Skocz do zawartości

beGM - Draft 2020 - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pare pytań co do draftu i nasze szybkie wybieranie nie pomaga. 
Memphis potrzeba wszystkiego wiec BPA:

Grizz 1. Edwards - lekko jedynka choć tu może być zagrożenie ze chłopak w Minny albo Hawks nie rozwinie się na miarę jedynki. GM wraca do gry i raczej będzie asekuracyjnie choć miłym ruchem byłby Avdiya  moim zdaniem GM nie zaryzykuje i weźmie pewniaka  

Brooklyn - świetny obwód plus perspektywiczny PF skłania mnie ku ryzyku i pojęcia w wysokiego  

Nets 2. Wiseman - ogromne ryzyko bo gracz spędził 23 minuty przeciwko mocnej drużynie w swojej NCAA karierze łapiąc szybko faule. Dwa pozostałe mecze były do nabijania statow. Brak materiału badawczego ale do nets patrząc na obsadę pozycji must. GM nie boi się wizjonerskich ruchów i jeżeli wyłapał Huntera i Lonie to nie przegapi tez takiej okazji. 
 

pels - w zdrowiu bardzo ciekawy skład i tak trzeba brać pod założenie ze kontuzjowani gracze szybko wrócą wiec idealne niskie skrzydło  z zaklinaniem rzeczywistości aby okazał się drugim wyższym Doncicem  czy Marcus pójdzie w ryzyko? Próba sprzedaży Bamba to chyba robienie miejsca pod Wiseman którego nets nie odpuszcza  

Pels 3. Avdiya 

pistons Morant Dunn i Markanen to już szybka i ofensywna gra  nic tak nie jest tu potrzebna jak filar obrony  najlepszym w D a w tym drafcie jest 2 dobrych graczy  Okoro lub Okongwu  stawiam na drugiego. Choć do Paschala może Okoro? GM będzie musiał się zdecydować  fit czy upside  

pistons 4. Okongwu

wydaje mi się ze te picki nie będą wymieniane ale z kolejnymi to już kłopot. 
5. clippers - zakładam ze picku tam nie ma już tak jak pewnie jednego z niskich ale angaż do tej ekipy powinien dostać Okoro

Clippers Okoro 

6. Golden powrót do świetności bez Klaya ale ze zdrowym Currym  tez pick mógł zmienić właściciela bo potrzeby są inne niż młody gracz ale mając Greena za plecami stać GM na branie wirtuoza po jednej stronie parkietu Toppin  

7. PTB

pierwszy z wielu wyborów  plotka głosi ze zawodnika z górnej listy płac nie ma wśród TB wiec zostaje otworzyć sobie piwko i zdecydować którego z 3 rozgrywaczy GM ceni najbardziej  

Ball przyhajpowany ale z 7? Hsllibarton którego Ignazz propsuje może i za często czy solidny Hayes. Miłośnik pickow weźmie Hypera moim zdaniem bo to okazja  

8. Cavs o ile nie zrobiono Trade up co powinno być rozważane jest w pułapce mając Roziera Hielda DDR i Barreta  i Hatch  i Poeltla  bpa  

Mimo wszystko kogoś niskiego  hayes?

9. Portland   Drugi szybki wybór  czy kolejny rozgrywajek? Raczej nie  i Precious Achuva  który jakby się ostał leci do OKC  

10. Thunder nikt nie wie co zrobi Eld?

majac nadzieje ze któryś z wysokich się ostanie Wiseman Toppin Oko lub Precious mając fajny niski core zespołu może się okazać ze wysokich zabrakło  

czy brać PG ( Halli lub Hayes lub Zball w zależności który został) czy sprzedać pick czy iść w fit a takim może być Pat Williams czy zaszokować wszystkich i z 10 brać Poku  oto jest pytanie  

 

 


 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cvbe napisał:

A Tomek to gra nadal? Bo sporo osób Go oznaczało a się nie odzywał, więc wolę zapytać :) Jak coś to nie pisałem do Niego żadnych PMek, więc to nie to że mi nie odpisuje :)

Tomek jak się nie odezwie do jutra i nie ogarnie paru spraw, to niestety wracam do planu B. Postaram się o jego szybkie podmienienie.

Nie chcę kolejnego GMa w Memphis który ignoruje nas i grę.

8 godzin temu, ignazz napisał:

 

10. Thunder nikt nie wie co zrobi Eld?

majac nadzieje ze któryś z wysokich się ostanie Wiseman Toppin Oko lub Precious mając fajny niski core zespołu może się okazać ze wysokich zabrakło  

czy brać PG ( Halli lub Hayes lub Zball w zależności który został) czy sprzedać pick czy iść w fit a takim może być Pat Williams czy zaszokować wszystkich i z 10 brać Poku  oto jest pytanie  


 

Zdradzę Ci sekret. Nie mam już 10 a zrobiłem skromny trade up przy okazji pozyskując obiecującego wysokiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

jutro z kopyta i z życiem. Wybierasz i tagujesz następnego. Lecimy na pełnej.

Jutro muszą wybrać: @BMF, @kolader, @MarcusCamby, @ozzy110, @Braveheart22, @MMM2121

Miejcie telefon przy sobie. Jeśli akurat nie będziecie mieć czasu, a będzie po prostu Wasza kolej to napiszcie w temacie Draft 2020 który jest podpięty samo nazwisko gościa, a ja otaguję następnego, dopiszę imię, dodam cyferkę.

Jutro musicie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Panowie,

jutro z kopyta i z życiem. Wybierasz i tagujesz następnego. Lecimy na pełnej.

Jutro muszą wybrać: @BMF, @kolader, @MarcusCamby, @ozzy110, @Braveheart22, @MMM2121

Miejcie telefon przy sobie. Jeśli akurat nie będziecie mieć czasu, a będzie po prostu Wasza kolej to napiszcie w temacie Draft 2020 który jest podpięty samo nazwisko gościa, a ja otaguję następnego, dopiszę imię, dodam cyferkę.

Jutro musicie wybrać.

No ja kończę robotę o 15 i nie ma szans bym wszedł wcześniej niż o 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.