Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda East ]: #8 PACERS (42-30) – #9 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Indiana Pacers (42-30)
    • Wygrywają Charlotte Hornets (42-30)
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, fluber napisał:

W tym sezonie:

Westbrook 1,3

Sabonis 0,8

Graham 3,3

Kuźma 2

House 1,5

Ibaka 1

Konchar 0.5

Kennard 1,6

Augustin 1,5

Razem 13,5 a nie 8-12

Paul 1,5

Thj 3

Niang 1,7

Keldon 0,9

Kmj 0.8

Holiday 2,4

Campazzo 1,2

Green 1,5

Razem 13 a nie 15-20

Tyle w temacie

 

 

Nie napredce. Zarówno House i ibaka wrócili jeszcze w sezonie regularnym. Można to sprawdzić. 

Wall, wood i House zostali posadzeni w końcówce i wcale nie dlatego ze są słabi. Na c*** kłamiesz? 

Czyli uważasz ze Danuel House jr był lepszy niż Kelly Olynyk w trzecim trymestrze i dlatego jego posadzili a Olynyka nie. Dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lucas napisał:

No ale z tego co pisał @Eld w serii z Kings to u nas mamy patrzeć na 3T, a nie Playoffs przy Play-In. Więc jeśli Pacers Cię pokonają to praktycznie całą serię grają z kontuzjowanym CP3, ale w Play-In jeszcze nie.

Tak przynajmniej rozumiem tę wykładnię przedstawioną, nie wiem na ile oficjalną, nie wiem na ile dobrze ją kumam xD

 

4 minuty temu, Eld napisał:

Skoro przy mnie przyjęliście taką narrację, nikt z Rady nie miał nic przeciwko to wypada się tego trzymać,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Skoro przy mnie przyjęliście taką narrację, nikt z Rady nie miał nic przeciwko to wypada się tego trzymać,

Ja niby przyjąłem narracje ze Paul jest kontuzjowany czy o co chodzi teraz ? Nie no jak w takie coś zostałem teraz wmanewrowany, to śmiało, głosujcie sobie. Wypisywałem ciąg logiczny flubera, w żadnym wypadku nie dałem zgody na to ze Paul nie gra, no trzymajcie mnie teraz...

 

edit: sorry bo chyba nie zrozumiałem. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Ja niby przyjąłem narracje ze Paul jest kontuzjowany czy o co chodzi teraz ? Nie no jak w takie coś zostałem teraz wmanewrowany, to śmiało, głosujcie sobie. Wypisywałem ciąg logiczny flubera, w żadnym wypadku nie dałem zgody na to ze Paul nie gra, no trzymajcie mnie teraz...

Nie, przecież Eld napisał że wszyscy są zdrowi: Paul, ibaka i Jeff green

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nic takiego przecież nie napisałem. 

Napisałeś ze nie dlatego, ze był słaby. czyli dlatego ze był za dobry, tak, czy nie ?? 

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie, przecież Eld napisał że wszyscy są zdrowi: Paul, ibaka i Jeff green

Jak oceniasz formę Ibaki i house ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Ja niby przyjąłem narracje ze Paul jest kontuzjowany czy o co chodzi teraz ? Nie no jak w takie coś zostałem teraz wmanewrowany, to śmiało, głosujcie sobie. Wypisywałem ciąg logiczny flubera, w żadnym wypadku nie dałem zgody na to ze Paul nie gra, no trzymajcie mnie teraz...

Xanax-opinie.jpg

 

A dopiero później pisz argumenty, Pamiętaj, że każdą porażkę można przekłuć w sukces.

Jak dla mnie skoro nie wiedziałeś, to ja przyjmuję Twoją wersję jeśli o CP3. Taki mi się wydaje najbardziej sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Napisałeś ze nie dlatego, ze był słaby. czyli dlatego ze był za dobry, tak, czy nie ?? 

To że napisałem że nie dlatego nie grał że był słaby nie oznacza że nie grał dlatego że był dobry. 

Rockets testują graczy w końcówce, szukają rolesow na przyszły sezon, nie potrzebują żeby House zabierał komuś minuty bo gra u nich od kilku lat, ma pewne miejsce w składzie i nie muszą go sprawdzać. W Houston trwał w końcówce sezonu eksperyment kogo zatrzymać a kogo pożegnać. Ustawianie rotacji nie miało wiele wspólnego z poziomem sportowym graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To że napisałem że nie dlatego nie grał że był słaby nie oznacza że nie grał dlatego że był dobry. 

