Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda East ]: #8 PACERS (42-30) – #9 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Indiana Pacers (42-30)
    • Wygrywają Charlotte Hornets (42-30)
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, karpik napisał:

Czemu w ankiecie można głosować na Charlotte Hornets?

Znów mi się na ostro pojebało, dlatego nawet chłopaków z rady proszę aby mi pisali i mówili gdzie co wkleić.

Dzięki jak zwykle czujne oko.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na [ beGM Play-In '21 II runda East ]: # XXXXX (XX-XX) – #9 PHOENIX SUNS (28-44) Pacers
  • Eld promował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
Cytat

Macie krew na rękach. Paul nie zagra w play-offs.

Taka była pierwsza reakcja Ronniego po ogłoszeniu wyników i dowiedzeniu się, że w decydującym starciu zagra przeciwko Charlotte Hornets. Dlaczego? Pozwolę sobie wyjaśnić poniżej.

Spotkały się w decydującym spotkaniu drużyny, które zakończyły sezon regularny z tym samym bilansem (42-30), ale w jakże różnych punktach znajdują się w tym momencie. Hornets nękani kontuzjami przez cały sezon, w końcu mają do dyspozycji praktycznie całą kadrę i najmocniejszy skład od 4 meczu sezonu począwszy. Pacers z kolei pozbawieni są swoich dwóch najlepszych wysokich, w tym 2 najlepszego gracza i mają potężną dziurę pod koszem.

W opisie vs Knicks, Ronnie przedstawił następującą rotację:

PG - Paul 33 Campazzo 15
SG - Hardaway jr. 33 Campazzo 11 Holiday 4
SF - Holiday 16 Niang 24 Kenyon Martin jr. 8
PF - K. Johnson 28 Holiday 14 Niang 6

C - Jeff Green 30 Kenyon Martin jr. 10 Boban 8

I względem tego będę się starał przygotować swój opis. A zatem wg kolejności:

1.       Chris Paul – 33

2.       Tim Hardaway jr – 33

3.       Georges Niang – 30

4.       Jeff Green – 30

5.       Justin Holiday – 30

6.       Keldon Johnson - 28

7.       Facundo Campazzo – 26

8.       Kenyon Martin jr – 20

9.       Boban Marjanović – 8

Na pierwszy rzut oka widać ogromne problem ze złożeniem jakiejkolwiek sensownej rotacji. Ja nawet nie za bardzo wiem, kim jest Kenyon Martin jr, a 30 minut dla gracza z poziomu Nianga to jakieś totalne nieporozumienie.

Ronnie w opisie vs Knicks zaproponował, żeby 10 ostatnich meczów każdego gracza było wyznacznikiem formy zespołu. Osobiście się z tym nie zgadzam, bo uważam, że wyznacznikiem siły zespołu są przede wszystkim bilans drużyn w 3 trymestrze ( a ten Hornets mieli lepszy niż Pacers), forma ( Hornets skończyli 3T z najlepszym bilansem w sezonie, Pacers z najgorszym), czy zdrowie ( na play-in zdrowi są wszyscy gracze, którzy mieli u mnie problemy zdrowotne w 3T, czyli Graham, Sabonis, Ibaka, House i Augustin), ale skoro już idziemy w tę stronę, to…

Staty z ostatnich 10 meczów

Russell Westbrook 25,2ppg – 13,6rpg – 15,6apg – 1,6spg - 45,5% FG – 33,3% za 3

Domantas Sabonis 22,5ppg – 14,1rpg – 10,1apg – 1,8spg – 61,7% FG – 44,4% za 3

Tak, to Ronnie stwierdził, że ostatnie 10 meczów sezonu regularnego to najlepszy wyznacznik formyJ No ale przynajmniej dzięki temu mogłem zaprezentować te chore liczby.

