Skocz do zawartości

beGM - Draft 2020 - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to ze został na stole jeszcze jeden świetny gracz który strzelam ze zaliczy 1rd. Mam inne plany i go nie brałem ale świetny i uniwersalny. Oba moje wybory to był cel tak samo jak Aaron. Niestety Poku poszedł trzy oczka wyżej stad decyzja o sprzedaży #12 i #16 na 13 &18 nie zmieniła mi wyborów a dodała do rotacji świetnego prospekta. Może jednego nazwiska żałuje ale to nie koniec ruchów. 

Wszystkim partnerom handlowym serdecznie dziękuje. #57 jakby ktoś chciał iść w dzikie i czyste fizyczne freaki to służę i mogę sprzedać.  

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Widać po tym drafcie, że Heat wzięli w czasie finals lekki pierwiastek mistrzostwa od Lakers.

Tillman+Tillie z 24+42, gratki tangiers, sztos draft.

Tillman w mockach wisi w 2 rundzie a nie wiem czy jest u nas gm który ma go poza top 30. Ciekawe czy ogarniamy lepiej niż rl NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Tillman w mockach wisi w 2 rundzie a nie wiem czy jest u nas gm który ma go poza top 30. Ciekawe czy ogarniamy lepiej niż rl NBA. 

Po tym co pokazał podczas combine imho 1 runda będzie jego. Widzę z 3-4 zespoły w trzeciej dziesiątce draftu, które mogą go wziąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Tillman w mockach wisi w 2 rundzie a nie wiem czy jest u nas gm który ma go poza top 30. Ciekawe czy ogarniamy lepiej niż rl NBA. 

W drafcie RL Zeke pójdzie wyżej niż on, ale kto zrobi lepsza karierę ciężko powiedzieć

I czekam na podsumowanie draftu jak w zeszłym roku chyba od @Alonzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, january napisał:

 

Brak nam pewnych źródeł dostępu, ale przynajmniej jest zabawa i satysfakcja z tego naszego pseudoscoutingu jak coś :) 

Bywa u nas różnie. Raczej wszyscy mieliśmy wyżej clarka niż poszedł w rl NBA i mieliśmy rację i raczej wszyscy mieliśmy niżej herro i nie mieliśmy racji:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Z 51 pickiem będzie wybierał w moim imieniu @Tecu bo ten pick leci do niego w wymianie po drafcie

Już sprzedany 🙂

Z tym pickiem wybiera @Pablo81

Godzinę temu, Eld napisał:

Do 22:30 LBS albo wybierze, albo sprzeda mi pick.

 

Szkoda tylko, że z niektórzy nawet nie mogą się z nim skontaktować 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

Już sprzedany 🙂

Z tym pickiem wybiera @Pablo81

Szkoda tylko, że z niektórzy nawet nie mogą się z nim skontaktować 🙁

Postawa LBS od dawna mnie martwi. Totalne olewanie naszej społeczności, punkty karne, oddanie serii, brak aktywności w wymianach i nawet draft te 14 godzin przetrzymał a teraz dokłada w 2rd zupełnie niepotrzebnie kolejne godziny. Owszem rozumiem ze są sprawy ważniejsze niż gra w internecie ale dużo za uszami ma lewy. 

Czasem to mysle ze tak na prawdę to tylko fakt posiadania Joka go tu trzyma. I to słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tecu napisał:

Szkoda tylko, że z niektórzy nawet nie mogą się z nim skontaktować 🙁

Gadałem z nim na FB jeszcze godzinę temu. Albo złapał zgona ( w jego przypadku to równie prawdopodobne jak to że Ingram będzie HoFem ), albo gdzieś jebnął telefon i leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

@Eld, bo się pogubiłem, jest zasada 12h? 

Bo jeżeli tak i faktycznie mocno poszedł w alkohol, to może przed 9tą się nie wyrobić 😃

A wtedy Reggie Perry, którego niektórzy mają za potencjalny steal w drafcie 😃

24h niestety. Ale liczę, że jednego nadrobionego dnia nam nie zmarnuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.