Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 II runda East ]: #8 PACERS (42-30) – #9 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Indiana Pacers (42-30)
    • Wygrywają Charlotte Hornets (42-30)
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Cos masz jeszcze do dodania czy kennard już wystarczająco zamknął Ci mordę??? 

a co Ty sądzisz o Bobanie, co jednak w tej serii dużo lepiej od Kennarda, plus trochę przesada z tą mordą imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

a co Ty sądzisz o Bobanie, co jednak w tej serii dużo lepiej od Kennarda, plus trochę przesada z tą mordą imo

Im dłużej gra jako starter tym lepiej. Widać że zgranie to to czego mu potrzeba żeby grać dobrze. 

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

XD no tak przegram bo Kennard trafił 3 trójki :)

Kennard robi decydujący run Clippers w Elimination game 7 gdy thj robi w portki, lepszego scenariusza nie mogłem sobie wymarzyć:) mam tylko nadzieję że to nie są jakieś Majaki i to sie dzieje naprawdę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Im dłużej gra jako starter tym lepiej. Widać że zgranie to to czego mu potrzeba żeby grać dobrze. 

Kennard robi decydujący run Clippers w Elimination game 7 gdy thj robi w portki, lepszego scenariusza nie mogłem sobie wymarzyć:) mam tylko nadzieję że to nie są jakieś Majaki i to sie dzieje naprawdę:) 

Bardziej to się Doncic obsral w II połowie niż THJ xD

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ostatnie Elimination games thj w playoffs:

5/18 z gry i 2/11 za 3

4/15 z gry i 2/11 za 3

5/14 z gry i 1/9 za 3

29.7 % z gry 16% za 3 łączny plus/minus minus 49.

Gościu regularnie pod presja dostaje sraczki. tu jest najlepszym strzelcem w rl NBA z wszystkich graczy begm pacers i w decydującym meczu robi co Waszym zdaniem? 

Nie wyobrażam sobie jak z takim najlepszym strzelcem można wygrać mecz o Puchar tymbarka a co dopiero o playoffs w NBA. 

Jak to było Ronnie? Dyspozycja dnia, tak? 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, bez żartów fluber bo Boban chyba wyjaśnił i udowodnił swoją wartość oraz formę, a ty fluber weź podaj nam statystyki  THJ  nawet i z 2016 roku, albo z elimination game z college,  buźki dobranoc... 

 

co za typ... :) 

Fluber na koniec: moim zdaniem w game7 I rundy vs Miami masz większe szanse bo Kennard > Luka ewidentnie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers nie mają kim zdobywać punktów w tej serii. 

9 minut temu, RonnieArtestics napisał:

a ty fluber weź podaj nam statystyki  THJ  nawet i z 2016 roku

Podałem jego statystyki sprzed 30 minut z najważniejszego meczu sezonu. 

I dodałem z poprzednich lat żeby pokazać że to nie przypadek. 

W tym roku najbardziej minusowy na parkiecie. 

W zeszłym roku najbardziej minusowy na parkiecie. 

Twój najlepszy strzelec robi w średnio w Elimination games w karierze 11ppg na 29.7% z gry, 16%za 3 i jest średnio minus 16 na mecz. powinienem tu wygrać bezapelacyjnie. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, twój za to zrobił sobie  3/18 w elimination game przeciw gorsza (imo LAC > phila) drużyna  :)

Poza tym jakbyś porównał sobie defensywę clippers do twojej, to byś za dobrze na tym nie wyszedł, ale może porównasz dla nas ? Ty uważasz ze thj zdobędzie 12pkt vs twoim obrońcom ? Ja mysle ze 20 spokojnie :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Nom, twój za to zrobił sobie  3/18 w elimination game przeciw gorsza (imo LAC > phila) drużyna  :)

Jeżeli mówisz o game 4 to że skręcona dopiero co kostka był 16 razy na linii , zrobił 19-21-14 z 19 rzutów i uratował Wizards przed sweepem

W game 5 zrobił 24-8-10 z 20 rzutów

W elimination game w play in zrobił 18-8-15 z 13 rzutów. 

