Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem kto tu moderator ale dla czego nie mam opcji edytuj ? :evil:

 

Sources suggested the Bulls are open to acquiring McGrady, who is just 30 years old. The 6-foot-8 swingman is the NBA's highest-paid player at $23.2 million, but his contract ends after the season. A trade with the Bulls would almost have to include the expiring contracts of Brad Miller and Jerome James. The Bulls might also be interested in moving John Salmons to guarantee a larger amount of cap space next summer. He's owed $6.5 million next season but has an option to terminate the deal and become a free agent. Arlington Heights Daily Herald

 

Word around the league is Houston is seeking expiring contacts and a young asset. The Bulls are one of many teams to have talked generally about acquiring McGrady, but core players Derrick Rose and Joakim Noah never would be included. Chicago Tribune

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ma opcji Edit? Jest w prawym dolnym rogu posta

 

A co sie tyczy Tracy'ego. Hmmm rozwiazałby na pewno wiele problemów Bulls, ruszyłby atak, rozciagnąl go na tyle, zeby i Rose i Deng mogli odpowiednio być efektywni, jego wzrost i umiejetności niewątpliwie by pomogły do tego nie trzeba by sie wcale bardzo meczyć z chowaniem go w D

 

Ale czy on jest w stanie dograć choć jeden sezon do konca?

Plecy i cała reszta urazów, brak killer instinct, brak ognia w oczach, waleczności. Tracy pod tym względem przypomina mi aż za bardzo Odoma, który też talent miał/ma na miarę HOFa, ale jest rezerwowym...co prawda u mistrzów, ale rezerwowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie nastawiam się szczególnie na poprawe w grze bulls po ewentualnym przyjściu t-mac'a tutaj chodzi o czyszczenie salary i wrazie wysłania millera jamesa i kirka do houston z oszcednosciamu juz dzis, może okazać sie że po odejściu salmonsa bedziemy jeszcze w wiekszej dupie bo johnyemu siadnie jeden na piec meczy a z t-maciem moze byc różnie, może nawet nie grac, ale mimo to jestem jak najbardziej za

fajnie by było gdyby jednak poszedl za kirka +drewniakow niz za salmonsa, w razie nie spylenia salmonsa wieksza kasa w lato, a pozatym na salmonsa juz jest ewentualny chetny- memphis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde niewiem co myslec o t-macu, napewno jakas gotówka nam zostanie gdybysmy taka wymaine zrobili, ale moze trzeba tez zaczac sie modlic zeby nie chwycil kontuzji i gral jak za dawnych czasow?:) moze to niemozliwe bo to chbya chodzaca kontuzja ale kto wie, wtedy bysmy mieli kogos na dwojce kto by mogl nam dostarczac ze 20 punktow co mecz lcizac na jego dobra forme.

 

jeszcze tylko do meczu z indiana...jak del negro moze mowic ze Rose za duzo rzuca ze niby ma to ograniczyc? cytuje"well he doesn't HAVE to take that many shots" nasza jakby nie bylo gwiazda ktora sie rozkreca a on pieprzy takie bery ze szok:/

tak na marginesie cos dla lubiacy statsy :

Rose ostatnie 5 meczy

24.8 PPG

50.0% FG

Rose ostatnie 20

20.2 PPG

46.6% FG

 

no rzeczywiscie nie rzucaj juz tyle bo ci to nie wychodzi:/<śmiech>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto tu moderator ale dla czego nie mam opcji edytuj ? :evil:

 

Sources suggested the Bulls are open to acquiring McGrady, who is just 30 years old. The 6-foot-8 swingman is the NBA's highest-paid player at $23.2 million, but his contract ends after the season. A trade with the Bulls would almost have to include the expiring contracts of Brad Miller and Jerome James. The Bulls might also be interested in moving John Salmons to guarantee a larger amount of cap space next summer. He's owed $6.5 million next season but has an option to terminate the deal and become a free agent. Arlington Heights Daily Herald

 

Word around the league is Houston is seeking expiring contacts and a young asset. The Bulls are one of many teams to have talked generally about acquiring McGrady, but core players Derrick Rose and Joakim Noah never would be included. Chicago Tribune

Skąd ja to wiedziałem ;]

 

With Tracy McGrady being sent home as the Rockets look to deal him, the Bulls are one of the teams expected to call Houston.