Devonte Graham 18,3ppg – 2,9rpg – 6apg – 38,8% FG ( prawie wszystkie jego próby to trójki) – 37,5% za 3 ( 10,5 trójki oddawanej na mecz). Myślę, że całkiem solidna 3 opcja w ataku wchodząca z ławki

Serge Ibaka 9,6ppg – 6,5rpg – 1,8apg – 1bpg – 51,3% FG – 29% za 3 (średnio 3 trójki oddawane w meczu)

Kyle Kuzma 12,8ppg – 4,6rpg – 2,8apg – 0,9bpg – 47,5% FG – 38,8% za 3

Dj Augustin 11ppg – 1,8rpg – 3,6apg – 39,5% FG – 40,4% za 3

Danuel House 6,4ppg – 2,7rpg – 1,6apg – 39,3% FG – 32,4% za 3

Luke Kennard 9ppg – 1,7rpg – 1,6apg – 46,1% FG – 38,1% za 3

Hassan Whiteside 8,2ppg – 6,5rpg – 1,1bpg – 57,8% FG

John Konchar 5,5ppg – 3,4rpg – 1,1apg – 61% FG – 37,5% za 3

Reszta rotacji całkiem solidnie I mam nadzieję, że niższe staty wielu moich zawodników grających w bardzo dobrych teamach w RL NBA, nie zaburzą tutaj obrazu. Przejdźmy zatem do mojej rotacji ( to jest odpowiedź na rotację Pacers z poprzedniej rundy, jeżeli Pacers wyjdą inaczej, pewnie będą korekty):

Rotacja:

PG Westbrook 42 Augustin 6

SG House 12 Graham 20 Augustin 16

SF Kuzma 6 House 12 Graham 10 Kennard 10 Konchar 10

PF Sabonis 22 Kuzma 26

 

 

C Ibaka 20 Sabonis 20 Whiteside 8

Czyli w minutach wychodzi tak:

Minuty:

1.       Westbrook 42

2.       Sabonis 42

3.       Kuzma 32

4.       Graham 30

5.       House 24

6.       Augustin 22

7.       Ibaka 20

8.       Kennard 10

9.       Konchar 10

10.   Whiteside 8

Nie widzę minut w tej serii ani dla Bjelicy, ani Redicka.

Zawsze na boisku jest ktoś z pary Westbrook – Sabonis. Sporo gram z Sabonisem na centrze i Kuzmą na czwórce, który może spokojnie robić tam miejsce dla Westbrooka, który będzie momentami grał fake PF-a. Stąd też więcej minut dla niskich zawodników na pozycjach 1-2.

Ronnie wspominał o tym jak Paul i Campazzo są dobrymi obrońcami i mogą zatrzymać Westbrooka. W tym duchu poszedł też Emes rzucając McConnella na Westbrooka w pierwszym play-in. Widocznie koledzy nie śledzą NBA i nie widzą co Westbrook robi z niższymi i słabszymi od siebie fizycznie ludźmi. W NBA na Westbrooka rzucają do krycie skrzydłowych, rzadko który PG bierze na siebie tę rolę. Paul i Campazzo w meczach sezonu regularnego praktycznie nie kryli Westbrooka w ogóle ( Campazzo średnio 1,5 minuty na mecz, Paul jeszcze mniej), więc podejrzewam, ze zaraz Ronnie się będzie z tego wycofywał.

Na Sabonisa nie ma tutaj żadnej odpowiedzi i generalnie na grę Hornets do obręczy nie ma tu żadnej odpowiedzi. Drużyny, które nie miały legit centra były mordowane przez Westbrooka. Tutaj nie ma żadnej obrony obręczy, żadnego zasięgu ramion a Westbrook ma lepszy spacing niż w RL NBA, gdzie gra z centrami bez rzutu i Hachimurą.

Zapewne słaby punktem, który będzie atakowany po mojej stronie będzie Danuel House, który rzeczywiście był często kontuzjowany w tym sezonie + grał w najgorszej drużynie w lidze, gdzie po latach sukcesów w play-offs z pewnością trudno by było mu się zmotywować. Nieprzypadkowo jednak House wychodzi w s5. Wychodzi w s5, żeby kryć Chrisa Paula. Dlaczego? Dlatego, że Paul ma problemy z obrońcami większymi i silniejszymi od niego. Dlatego, że rok temu w RL NBA, kiedy Rockets grali z Thunder w 1 rundzie, to Thunder gdy House krył Paula zdobywali 94 punkty na 100 posiadań. Jeżeli będzie taka potrzeba, to na Paula będę również rzucał dosyć silnego Konchara, który w Grizzlies fajnie pokazywał się w obronie w końcówce sezonu. Kuzma może spokojnie kryć Hardawaya, bo moi guardzi poza Grahamem mają dobre warunki fizyczne, a Jeff Green, czy Georges Niang to nie są duże zagrożenia w ataku, sami nic nie wymyślą jak Kuzma, czy Graham.

