolowe lokaty...moje zdanie takie ze trzeba się wzmocnić na pozycjach SG i PF...Salmons trzeba sie pozbyć, podobnie Tyrysa. Juz lepiej zostawic Gobsona bo on bedzie tylko lepszy, pamietajmy ze to debiutant...a Wy jak myslicie??

 

gdzie sie trzeba wzmocnić i kim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanbulls ty chyba chcesz korego zastąpić na tym forum...

 

Stary nie mozna po jednym meczu zachwycać sie nad defensywą Bulls, super atakiem, twierdzić, ze chyba wszystko sie układa dobrze i zespół zaczyna grać, a zaraz po przegranej złorzeczyć na wszystko i wszystkich

No nie tędy droga.

Porażka w beznadziejnym stylu to fakt, mało agresji i zaangażowania, ale to tylko jeden mecz w dodatku z zespołem, który nie leży Bulls pod względem stylu w jaki grają

Przegrali, ok to się zdarza. A że nie mamy zespołu na mistrza, który od dawna udowadnia ze grać na wyjeździe nie potrafi to tym bardziej

Chill

Ej!

 

Ze niby co, umarlem czy jak? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakich pozycjach wg Was potrzebna wzmocnien w Chicago??czego a co za tym idzie kogo brakuje w Wietrznym Miescie by znowu liczyć sie w walce o czolowe lokaty...moje zdanie takie ze trzeba się wzmocnić na pozycjach SG i PF...Salmons trzeba sie pozbyć, podobnie Tyrysa. Juz lepiej zostawic Gobsona bo on bedzie tylko lepszy, pamietajmy ze to debiutant...a Wy jak myslicie??

 

gdzie sie trzeba wzmocnić i kim??

wiem ze jedni mowia o pozyskaniu dobrego SG zas drudzy o mocnym PF ale serio to my potrzebujemy i SG i PF/C a wszystko z racji braku miejsca dla Rose'a

wiadomo ze gdybysmy pozyskali mocnego gracza podkoszowego takiego jak np Bosh (marzenia) to gra by sie mogla bardziej skupic na nim co dalo by wiecej mozliwosci wjazdow pod kosz, mielibsymy takze mozliwosc grania wiece pick&roll tego troche za malo jest z wykorzystaniem ruztu wysokich graczy a jak juz jest to "piekne" rzuty Tyrusa

 

zas z drugiej strony naprawde dobrze rzucajacy SG takie jak T-mac przed kontuzja moglby dac nam troche oddech uw ataku i wiecej kreowania gry przez Rose'a a co za tym idzie wiecej asyst

 

szczerze gdybym mial wybierac miedzy SG a PF to bym wolal tego drugiego z racji tego ze za bardzo jestesmy ograniczeni w srodku pola i dlatego jestesmy druzyna bardziej obwodowa ktora wiekszosc rzutow ma z dystansu czy tez pol dystansu

z trojki Bosh Amare Boozer chbya bym wybral jednak Amare'a jesli patrzac na to co robi w tym sezonie

o formie T-maca sprzed kontuzji mamy chyba co marzyc a i ryzyko wziecia tego chopa dosc spore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem raczej za CB 4 i do tego ktos za Salmonsa...nie wiem jak tam wyglada salary ale moje mazenie to JJ z Atlanty na SG i jakis z PF, z których wymieniłes...jesli brac T- maca to teraz i w razie słąbej formy nie przedłyzac bo teraz po sezonie mu sie kończy kontrakt...Ale kogo Rakiety wezma w zamian by sie salary zgadzało...jesli T-mac sie nie sprawdzi to mamy duzo kasy na lato 2010...a tam bedzie z kogo wybierac...moje marzie to Bosh + JJ, ale raczej niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę, ale Bulls są żałośni. Przegrać z ośmioosobowym zespołem w połowie złożonym z graczy NBDL oraz podkoszowym Maggettem? Niewiarygodne. Nie dosyć, że postawiłem kasę, to jeszcze oglądałem ten mecz...

 

Żeby było śmieszniej - zamiast zabić rywala w 4. kwarcie intensywnością gry, dostają w niej baty od zajeżdżonych minutami graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i'm back........

 

Ostatnie mecze dały wiele do myślenia, niby 8 z 11 i nareszcie jakiś progress, niby spokojne zdobywanie +100 na mecz i nareszcie dobra offensywa ale jednak jedna niefortunna wpadka jakoś wprowadziła pewne zażenowanie w szeregach przeciętnego kibica, no cóż tak chyba będzie do końca sezonu, raz na wozie raz pod wozem, ale dziwić sie temu nie wolno! generalnie zawsze tak było nie??

