Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda East ]: #8 PACERS (42-30) – #9 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Indiana Pacers (42-30)
    • Wygrywają Charlotte Hornets (42-30)
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał:


 

ja wiem Panowie ze magia nazwisk jest fantastyczna i tu @fluber gratulacje ze w wielkim i szybkim stylu wybudowałeś świetny marketingowo klub ale po drugiej stronie masz dosyć spokojnie budowana organizacje a Ty postawiłeś wszystko na jedna kartę robiąc ostra rewolucje po przejęciu składu. Wielu te szybkie ostre ruchy docenia. Populistycznie chyba to był najlepszy offseason w begm 

 

 

To jest plucie mi w twarz.

Płacę kolosalną kasę tutaj, tylko dlatego, że uważam iż zgranie, utrzymanie składu i stabilna rotacja to powinny być atuty. 

Wychodzę przeciwko gościowi, który wrzuca do piątki zawodnika, który w tej piątce nie zagrał u niego ani razu.

Dowiaduję się, że zrobiłem rewolucję w składzie, a zgranie jest po stronie Pacers.

28 minut temu, ignazz napisał:

sprowadzając w trakcie sezony tylko GRAHAMA. W niektórych opracowaniach najlepszego gracza CHAR

 

masz racje @fluber w tym aspekcie 

Przestań pi*****ić o swoim braku populistycznych zdolności. Jesteś zbyt inteligentny, żeby nie rozumieć, jaki przekaz próbujesz tutaj przemycić w takich tekstach i wielu innych. 

Ja tutaj już od dawna nie mogę liczyć na obiektywną ocenę, bo połowie GM-ów się wpierdoliło do głowy, że mi trzeba obniżyć, bo na pewno przedstawiłem coś lepiej niż jest w rzeczywistości. I potem kończy się to tak, że Westbrook w RL NBA wchodzi do play-offs, ssąc pół sezonu, bo wchodził do nowej drużyny i robiąc najlepszy bilans w 3 trymestrze, a ja za utrzymanie całego składu mam bonus w postaci wpierdolu od Tima Hardawaya Jra.

Gdybym ja miał skład taki jak @cvbe z dwoma największymi gwiazdami w postaci Roziera i DeRozana, to bym skończył 11 na Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj wiemy ze jak sprawdziłeś ze RW jest na stole to poszedłeś po niego bo wiedziałeś ze możesz uzyskać głosy innych gm. To jak trudno na nim budować było dla Ciebie drugorzędne. 

@fluber dlaczego tak agresywnie? Przecież poprawiłem zdanie o rewolucji 

Ps. Można dyskutować kto lepszy DDR czy RW 

Obaj równie dobrze ciągną wagon z węglem jak i szkodzą na pewnym etapie rozgrywek. Są podobni. 

Ale walczysz z CP3 a nie DDR wiec proszę nie odwracaj uwagi od istoty dyskusji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

 

Bedac nim akurat bym się jako teammate gotował na to ze tak murem stoisz za RW

Sabonis dostał najkrótsze możliwe extension, bo ja k**** dbam tu o zawodników, jak ostatni frajer, zamiast sępić o multiyear na promocji. Jakie on może mieć do mnie pretensje? O co? 

7 minut temu, ignazz napisał:

 

Jako gm robisz all in w RW co innych może bolec 

 RW jest najlepszym graczem tego teamu. Nie jest nim Graham, niezależnie od tego jaką zaawansowaną statystykę tutaj przedstawisz.

Koniec końców w offseason mam masowo odrzucane extension ( Kuzma, Kennard, Warren) na dobrą kasę, a w play-in się dowiaduję, że Kuzma, czy Kennard to nonfactorzy i lepszy impakt daje Martin, dla którego nei starczyło Ci miejsca na 2way kontrakcie w zespole. Tak jak napisał Camby, moja głębia jest tu kompletnie olana. 

4 minuty temu, ignazz napisał:

Obaj wiemy ze jak sprawdziłeś ze RW jest na stole to poszedłeś po niego bo wiedziałeś ze możesz uzyskać głosy innych gm. 

