Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

tu nie chodzi o zgadzanie się z mną bądz nie tylko o meczowe fakty. a ty zamiast wrócić i to sprawdzić pierdolisz coś o dwóch różnych meczach jakie oglądaliśmy.

Specjalnie dla Ciebie nawert przejrzałem jeszcze raz po łebkach ostatnią kwartę i fakty są takie.

Fakty:

Kirk schodzi po faulu, wchodzi Rose i przewaga było około 20 punktów, dwie, trzyk acje w ataku i wchodzi Noah i obaj grają do konca IV kwarty. Wraca też Hinrich.

Więc powiedz gdzie to trwonienie przewagi z Hinrichem i bandą a brak Rose i Noah? Przecież wszyscy jak jeden mąż byli zameldowani na parkiecie.

I miast sprawdzić to wolisz grać jełopa. Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byście widzieli tą wygłodzoną publikę przy FT Salmonsa.

Big Mac, Big Mac ;]

nienażarty naród.

Bulls są znów mocni w UC. W sumie to już trwało troche dłużej ale mecz z Silnym przeciwnikiem to utrzymał i potwierdził. W UC znów ciężko się wygrywa.

Kapitalny Rose. W pojedynkę rozjechał Magic w III kwarcie, zwyczajnie brał piłkę i biegł na kosz :D

Świetny Gibson, dla którego to już kolejny równy mecz. Nie łapał hurtowo fauli świetnie czyści deskę przeciwnika i zadunkował nad Marcinem 8).

Zespołowa obrona nad Howardem (plus Miller i jego irytująca gra w obronie). Nie byłoby się do czego przyczepić gdyby nie kolejny off w IV kwarcie. Jumper goni jumper i znów przeciwnik widzi szansę na zwycięstwo. To irytujące.

Ps. Salmons kolejny mecz trafia do kosza. Jednak zależy mu na kasie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Wizards are reportedly considering trading Caron Butler, along with the expiring contract of Mike James, to Chicago or Miami.

In a deal with the Bulls, Washington would be interested in Kirk Hinrich and the expiring contract of Jerome James.

 

mówcie co chcecie, ale ja bym sie fest cieszyl jakby Caron przyszedl do Byków i oby sie tak stalo, naprawde wole go niz jakikolwiek trade zeby pozyskac T-maca, zreszta jak widac kontuzjogennego i szczerze mam w dupie tą obrone Kirka i mam nadzieje ze wyleci za Butlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derrick Rose graczem tygodnia wschodniej Konferencji.

Nice :D

Fajnie spotkanie się dziś szykuje.

Durant wybrany na zachodzie i dziś się chłopaki spotkają w UC.

 

W końcu Rose zaczyna pokazywać, że to wokół niego ma się kręcić gra Bulls, to co robił w meczu z Orlando naprawdę, można podsumować wypowiedzą Nelsona bodajże, że Rose keep pushing, ciągle atak na kosz, wjazdy, jumperki, nie odpuszczał na minutę nawet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Magic , ktory ogladal ten mecz powiem ze Rose zagral wrecz wibiny mecz i nawet nie chodzi o jego zdobycz punktowa , ale o tempo , utrzymywal je znakomicie przez caly mecz .

Kiedy trzeba bylo zwalnial gre ,a kiedy trzeba bylo bardzo nakrecal.

Wg mnie gral jak jak by mial z 10 lat doswiadczenia w lidze

 

Pozdro

Go Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną dwa fatalne spotkania Bulls. Jedno gdzie nie potrafili przez 24 minuty zagrać mądrze w ataku i teraz gdzie poprzez straty i straty i pudła przegrywają w Charlotte. Z dupy dzień się szykuje.

Rose z Salmonsem powinni sobie łapki jakimś klejem smarować.

No i sędziowanie na żenującym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety porazka:/// ta druzyna jest beznadziejna bez kitu:/ niestety mecz pokazal na jakim poziomie stoi sedziowanie w nba.szlak mnie trafia prowadzenie zespolu przez del negro zawsze mowilem od poczatku jego zatrudnienia ze to nie jest chlop na opdowiednim miejscu.czy on zawsze musi ustawaic rzuty koncowe pod salmonsa ktory pieprzy to niemilosiernie?i czy jego ulubionym zawodnikiem musi byc kirk ktory rzuca te swoje powalone jumpery:/

ja tu widze w ogole brak gry na Rose brak pomocy dla niego:/

czemu q...a inne gwiazdy moga grac po 45 minut a Rose teog nie dostaje?bo co zmeczony jest?za kazdym razem?