Mnie w największym stopniu zastanawia to dlaczego rose'a gra tak jak gra, jak była kontuzja to ok, nie wchodził pod kosz, nie był agresywny co tłumaczyło ryzyko kontuzji, potem było lepiej te 20 ileś punktów na mecz w iluś tam spotkaniach napawało i nadal napawa optymizmem ale nie potrafię zrozumieć dlaczego najsilniejszy, najszybszy, najsprytniejszy (no przynajmniej jeden z najszybszych i najsprytniejszych) PG w lidze nie atakuje tablicy z częstotliwością hmm "strzału z maszynówy" tylko podchodzi na 4-5 metr i odpala jumpera, w meczu z GSW były dwie może trzy sytuacje (i nie były to kontry) gdzie rose WPIERDOLIŁ sie pod kosz i łapał faule i było git, nie można tego tłumaczyć że mu partnerzy tego nie ułatwiają, rose to lider, i ma go jebać w jakiej dyspozycji są partnerzy, ma zdobywać punkty, a gdy widzi porażke salmonsa czy thomasa ma grac samolubnie a nie bawić się w podania na obwodzie, następna sprawa, fajne haczki i kombinowania z zatrzymaniem sie w okolicach pomalowanego i rzucanko z jednej reki, sposób skuteczny, rose jest szybki na nogach i trudno go zczapować w tym elemencie ale jednak ta piłka po jego rzucie wypada z obręczy, może thomas czy taŻ dobija ale nie zawsze, ... nie to że rozpaczam po jednej wpadce rose'a ale rekomendacje miał jako drugi wade w dziedzinie atakowania obręczy, a stosunek wejść pod kosz a rzucania z połdystansu jest jednak lekko nie w porządku do atutów i umiejętności naszego młodego geniusza, a może to nie jego wina może trenera... właśnie, mamy 20 stycznia czyli ponad połowe miesiąca w której VDN miał byc zwolniony, raczej nie będzie, dobry ruch?, ja do vinnego żadko mam pretensje ale haczykiem na słynne 2010 on nie jest, gwiazdorzy mając perspektywę grania ze spolestra i rileyem w miami na pewno wybiorą ją pierwszą niż granie z niedoświadczonym coachem który czasem ma niefortunne wpadki, ale już taki genialny avery johnson i trio rose-deng-noah kusi nie??

i wracając jeszcze do tych ostatnich meczów, fajnie było się cieszyć z wygranej z washington ale mimo wszystko leżących washington, leżących i proszących o dobicie ale wygrana to wygrana, z bostonem też, ale cóż to był za boston bez walleca garnetta i nawet danielsa w chicago wcale nie jest dobrze, te dwa-trzy fajne zwyciestwa i wygrane z tymi co mieli przegrać nagle zamydliło widmo tragedii ale po journey niestety może okazać się że coś jest na prawdę nie tak,

nie jestem pesymistą ....... nie no, jestem pesymistą i po tej wycieczce może okazać sie że zmiana trenera będzie niezbędna, że nawet zmiany w składzie będą niezbędne, pozyskanie t-maca poszło się oczywiście jebać bo forman pazerna świnia chciał nie wiadomo co za niedobitków, a jeśli kirk hinrich albo salmons nie odejdą za spadające to mamy przejebane na lata, no bo cóż można zrobić z 12 mln salary, kogóż podpiszemy??, nam trzeba zajebistego pf i RZUCAJĄCEGO sg nie jakiejś gwiazdy typu JJ który w ostatecznym rozrachunku z dystansu daje to samo co salmons tylko shootera typu noo anthony parker czy inny gość od którego wymaga się przedewszystkim rzutu z daleka na poziomie 45%. Amare,?? daleczego, w bieganinie i przy PODAJĄCYM pg tak ale nie przy rosie który jest (czyt.powinien) być first shot, rok temu tak (bo wydawało mi sie ze rose bedzie 20-10) ale rose jest(czyt. na byc) okolo 30-huj tam-3, BOSH to jest coś, to jest drugi Gasol, chicelibyscie miec gasaola nie?? można go mieć tylko trzeba ruszyć głową panie Forman, picki rose-bosh to byłoby cos zajebistego, nawet mego izolacje dla rózy z wyciągnięciem bosha na 6 metr i w razie problemów oddawanie na rzut to już jest perspektywa na lata, Miami szykuje dream-team plan, mają na to zadatki, nie dziwie sie im, i dlatego uważam że już teraz przed deadline trzeba wyciągnąć CB4 z toronto, podobno oni tylko czekaja na to by bosh ogłosił że nie zostanie (ale czy to się już nie stało??), powodzenia panie Forman, zadziw nas Pan...

 

Zbliża się ASG, ciekawe ile byków wystapi w tej imprezce, rose w "zręczniościówce" i chyba Taź w rookie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tam koniec road trip:(

najpierw kirk choroba teraz john

kirk znow pokazal ze jego skutecznosc z gry jest zdumiewajaca:/

tyrus troche zaszalal wow nieprawdopodobne

qrde martwi mnie to ze wszyscy zawodnicy tzn bardziej ci w rotacji nie moga pokazac kazdy z osobna jakiejs gry na przyzwoitym poziomie

w kazdym mecuz musi byc 1 lub 2 graczy ktorzy cos nie halo

dzis mamy kirka i gibsona:/w sobote z suns kto to bedzie?

poziom utrzymali jak zwykle noah i rose no i deng

josephnba ma racje jakis to plus jest ze moze ktos .... ruszy glowa i zrobia jakies ruchy ale przeciez to wladze byków czy oni kiedykolwiek zrobili dobry ruch:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.