Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda East ]: #8 PACERS (42-30) – #9 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Indiana Pacers (42-30)
    • Wygrywają Charlotte Hornets (42-30)
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

Przewagi na korzyść mojego zespołu:

1. Zajebista forma Russella Westbrooka

Basic Game Log (934th Career Game to 943rd Career Game)

 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2021-04-30 2021-05-16 10 10 39.8 9.0 19.8 .455 1.7 5.1 .333 5.5 7.0 .786 1.7 11.9 13.6 15.6 1.6 0.4 3.8 3.4 25.2 26.7 7.1

 

2. Słaby w ataku play-offs Chris Paul, grający tu jako 1 opcja w ataku

Chris Paul: Basic Game Log (110th Career Playoff Game to 115th Career Playoff Game)

 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc
2021-05-23 2021-06-03 6 6 28.3 3.7 9.5 .386 0.3 1.7 .200 1.5 2.0 .750 0.3 3.2 3.5 7.7 1.0 0.2 1.5 2.0 9.2 9.2

 

3. Zajebisty w końcówce sezonu Sabonis.

Basic Game Log (344th Career Game to 353rd Career Game)

 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2021-04-18 2021-05-16 10 10 37.2 9.5 15.4 .617 1.2 2.7 .444 2.3 3.1 .742 1.7 12.4 14.1 10.1 1.8 0.4 3.9 2.7 22.5 24.3 1.5

 

4. Brak jakichkolwiek sensownych opcji zdobywania punktów. Najlepszy strzelec w sezonie regularnym zdobywał 16 punktów

5. Posypana obrona pod koszem. Połamany Myles Turner. Koniec kariery LMA. Boban jako gracz, który nigdy nie grał w s5,w chodzi na najważniejszy meczy sezonu i gra rekordowe minuty w karierze

6. Świetna forma w końcówce sezonu mojej 3 opcji, Devonte Grahama

 

Basic Game Log (157th Career Game to 164th Career Game)

 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2021-04-25 2021-05-16 8 3 31.9 5.4 13.0 .413 4.3 10.0 .425 4.9 5.4 .907 0.5 2.4 2.9 5.9 0.4 0.3 1.9 1.5 19.9 16.0 0.3

 

7. Danuel House zatrzymywał Thunder rok temu kryjąc Paula na 94 punktach na 100 posiadań

8. Justin Holiday kryhe tu Westbrooka, gdy w RL NBA, gdy go kryje drużyna Westbrooka zdobywała 135,5 punkta na 100 posiadań

9.  Bardzo dobry spacing mojego zespołu, gdy Pacers grają Bobanem na centrze - minimum 35% z niekrytych trójek każdego z 5 zawodników na parkiecie

10. Bardzo dobre punktowanie w paint mojego zespołu, gdy Pacers grają Jeffem Greenem na centrze

11. Westbrook i Sabonis grali w decydujacym meczu play-in i byli najlepszymi graczami swoich teamów

12. Zgranie i doświadczenie. Od 2 lat gra niemal niezmieniony skład. Poza Warrenem wszyscy gracze są do dyspozycji trenera. Zawodnicy grają na pamięć.

13. Wysoka forma, lepszy bilans od Pacers w 3T, wygrana w pierwszym meczu play-in.

14. Kosmiczna przewaga na tablicach, częste ponowienia akcji, brak akcji drugiej szansy dla Pacers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

@fluber czemu porównujesz mecze RS Westbrooka z meczami PO CP3 skoro obaj grali zarówno w RS jak i PO? 

Z tego samego powodu dla którego Ronnie tłustym drukiem bolduje moich słabych obrońców a zwykłym pisze o dobrych i generalnie podaje staty z takiego okresu żeby moi gracze wygladali jak najgorzej:)  albo podaje nieobecności z sezonu regularnego graczy którzy są zdrowi:) 

Dostosowalem poziom argumentacji do rywala skoro zaczął on kogoś przekonywać:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Z tego samego powodu dla którego Ronnie tłustym drukiem bolduje moich słabych obrońców a zwykłym pisze o dobrych i generalnie podaje staty z takiego okresu żeby moi gracze wygladali jak najgorzej:)  albo podaje nieobecności z sezonu regularnego graczy którzy są zdrowi:) 

Dostosowalem poziom argumentacji do rywala skoro zaczął on kogoś przekonywać:) 

Twoi „dobrzy” obrońcy to 24 min House jr i 20 Min Ibaki. Osobna kwestia czy byli dobrzy, taki House jr np stracił minuty na rzecz Kenyona Martina jr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Wiem, bez sensu daje się prowokować głupim sPamem. 

Spam to ty jak już w tym temacie robisz raczej...

„Fluber Reszta rotacji całkiem solidnie I mam nadzieję, że niższe staty wielu moich zawodników grających w bardzodobrych teamach w RL NBA, nie zaburzą tutaj obrazu”
 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie to rozwlekamy

Pacers nie maja jak zatrzymać Westbrooka 

Nie mają jak zatrzymać sabonisa

Nie mają 1 opcji w ataku żeby odpowiedzieć na punkty generowane i kreowane przez moich dwóch najlepszych graczy. 