Rose znow super szpil choc dzis za duzo strat:///

Deng swoje

Salmons i tak jest dla mnie dupa wołowa a Kirk jeszcze wieksza

Gibson porazka, Thomas i te jego rzuty z daleka:/

ta druzyna to 90% Rose 5% Noah 4% Deng a reszta to no comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta drużyna nie jest baznadziejna. Gra przeciętnie. Bobcats są na fali wygrywają na wyjazdach u siebie, mają tą pewność w ataku której brakuje Bulls. Zauważ że ostatnio taki S-Jax który zwyczajnie lubi coś ceglić trafia regularnie w okolicach 50% z gry. Do tego Bobcats świetnie przechodzą z obrony do ataku bo mają do tego ludzie którzy potrafią biegać z piłką. Sądziłem że dzieki zbiórkom i dominacji w pomalowanym uda się wygrać ten mecz . Po pierwszej połowie chciałem by Bobcats zmietli tą kupkę w czerwonych strojach. Ale potem Chicago pokazało że stać ich na zagranie dobrej połowy spotkania. Tak to wygląda obecnie Chicago nie jest w stanie zagrać dobrych 3-4 kwart. Ale czy to nowość. Tak było od całej dekady.

Powiem więcej gdyby nie fatalna, naprawde fatalna żenująca postawa gwizdków Bulls by tem mecz pchnęli mimo swojej indolencji w ataku. No ale skoro promuje się floopy i jakies hoolywodzkie gesty po których wygwizduje się graczy to jest jeszcze ciężej.

trzeba jasno powiedzieć że zawiedli wszyscy najbardziej Hinrich, który chyba zdaje sobie że swoją totalnej antyclutchowatosci a mimo to oddaje ważny jumper, ale do tego Straty Rose'a (dwie) Strata Salmonsa dwa pudła zza łuku dające dogrywkę Deng bedący w IV kwarcie tylko koszulką w ataku. Gibosn dawał radę ale gfwizdki postanowiły go wyłaczyć z gry. Thomas kolejny raz udowadnia że mózg zabiera tylko na wybrane spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz co to za trade i co sadza o nim na tych forach :)

jest to trade typu:

Kirk+Tyrus+pick w zamian za Bosh'a

 

wiesz matek wiadomo ze na taki trade to ludzi w Chicago sa napaleni ale czy to realne?wlasnie duzo mysli ze to jakies kolejne plotki wziete tylko z wybujanych głów.z punktu widzenia Toronto to chbya nie za ciekawe prawda?z naszego to ja bym sie chyba zesral ze szczescia:) ale Toronto teraz wchycilo wiatr w żagle i nie sadze by na takie cos sie pisali

szczerze ja mysle ze to wlasnie jakies plotki i nic z tego nie wyjdzie, predzej uwierze ze Byki beda sie fest staraly teraz wymienic kogos za Boozera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bosh powiedzial juz oficjalnie ze odchodzi z raps? bo z tego co wiem to on sie nie wybiera do toronto z powrotem, a chyba lepiej cos miec za bosh niz nic nie miec...

z drugiej strony mozna (po odejsciu bosha) zaoszczedzic nieco kasy i sprowadzic jakiegos graja

rok temu tez cos mialo byc ze bosh w chicago a jak sie skonczylo tak kazdy wie

dupa, nie,.. spylenie teraz bosha to najlepsze co teraz moga zrobic, salary bez cb wynosi 48 mln a gdzie wtym wszystkim jeszcze draft gdzie uzupelnienie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana fajna ale tylko dla Bulls. Jesli Bosh bardzo chce akurat do byków to równie dobrze moze sie z nimi dogadac w lato chyba ze strasznie mu sie spieszy.

co dostaja Raps? tylko Kirka na lawke i Thomasa ktory moze od nich odejsc po sezonie tak samo jak i Bosh wiec transfer robi z nich gorsza druzyne w tej chwili i zapycha im salary na lato gdyby Bosh poszedlby gdzies indziej, czego jestem pewny.

Dla Raps nie oplaca sie w zaden sposob. Byczki powinny brac bez zastanowienia i z pocalowaniem w reke. Nierealny puki Chris siedzi cicho odnosnie wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.