No k****, poszedłem po Westbrooka, bo jest zajebistym graczem. To co robił w końcówce sezonu to był all-nba level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz ze ktoś coś olewa. Dopiero 9 głosów padło i ja teraz już schodzę ze sceny bo to wasze zespoły. To bliska seria i nie jest moja intencja wyprowadzić Ciebie z równowagi. Coś ostatnio nerwowy jesteś. Przepraszam jeżeli gdzieś uraziłem lub napisałem coś niewłaściwego. 
Tak jak pisałem w lato 19 co można wyczytać z moich postów 2019 zrobiłeś ekstra robotę. Z możliwych opcji wykręciłeś moim zdaniem maxa. 
20 głosów zostało. Obiecuje nie wcinać się. Co miałem to napisałem. Dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Coś ostatnio nerwowy jesteś. 

No jak mam nie być nerwowy, jak rozbity kontuzjami zespół, nagle wciąga mnie nosem z Timem Hardawayem Jr jako najlepszym scoreem w jakimś hero mode, bo Westbrook i Sabonis są przereklamowani i gorsi od niego. 

To jest plebiscyt popularności, jak nie mam 2 razy lepszego składu od kogoś, to nie mam szans wygrać, bo na koniec zawsze decyduje sympatia, a ja jestem pyskaty i się czepiam. 

N-ty raz już słyszę, że manipuluje głosującymi i dostaję dzięki temu lepsze głosy, więc pytam gdzie sa k**** te lepsze głosy? Gdzie są extension dla moich graczy, którzy teraz podobno nie są nic warci? Gdzie są te ponadprogramowe sukcesy? Sweep w 1 rundzie w zeszłym roku? Wygranie Wschodu z LeBronem stosunkiem głosów 15-10? Ledwo minięcie na finiszu sezonu Atlanty? Jestem tu permanentnie jebany za to, że mówię co myślę i nie udaję miłego dla lepszych głosów.

8 minut temu, ignazz napisał:

To bliska seria 

To nie jest bliska seria, Ronnie po ogłoszeniu wyników 3T stwierdził, że Paul nie zrobi play-offs. Nawet on nie wierzył, że jego drużyna może wygrać z Hornets, ale jak zwykle napisałem co myślę i seria jest bliska, a w tej chwili jestem pewien, że Pacers ją wygrają, bo osoby które zawsze głosują przeciwko mnie, głosów jeszcze nie oddały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

To nie jest bliska seria, Ronnie po ogłoszeniu wyników 3T stwierdził, że Paul nie zrobi play-offs. Nawet on nie wierzył, że jego drużyna może wygrać z Hornets, ale jak zwykle napisałem co myślę i seria jest bliska, a w tej chwili jestem pewien, że Pacers ją wygrają, bo osoby które zawsze głosują przeciwko mnie, głosów jeszcze nie oddały.

5-4 w głosach, wszyscy piszą ze będą rzucać monetą bo nie wiedza, ale nie, to nie jest bliska seria. Bo ty tak uważasz. 
Nigdzie nie stwierdziłem ze przegram z Hornets wiec nie kłam, pisałem już o co mi chodziło, ze drużyna z paulem powinna być w top6 moim zdaniem. 

powiem ci coś, ja uważam ze gdybyś nie wymuszał takimi panicznym tekstami obrażonego dzieciaka z piaskownicy czyjejś opinii uważam że spokojnie bym wygrał. Ale Ty musisz jak zwykle wchodzić ludziom na psychikę bo nie umiesz przegrywać/ dać komuś innemu zdecydować. Teraz całkiem serio do ciebie coś do przemyślenia Może faktycznie nie jest to dla ciebie gra jak nie potrafisz dać innym zdecydować i pogodzić się z tym co mówią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

 

powiem ci coś, ja uważam ze gdybyś nie wymuszał takimi panicznym tekstami obrażonego dzieciaka z piaskownicy czyjejś opinii uważam że spokojnie bym wygrał. Ale Ty musisz jak zwykle wchodzić ludziom na psychikę bo nie umiesz przegrywać/ dać komuś innemu zdecydować. Teraz całkiem serio do ciebie coś do przemyślenia Może faktycznie nie jest to dla ciebie gra jak nie potrafisz dać innym zdecydować i pogodzić się z tym co mówią. 