Dlatego powinienem wygrać, to jest takie proste. Jak nie potrafisz zatrzymać 2 najlepszych graczy rywala i nie masz dobrego ataku to po prostu przegrywasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

Wiem, bez sensu daje się prowokować głupim scamem. 

Moim zdaniem jesteście tu dość blisko. Obaj nie macie praktycznie rim protection, ale obaj macie swoje atuty w ataku i tego typu tendencyjne porównania nic pozytywnego nie wnoszą do dyskusji. Liczę na to, że ktoś mnie przekona tutaj lepszymi wpisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Tylko ze jeden z nas ma dużo większe atuty w ataku pod koszem niż drugi. 

A jeden z nas dużo lepiej rzuca za trzy. Możemy się jak chcesz tak przekrzykiwać cały weekend jak dla mnie :) 

10 minut temu, fluber napisał:

Niepotrzebnie to rozwlekamy

Pacers nie maja jak zatrzymać Westbrooka 

Nie mają jak zatrzymać sabonisa

Nie mają 1 opcji w ataku żeby odpowiedzieć na punkty generowane i kreowane przez moich dwóch najlepszych graczy. 

Dlatego powinienem wygrać, to jest takie proste. Jak nie potrafisz zatrzymać 2 najlepszych graczy rywala i nie masz dobrego ataku to po prostu przegrywasz. 

Wizards nie maja jak zatrzymać Paula.

nie maja jak zatrzymać Hardawaya jr i... Bobana :) 

Mają za 1. opcje w ataku ceglarza Westbrooka i do tego nie fituje do reszty zespołu. 
 

dlatego powinienem wygrać, to jest takie proste. Jak nie potrafisz zatrzymać dwóch najlepszych graczy rywala, bo nie masz dobrej obrony to po prostu przegywasz. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Tylko ze jeden z nas ma dużo większe atuty w ataku pod koszem niż drugi. 

No tak, ale jeden z Was ma dwóch graczy, których atuty się nawzajem nie uzupełniają, a drugi ma świetnego rozgrywającego, który dobrze uruchamia resztę graczy i lepiej zbalansowany atak - THJ jako shooter, który okazjonalnie wjedzie pod kosz i kilku atletycznych graczy w typie Keldona czy Martina, których też nie masz kim zatrzymać przed zdobyciem pkt spod kosza. Plus HCA. Jest blisko i na razie nie jestem w stanie wybrać wygranego. U mnie jest dogrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał:

Moim zdaniem jesteście tu dość blisko. Obaj nie macie praktycznie rim protection. Liczę na to, że ktoś mnie przekona tutaj lepszymi wpisami.

Moim zdaniem różnica na moja korzyść jest jednak dużą: w tym sezonie:

Boban 65.6%

Jeff Green 65.4%

Vs 

Sabonis 59.1%

Ibaka 55,5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Niepotrzebnie to rozwlekamy

Pacers nie maja jak zatrzymać Westbrooka 

Nie mają jak zatrzymać sabonisa

Nie mają 1 opcji w ataku żeby odpowiedzieć na punkty generowane i kreowane przez moich dwóch najlepszych graczy. 

Dlatego powinienem wygrać, to jest takie proste. Jak nie potrafisz zatrzymać 2 najlepszych graczy rywala i nie masz dobrego ataku to po prostu przegrywasz. 

To nie jest takie proste. 
Był w tym sezonie koszmarny zespół bez obrony i rzutów za trzy. I ten zespół mimo swoich ograniczeń zrobił coś takiego

https://www.basketball-reference.com/boxscores/202101240SAS.html

wygrał zdecydowanie gdzie żaden z graczy nie przekroczył 16 punktów a mając na przeciw 2 gwiazdy 

owszem Dejounte Lonnie i Keldon mimo ze nie maja jakiegoś super notowan to potrafią się spiąć. To oczywiście prosty pierwszy lepszy przykład z RS ale może obrazować jak to wyglada u Was. 
 

Aby było śmiesznie najwiecej minut pod koszem miał w tym meczu mocno przeciętny LMA ( jako blocker) 

Indiana mocno mi przypomina tamto spurs z wyjątkiem takim ze maja rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia jakiego rl spurs nie mieli chyba od 89 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

To nie jest takie proste. 
Był w tym sezonie koszmarny zespół bez obrony i rzutów za trzy. I ten zespół mimo swoich ograniczeń zrobił coś takiego

https://www.basketball-reference.com/boxscores/202101240SAS.html

wygrał zdecydowanie gdzie żaden z graczy nie przekroczył 16 punktów a mając na przeciw 2 gwiazdy 

owszem Dejounte Lonnie i Keldon mimo ze nie maja jakiegoś super notowan to potrafią się spiąć. To oczywiście prosty pierwszy lepszy przykład z RS ale może obrazować jak to wyglada u Was. 
 

