Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

jedyny dobry ruch w historii to wybranie MJ w drafcie...

o reszczie nie ma co wspominac...od kiedy MJ odszedł mielismy kilka wysokich nr w loterii i co...oczywiscie wielkoe g****... teraz trzeba przemeblowac sklad, by skusic do gry jakiegos Superstrara. Bo inaczej nedza...no i chyba z trenerem trzeba cos zrobic bo zaden z wielkich nie przyjdzie grac u del negro...trzeba zostawic rosa, noah,denga i moze gibsaona...a reszte wymienic bez zalu...bo po co płacic kirkowi takie pieniadze skoro to nie jest zawodnik pierwszej 5...potrzebny jest dobry strzelec z dystansu na SG i bardzo solidny PF...ja bym zaryzykował mimo wszystko T - maca...bo po sezonie ma koniec kontraktu i w razie slabej gry mamy 20 baniek na superstara...a nawet jak bedzie gral dobrze to dostanie wiele mniejszy kontrakt...ja juz nie moge patrzec na tak grajacych Byczków...na wyjazdach jest masakra...brakuje w tym zespole takiego B. Roya, ale niestety na to nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh fajne jest to że ten miesiąc, te decyzje które padną (lub nie) zadecydują o tym gdzie bulls będą przez dluuuuuuuuuugie lata. Trzeba miec nadzieje ze Forman zrobi tak, żeby w lato, przed draftem salary byków wynosiło 23 mln, w drafcie zrobić wyjątek od reguły i wybrać mądrze z tym wyższym numerem i z salary 25 mln przystapic do offseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie salary Chicago bulls na sezon 2010/11 wynosi 37,67 mln dolców.

Salary cap obowiązujące przed rozpoczęciem nastepnego sezonu bedzie wynosiło okolo 52-54 mln czyli cap room (czyli kasa za która mozna podpisywac normalnych FA) wynosi ok.15,33 mln ale do tego wszystkiego trzeba doliczyc draft, zakladajac ze bulls dostana numerek ok.15 (czyli tak jak w popzednim sezonie) na zawodnika z draftu bedzie trzeba wydac ok.1 mln i do tego zaowdnika w drugiej rundzie ok 0,5 czyli od 15.33 trzeba odjac jeszcze ok.1,5 co daje gdzies około 14 mln na podpisanie superstara, troche malo zważywszy na to że taki bosh bedzie chcial maxymalny kontrakt czyli cos ponad 17 mln w pierwszym sezonie gry w nowej druzynie.

 

Zeby powiekszyc swoje cap room trzeba wymienic zawodnikow ktorzy maja przewidziane umowy na nadchodzacy sezon i wymienic je za tzw spadajace (czyli np. kontrakt t-maca) i teraz tak. zeby maxymalnie obnizyc wydatki na nastepny sezon a co za tym idzie powiekszyc cap room trzeba takie cos zrobic, wymienic kirka hinricha i johna salmonsa za spadajacy kontrakt, Jesli to sie stanie na offseason mamy 23 mln +draft czyli 25 mln do placenia w sezonie 10-11 i ok 27-29 mln do wydania na kogo tam pasuje. i tak:

po tym sezonie (zakladajac ze tak sie stanie) mamy roster:

rose-draft

dziura-dziura

deng-johnson

dziura-gibson

noah-dziura

ale dochodzi draft, jest kilka fajnych pg czy sg wiec najlepiej byloby wziasc kogos na backup dla rose'a.

i wtedy te 27-28 mln wydac na:

Pierwszego Sg, drugiego sg pierwszego pf i drugiego C za ta kase ktora by była mozna i podpisac bosha i sprowadzic dwoch-trzech shooterow i moze na haywooda wystarczy.

Nie ma w tym nic harpaganskiego wystarczy tylko pozbyc sie kirka i johna w ciagu miesiaca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo za wyjasnienie...naprawde jestem wdzieczny...problemem jest to kto wezmie salmonsa...z kirkiem nie powinno byc problemu...ja na miejscu GM zaryzykowal był z T- macem botak naprawde nie wiele ryzykujemy...najwazniejsze jest to by nie trwac w tym co jest bo to do niczego nie prowadzi...takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie w tym problem ze kirka nie bedzie rozchwytywany w lutym, za salmonsa byla oferta (salmons-williams+hunter z memphis) niby glupie ale jeden kontrakt z glowy.

a z kirkiem moze byc problem, wrecz idealna jest philadelphia ale kogo oddadza w zamian ??

idealne to by było LA

I im pasuje Kirk, mało tego- w obliczu pogłębiającej się starości Fisha byłby wręcz niezastąpiony.

Kirkowi pastuje LA bo tam może robić to w czym jest najlepszy, a odciążony jest od tego co mu średnio wychodzi

Byki nie oddają go do EastC taemu, a tamci mają Morrisona i Farmara z QO w przyszłym RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu znajdziesz praktycznie wszystko o salary każdego teamu. Może nie do końca idealnie, ale na początek zabawy w kontrakty w sam raz.

Z tego co tam widać TT ma też QO w przyszłym RS, bo podobnie jak Morrison jest z draftu 2006

Jak to jest z graczami wymienionymi w dniu draftu. Chyba coś było, że nie można ich ruszyć przed jakiś tam okres czasu, nie chce mi się sprawdzać, bo nawet nie pamiętam gdzie :P

I jak to się ma do karuzeli z Q-Richem z poprzedniego offseason?