Moje nerwowe reakcje są tylko na moja niekorzyść. Nikogo tu nie przekonana moje wkurwienie. Gdybym chciał głosów to bym się zachowywał jak Tecu a niepotrzebnie jestem soba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

No jak mam nie być nerwowy, jak rozbity kontuzjami zespół, nagle wciąga mnie nosem z Timem Hardawayem Jr jako najlepszym scoreem

Prowadzisz głosowanie 5:4 a krzyczysz jakby była jakaś tragedia i byś na wszystkich frontach przegrywał. To jest właśnie to o czym pisałem. Niestety nie będę rozwijał bo z mojej strony koniec dyskusji. Mam co robić. Sprawdzę kto dostępny z 15 lub 16 numerem gdzie majac jeszcze 8 wybór i bardzo wysoki wybór drugiej rundy robi mnogość opcji. 

obu zespołom życzę szczęścia. Jezeli CHAR zrobi mistrza to nie cofnie mi wyboru draftu z 16 na 30 wiec oczywiście trzymam kciuki. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Prowadzisz głosowanie 5:4 a krzyczysz jakby była jakaś tragedia i byś na wszystkich frontach przegrywał. 

To nie ma znaczenia bo widzę kto głosował a kto nie, nie dostanę tu wygranej. 

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Nie chcę być nudny, ale brakuje czasu :)

Po za tym co tu podsumowywać? Napisaliście 11 stron, a większość swoich zalet i wad rywala powtórzyliście po pięć razy. Serio, ja przeczytałem tą dyskusje, chociaż nie zawsze była to pasjonująca lektura, ale z większością wniosków się zgadzam.

Ogólnie myślę, że twoja głębia jest niedoceniana. Między Grahamem, a Tim Hardawayem nie ma znaczącej różnicy w skillsecie i jakości, gdzie ten drugi robi za po prawdzie pierwszą opcje ofensywną ( widzieliśmy go w tej roli w RL Knicks ), a pierwszy uchodzi za mało znaczącego rolesa.

Druga sprawa to Justin Holiday, który nie był już tym niedocenianym obrońcą, co chociażby kampanię wcześniej. Nie śledzę już tak spotkań jak kiedyś, ale dalej regularnie obserwuje klubowe fora i on zjechał podobnie jak twój Danuel House.

W Pacers jest po prostu za mało talentu, by liczyć tylko na CP3. Dlatego mimo całej mojej miłości do Paula oddaje głos z czystym sumieniem na Hornets. Nie będę jednak płakał jak awanują Pacers, bo będzie to mała karma za sezon z przed dwóch lat, gdzie Ronnie mając wtedy lepszy skład został wyprzedzony przez twoje Cavs :)

Także wracając do tematu, zgadzam się w 100 procentach tutaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aby było bardziej ludzko w tej grze to mam propozycje. Jeżeli z jakis powodów miałbyś przegrać play in a los spurs za te szubrawcze wpisy jeszcze nagrodził i ten pick #14 zamieniłby się poprzez 0,5% szans na #1 wpłacę na wskazane przez Ciebie charytatywne cele podwójna wartość Twojego ostatniego extension gdzie tylko Ty znasz kwotę.  Taka propozycja znając twoje zaangażowanie w pomoc innym pozwoli lepiej zacząć dzień. 
miłego dnia. 

Ps. Aby było symetrycznie i nie namawiać gm do głosowanie przeciw CCHAR i nie promować złego wyniku taki sam efekt będzie miał awans do drugiej rundy po wygranej play in. To nawet wyższe prawdopodobieństwo niż te 0,25% (50/50+0,5%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ignazz napisał:

To aby było bardziej ludzko w tej grze to mam propozycje. Jeżeli z jakis powodów miałbyś przegrać play in a los spurs za te szubrawcze wpisy jeszcze nagrodził i ten pick #14 zamieniłby się poprzez 0,5% szans na #1 wpłacę na wskazane przez Ciebie charytatywne cele podwójna wartość Twojego ostatniego extension gdzie tylko Ty znasz kwotę.  Taka propozycja znając twoje zaangażowanie w pomoc innym pozwoli lepiej zacząć dzień. 
miłego dnia. 

Dobrze rozumiem że wpłacisz 2x mój kontrakt jak przegram z pacers na dowolnie wybrany przeze mnie cel charytatywny lub fundacje jak dostaniesz 1 pick w drafcie? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Dobrze rozumiem że wpłacisz 2x mój kontrakt jak przegram z pacers na dowolnie wybrany przeze mnie cel charytatywny lub fundacje? 