 

Ten years ago, McGrady chose the Magic when the Bulls had cap room and tried to sign him as a free-agent.

 

"Whoever gets me is going to get a hungry player," McGrady said recently. "I don't care if I go to the moon. It doesn't matter."

 

The Bulls have expiring contracts in Brad Miller and Jerome James. The team may also want to include John Salmons in a deal for McGrady.

Rocks dostają solidnego centra i git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Mycek nie nastawiaj się na lepszą grę, wrzucaj nowe propozycję trejdów, w tym jesteś najlepszy :?

Między kolejnymi propozycjami Mycka odnosnie czyszczenia capu i sprzedawania już drugi sezon Kirka, CHicago dziś walneło rekord sezonu w punktach. 104. NIE rzuca na kolana ale lepsze to niż 80 jak było wczesniej no i przeciwnik kolejny raz poniżej setki zatrzymany. Fanbulls podał statystyczny progres Derricka i chyba ostatnio jego gra jasno pokazuje co było jego problemem na początku sezonu i kto komu jest do lepszej gry Rose'a potrzebny (przynajmniej jeśli chodzi o statsy.)

Z tymi rzutami Rose'a to nie wiem za bardzo jak wytłumaczyć Del Negro, wszak nie tak dawno wręcz namawiano Go do większej dominacji w ataku i oddawaniu wiekszej ilosci rzutów. NIE wiem moze przeszkadzało mu ballhogowanie Rose'a ? Za duzo jumperków w pierwszej połowie? W kazdym razie to Derrick swoją agresywną grą i ciągłym atakowanie pomalowanego trzymał grę Bulls w tym meczu. Na penwo był za mało kreatywny bo po meczu z Hornets gdy wraz z Kirkiem dobrze karmili podaniami wyokich (Noah) dziś dostawał jakieś ochałpy pod koszem i jeszcze sie wyfaulował i jak mecz wczesniej Bulls robli w pomalowanym rzeźnię Okaforowi i Westowi tak teraz sam Hibbert zdobył pewnie więcej punktów w trumnie niź cały zespoł Bulls :?

To jest własnie ich problem jak i oglądających osób zarywających noce czy dnie. Nigdy niewiadomo jaki zespoł zastaniesz w danym meczu.

Fajnie że jest tyrus, świetnie czysci swoją deske ma te swoje akcje w obronie które nakręcają pozytywnie zespoł i publike no i wali te swoje pudła z dystansu. Mam nadzieję że albo sie uspokoi albo sie uspokoi albo zacznie wpadać. Obecnie to poziom Salmonsa :?

Derrick powinien grać wiecej p'n'r z Noah czy Thomasem jak to czynił w pierwszych meczach. W sumie facet jest niebywale dojrzałym graczem i chyba wie lepiej kiedy przejmować grę w ataku Bulls tym bardziej, że jest to tak "wspaniały " atak jak Bulls. Zwyczajnie chodzi by w pierwszych kwartach meczu więcej angażował z piłką frotncourt Bulls .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycek jesteś nie merytoryczny. Kolejne jedozdaniowe posty. Zaraz wpadnie tu tatuś Ingazz i da ci radę jak pisać o czym. Moze pisz o kolejnych trejdach. Co tam na probaskecie? Wymyślili co?

 

Odnosnie zapożyczenia tego gifa od Kubbasa. To nie żadna prowokacja. Ja naprawdę uważam się że porównując tylko sezon Jordana i Kobego w tym samym wieku w jakim się ci koszykarze obaj znajdowali i tylko sezon gdy mieli po 31 lat, to Kobe gra lepszy sezon. Zresztą proszę porównać. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a owszem tylko nie na pb.