Łącznie w 3 ostatnich Elimination games:

Westbrook 20ppg z 17 rzutów i średni plus Minus plus 3

Hardaway jr 11ppg z 15 rzutów i średni plus minus minus 16

A Ty twierdzisz ze pierwszy zawodzi a drugi nie i jeszcze wczoraj dojebałeś ze to doncic zawiódł a nie thj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja napisałem ze Westbrook zawodzi 😂😂😂😆😆😆

ta dyskusja nie ma sensu, bo porównujesz moja druga opcje ze swoja pierwsza, a  wciąż to  ja mam najlepszego gracza i scorera (najefektywniejszego ) na końcówki :) 

 

poza tym chcesz sam chciałeś porównywać i pogadać o  ich scoringu w elimination games, a bezczelnie dorzucasz sobie zbiórki i asysty xD, porównując moja druga  strzelbę z rozgrywającym, zamiast rozgrywajacego lidera z rozgrywającym liderem.

 

 a tak na marginesie -  19pts z 19 rzutów z gry i 24pts z 20 rzutów to nie chyba  jest zbyt duże osiągniecie żeby się tym chwalić xD( game 4 i 5 )  :) 
 

jesli dam mu tyle rzutów co Westbrook miał w tych meczach (~20) to przeciw twojej druzynie, przy twojej defensywie THJ robi sobie 30pts w tym meczu z palcem w dupie.... 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy dodam jeszcze coś od siebie.

Są gracze na których nie mogę patrzeć i do których przyznam szczerze mam alergię i jestem na pewno uprzedzony. Nie znaczy to oczywiście, że jestem nieomylny bo długo nie mogłem patrzeć na Portera z Denver ale trudna "miłość" znacznie dłużej przyświeca w stosunku do Kuźmy i Westbrooka.

Na poprzednich stronach toczy się bardzo ciekawa batalia, gdzie już doszło nawet do dirthy plays między Wami z wyzywaniem osobowo. Walka jest pełna rumieńców co jest niewątpliwe sukcesem tej gry i jej twórców i osób odpowiedzialnych za organizację ( dzięki przy okazji jeszcze raz dla osób zaangażowanych i poświęcających czas).

W związku z faktem, ze eksponowana jest rola liderów, gdzie otwarcie przyznaję, że jednego z nich nie cierpię postanowiłem odpuścić moje uprzedzenia,  i pokopać na sucho w cyfrach.

Jeżeli kogoś nie lubisz spróbuj po prostu zobaczyć tak z innej perspektywy z pozytywnym nastawieniem na to samo zagadnienie, zespół, gracza...

Spojrzałem więc na statystyki gracza bez emocji. I powiem szczerze statystyki mnie zaszokowały.

metodologia wyłowienia najlepszych graczy w clutch w PO:

ostatnie 5 minuty  4th quarter lub OT margines 6 punktów czyli 2 posiadania różnicy max

Basketball Reference's Shot Finder. dane dostępne od 1996-1997. reszta w linku poniżej Gracze tylko 100+ rzutów  

 

Analizując tak nielubianą przeze mnie osobę pełen dobrych chęci się zszokowałem gdzie mój eye test nie pokrywa się z danymi statystycznymi. Ale jakież było moje zdziwienie gdy date suche i beznamiętnie wykazały, że Russell Westbrook jest gorszy niż moje uprzedzone myślenie.

Gracz w clutch w PO z listy graczy o największym inpact'cie w historii NBA po 1996 roku jest najgorszy.

EFG% 33,5% 31,3 FG% oraz 13,8% za trzy ( bez tego roku)

czy ktoś bardziej niezwiązany z tą serią może to potwierdzić? Sprawdziłem autora tego zestawienia i on jest psychofanem Stepha Currego więc może dla gloryfikacji swojego idola coś przekręcił metodologicznie ale ogólnie nie wygląda to dobrze i nawet jeżeli są błędy to wynik jest tak skrajnie zły, że chyba dużo by to nie zmieniło. Co ważne zwolennik Currego raczej by starał się dyskredytować przede wszystkim Duranta a tu wynik Kevina fantastyczny.

