Skocz do zawartości

beGM - Draft 2020 - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ignazz napisał:

Wariat pewnie jutro wejdzie o 5:00 zdziwiony ze jakiś Draft idzie. 

Wysłałem pm żeby zobaczyć o której Jaśniepaństwo wejdzie na stronkę. 

No i nie ma w tym nic złego i tak jesteśmy przedterminowo :)

Ja ze swoim wyborem też pewnie nie będę się spieszył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec loterii. Moje odczucia, tj. na ten moment top3 najlepsze wybory:

@kolader - bo wziął moją #1 tego draftu

@MMM2121 - myślałem, że Okongwu będzie spokojnie top5 na forum, a nawet wyżej.

@karpik - bardzo sprytny ruch. Jeśli mechaniki rzutu nie spieprzy to będzie z niego mega pociecha. No i jednak dla mnie jest wart więcej niż #12 wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tempo draftowania jest eleganckie, więc wydaje mi się, że można poczekać aż wariat wybierze za mnie.

Jednak z uwagi na to, że nie zaszkodzi przyspieszyć wyborów jak tylko się da (FA będzie mega napięte i każdy dzień więcej będzie miał znaczenie), można chyba w tym przypadku nagiąć regulamin i jeśli chcecie mogę podać pick, bo on się już nie zmieni. Dawajcie łapkę w górę i subskrybujcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Na razie tempo draftowania jest eleganckie, więc wydaje mi się, że można poczekać aż wariat wybierze za mnie.

Jednak z uwagi na to, że nie zaszkodzi przyspieszyć wyborów jak tylko się da (FA będzie mega napięte i każdy dzień więcej będzie miał znaczenie), można chyba w tym przypadku nagiąć regulamin i jeśli chcecie mogę podać pick, bo on się już nie zmieni. Dawajcie łapkę w górę i subskrybujcie!

Dajesz.

Ale zamiast łąpki dostaniesz like.

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

Koniec loterii. Moje odczucia, tj. na ten moment top3 najlepsze wybory:

@kolader - bo wziął moją #1 tego draftu

@MMM2121 - myślałem, że Okongwu będzie spokojnie top5 na forum, a nawet wyżej.

@karpik - bardzo sprytny ruch. Jeśli mechaniki rzutu nie spieprzy to będzie z niego mega pociecha. No i jednak dla mnie jest wart więcej niż #12 wybór. 

A Okoro z #10 to szmelc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Na razie tempo draftowania jest eleganckie, więc wydaje mi się, że można poczekać aż wariat wybierze za mnie.

Jednak z uwagi na to, że nie zaszkodzi przyspieszyć wyborów jak tylko się da (FA będzie mega napięte i każdy dzień więcej będzie miał znaczenie), można chyba w tym przypadku nagiąć regulamin i jeśli chcecie mogę podać pick, bo on się już nie zmieni. Dawajcie łapkę w górę i subskrybujcie!

Dawaj pick a, nie na żebro-lajki liczysz.

Kradzieju marzeń jeden :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poku ma mnóstwo znaków zapytania, ale kto jak nie ja mógł sobie pozwolić na ewentualne zmarnowanie picku? ;)

Z drugiej strony nie chciałem ewentualnie nie dodać żadnego gracza do rotacji w tym roku, więc z Vassella też jestem zadowolony. Nie wiem czy będzie on kiedyś na tyle dobry w ataku, żeby być starterem, ale jeśli będzie, to jest to u mnie perfect fit, bo o obronę jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Jestem w stanie zrozumieć w zupełności gamblingi z LaMelo i Wisemanem z 5 i 3, powiedzmy sobie szczerze że bez powodów naprawdę mocne nazwiska (Givony, Schmitz etc) ich tak wysoko nie cenią

Akurat ESPN umiescił Lamelo z #1, a recenzja Givony'ego jest dość pochlebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Ile pączków musiałby zjeść Poku by być drugim Jokicem? 

Ja akurat fanem nie jestem, highlighty fajne, ale w drugiej lidze greckiej. W u18 mistrzostwach 10 pkt na 29%.

Wiem, wiem, potencjał jest. 

Nope. Luka could dribble, pass, and shoot, and had a 38” vertical. Poku can dribble, pass, shoot, block shots, steal, and rebound at a very high rate for a skinny guy. That’s like twice the number of skills.
 

Liczyłem ze zostanie do 18. 
@karpik świetne 2 wybory. 
Vassell to mocny wybór i Teksańczyk czyli twardy gość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Nope. Luka could dribble, pass, and shoot, and had a 38” vertical. Poku can dribble, pass, shoot, block shots, steal, and rebound at a very high rate for a skinny guy. That’s like twice the number of skills.

Ta, i Luka jebał w tym wieku w S5 Euroligowego Potentata a Poku w 2 lidze greckiej, ale ma więcej skilla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.