 

A source with knowledge of the situation in Chicago said the Bulls would likely insist on getting either Luis Scola or Carl Landry in a trade, making it a four-for-two deal. The Rockets would get James in addition to Miller, Salmons, and Thomas, while sending McGrady and a forward to Chicago. The Rockets are very high on both Scola and Landry, and that could make this a deal-breaker. It remains to be seen. HoopsWorld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wira co ty pier...lisz

Przecie gołym okiem widac, ze MJ w wieku 31 lat grł perfekcyjny basket

Sprawdź sobie staty, bilanse, liczniki, porównania i wszystkie inne te debilizmy

MJ grał genialnie

Spójrz jaką ma średnia strat w stosunku do kariery czy nawet najlepszego pod tym względem sezonu, podobnie rzecz się ma do fauli, w żadnym kolejnym sezonie MJ nie miał tak niskiej średniej co powodowało że gdyby mógł grałby duzo więcej minut

Nie zabierał gry innym co mu zarzucano w czasach pierwszego 3peatu

I jak tu śmiesz sie za znawce uważać? :twisted:

 

 

 

PS: Ta plotka ze Bulls rzekomo chca lowrego (po co?) i Scole (to już rozumiem) może nie z PB, ale z realGM forum chyba

Bulls chcacy ewentualnie wyciągnać Tracy'ego mieliby jeszcze stawiac warunki na kolejna dwójke mając tylko wygasające kontrakty? Wartość Maca nie jest aż tak niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uścislając nie zrozumiałeś zartu ani Wiry ani mojego

eot

Tym bardziej zajebistego I na poziomie zartu

Wira

Co do jednozdaniowek to jezeli przeplatane sa wyrafinowanymi I sensownymi merytorycznie postami nie mam nic przeciwko temu ;-)

 

Dodatkowo ostatnio znacznie szerzej a co za tym idzie lepiej rozwijasz swoje mysli I mimo ze Wielkim Fanem Twoim nie jestem musze stwierdzic ze ostatnio duzo lepiej czyta sie twoje posty, mozna sie z wszystkim nie zgadzac (np. Skrajny "antybengordonizm") ale merytorycznie mimo lubowania sie w cietych dogryzkach ( do ktorych masz prawo zreszta) jest ok ...

 

Mnie sytuacja z zgredym bardzo co do bulls interesuje bo po pierwsze bulls moze sie ze Scola fajnie ogladac ale na litosc nie dawajcie za duzo bo Rakiety wrog zza miedzy.

 

Mozliwy jest tez inny scenariusz ze oddani Salomons I Thomas odpowiednio energetycznie wpasowani jakby zagrali reszte sezonu na wysokim poziomie to robia z menago bulls idiotow co nie jest az tak nieprawdopodobne

 

Co do ceny za MCGraka to rakiety przeciez czekajac na Yao ( I tak rok w plecy) moga spokojnie poczekac na koniec kontraktu TMG wiec raczej to ich trzeba przekonac talentem oddanym niz probowac wyrywac cos jeszcze I dyktowac warunki

Tu jak sie Landriego I Scole przegrzeje z trejdu nici bo mozna przedobrzyc. ( Czyli zgadzam sie z Joe)

 

Dodatkowo zostaje pytanie ile w baku ma TIMAKu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vinny poleci,

 

ok, trzeci win z rzędu ale oczywiście kilka złych decyzji i 4q z pizdons mogła potoczyć się inaczej, brak róży i besti na parkiecie automatycznie powoduje stratę kilku-kilkunastu punktów, i przewaga która sięgała 24 punktów topniała do 10, a del negro nic z tym nie zrobił, pizdons poczuli szanse ale na szczęście (dla nas) mają charliego wi który po pod jaraniu się jedną clutch trójką odpalił szereg petard lecących w stronę kosza ale niestety (dla pizdons) były one niecelne, del negro cały mecz trzymał w ręce zwiniętą w rulonik kartkę, czy to może było zwolnienie ?? :lol:

noah i rose to jest alfa i omega w chicago, jeśli ich nie ma na parkiecie to jest bida i nędza, nie pije tutaj do słabych zmienników ale do tego że przez 27 minut kirk hinrich nie był 2 ale rozgrywającym, że miller jak tylko wejdzie na parkiet od razu pierdoli proste piłki, że johnson wbija na parkiet spierdoli akcje i się z tego cieszy, że po udanej akcji tego zawodnika wskakuje komuś na plecy i łapie głupiego faula,