Dane nie obejmują tego sezonu więc osobny akapit niżej. 

@fluber jestem przekonany, że gdybyś nie miał RW w swoim zestawieniu to z pewnością byś wykorzystał te dane do mocnego ataku na oponenta. Oczywiście agresja i zaangażowanie RW tworzą moim zdaniem zamazany obraz hero-ball i ambitnego walczącego gracza ale te skuteczności potwierdzają tylko te wszystkie od  dekady głupie nieefektywne decyzje. 

Miałem kiedyś w składzie Wigginsa który serio po smierci babci miał fantastyczny trymestr w NBA - najlepsza wstawka 12 spotkań w karierze i sam siebie przekonywałem, że jest to kawał gracza. Zmiana otoczenia i przejście do GSW tylko te oczekiwania rozdmuchały wobec Andrew podczas gdy obiektywnie patrząc z boku to nadal fatalny i słaby do walki o wyższe cele gracz. Oddanie go w beGM uwolniło mnie od tych złudnych demonów. Myślę, że z RW i z Tobą jest bardzo podobnie. RW ma swoje zalety, piekielnie mocne zaangażowanie, potężne marketingowo staty wsparte TD's które dobrze się sprzedają ale nie wierzę że w głębi twojego koszykarskiego serca a raczej analitycznego umysłu nie skrzywisz się na myśl czy chciałbyś mu kibicować w PO jakby grał w twojej ukochanej drużynie.

mając pick CHAR zapewniam, że nie uprawiam tu anty propagandy CHAR bo różnica jaką mógłbym zyskać to jedna pozycja w drafcie i mam nadzieję, że mnie nie podejrzewasz ( a przypominam stan posiadania picku otwarcie) o taką małostkowość.

dodatkowo sprawdziłem te dane dla tego sezonu ( RS) gdzie Russ zrobił bilans 17:18 ale na już dużo lepszych procentach 49%/34%/80,4%FT a CP3  23:12  48%/35%/87%FT z nba.com

 

https://www.nba.com/stats/players/clutch-traditional/?sort=GP&dir=-1&Season=2020-21&SeasonType=Regular Season

 

źródło danych: 

 

ps. całkiem niezłe wypada KAT w RS więc może spora część osób jest do KATA uprzedzona?

dla fanów LBJ: zobaczcie efektywność Jordana w RS w karierze ( słabiutko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz dziękuję, że postanowiłeś podzielić się listą all-time w historii NBA, na którą Chris Paul nawet się nie załapał, ale myślałem, że oceniamy ten sezon, a nie poprzednią dekadę.

Obejrzyj jeszcze raz decydujący mecz play-in z tego sezonu i zobacz, jak grał w nim Russell Westbrook. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy dostają kredyt za lepszą grę, a jak Westbrook zagra zajebiście w decydującym meczu, to to i tak nie ma znaczenia, bo nie pasuje pod utartą tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

@ignazz dziękuję, że postanowiłeś podzielić się listą all-time w historii NBA, na którą Chris Paul nawet się nie załapał, ale myślałem, że oceniamy ten sezon, a nie poprzednią dekadę.

Obejrzyj jeszcze raz decydujący mecz play-in z tego sezonu i zobacz, jak grał w nim Russell Westbrook. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy dostają kredyt za lepszą grę, a jak Westbrook zagra zajebiście w decydującym meczu, to to i tak nie ma znaczenia, bo nie pasuje pod utartą tezę.

RW jest po dosyć poważnym urazie i moim zdaniem zachwycająco dobrze z tego wyszedł ale tendencje mimo to ma spadkowe. CP3 nie oddaje aż tylu rzutów w historii PO stąd się nie załapał ale poszukam danych efektywności bo nie spodziewam się tu gorszych cyfr. Poniżej dałem dane za ten sezon aby uzupełnić temat. Aby nie kopać leżącego totalnie nie ruszam poziomu strat per 36 clutch bo to przepaść.

w obecnej NBA na korzyść CP3 przemawiają wyższe %3, lepsze FT% w clutch i dużo mniej strat. Dla RW niesamowitym kickerem jest zbiórka.