Jak gram? To zależy od tego, co wymyśli Ronnie, ale przeciwko drużynie z Keldonem Johnsonem ( 195cm wzrostu) na PF i Jeffem Greenem na centrze nie pozostaje mi nic innego jak atakować obręcz, ile tylko się da, jeżeli Ronnie serio zamierza grać Campazzo (178cm) przeciwko Westbrookowi to Westbrook będzie go postował i albo zdobywał punkty, albo znajdował wolnego strzelca, gdy będzie szła pomoc. Gra będzie opierała się także o dwójkowe akcje Westbrooka z Sabonisem, a pozostali gracze będą szukać aktywnie wolnych pozycji za łukiem, aby zdobywać punkty. Westbrook z Sabonisem robią ponad 10 asyst na mecz, znajdowanie ludzi na wolnych pozycjach będzie dla nich czystą przyjemnością i kolejnym dniem w robocie.

Mam w tym matchupie wiele przewag, ale największą z nich i to zdecydowanie, jest zbiórka. Właściwie to jaka przepaść jest na tablicach to jest absolutna masakra. Podstawowy center Pacers zbiera 3,9 piłki na mecz. 3,9. Center. Taka przewaga na tablicach daje mi ogromną szansę na łatwe zastawianie tablic, zbiórki Westbrooka i napędzanie szybkiego ataku.

Doświadczenie. Tutaj mam też w moim odczuciu ogromną przewagę, choć oczywiście nie lekceważę doświadczenia 35-letniego Jeffa Greena, czy 36-letniego Chrisa Paula. Natomiast mamy tu mieszankę graczy, którzy fizycznie są już po prime z graczami, którzy nie mają absolutnie żadnego doświadczenia w grze o stawce w NBA ( Niang, Keldon Johnson, Campazzo). Pierwszą opcją w ataku (najlepszym strzelcem) tego teamu jest Tim Hardaway jr, który nie ma prawa na takim poziomie grać dobrze w takiej roli. Ja wiem, że w play-offs istotna jest także obrona ( która nie jest w Hornets gorsza, po tym jak wypadli Turner i LMA i brakuje w Pacers wysokich), ale żeby wygrywać na takim poziomie, musisz mieć gtg, musisz mieć gościa, który zdobędzie kilka punktów w serii w trudniejszym momencie. Tim Hardawy nie jest takim graczem, Chris Paul, z całym szacunkiem do jego kariery też już nie jest takim graczem.

Na pewno pojawi się argument o tym, że play-off Westbrook jest kijowy. No cóż, jak dobrze, że w RL NBA Westbrook miał okazję zagrać w decydującym meczu play-in i pokazać, jak bardzo ten argument jest w tym sezonie błędny. Westbrook skończył mecz z kosmicznym +/- +30 i praktycznie w pojedynkę dojebał Pacers, w których jedynym jasnym punktem był Domantas Sabonis, który w tym meczu zrobił triple double ( i w poprzednim elimination game również). Tutaj też mam ogromny argument za Hornets, gdyż dwóch moich najlepszych zawodników grało w play-in i grało zajebiście. Podejrzewam, że pojawi się też argument, ze Paul wygrał z Lakers, ale mam nadzieję, że ten poziom argumentacji GM-owie nie potraktują poważnie, bo i Lakers mają nie w pełni zdrowych Davisa i Jamesa, jak też Hardaway nie jest Bookerem, Niang nie jest Mikalem Bridgesem, a Jeff Green nie jest DeAndre Aytonem. Poziom RL Suns i BeGM Pacers jest nieporównywalnie różny.

Podsumowując, mam przewagę nad Pacers w prawie każdym elemencie gry, jestem zdrowszy, w lepszej formie, mam lepsze opcje w ataku, nie mam dziury na żadnej pozycji i długo by jeszcze wymieniać. Nieprzypadkowo Ronnie stwierdził, że Paul nie zagra w play-offs jak zobaczył wyniki głosowania. TOP 6 to była jego jedyna szansa.

