Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda East ]: #8 PACERS (42-30) – #9 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Indiana Pacers (42-30)
    • Wygrywają Charlotte Hornets (42-30)
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Play in to nie postseason, po drugie nigdy w karierze w postseason nie miał na przeciw tak słabej defensywy na obwodzie :)) 

 

fluber możemy się tak przerzucać cały dzień, bo mam z Ciebie niezły ubaw,  ale weekend się skończył i mam pracę, więc mysle ze swoje już obaj powiedzieliśmy..

zgodziłbym się z tobą gdybys miał chociaż przeciętna obrone w skali ligi, ale z samym Kuzma

THJ rzuca 14% z gry w 2 ostatnich sezonach, kiedy kryje go Kyle Kuzma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:


 

Boban , THJ, i Paul wystarcza zeby punktowo to trzymać do IV kwarty. 

Nie wystarczy. Tutaj ponad 120 punktów to minimum, które musisz zdobyć, żeby wygrać. Nie masz do tego ludzi. Boban może punktować na ultrasmallballowych lineupach jak przeciwko Clippers, a nie przeciwko Ibace i Sabonisowi. Mimo wzrostu słabo końćzy pod obręczą, co już podawałem w statystykach, a w RL NBA ma nie gorszego kreatora do dyspozycji, jakim, jest Doncić.

THJ regularnie obsrywa się w elimination games rzucając w nich 11ppg na tragicznych skutecznościach, będąc najbardziej minusowym graczem swoich drużyn.

Chris Paul nie jest już scorerem. On potrzebuje obok Hardena, Bookera, albo Griffina w prime. Ludzi rzucających regularnie po 30 punktów w meczu. Ty nie masz nikogo kto rzuca regularnie 20. THJ rzuca 16. Nie rozumiem tezy o zbilansowanym ataku @karpik do tej pory, gdy Pacers nie mają żadnego regularnego scorera na tym poziomie, a ja nie potrafię sobie wyobrazić efektywnego Paula bez takiego gracza obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Nie wystarczy. Tutaj ponad 120 punktów to minimum, które musisz zdobyć, żeby wygrać. Nie masz do tego ludzi. Boban może punktować na ultrasmallballowych lineupach jak przeciwko Clippers, a nie przeciwko Ibace i Sabonisowi. Mimo wzrostu słabo końćzy pod obręczą, co już podawałem w statystykach, a w RL NBA ma nie gorszego kreatora do dyspozycji, jakim, jest Doncić.

THJ regularnie obsrywa się w elimination games rzucając w nich 11ppg na tragicznych skutecznościach, będąc najbardziej minusowym graczem swoich drużyn.

Chris Paul nie jest już scorerem. On potrzebuje obok Hardena, Bookera, albo Griffina w prime. Ludzi rzucających regularnie po 30 punktów w meczu. Ty nie masz nikogo kto rzuca regularnie 20. THJ rzuca 16. Nie rozumiem tezy o zbilansowanym ataku @karpik do tej pory, gdy Pacers nie mają żadnego regularnego scorera na tym poziomie, a ja nie potrafię sobie wyobrazić efektywnego Paula bez takiego gracza obok.

A  chociaż  potrafisz sobie wyobrazić efektywniejszych ludzi obok paula, czy tez nie ? Spytaj @shevcu którego Schroedera woli. Tego z zeszłego czy z tego sezonu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A  chociaż  potrafisz sobie wyobrazić efektywniejszych ludzi obok paula, czy tez nie ?

Potrafię, ale nie uważam, że THJ to ten przypadek, bo gra obok Doncića, który ułatwia mu grę bardziej niż Paul.

Jestem w stanie sobie wyobrazić efektywniejszego Keldona Johnsona, ale nie THJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pogratulować zarówno @fluber jak i @RonnieArtestics tego pojedynku.

Niezależnie od wyniku, to jest całkiem fajny pojedynek.

Widzę tu oczami wyobraźni błotny pojedynek, dobry coaching, piękne zagrania, ale też mnóstwo fauli, nieczystych zagrań, pyskówek, dyskusji z sędziami a z pewnością dość wyrównany pojedynek. 

