Skocz do zawartości

beGM - Draft 2020 - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Frontcourt Zion - Pokusevski wygladalby swietnie na parkiecie :D

Najlepsze value w tym drafcie to na razie Okoro z 10ka. 

Jalen Smith to pierwszy gracz z mojej short listy, ktory mi odpadl. Szkoda, bo pod koniec sezonu byl jednym z najlepszych zawodnikow w kraju. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Frontcourt Zion - Pokusevski wygladalby swietnie na parkiecie :D

Najlepsze value w tym drafcie to na razie Okoro z 10ka. 

Jalen Smith to pierwszy gracz z mojej short listy, ktory mi odpadl. Szkoda, bo pod koniec sezonu byl jednym z najlepszych zawodnikow w kraju. 

Czekam na post o Okongwu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ignazz napisał:

Dziś już nie wybiorę raczej. Dobry wynik na ten dzień. 

Przypominam, że dla Rady jako dla organizatorów każdy dzień jest na wagę złota w tak skróconym offseason. Karpik zresztą też wczoraj o tym pisał.

Dla tur FA każdy dzień ma znaczenie bo nie będzie tak jak w latach poprzednich tydzień na oferty, tydzień na reoferty itd., tylko po 3-4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Tak ze dwa lata temu jak pierwszy raz sprawdzałem rocznik 2020 to gość był jedynka. Może być fajny steal. 

Takich co byli dwa lata przed draftu w mockach wysoko to było wielu. Ten sezon miał słaby, można napisać, że NCAA go zweryfikowało. Ja jednak wierzę w niego i wiem, że przynajmniej po części na tą słabą grę miał wpływ zespół w którym grał. Beznadziejny zespół bez spacingu. Wierzę, że NBA lepiej do niego pasuje. Może być bust, może być najlepszy gracz tego draftu. Z 20tką mogę zaryzykować 🙂

Do tego potencjalnie, bardzo mi pasuje. Potencjalnie daje świetny rzut, kreowanie pod siebie, ale nie tylko, niezłą obronę, IQ i to bardzo dobrze ułożony chłopak, pracowity. No i geny 🙂

Jordan Classic MVP

Nike hoop MVP

McDonalds game MVP

Problem jest faktycznie z decision making no i z procentami pod koszem. Zobaczymy. Wiele nie ryzykuję. Bum or bust. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

No z Tecu przed moim wyborem sobie chwile rozmawialismy, wiec moze potwierdzic ;) Ja do konca sie zastanawialem nad Banem i Anthonym, ostatecznie poszedlem w pewniaka, ale Cole to bardzo interesujący wybór.

A u mnie Bane był drugim/trzecim wyborem, więc też nie byłoby źle. Bane bezpieczniejszy wybór, bo wszędzie pasuje a Cole to zależy dokąd trafi. Może ktoś go wybrać wysoko, ale może też spaść bardzo nisko, nawet dalej niż ja wybrałem. Zobaczymy. 

Także można powiedzieć, że @Lucas za mnie wybrał 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.