Skocz do zawartości

beGM - Draft 2020 - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Ashigaru napisał:

Proszę o możliwie szybki wybór... Ja do 30 minut wychodzę i będę dopiero wieczorem...

Czy w związku z tym mój pick prawdopodobnie (jeśli wyrazi zgodę) wrzuci @Eld

Możesz dać mi na PW. Leczę kaca i do wieczora nie ruszam się z domu :P

Chyba, że po piwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Chciałem obu azubuike i Hagansa, hehe.

ten azubuike jak go naucza rzucać osobiste bedzie kot. 7’7,25 wingspan.

Hagans marzył mi się już rok temu, ale wycofał się wtedy z draftu, a teraz przez słabą ofensywę strasznie zleciał w mockach i ostanawiałem się, czy ktoś w niego pójdzie, czy nie zostanie wybrany - ale wtedy pewnie na 2way byłoby mi trudniej go podpisać. Defensywnie to może być najlepszy guard tego draftu. Mówi się, że Miami może po niego lub po Quickleya sięgnąć w II rundzie draftu kupując jakiś pick, a jeżeli nie, to wtedy zaproponują mu kontrakt, tak jak swojego czasu Duncanowi Robinsonowi. 

Ogólnie super, że mi się udało wybrać dwójkę graczy Kentucky :P Maxeya i tak w tej grupie mam na 3 miejscu. ;) 

Od marca moim absolutnym nr1 z graczy teoretycznie dostępnych na początku II rundy był Xavier Tillman. Brawo @tangiers!!! 

Moimi kolejnymi graczami byli - Grant Riller, Paul Reed, Devon Dotson i Elijah Hughes  (Desmonda Banea i Tylera Beya szybko odpuściłem, bo było oczywiste, że pójdą w I rundzie);  I Riller i Reed poszli tuż przed moimi pickami z #32 i #35, ale czekając na wybory przede mna juz byłem nastawiony najpierw na Bolmaro ( nie przewidziałem tego, że spadnie u nas do II rundy) i Quickleya (po dużym zainteresowaniu nim Miami - odbył z nimi dwie rozmowy - zresztą kilka innych teamów tez przynajmniej dwukrotnie z nim rozmawiało; na workoutach był w topie wszystkich 8 kategorii rzutowych, ma długie łapska, solidnie broni, b.dobra trójkę i etykę pracy godną moich rl Heat i BeGMowych Magic). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LONGER01 napisał:

Wg Kevina O'Connora z Ringera Pritchard ma obietnice wybrania w pod koniec pierwszej rundy. Lakers? Raptors? Celtics? 

Pamiętacie jak 2nd rounder (Jerome Robinson) poszedł w realu lotto, ale w beGM w 2nd round, ale january próbowal go opchnąć jako first roundera, ale gość okazał się jednak graczem z poziomu drugiej rundy? Piękne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

@karpik to jutro wstępnie ostatni dzień na wymiany (cash transactions etc) w sezonie 19/20 ?

A jak ostatecznie z hard capami? Do kiedy trzeba zejść z nadwyżki $$$ i czy będzie jeden dzień przejściowy, żeby te kontrakty można było oddać do drużyn z cap space - czyli już operując kontraktami i miejscem w salary  liczonymi na nowy sezon? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

A jak ostatecznie z hard capami? Do kiedy trzeba zejść z nadwyżki $$$ i czy będzie jeden dzień przejściowy, żeby te kontrakty można było oddać do drużyn z cap space - czyli już operując kontraktami i miejscem w salary  liczonymi na nowy sezon? 

Jak dziś skończymy draft, to o północy zmieniamy sezon. Okienko transferowe zamyka się w momencie otwarcia kopert.

@january zaczniemy przed, skończymy po 20.11. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zbankrutuje, to zrobimy dodatkowy dzień na składanie ofert. Nie ma czasu na sztywne daty, dlatego wszystko może się poprzesuwać o dzień czy dwa.

Jeśli zaczniemy FA we wtorek, to głosowanie skończy się 25.11, czyli 5 dni po rozpoczęciu FA w rl. Wtedy będzie już z grubsza wiadomo kto gdzie poszedł i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ale ofert nie będziesz mógł złożyć w oparciu o te dane^

Nie wiemy czy będą paycuty i jakie struktury umów max, dużo zmiennych.

No, bankructwa mogą mocno zamieszać akurat, jak deadline na zrzutkę będzie tak krótki.

Zagrożonych bankructwem przede wszystkim bym chronił. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie te FA przez specyfikę będzie cholernie dziwne, zwłaszcza że u nas pomijając pewne wyjątki i tak ciężko podpisać czasem rozsądny kontrakt (spójrzcie na RL umowę Gordona i u nas), bo agenci to siła rzeczy też konkurencja, nikt nie chce dać możliwości zniżki prawie i może wyjść, że będziemy mieli sporo wyższe umowy niż w prawdziwej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Generalnie te FA przez specyfikę będzie cholernie dziwne, zwłaszcza że u nas pomijając pewne wyjątki i tak ciężko podpisać czasem rozsądny kontrakt (spójrzcie na RL umowę Gordona i u nas), bo agenci to siła rzeczy też konkurencja, nikt nie chce dać możliwości zniżki prawie i może wyjść, że będziemy mieli sporo wyższe umowy niż w prawdziwej lidze.

O co chodzi z Gordonem? Że niby Eric?

Przecież on w RL NBA jest przepłacony tym extension. Sądzisz, że u Nas dostanie jeszcze więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon u nas 22 mln w ostatnim roku, w prawdziwej NBA jego umowa tez zaczynal się od 22 (no prawie, 21.5), ale konczy sie na 16.4, u nas coś takiego nie miałoby szansy przejścia.

I specjalnie daje przykład np. Gordona u @Alonzo, a nie Noela, bo taki case, ze ktos jest u nas mocno przepłacony, bo wziął kontrakt, a RL odrzucil łatwo skontrować odwrotnym przykładem DLO :P

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

O co chodzi z Gordonem? Że niby Eric?

Przecież on w RL NBA jest przepłacony tym extension. Sądzisz, że u Nas dostanie jeszcze więcej?

Doprecyzowałem, Aaron Gordon. I tak wiem, ze on nie jest FA teraz, po prostu to 1 przyklad, ktory przyszedl mi do glowy, ze u nas "agenci" nie sa tak chetni do tego typu kontraktow, ktory on podpisal w rzeczywistosci xD

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Ale ofert nie będziesz mógł złożyć w oparciu o te dane^

Nie wiemy czy będą paycuty i jakie struktury umów max, dużo zmiennych.

Mamy nieco ponad miesiąc na 4 tury (a potem jeszcze wężyk 2W), to są detale, ale od tego są też kontr- i reoferty, żeby korygować je względem rl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.