Skocz do zawartości

beGM - Draft 2020 - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ignazz napisał:

Miał być sleeper ale chłopak się rozrzucał i oczywiste jest ze go zauważono. Dobry wybór choć mimo wszystko szybko poszedł.  

Tak, tak. Ale #31 to mój jedyny pick i albo wziąłbym go teraz, albo wziąłby go ktoś inny :)

Zaintrygował mnie mocno ten chłopak. Świetny charakter i w krótkim czasie duże postępy. Hazard z mojej strony. Pozostaje liczyć, że miałem nosa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, cvbe napisał:

Chyba była tu szansa na trade down, ale jak się ktoś zakocha w graczu to i 31 pick nie straszny :)

Możliwe, ale oferty, które miałem były z trochę za niskimi pickami. Mógłbym się przejechać. Nie żałuję ;)

ps. Oj zakochany to bym nie przesadzał. Pożyjemy zobaczymy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wytypowanie 2 rundy to niezly hardcore. Te mocki z ESPNa w ogole mi sie nie pokrywaja z moim eye testem czy opiniami twitterowych specow(tu jednak trzeba brac spore poprawki), wiec jak ktos ma kogos na oku to trzeba brac, a nie czekac. 

Zrobilem sobie niedawno big board na 2 runde i jak na to patrze to czesc graczy w ogole moze nie byc wybranych i dlatego tez zamienilem 52 pick na future. Z 42 jeszcze mozna dostac value i miec jakas pewnosc, ze gosc nie bedzie dead money. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

W tym roku wytypowanie 2 rundy to niezly hardcore. Te mocki z ESPNa w ogole mi sie nie pokrywaja z moim eye testem czy opiniami twitterowych specow(tu jednak trzeba brac spore poprawki), wiec jak ktos ma kogos na oku to trzeba brac, a nie czekac. 

Zrobilem sobie niedawno big board na 2 runde i jak na to patrze to czesc graczy w ogole moze nie byc wybranych i dlatego tez zamienilem 52 pick na future. Z 42 jeszcze mozna dostac value i miec jakas pewnosc, ze gosc nie bedzie dead money. 

Ja patrzę na to z innej strony. Ograniczony materiał mocno podbija wartosc 35-45 pickow bo gracze wjadą do klubów i wyjdzie w praniu. A sztuczki agentów teraz przy mackach ciężko zweryfikować i prawdziwa wartosc rookie poznamy w trakcie sezonu. 

8 minut temu, january napisał:

Zgadzam się, szrotówa, lepiej spylać te picki póki mają jakąkolwiek wartość i ktoś za nie cokolwiek daje.

Jestem przeciwnego zdania. 

Chcesz kupić tanio stad ten wpis

Dawno nie czytałem tak nielogicznego wniosku January 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trudno trafić to ma mniejsze znaczenie czy masz 25 czy 45 

Teraz, january napisał:

Bystrzaczek! :) 

Nigdy bystry nie byłem. Powtarzam co mi mówią mądrzejsi ode mnie 

Ja trochę spędziłem z przymusu nad tymi prospektami bo mnie Pop zmusił do tego grając Forbesem i teraz jest jeszcze 10 nazwisk ciekawych. Wybieram za 12 wyborów wiec się martwię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, słabi przeciwnicy, stary, niezbyt atletyczny, słaba obrona, ale i tak dawna go pokochałem, jakoś nie odważyłam się wybrać z 20tką, ale mocno się zastanawiałem. On, Cole, Tyrese i Bane to był mój ścisły top oprócz oczywistych graczy i miescili się w moim top15. Więc pocieszę się przynajmniej  do draftu 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tecu napisał:

Wiem, wiem, słabi przeciwnicy, stary, niezbyt atletyczny, słaba obrona, ale i tak dawna go pokochałem, jakoś nie odważyłam się wybrać z 20tką, ale mocno się zastanawiałem. On, Cole, Tyrese i Bane to był mój ścisły top oprócz oczywistych graczy i miescili się w moim top15. Więc pocieszę się przynajmniej  do draftu 😃

Ja jestem w szoku, ze nie wziales T. Terrego. Drugi najlepszy movement shooter w klasie, z NBA range, potrafi jeszcze zagrac picka i konczyc pod koszem na dobrym %. Swietne intangibles: bardzo dobre bball iq,  wysoka srednia ocen(a Stanford to nie jest przeciez typowa sportowa uczelnia) wiec szybko  pojmie playbooki. Poza tym urósł sporo, ostatnio mierzyl 6'3 i 175 lbs - czyli nabral ponad 20 funtow w miesniach od czasu konca sezonu. Ubiegle 5-6 miesiecy trenowal indywidualnie z coachem, wiec podczss training campu powinien szybko wywalczyc miejsce w rotacji. Podloga to Seth Curry. Bardzo go chcialem z pickiem @Regis, ale byl nieugiety ;] Riller to dla mnie late 1, wiec dostales dobre value, ale on byl strasznym ball hogiem w collegu i z tego co pamietam to malo gral off ball, wiec jak nie trafi do jakis Knicksow to moze miec problem z touches.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Ja jestem w szoku, ze nie wziales T. Terrego. Drugi najlepszy movement shooter w klasie, z NBA range, potrafi jeszcze zagrac picka i konczyc pod koszem na dobrym %. Swietne intangibles: bardzo dobre bball iq,  wysoka srednia ocen(a Stanford to nie jest przeciez typowa sportowa uczelnia) wiec szybko  pojmie playbooki. Poza tym urósł sporo, ostatnio mierzyl 6'3 i 175 lbs - czyli nabral ponad 20 funtow w miesniach od czasu konca sezonu. Ubiegle 5-6 miesiecy trenowal indywidualnie z coachem, wiec podczss training campu powinien szybko wywalczyc miejsce w rotacji. Podloga to Seth Curry. Bardzo go chcialem z pickiem @Regis, ale byl nieugiety ;] Riller to dla mnie late 1, wiec dostales dobre value, ale on byl strasznym ball hogiem w collegu i z tego co pamietam to malo gral off ball, wiec jak nie trafi do jakis Knicksow to moze miec problem z touches.

Może masz rację, zobaczymy. Wolałem zaryzykować z Anthonym, którego ceiling mam bardzo wysoko, wahałem się do końca między nim a Maxeyem. Terrego cenię, ale nie aż tak. Postawiłem na moje BPA, które mimo wszystko jest w miarę pasujące do mojego składu, może nie tak jak Terry, ale też bez przesady. Potrzebowałem graczy potrafiących grać pod siebie, kreować trochę też i posiadających dobry rzut. Terry był dla mnie zbyt jedno wymiarowy a to też nie jest najlepszy strzelec tego draftu. Taki Seth Curry - dobre porównanie. 

Ale oczywiście cenię opinię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Napisz komuś swoją shortlistę i ta osoba wrzuci Twój pick.

No mógłbym, ale póki co jest za dużo moich kandydatów i jako, że mam jeszcze #50 to jest za dużo opcji, żeby to rozpisać. Bo możliwe, że np gościa którego mam jako #1, spróbuję jednak wyciągnąć z #50, jeśli zostanie z #2 ktoś kto już do #50 się na pewno nie ostanie. Póki co za dużo opcji. Jeśli pójdą jeszcze do 16 jakieś picki to możliwe, że tak zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.