Rockets testują graczy w końcówce, szukają rolesow na przyszły sezon, nie potrzebują żeby House zabierał komuś minuty bo gra u nich od kilku lat, ma pewne miejsce w składzie i nie muszą go sprawdzać. W Houston trwał w końcówce sezonu eksperyment kogo zatrzymać a kogo pożegnać. Ustawianie rotacji nie miało wiele wspólnego z poziomem sportowym graczy. 

To jak Oceniasz formę House i Ibaki w tym okresie ? Czy house przebije barierę 4,8pts i 22% za trzy w tym spotkaniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

To jak Oceniasz formę House i Ibaki w tym okresie ? Czy house przebije barierę 4,8pts i 22% za trzy w tym spotkaniu? 

To nie ma znaczenia jak mają zanizone staty przez dochodzenie do siebie. To nieuczciwe brać ich staty z czasu rehabilitacji gdy już tutaj doszli do siebie. 

Ibaka wyglądał w tych 2 meczach w po bardzo dobrze. 

House wyleczył się wcześniej, więc miał czas na powrót do pełnej dyspozycji. 

Twierdzenie że są kontuzjowani i bez formy jest nieuczciwe. Obaj wrócili do gry jeszcze w sezonie regularnym. To nie jest case Klaya z ubiegłego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To nie ma znaczenia jak mają zanizone staty przez dochodzenie do siebie. To nieuczciwe brać ich staty z czasu rehabilitacji gdy już tutaj doszli do siebie. 

Ibaka wyglądał w tych 2 meczach w po bardzo dobrze. 

House wyleczył się wcześniej, więc miał czas na powrót do pełnej dyspozycji. 

Twierdzenie że są kontuzjowani i bez formy jest nieuczciwe. Obaj wrócili do gry jeszcze w sezonie regularnym. To nie jest case Klaya z ubiegłego sezonu. 

Jeden zagrał 6 meczy w III trymestrze, Drugi zagrał 2 mecze w III trymestrze. Moim zdaniem nieuczciwe jest wlasnie uważanie ich za graczy w formie. Mamy chyba po prostu odmienne zdanie, które przedstawiliśmy, teraz niech oceniają inni. Ide oglądać zaraz mecz, proponuje zawieszenie broni do rana powiedzmy, bo chłopaki się nie przebiją przez te wartościowsze nasze posty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Jeden zagrał 6 meczy w III trymestrze, Drugi zagrał 2 mecze w III trymestrze. Moim zdaniem nieuczciwe jest wlasnie uważanie ich za graczy w formie. Mamy chyba po prostu odmienne zdanie, które przedstawiliśmy, teraz niech oceniają inni. Ide oglądać zaraz mecz, proponuje zawieszenie broni do rana powiedzmy, bo chłopaki się nie przebiją przez te wartościowsze nasze posty. 

Jeden zagrał 6 męczy ale mógł grać w większej liczbie meczów. 

Drugi zagrał też dwa mecze w po i dawał radę. Z nim na parkiecie Clippers wyglądali bardzo dobrze. Szkoda że tak krótko ale tak jak nie liczymy kontuzji Paula, tak nie liczymy kontuzji ibaki więc to nie jest kwestia Twojej opinii tylko faktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jeden zagrał 6 męczy ale mógł grać w większej liczbie meczów. 

Drugi zagrał też dwa mecze w po i dawał radę. Z nim na parkiecie Clippers wyglądali bardzo dobrze. Szkoda że tak krótko ale tak jak nie liczymy kontuzji Paula, tak nie liczymy kontuzji ibaki więc to nie jest kwestia Twojej opinii tylko faktów. 

Nie pisze o liczeniu ich jako kontuzjowanych, tylko ze są bez formy. Niech inni sobie to zgodnie ze swoim sumieniem rozstrzygną. Dobranoc. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Nie pisze o liczeniu ich jako kontuzjowanych, tylko ze są bez formy. Niech inni sobie to zgodnie ze swoim sumieniem rozstrzygną. Dobranoc. 

Myślę że głosujący doskonale zdają sobie sprawę że sytuacja housa w Rockets a sytuacja housa w Hornets to dwie zupełnie różne sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

Bo z nim na parkiecie byli gorsi niż bez niego

Players On Players Off Minutes NetRtg OffRtg DefRtg
 
Kelly Olynyk
2621
-7.21
106.45
113.66
Kelly Olynyk
 
840
-9.30
112.19
121.49

 

Nie czytałem dalej, może było. 

Możesz fluber dać ten stat w meczach od pozyskania Olynyka? Bo to co jest, to chyba za cały sezon, czyli chyba nieodpowiedni stat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.