Nie wiem, jak planujecie podchodzić do tego głosowania. W końcu Grizzlies z Jazz też wygrali pierwszy mecz, więc niby wszystko jest możliwe, ale w serii do 4 wygranych Hornets wygraliby pewnie 100 na 100 takich serii, a na 100 rozegranych meczów wygraliby pewnie jakieś 80. Wiedząc, że jest to play-in, mam nadzieję, że w naszych warunkach nie będziecie po prostu głosować na słabszą drużynę, bo może zrobiłaby niespodziankę, tylko przyznacie awans teamowi, który jest lepszy i bardziej na tę wygraną zasługuje. Lepszym zespołem z tych dwóch są Hornets i to Hornets w tym momencie bardziej zasługują na grę w play-offs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jako Lidera Chrisa Paula, fluber ma Russella Westbrooka :) 

 

(to be continued wieczorem) 
 

Fluber mocne pierwsze zdanie, reszty jeszcze nie czytałem. Ale sprecyzuje tylko. Chodziło mi o bezpośredni awans do play off, o to ze powinienem być w top6, a nie o to że się boje twoich Hornets.
 

Idę do pracy właśnie, wiec reszta wieczorem. Stay tuned..


PS. Miałem bilans 42-30 a nie 42-40 @Eld
PS. fajnie ze ktoś już zagłosował na Hornets, zajebisci jesteście panowie. Dzięki za szanse okazania opisu. @Ashigaru

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ja mam jako Lidera Chrisa Paula, fluber ma Russella Westbrooka :) 

Ja wiem, że na tym jednym graczu będziesz próbował przepchnąć to play-in, ale:

1. Westbrook grał w RL NBA w play-in w decydującym meczu, jako lider zespołu i zagrał jeden ze swoich najlepszych meczów w sezonie kończąc spotkanie z +/- +30, będąc zdecydowanie najlepszym graczem na parkiecie. No pech dla Ciebie, że w RL NBA Westbrook też gral o 8 miejsce i wygrał w zajebistym stylu. 

2. Mitologia zajebistego w play-offs Chrisa Paula też się raczej nie broni, ponieważ

- Paul tylko raz wygrał serię z zespołem z lepszym bilansem w regularze ( vs Grizzlies, którzy wygrali o 1 mecz więcej w 7 meczach), a jednocześnie...

- Paul 5 razy odpadał z play-offs przeciwko drużynom niżej rozstawionym

- Jego bilans w play-offs to 7-12

Chris Paul jako lider jest zajebisty, ale on nie ma komu liderować. On nagle nie zrobi z Nianga, czy Jeffa Greena ( a to są formalnie gracze numer 3 według minut u Ciebie) nie wiadomo kogo. On u Ciebie nawet nie ma z kim grać pick and rolli. Jeden gracz może wiele, ale na pewno nie czynić cuda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej fluber wyluzuj, ty masz życie ? Masz te staty uszykowane naprzód, czy co? Masz już odpowiedz na tego posta?
 

 

 Mam wyciagnac staty russella w PO, bez Duranta ? Bo dziwną bron wyciągnąłeś, może się okazać ze zginiesz od niej...

 


 Gadasz o swojej głębi a masz tak samo jak ja dwóch liderow i reszta to sami sredni rolesi, będziesz mi wypominał greena czy Nianga a sam masz jako trzecia /czwarta opcje Kuzme i Grahama. No nie są to gracze lepsi od moich, co postaram się wykazać wieczorem. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Hej fluber wyluzuj, ty masz życie ? Masz te staty uszykowane naprzód, czy co? Masz już odpowiedz na tego posta?

No nie masz zbyt wielu argumentów które możesz użyć i spodziewałem się że sprowadzisz cała serię do jednego gracza więc wczoraj przygotowałem sobie odpowiedź:) opis zresztą też:) 

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 

 Gadasz o swojej głębi a masz tak samo jak ja dwóch liderow i reszta to sami sredni rolesi, będziesz mi wypominał greena czy Nianga a sam masz jako trzecia /czwarta opcje Kuzme i Grahama. No nie są to gracze lepsi od moich

No nie, hardaway nie jest graczem na poziomie sabonisa, niang nie jest graczem na poziomie kuzmy a Jeff green nie jest graczem na poziomie devonte Grahama. 

Ale jeśli ktoś z głosujących uważa inaczej to chyba powinienem się przerzucić na sport w którym cokolwiek ogarniam:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał:

No nie masz zbyt wielu argumentów które możesz użyć i spodziewałem się że sprowadzisz cała serię do jednego gracza więc wczoraj przygotowałem sobie odpowiedź:) opis zresztą też:) 

No nie, hardaway nie jest graczem na poziomie sabonisa, niang nie jest graczem na poziomie kuzmy a Jeff green nie jest graczem na poziomie devonte Grahama. 