A właśnie- Bulls mają jeszcze tego nieszczęsnego Jerome'a Jamesa...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja na miejscu GM zaryzykowal był z T- macem botak naprawde nie wiele ryzykujemy...najwazniejsze jest to by nie trwac w tym co jest bo to do niczego nie prowadzi...takie moje zdanie

każdy by tak chciał.

sęk w tym, ze to Rakiety czekają na odpowiednią okazję ( ofertę z wystarczającym talentem) bo zawsze mogą TMG przetrzymać do lata i mieć spadające 23 mln, a pamieytajmy że Yao nie zagra na razie i mają komfort 'odpuszczenia"sezonu czeko BTW nie robią i chwała im za to !!!

 

reasumując, więc raczej Bulls i ich GM łaski nie robi, ze zaryzykuje :wink:

 

co by nie kombinować spadające kontrakty Lakers za Kirka to chyba dobra opcja dla obu stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu znajdziesz praktycznie wszystko o salary każdego teamu. Może nie do końca idealnie, ale na początek zabawy w kontrakty w sam raz.

Z tego co tam widać TT ma też QO w przyszłym RS, bo podobnie jak Morrison jest z draftu 2006

Jak to jest z graczami wymienionymi w dniu draftu. Chyba coś było, że nie można ich ruszyć przed jakiś tam okres czasu, nie chce mi się sprawdzać, bo nawet nie pamiętam gdzie :P

I jak to się ma do karuzeli z Q-Richem z poprzedniego offseason?

A właśnie- Bulls mają jeszcze tego nieszczęsnego Jerome'a Jamesa...!!!

 

dzieki za ten link...wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycek a nie dziwi Cie, ze nie tylko Forman zwleka z Tomkiem?

Jakoś od 15 grudnia minął ponad miesiąc a o Macu cicho z każdej strony USA? Zastanawiajace trochę

Niby 23mln ewentualnego luzu w salary, ale... no właśnie co? Czemu nikt się nie wychyla, a przecież potencjalnych chętnych do dealowania w lato jest przynajmniej 10ciu... tych najbardziej realnych i mających hajsik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirk-kobe-artest-gasol-bynum-odom

rany boskie

oddajac kirka do LAL pozbywamy sie rekordu 72-10

To by było piękne, ale obawiam się, że Jackson za bardzo lubi Fishera ;/

A w czym to by miało przeszkodzić?

Pax zna i ufa Fishowi, bo ten mu pomógł ugrać 4 tytuły, ale do PO Fish musi sie oszczędzać, poza tym nie wiadomo czy po tym RS Derek nie zakonczy zabawy piłką i co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sory ale gatka w stylu gdyby lakers dodali hinricha to rekord bykow poszedlby w niepamiec to troche bezsensu nie?jak mozna w ogole mowic o tym zdarzeniu jak nikt nie ma szans zobaczy jakby oni grali a pozatym juz bylo pare druzyn od czasow ustanowienia rekordu ktore mialy go spokojnie pobic i jakos dalej istnieje:)

 

znalazlem takie cos:

Chicago has been quietly looking for a shooter but craves additional salary-cap space for its summer business more than it wants short-term help, so the Bulls keep trying to land an expiring contract in exchange for Kirk Hinrich or John Salmons.

 

czyli wiemy kogo szukaja i wiemy ze to nie bedzie jakas gwiazda bo widac ze chca sie pozbyc kontaktow

kto to by mial byc?niewiem serio

ale mam kilka propozycji wedlug chicagotribune

 

Hinrich to Portland for Steve Blake + Martell Webster [saves the Bulls about half of Hinrich's salary] or Travis Outlaw (saves all of his salary)

 

Mike Miller for Kirk Hinrich to the Wizards if they were interested [wouldn't think so, but you never know]

 

Maybe Korver + CJ Miles + one of their cheap guys for Hinrich [doubt jazz are interested because they take on more luxury tax money].

 

Jason Kapono + Royal Ivey for Hinrich [though Kapono isn't expiring, but it would save a little cap room next season].

 

w ogole mam juz dosc sluchania o kolejnym lecie transferowym o kolejnych gwiazdach?

czy my tak czasem nie co seozn tzn w polowie sezonu juz jest gatka co zrobic by w offseason kogos dobrego sciagnac?czy my fani nie zaslugujemy na to by bardziej skupic sie na tym co sie dzieje w sezonie czy tylko co mamy w planach i kogos zamienic za kogo by sciagnac gwiazde itd itp

nie odnosicie takiego wrazenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie odnosze.

dla mnie dopiero terazniejszosc zacznie sie 1 listopada 2010.

 

mycek a nie dziwi Cie, ze nie tylko Forman zwleka z Tomkiem?

zajebiscie mnie dziwi, zwlekanie to cos w czym specjalizuje sie mangament z chicago, zwlekalismy z garnettem, zwlekalismy z gasolem nawet rok temu zwlekalismy z amare, zwlakanie to najgorsze co moze sie przytrafic, a propos glupio by bylo zwlekac w lipcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.