Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kucio napisał:

Zarówno fani Garnetta jak i Duncana niech się cieszą, że obaj byli na zachodzie, bo standardowo zacznie się pisanie o tym, że wschód to c*** i tam nawet Koszarek zrobiłby PO - jakby to miało jakieś wybitne znaczenie znaczenie. Najlepsze jest to, że ludzie, którzy to wytykają jednocześnie uważają, że PO over RS i RS się nie liczy, więc double lol. Przez to, tak wybitne zespoły jak Nets 2001są opluwane.

jutro jest święto taki fanów co pierdolą, że RS się nie liczy, choć wiadomo, że PO improvement jest w cholerę ważny, tylko jak go zmierzyć keidy dokoła tylu kasztanów

a z takich zespołów to Bucks 2001 też całkiem fajni byli

nie żeby coś, ale w 2004 Parker zagrał więcej minut od Duncana w RS

a co do opcji strzeleckich jest ich tyle, że nie musi być to przereklamowany Durant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

Ale te 7 lat z rzędu odpadania w pierwszej rundzie, nawet biorąc pod uwagę kiepski support i ogólnie organizację, to trochę wg mnie za dużo jak na pecha, złą koniunkcję planet itp

Typowe winning bias. @mac bij w tarabany!

Dirk miał przez dekadę bardzo dobry support, mimo tej klątwy centrów. Duncan to już wiadomo.

Równie dobrze można by umniejszać mojego Wade z 2009 i 2010 roku, że odpadał w pierwszej rundzie z supportem Mario Chalmers, Michael Beasley i Udonis Haslem w pierwszej piątce, a przecież jego prime to właśnie te lata, a nie ten epicki mistrzowski run w 2006. Curry z takim supportem jak oni, już dawno ręce rozłożył i udał się na L4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Ignazz wytrzymał kilkanaście godzin zanim zaczął wyliczankę, kto nie wygrał tytułów. :) Przewidywalne.

Jakie kilkanaście godzin. Napisałem to pare sekund po 5 wyborze z rzędu gracza bez większych sukcesów ;)  

w all time liczy się wielokrotnie. A wspomnieni gracze maja razem zero ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Typowe winning bias. @mac bij w tarabany!

Dirk miał przez dekadę bardzo dobry support, mimo tej klątwy centrów. Duncan to już wiadomo.

Równie dobrze można by umniejszać mojego Wade z 2009 i 2010 roku, że odpadał w pierwszej rundzie z supportem Mario Chalmers, Michael Beasley i Udonis Haslem w pierwszej piątce, a przecież jego prime to właśnie te lata, a nie ten epicki mistrzowski run w 2006. Curry z takim supportem jak oni, już dawno ręce rozłożył i udał się na L4.

 

nie, nie zrozumiałeś

Wade zaliczył takie epickie wejście do ligi jak nikt od czasów Magica (i Birda? - tu nie jestem pewny) jak chodzi o bycie clutch i granie w dalekich fazach PO. Więc nikt Ci nic nie zarzuci (nawet jeśli wziąłeś go z innych lat - chyba że nie rozumiem zasad tej gry / wyboru lat) . A nie, czekaj - jeszcze Duncan :P 

To co ja pisałem było zwyczajnie porównaniem Garnetta do Duncana i Nowitzkiego jako pierwszych opcji - i stwierdzenie że Garnett sprawdzał się średnio nie jest chyba żadnym szokiem. zaznaczałem przy tym że Garnett był świetnym grajkiem ogólnie. 

Dirk miał średni support przez większość czasu, ludzie którzy raczej powielali jego braki & byli dobrzy w tym co on. Co nie zmienia faktu że co roku robił epickie rzeczy w PO. 

Duncan miał dobry support przez większość czasu, ale w 2003 i w 99 to akurat tak sobie.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Harden wiadomo dobry pick, ale powiem szczerze - ku*wa nie chciałbym się bawić w to obudowując JH:)

 

Z #14 nie ma co narzekać. W sumie to nawet fajne wyzwanie, a mimo wszystko mam legit alpha-doga, który był najbliżej jebnięcia Dubs ze wszystkich. 

Myślałem, że będzie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

T-mac-teusz

Peak w Orlando mial fenomenalny, sam o nim przez chwile myslalem, ale raczej z dalszym pickiem(mam jeszcze 20). Znane sa wszystkie jego wady(glownie wyniki zespolu), ktore przeslaniaja jednak unikalny skillset. Zalezy jak to kazdy z nas bedzie wazyl. Czy wazniejszy bedzie wynik w RS/PO w rodzimym zespole, czy optymalizacja jego umiejetnosci w naszym srodowisku. 
Mozna go dobrze opakowac, tutaj ma szanse grac w zespole gdzie drugim najlepszym graczem nie jest Yao Ming(byl dobry, but still) czy Chorwacki Jordan - Gordan Giricek, ehh to byly moje poczatku z Euroliga, jak dobrze pamietam to w tamtym sezonie do Slaska Wroclaw przyszedl Einikis i Fietisov(mial zastapic Wojcika, wymysly Schetyny), ale nic nie grali, a o ich baletach krazyly legendy, Fietisov wrocil chyba do CSKA i z tego co kojarze tam wlasnie wspolnie gral z Girickiem, ktory wtedy czarowal w Eurolidzie.

Juz koncze dygresje. T-Maca propsuje.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Pickuj Pan, a nie kolejkę blokujesz! :)

dopiero skończyłem pracę, po 00 będę w domu i tak do 1ej picknę, to nie jest takie proste bo mam 3 opcje, każda z innej bajki i wpływająca na dalszy draft w sposób znaczny

już abstrahując w ogóle od tego, że szansę na dobry wynik z takim numerkiem są powiedzmy sobie szczerze - niezbyt duże

25 minut temu, tangiers napisał:

Mozna go dobrze opakowac, tutaj ma szanse grac w zespole gdzie drugim najlepszym graczem nie jest Yao

właśnie tak do tego podchodzę, inaczej branie go w top20 nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.