Ale jeśli ktoś z głosujących uważa inaczej to chyba powinienem się przerzucić na sport w którym cokolwiek ogarniam:/

No może powinieneś bo ewidentnie nie ogarniasz. Nie wiem szczerze, czy Kuzma by się załapał do rotacji Utah z taka gra jak pokazuje w I rundzie PO w realu. 
 

Ty zamiast argumentów napisałeś tylko że Westbrook zagrał zajebiscie w play-in i same teksty sugerujące ludziom ze są głupkami jak zagłosują na pacers. Ale jak zwykle żadnych konkretów. Do twojego opisu odniosę się wieczorem ale są tam raczej brednie a nie poważne argumenty. 
 

ty masz staty rolesow zaniżone przez to ze graja w bardzo dobrych zespołach? A ile z tych bardzo dobrych zespołów zagra chociaż w II rundzie PO w realu? Może będziesz miał w II rundzie Kennarda który wyleciał z rotacji i Ibake który się połamał, wiec na awans nie miał zadnego wpływu? To są ci twoi reprezentanci bardzo dobrych teamów ? Bo kuzma, graham, konchar, house, Whiteside Westbrook i sabonis już są na rybach kolego... 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, RonnieArtestics napisał:

PS 1. Miałem bilans 42-30 a nie 42-40 @Eld
PS.2 fajnie ze ktoś już zagłosował na Hornets, zajebisci jesteście panowie. Dzięki za szanse okazania opisu. @Ashigaru

Ad PS 1: Mea culpa

Ad PS 2: ja Ashiego goniłem aby głosował, a on sobie dupsko i łysinkę na urlopie opala więc pewnie leciał z góry na dół. Jego głos i tak został manualnie usunięty, więc tak naprawdę nic się nie stało.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Ad PS 1: Mea culpa

Ad PS 2: ja Ashiego goniłem aby głosował, a on sobie dupsko i łysinkę na urlopie opala więc pewnie leciał z góry na dół.

No to może trzeba takiego @Ashigaru wypi*****ić z gry skoro tak pokazuje swoja aktywność ? Co to ma być w ogóle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

No to może trzeba takiego @Ashigaru wypi*****ić z gry skoro tak pokazuje swoja aktywność ? Co to ma być w ogóle ?

Daj spokój. Niech chłopak odpocznie. Wywaliłem jego głos. Na szczęście jeszcze nad tym potrafię czuwać.

A może to był @cvbe co to wyłapał?

Nikt Cię tu nie będzie oszukiwał - bądź spokojny i walcz tam na twardo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:


 

Ty zamiast argumentów napisałeś tylko że Westbrook zagrał zajebiscie w play-in i same teksty sugerujące ludziom ze są głupkami jak zagłosują na pacers. Ale jak zwykle żadnych konkretów. Do twojego opisu odniosę się wieczorem ale są tam raczej brednie a nie poważne argumenty. 
 

Westbrokk grał zajebiscie cały 3 trymestr. Sam w opisie z Knicks napisałeś że 10 ostatnich meczów gracza to dobry wyznacznik formy ( co z uwagi na Hardaway i nianga było dla Ciebie korzystne) a teraz się denerwujesz na podawanie aktualnych statsow przeze mnie bo tym razem jest to bardziej korzystne dla mnie niż dla Ciebie. 

Wydaje mi się że podałem też sporo argumentów gdzie mam przewagi nad pacers. 

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

 

ty masz staty rolesow zaniżone przez to ze graja w bardzo dobrych zespołach? A ile z tych bardzo dobrych zespołów zagra chociaż w II rundzie PO w realu? Może będziesz miał w II rundzie Kennarda który wyleciał z rotacji i Ibake który się połamał, wiec na awans nie miał zadnego wpływu? To są ci twoi reprezentanci bardzo dobrych teamów ? Bo kuzma, graham, konchar, house, Westbrook i sabonis już są na rybach kolego... 

Ale wszyscy ci gracze grali w plai in/ play offs. Ibaka się kontuzjowal w trakcie serii, ale tu nie ma to znaczenia bo jesteśmy na etapie play in. Chyba że Paula też chcesz liczyć z kontuzja, Jeffa greena z kontuzja itd. 

