Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda East ]: #8 PACERS (42-30) – #9 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Indiana Pacers (42-30)
    • Wygrywają Charlotte Hornets (42-30)
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Bardzo proszę o usunięcie tego postu @Eld 

kto jeszcze nie zagłosował nie widzi wyniku i może pomyśleć ze nie wiem, jest może 7:0 dla mnie i dać fluberowi głos żeby nie płakał :) 

Post sugeruje wynik głosowania wiec proszę o usunięcie/edytowanie. 

Każdy może zobaczyć wyniki klikając "pokaż wyniki" - to nie blokuje później możliwości oddania głosu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Eh, dobra, widzę że już cisniecie że mnie beke, idę wytrzezwiec

No alko nie zawsze dobrze działa na emocje. Znam takiego co tam coś fajnego sam z sobą w sprawie Gasola wynegocjował. To jest mistrz.

Masz podpisany kontrakt na kolejne dwa lata + dzięki temu uzbierało się trochę grosza na cel charytatywny. 

Do dupy na raki, a nie łapać szczupaki z tekstami "niepotrzebnie wróciłem". A Ciebie @RonnieArtestics też czeka dłuższy post ale co się dzieje na PM, zostaje na PM.

-------------------------------------------

A poza tym co to za beka beze mnie? Dlaczego o żadnej nic nie wiem? Żadnych gifów nie powklejałem....ehhh.

-------------------------------------------

Robię listę osób które dostają urlop od beGM z przerwą urlopową na dzień draftu bo im się to żywcem przyda, zaraz po tym jak odpadną/zdobędą mistrza:

  • Eld
  • Marcus Camby
  • a dziś dołączył do niej Ronnie
  • Fluber też jest na liście 

W dzień draftu będziemy siedzieć i obserwować teraz my jak się dół tabel zagryza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, człowiek...morza napisał:

...nie wiem dalej. do kiedy wgl mzoemy glosowac?

Ale Ty jesteś dzban

Słowo komunikat oznacza zwykle coś ważnego - staram się je pisać krótkie, tak aby każdy zrozumiał.

Popatrz na punkt 16.

--------------------------------------

Swoją drogą mam mega dylemat z tą serią. Niby RW30 to dzban nr2 i CP3 IQ go rozwala, za to Ronnie nie ma Turnera. Gdyby go miał to już dawno było by raczek po serii. 

57 minut temu, fluber napisał:

Mógłbym postretchowac spadające umowy i zatrudnić ludzi na minimalnych umowach jak połowa playoffowych teamow w tej lidze. W końcu sprawdzeni na playoffowym poziomie rolesi są i tak tutaj gówno warci 

No normalnie, jak wypada pacers dwóch ważnych graczy na koniec sezonu a mnie dwóch wraca. 

Wyjebanie randla i polamanie Turnera to tutaj przepis ma sukces

Odpierdol się od moich postów. 

Jutro Poniedziałek, a Ty chlejesz. Wrzuć na luz.

Ja przed chwilą pokłóciłem się z Kobietą i poszła spać do drugiego pokoju. Jedyną osobą która dostanie dzisiaj bana jestem ja bo nie porucham 🙄

To jest tragedia a nie jakieś Randle i Turnery.

P.S: chociaż czekaj - gdzieś miałem propofol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No ja też nie;/

Widzisz? Jak byś tyle nie pił to by dzisa stała, a tak to leży i dynda 😑.

1 minutę temu, fluber napisał:

To nie chce bo już chyba trochę mam

Już poprosiłem dzisiaj @Borys o możliwość dodania przycisku "ignoruj temat". Może wysłucha mojej prośby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2021 o 17:12, RonnieArtestics napisał:

Przedstawiłem swoje za, w zamian otrzymałem przekrzykiwanie, k****, i agresje, manipulacje i kłamstwa. Jak fluber wrzuca staty z PO, to ja zaraz tez mogę i wyjdzie ze u flubera prawie nikt nawet nie grał w PO, taki konar i Kennard np nie zasłużyli nawet na minuty w nich.

Cos masz jeszcze do dodania czy kennard już wystarczająco zamknął Ci mordę??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.