No jest bo jeden z tych zespołów gra w po a drugi nie. To co piszesz to jest sprowadzanie do: to jest jeden mecz. Jeden mecz w NBA każdy może wygrać z każdym. 

14 minut temu, karpik napisał:

i kilku atletycznych graczy w typie Keldona czy Martina

To jest rookie i drugoroczniak bez jakiegokolwiek doświadczenia w grze o taka stawkę. Trudno oczekiwać że robiliby różnice na takim poziomie. Nawet przeciwko sabonisowi, ibace czy hassanowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Moim zdaniem różnica na moja korzyść jest jednak dużą: w tym sezonie:

Boban 65.6%

Jeff Green 65.4%

Vs 

Sabonis 59.1%

Ibaka 55,5%

Oraz cały czas przemilczany Kenyon Martin jr rim protection: 

1.6 3.0 51.9 62.0 -10.1

Ibaka gra 20min wiec podstawowy rim protector Hornets to Domantas Sabonis :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

No jest bo jeden z tych zespołów gra w po a drugi nie. To co piszesz to jest sprowadzanie do: to jest jeden mecz. Jeden mecz w NBA każdy może wygrać z każdym. 

Ja muszę się w przypadku tej serii ostrożnie wypowiadać bo nie lubię RW który na pewno nie klei swojego zespołu a szczęśliwie dla Indiany taki gracz jak CP3 potrafi wykrzesać maxa z mniej znanych graczy i tu akurat Roni ma takich profilowo pasujących: Hardaway Keldon czy Jr. 
tu serio jest trudno wytypować bo masz mocniejsze nazwiska w trudniejszym okresie których RW nie popycha naprzód a przeciwnik ma słabsze nazwiska ale będące w optimum formy gdzie mocna karta jest CP3 człowiek od cudów. 
i nigdzie nie napisałem mojego typu bo nie wiem. 

Dodatkowo totalnie nie wiem jak liczyć Ibake 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Kenyon Martin jr rim protection: 

1.6 3.0 51.9 62.0 -10.1

 

To trzeba było z niego nie robić trzeciego centra w rotacji w tym meczu... 

U mnie Hassan jeszcze jest 54,7.

Średnia ważona wychodzi znacznie lepsza u mnie. 

1 minutę temu, ignazz napisał:

 

Dodatkowo totalnie nie wiem jak liczyć Ibake 

To jest moim zdaniem bardzo stronnicze. 

Paul doznał kontuzji w 1 meczu po

Jeff Green w 2 meczu po

Serge ibaka w 2 meczu po

A tylko ibaki nie wiesz jak liczyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:
28 minut temu, karpik napisał:

 

To jest rookie i drugoroczniak bez jakiegokolwiek doświadczenia w grze o taka stawkę. Trudno oczekiwać że robiliby różnice na takim poziomie. Nawet przeciwko sabonisowi, ibace czy hassanowi. 

No tak , a Campazzo tez jest rookie. :) jak to jakiś argument jest dla ciebie  to cieszę się ze pomogłem. 

7 minut temu, fluber napisał:

To trzeba było z niego nie robić trzeciego centra w rotacji w tym meczu... 

U mnie Hassan jeszcze jest 54,7.

Średnia ważona wychodzi znacznie lepsza u mnie. 

To jest moim zdaniem bardzo stronnicze. 

Paul doznał kontuzji w 1 meczu po

Jeff Green w 2 meczu po

Serge ibaka w 2 meczu po

A tylko ibaki nie wiesz jak liczyć? 

Jeff Green był zdrowy cały sezon. Paul był zdrowy cały sezon. 
 

Ibaka opuscil 27 meczy, zagrał 4, opuscil jak narazie 4 kolejne. Czujesz różnice czy nie czujesz ? Nie chodzi ignazzowi chyba o to czy gra Ibaka ale jak gra. 
 

@ignazz a wiesz jak liczyć House ? Nie zagrał trzech ostatnich meczy RS, łącznie zagrał 6 meczy w III trymestrze ? Liczyć to jako kontuzja czy że Kenyon Martin jr mu zabrał minuty ?

Ps. Jakby co sprostowanie kolejnego fluberyzmu - pisałem w opisie Martin jr gra 18minut w tym meczu i kryje podkoszowych zawodnikow.  Pisałem to

W opisie. Po prostu w ataku trochę robi jako C a trochę jako SF, ale w obronie kryje pod koszem. Myślałem ze to jest jasne @fluber przeczytaj mój opis jeszcze raz 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Campazzo ma net rating minus 11 w tych po więc to może też kwestia braku doświadczenia, nie wiem. Nuggets za bardzo nie oglądałem więc tu tylko moge sie na cyferkach opierac

15 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

@ignazz 

W opisie. Po prostu w ataku trochę robi jako C a trochę jako SF, ale w obronie kryje pod koszem. Myślałem ze to jest jasne @fluber przeczytaj mój opis jeszcze raz 

Dwa razy w swoim opisie napisałeś 

Boban/Green vs sabonis/Hassan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.