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

No może powinieneś bo ewidentnie nie ogarniasz. Nie wiem szczerze, czy Kuzma by się załapał do rotacji Utah z taka gra jak pokazuje w I rundzie PO w realu. 

Jeżeli Hardaway jest lepszy niż sabonis, niang lepszy niż Kuźma, a Jeff green lepszy niż Graham to rzeczywiście Ty powinieneś awansować. Ale wydaje mi się że nie są. 

Nawet na głównym forum, wymiana zdań sprzed 4 tygodni między dwoma zasłużonymi użytkownikami

http://e-nba.pl/topic/7475-mvp-race/page/19/

gdzie najpierw Koelner pisze, ze Doncić powinien być MVP, bo oprócz niego w Mavs jest Zastal Zielona Góra

Na to ely3 mu odpisuje, że nie jest tak źle, bo Hardaway byłby starterem w większości ekip, a poza tym to w Jazz biega taki kasztan jak Niang.

2 i 3 gracz Twojej drużyny.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No to może trzeba takiego @Ashigaru wypi*****ić z gry skoro tak pokazuje swoja aktywność ? Co to ma być w ogóle ?

Dobra, ja już zapomniałem jak łatwo Ronniego wkurwić i widzę, że dyskusja będzie tu niemożliwa, bo emocje ze strony Pacers są za wysokie.

Wydaje mi się, że przedstawiłem dosyć wyczerpujący opis, zaprezentowałem swoje przewagi, solidnie opisałem statystyki i to na zasadach zaproponowanych przez bezpośredniego konkurenta do awansu i w sumie mógłbym tutaj przekonywać, czemu Sabonis jest lepszy niż Hardaway, ale chyba nie ma to większego sensu. Postaram się zamilknąć do końća serii i nie robić bezsensownej gównoburzy. Niech wygra lepszy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLuber ale napisałeś ze twoich staty są lekko zaniżone przez to ze graja w bdb zespołach - no to gdzie są te bdb zespoły się pytam? Bo widzę ze są na rybach a taki Kennard nawet się nie łapie do rotacji jedynego zespołu który dalej jest w grze. Reszta wieczorem... dokładnie to co napisałeś to ja powinienem napisać a nie Ty. 

 

rotacja jak coś na pewno nie bedzie taka sama jak w meczu z Knicks, bo wiadomo ze po porażce musimy wyciagnac z niej jakieś wnioski. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RonnieArtestics napisał:

dokładnie to co napisałeś to ja powinienem napisać a nie Ty. 

Żeby trochę załagodzić sytuację.

Ja się oczywiście zgadzam, ze część z Twoich graczy ma staty słabsze niż mogliby mieć, gdyby grali w słabszych zespołach. Szczególnie widać to w play-offs, gdzie Niang robił 6ppg na 36% FG, Green na centrze 4,5ppg na 44%FG i oczywiście, że u Ciebie będą zdobywać więcej punktów grając po 30 mpg w dużej roli. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

No to może trzeba takiego @Ashigaru wypi*****ić z gry skoro tak pokazuje swoja aktywność ? Co to ma być w ogóle ?

Ronnie proszę bez takich.

Z @Ashigaru mam stały kontakt, średnio kilka razy w tygodniu. To, że się nie udziela na forum i popełnił błąd będąc na wakacjach pewnie już po %%% to nic wielkiego tym bardziej, że błąd naprawiłem w 10 minut po dowiedzeniu się o nim. W porównaniu do błedów jakie ja zrobiłem i ich ilość przy okazji eventu, tajnego głosowania itp. to Jego błąd był niczym niewinny bączek w środku lasu przy mocnym wietrze.

O czym mu przypomnę, bądź poproszę to po pół godzinie jest to zrobione. Czasami bardziej aktywne i uznane marki każą czekać dłużej, o wiele dłużej na odpowiedź.

Wierz mi, że on jest bardziej aktywny na forum niż 50% tu obecnych. Czyta, ale się nie udziela. No chyba, że odnoszę się do jego łysiny to wtedy potrafi się szybko ujawnić.

Uważam również za taką sugestię, wypi****lenia go z gry należy mu się zwykłe "sorry".

Masz jeszcze jakieś wątpliwości co do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.