Kirk byłby świetnym role player w jakiejś drużynie która opierałaby się na D a do tego maskowała jego braki w offensywie, ale chicago bulls taką drużyna nie są potrzebujemy punktów z dystansu, pół dystansu, ćwierć dystansu... jeden huj byle żeby te punkty były, kirka mając wczoraj dobre pozycje do rzutu nie trafiał, i to seryjnie, kolejny mecz, w którym rzuca koło pięciu razu a trafia raz, fajna obrona na zamaskowanym i na gordonie, fajnie go ograniczał ale bulls przeważnie przegrywają dlatego że nie ma kto trafiać a nie da się w takiej drużynie zamaskować/schować takiego gracza w ataku bo nie mamy pewnej opcji offensywnej,

nawet w tym ataku, kirk potrzebuje być rozgrywającym, jak jest rose i kirk razem na parkiecie róża musi oddawać część piłek kirkowi, i nie, nie jest to "przenoszenie" piłki na drugą stronę, niekiedy rose schodził do rogu a w clutch akcjach kończących qwarte kirk dostaje piłkę i pierdoli bo niby czemu ma trafiać.

Co cieszy, salmons z ławki to całkiem inny salmons siadł mu dobry mecz, ale chyba było to spowodowane tym że grał z ławki i za każdym razem jak miał piłkę w łapskach wiedział że jak spierdoli to wróci na ławeczkę, to jest dobre..

Thomas kolejny miły akcent ale jego wierzenie w swe umiejętności mnie przeraża, wchodząc na boisko miał 2-3 akcje gdzie został z poziomu parterowego zaczapowany gdyż próbował jakieś tam post-up ale dobrze, łapał rzuty wolne, nie zawsze je wykorzystywał ale trzeba mu oddać... po kontuzji gra dobrze.

 

czy to Ci się podoba czy nie byki potrzebują punktów z pozycji numer 2 a kirk ich nie daje, t-mac byłby idealną opcją na 20 minut na sg by pograł resztę salmons z ławki (bo widać że właśnie z ławki mu naprawdę idzie, dwa dobre mecze z rzędu wychodząc z ławki to chyba nie przypadek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te mycek ty juz pijesz ?

bo chyba coś nie halo w tym meczu było z tobą bo akurat gdy Pizdons odrabiali sobie straty Rose i Noah zameldowani byli na parkiecie!?

Nie wiem, może ludziom się wydaje że takie mecze jak z Kings wydarzają się po 5 razy w miesiącu? otóż nie.

Więc mycek, przestań srac w IV kwarcie gdy wygrywają 20 punktami bo pewnie szybko takiego drugiego meczu jak z Kings nie zobaczysz.

Fakty są takie że Chicago ma Rose'a który gra agresywnie.

Druga sprawa Noah, nie wiem czy postronni sobie zdają z tego sprawę ale facet sporo grywa 1-1 tyłem do kosza trafią bądz nie (mecz w MSG), ale Noah zaczyna grywać tyłem do kosza. Spodziewałby się kto? Można mu zarzucić dziwne i mało rozsądne podania, ale to raczej jednomeczowy wybryk.

Vinny pewnie poleci bo jezeli Bulls chcą poważnie zainteresować potencjalnych FA w 2010, to na ławce pasi miec jakiegoś typa z nazwiskiem. Del Negro nie jest uznanym nazwiskiem, przez dwa misiące utracił całą renomę którą utoczył na serii z Celtami, więc tak naprawdę wszystki w jego głowie. Tylko naprawdę coś niesamowitego w playoffs mozę uratować jego stołek (jesli do tego czasu oczywiscie na tym stołku dosiedzi).

 

Szkoda mi w tym meczu Det, puszczają urywki dekady minionej wielki zespoł, a tu teraz bieda w ataku taka że żal patrzeć. Nawet obecni gracze pamietający czasy świetnosci wizualnie wygladają gorzej (łysy Hamilton) że o formie przez dzien pierwszego stycznia nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.