Nie. Jak albo pick będzie miał farta albo przejdziesz do drugiej rundy PO. Przecież nie mogę płacić tylko za czyjaś porażkę bo to byłoby nie fair względem GM. Wygrasz czy przegrasz jeżeli nastąpi jedno z dwóch extra wydarzeń wygra ktoś jeszcze. Los tu nie masz wpływu ale na wygranie serii w PO już tak. 

Zostałem posadzony o interesowność ze względu na Draft i posiadanie picki wiec wyrównać chce sprawiedliwość społeczna. Bo głupio by na twoim picku dostać taki dar od losu. Tym bardziej ze krytykuje twój zespół.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Nie. Jak albo pick będzie miał farta albo przejdziesz do drugiej rundy PO. Przecież nie mogę płacić tylko za czyjaś porażkę bo to byłoby nie fair względem GM. Wygrasz czy przegrasz jeżeli nastąpi jedno z dwóch extra wydarzeń wygra ktoś jeszcze. Los tu nie masz wpływu ale na wygranie serii w PO już tak. 

Eeee, to bym wolał nawet połowę wartości kontraktu jak odpadnę bez znaczenia który pick wylosujesz:)

Poza tym moje odpadnięcie daje Ci 2,5% szans na pick w TOP 4. Nie tylko jedynka jest tu istotna.

A raczej trudno uwierzyć, że to przypadek, że zaangażowałeś się najbardziej z osób, które mogą głosować w propagandę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

RW Kuzma Graham Warren maja w tym aspekcie podobny profil 

No ale np. w RPM wszyscy są na plusie (Ibaka zresztą też).

Graham na większym niż Paul. 

Westbrook i Sabonis na większym niż Beal czy Davis

Kuzma na większym niż Hardaway jr

To nie tylko boxscore działa na ich korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nasza ostatnia zbiórka dała mi do myślenia.  Powinnismy na cele charytatywne przewidywać pewna pule sałary. Co pokrywa się z rl nba 😂

Delikatna kwota wpisowego bardzo symboliczna sprawiłaby ze osoby poświęcające czas oraz Radni mieliby poczucie pewnej misji i sukcesu wynikającego z bezinteresownej organizacji gry. 
W dobrym tonie dodatkowo wprowadziłbym cennik gdzie Mistrz beGM, Mistrzowie Konferencji, posiadacz rl MVP oraz farciarz z #1-4 loterii tez by zasilali symbolicznie powyższe cele. 
chodzi serio o niewielkie kwoty które by niejako amortyzowaly koszty utrzymania serwerów i wkładu pracy organizatorów. 

Ba. Może podatek od luksusu to złotówka na cele za każdy przekroczony mln?

Takie dyskretne microplatnosci 

@fluber widziałbym Ciebie w roli sekretarza tej części rozgrywki. 

Byś skrupulatnie pilnował tych złotówek, wrzucał bilanse oraz wyznaczał cel do realizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz stworzył regulamin części charytatywnej oraz głosowanie aby potwierdzić to u wszystkim GM bo nie każdy może chcieć a tu wydaje mi się musi być 3/4 głosów na tak bo to rewelacja rozgrywki  

Teraz, fluber napisał:

Ja bym opodatkował wymiany:)

Wstecz. @Qcin_69

za all stara x3

@Eld załóż proszę osobny temat charytatywny i przenieś to proszę robiąc wstępniak aby było logicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Oraz stworzył regulamin części charytatywnej oraz głosowanie aby potwierdzić to u wszystkim GM bo nie każdy może chcieć a tu wydaje mi się musi być 3/4 głosów na tak bo to rewelacja rozgrywki  

Wstecz. @Qcin_69

za all stara x3

raptem 5 takich pozyskałem! No, wraz z Aytonem będzie 6 xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie gro twojej roboty by było należycie spieniężona.  
 

dal bym tez dodatkowo kary finansowe obok punktów za istniejące przewinienia czyli brak opisu i głosowania. 

Teraz, Qcin_69 napisał:

raptem 5 takich pozyskałem! No, wraz z Aytonem będzie 6 xD 

Kto bogatemu zabroni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.