A dodatkowo proszę innych chętnych aby się włączyli w dyskusję i podali swoje analizy lub dane bo te mogą być pzrekłamane. Moją intencją jest uruchomić dyskusję a nie zabić jeden z zespołów

seria jest bliska więc im więcej osób dołaczy do dyskusji tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

RW jest po dosyć poważnym urazie i moim zdaniem zachwycająco dobrze z tego wyszedł ale tendencje mimo to ma spadkowe.

Westbrook w clutch od dwóch lat jest bardzo dobrym zawodnikiem. 

Sezon 19/20 - PER 36 - 25,1 punktów na 60 TS% i +18,2

Sezon 20/21 PER 36 30,6 punktu na 60TS % i +4,7

Od dwóch sezonów Russell Wesbtrook jest topowym clutch playerem w tej lidze, ale najlepiej k**** wyciągnąć staty, żę 10 lat temu był c***owy. 

W play-in pod presją zagrał zajebiście.

Cyfry są po mojej stornie. Stereotypy po stronie Pacers.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Westbrook w clutch od dwóch lat jest bardzo dobrym zawodnikiem. 

Sezon 19/20 - PER 36 - 25,1 punktów na 60 TS% i +18,2

Sezon 20/21 PER 36 30,6 punktu na 60TS % i +4,7

Od dwóch sezonów Russell Wesbtrook jest topowym clutch playerem w tej lidze, ale najlepiej k**** wyciągnąć staty, żę 10 lat temu był c***owy. 

W play-in pod presją zagrał zajebiście.

Cyfry są po mojej stornie. Stereotypy po stronie Pacers.

 

wrócę do tych serii bo to ciekawostka totalnie nie pasująca do moich wywodów. Warto sprawdzić. Dziękuję i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

wrócę do tych serii bo to ciekawostka totalnie nie pasująca do moich wywodów. Warto sprawdzić. Dziękuję i dam znać

Polecam sprawdzić cyfry z ostatnich 2 lat:

https://www.nba.com/stats/players/clutch-traditional/

Próbka z 64 meczów z ostatnich 2 sezonów. To nie jest fluke

Zeby była jasność. Dalej wolałbym w clutch Paula niż Westbrooka, ale to nie jest tak, że Westbrook dalej jest jeźdżcem bez głowy w końcówkach. W tym meczu nie powinno dojść do clutch, bo w Pacers nie ma kto zdobywać punktów.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Thj nigdy w karierze w postseason nie zdobył w meczu 30 punktów. 

Play in to nie postseason, po drugie nigdy w karierze w postseason nie miał na przeciw tak słabej defensywy na obwodzie :)) 

 

fluber możemy się tak przerzucać cały dzień, bo mam z Ciebie niezły ubaw,  ale weekend się skończył i mam pracę, więc mysle ze swoje już obaj powiedzieliśmy..

2 godziny temu, fluber napisał:

Polecam sprawdzić cyfry z ostatnich 2 lat:

https://www.nba.com/stats/players/clutch-traditional/

Próbka z 64 meczów z ostatnich 2 sezonów. To nie jest fluke

Zeby była jasność. Dalej wolałbym w clutch Paula niż Westbrooka, ale to nie jest tak, że Westbrook dalej jest jeźdżcem bez głowy w końcówkach. W tym meczu nie powinno dojść do clutch, bo w Pacers nie ma kto zdobywać punktów.

zgodziłbym się z tobą gdybys miał chociaż przeciętna obrone w skali ligi, ale z samym Kuzma, połamanym grającym 20 min Ibaką oraz z House wyjętym z formy raczej nie masz nawet przeciętnej obrony overall.  Ja mam słabszych od ciebie scorerow ale ty masz jeszcze słabsza ode mnie obrone, to się samo niweluje w tym meczu. 

Boban , THJ, i Paul wystarcza zeby punktowo to trzymać do IV kwarty. Ty w ogóle zapominasz chyba jak Chris Paul dobrze kreuje takich graczy jak Boban, a graja ze sobą drugi sezon. Poza tym u mnie wszyscy u boku paula powinni skorzystać chociaż nieco, nie sądzisz ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.