Kogoś musiałem wybrać, ale pokonany może zejść z parkietu z podniesioną głową. Gratulacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

@MarcusCamby gdzie Twoje podsumowanie? :) uda Ci się coś naskrobac? :)

Nie chcę być nudny, ale brakuje czasu :)

Po za tym co tu podsumowywać? Napisaliście 11 stron, a większość swoich zalet i wad rywala powtórzyliście po pięć razy. Serio, ja przeczytałem tą dyskusje, chociaż nie zawsze była to pasjonująca lektura, ale z większością wniosków się zgadzam.

Ogólnie myślę, że twoja głębia jest niedoceniana. Między Grahamem, a Tim Hardawayem nie ma znaczącej różnicy w skillsecie i jakości, gdzie ten drugi robi za po prawdzie pierwszą opcje ofensywną ( widzieliśmy go w tej roli w RL Knicks ), a pierwszy uchodzi za mało znaczącego rolesa.

Druga sprawa to Justin Holiday, który nie był już tym niedocenianym obrońcą, co chociażby kampanię wcześniej. Nie śledzę już tak spotkań jak kiedyś, ale dalej regularnie obserwuje klubowe fora i on zjechał podobnie jak twój Danuel House.

W Pacers jest po prostu za mało talentu, by liczyć tylko na CP3. Dlatego mimo całej mojej miłości do Paula oddaje głos z czystym sumieniem na Hornets. Nie będę jednak płakał jak awanują Pacers, bo będzie to mała karma za sezon z przed dwóch lat, gdzie Ronnie mając wtedy lepszy skład został wyprzedzony przez twoje Cavs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

 

Ogólnie myślę, że twoja głębia jest niedoceniana. Między Grahamem, a Tim Hardawayem nie ma znaczącej różnicy w skillsecie i jakości, gdzie ten drugi robi za po prawdzie pierwszą opcje ofensywną ( widzieliśmy go w tej roli w RL Knicks ), a pierwszy uchodzi za mało znaczącego rolesa.

Ciesze sie że nie tylko ja tak uważam.  Szczególnie boli że @ignazz nie docenia swojego byłego podopiecznego. 

Dzięki za te krótka opinie. W sumie wniosek koniec koncow mamy ten sam - pacers brakuje skillu w ataku żeby to wygrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graham był 5 minut w spurs bo to była transakcja wiązana. 

Nie miałem nawet czasu poznać jego talentu. 
ale aby uczciwie spojrzeć na skład dopisze:

wiem ze są tu zwolennicy systemu raptor 

https://projects.fivethirtyeight.com/nba-player-ratings/

w nim Graham to twój najlepszy gracz overal. 
 

ja wiem Panowie ze magia nazwisk jest fantastyczna i tu @fluber gratulacje ze w wielkim i szybkim stylu wybudowałeś świetny marketingowo klub ale po drugiej stronie masz dosyć spokojnie budowana organizacje a Ty postawiłeś wszystko na jedna kartę robiąc ostra rewolucje po przejęciu składu. Wielu te szybkie ostre ruchy docenia. Populistycznie chyba to był najlepszy offseason w begm 

 

UWAGA BYŁO TO DWA LATA TEMU przypis autora po uwadze słusznej Flubera

serio

ale wracając do raptora 

fani CHAR którzy nie znają stronki zobaczcie na wyliczenia stronki

raczej bardzo poprawna metodologia gdzie wszystko się zgadza: Jok na szczycie, Poeltl poprawnie zauważony w D, Doncic powyżej pewnej bardziej marketingowej grupy co potwierdziły PO, LBJ już ciut słabszy Conley Capela Bridges tez docenieni 

 

w nich IND ma przewagę co potwierdza moja tezę ze CHAR to puste nagromadzone PUSTE KALORIE 

po prostu z mojej perspektywy CHAR nagromadziło taki zestaw NAZWISK dosyć medialnych szczególnie z poprzednich sezonów 

konkrety 

CP3 #21 I

Hardaway #51 I

Graham #67 CH

Campzz #70 I

Holliday #84 I 

Sabonis #94/98 CH

Green #180 I 

a Russel daleko ex E 180 CH 

 

Our ratings, updated daily, use play-by-play and player-tracking data to calculate each player’s individual plus-minus measurements and wins above replacement, which accounts for playing time

 

Podobna przepaść pomiędzy CP a RW jest w 

https://dunksandthrees.com/epm

Choc tu roznica jest mniejsza 

Tu zestawienie innych podstronek

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

@ignazz przecież ta rewolucja była  2 lata temu...

Jak ten czas leci. Przecież podpisałeś extension. 
 

przyznaje się do błędu. Proszę głosujących o uznanie mojego błędu o tym aspekcie zgrania. CHAR zrobili to rzeczywiście dwa lata temu sprowadzając w trakcie sezony tylko GRAHAMA. W niektórych opracowaniach najlepszego gracza CHAR

 

masz racje @fluber w tym aspekcie 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem 

1 minutę temu, fluber napisał:

Widzę że ostro walczysz żeby mieć pick wyżej. 

To jest jedno lewo prawo. Coś jak pick realnych spurs. Oboje wiemy ze na tych pozycjach jest tyle porównywalnego talentu ze to nie ma aż takiej różnicy 

zwroc proszę uwagę ze w ostatnim drafcie robiłem nawet trade down z DAŁ i POR przy obu graczach ( NESMITH RJHampton) wiec to walka raczej z tymi pustymi kaloriami i populizmem w tej grze. Ja w populistycznym aspekcie jestem słaby i stylem pisania tracę a nie zyskuje. W tej grze obok stoickiej postawy Tecu właśnie twój populizm swieci triumfy. Bo masz świetne pióro. Graczy natomiast masz słabych choc krzykliwe nazwiska. 

Ale tez przypomnę ze akurat to Ty straciłeś nerwy w dyskusji z Ronnie. Tu mnie zaskoczyłeś bo uważam Ciebie za sympatycznego i inteligentnego usera z dobrym stylem pisania gdzie politycznie się nie zgadzamy co totalnie tu nie ma znaczenia. Dlatego ta gra jest świetna. 

Ponad podziałami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Zajebiście

Precyzyjniej. Masz słabszych niż ich malujesz. Po prostu nagromadziło się ich paru o dobrej rozpoznawalnej marketingowo pozycji. Ale tak czystko koszykarsko maja sporo znaków zapytania. Jedni ich uwielbiają a inni nie cenią zupełnie. Ale wszyscy kojarzą co w tej grze pomaga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Precyzyjniej. Masz słabszych niż ich malujesz. Po prostu nagromadziło się ich paru o dobrej rozpoznawalnej marketingowo pozycji. Ale tak czystko koszykarsko maja sporo znaków zapytania. Jedni ich uwielbiają a inni nie cenią zupełnie. Ale wszyscy kojarzą co w tej grze pomaga 

Domantas Sabonis jest b2b all starem, bo jest taką zajebistą i rozpoznawalną gwiazdą w USA.  Zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RW Kuzma Graham Warren maja w tym aspekcie podobny profil 

Teraz, fluber napisał:

Domantas Sabonis jest b2b all starem, bo jest taką zajebistą i rozpoznawalną gwiazdą w USA.  Zrozumiałem.

Tego akurat bardzo cenie 

Pisałem o tym w pierwszym poście 

Bedac nim akurat bym się jako teammate gotował na to ze tak murem stoisz za RW

Tak czysto koszykarsko jako element zespołu 

Jako gm robisz all in w RW co innych może bolec 

To taki kłopot jak wygenerowali sobie rl spurs z Leonardem inwestując 50mln w Millsa i drugie tyle w Gasola

Łamiąc hierarchie 

Leonard od tego momentu stoczył się w kontekście funkcjonowania jako spur

Pop totalnie to przespał 

a Ty idąc w RW robisz to samo moim zdaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.