Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

1... Duncan bez Popa! (pdw mac!)

Marna zaczepka. W 2003 Duncan samotnie doprowadził do tytułu. Nie widzę tu czemu Pop miałby tu umniejszyć tytuł. 
Duncan trafił na post prime Robinsona i ante prime Parkera i Manu. Zrobił to po swojemu. Pop i jego magia to 2007 oraz 2014. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Polemizowałbym z tym, ale wtedy musiałbym zacząć rzucać nazwiskami.

Dla mnie Jokic to nie jest gracz na pierwszą rundę takiego ATFu.

Jakiś czas temu dla Ciebie Jokic nie był graczem na PO :)

Kiedy wreszcie uwierzysz..... we're all witnesses!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

1... Duncan bez Popa! (pdw mac!)

Lubie i Joka i Ciebie, ale w tej grze popularnosci prosisz sie o jednej z gory ujemny glos w kazdym matchupie (chociaz sam jestem swiadom, ze z moja opinia o tym clownie przegralbym z ekipa co wybierze iversona jako gtg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Iverson w sumie często jest pomijany w takich ATF, a jeśli charakter i podejście nie ma znaczenia (w takich zabawach nie może mieć) to w sumie taki AI jako 6th man całkiem spoko opcja.

Tak, ale juz ma wyrobioma jedynie sluszna opinie ze lepiej nie tykac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No ten '19. Nawet nie z gwiazdką, ot aberracja zdarzająca się raz na kilkadziesiąt lat, że rywal w finałach musi wystawiać do rotacji babcie od sprzedawania hotdogów w kioskach.

A ten moj Currego legitny czy nie? Bo Camby pisze ze nie.

Plus, czy rs currego, jednoglosne mvp legitne czy naciagane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Harden wiadomo dobry pick, ale powiem szczerze - ku*wa nie chciałbym się bawić w to obudowując JH:)

 

 

nie chciałbymbyć właścicielem teamu z Nowitzkim albo Shaqiem, który gra przeciw Hardenowi.

 

1 godzinę temu, karpik napisał:

Obiektywnie dobry pick julka. Jokic daje unikalny skill, którego nie da nikt inny i wydaje się całkiem łatwy do obudowania.

 

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

 

Dla mnie Jokic to nie jest gracz na pierwszą rundę takiego ATFu.

@MarcusCamby - ja myślę że zaczęła się już wojna podjazdowa i @karpik po prostu propsuje słabego przeciwnika by robić mu dobrą opinię i pomagać zdobywać głosy w starciach ze słabszymi. z silniejszymi

 

Jok i Nowitzki są dla mnie o tyle problematyczni, że musisz dołożyć do nich innego defensywnego wysokiego, a defensywny wysoki najczęściej jest kołkiem w ataku bez rzutu i jammuje strefę podkoszową, co w 2011 przechodziło ale w 2020 już słabo. Choć pewnie gość od Jokicia pójdzie w small ball.... i w sumie może ten z Nowitzkim też (czyli bez drugiego centra) , choć to będzie miazga jak trafią np na Shaqa.  Choć w sumie jak wziąć 9 ludzi to można to obudować na każdy możliwy matchup (tzn i small ball i jakiś Dwight do tego), więc może niepotrzebnie  zrzędzę.

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze raz przejrzałem te wybory w kontekście czy powinienem się skusić na LBJ lub Shaqa kosztem Duncana. 
 

i tak wstępnie o LbJ pomyślałem ze on akurat w takiej mega gwiazdorskiej obsadzie nie musi być aż takim pozytywem. 
ciagnal słabsze zespoły przez hero mode do świetnych wyników ale jakoś nie widzę go jako gracza który jak ma obok 8 all time gwiazd to ten zespół uczyni lepszym. To tylko przypuszczenie ale lbj to taki typ gracza który rośnie w słabszym otoczeniu i mam wątpliwości czy potrafi się przestawić jak Robinson po przyjściu Duncana Drexler gdy doszedł do Hakeema czy Durant gdy poszedł do Golden. 
nasza gra niby nie jest charakterologiczna ( w sumie zakazu nie widzę i nie będę zabraniał komuś krytyki charakteru jakiegoś fagasa) ale na moje LBJ gdy ma obok siebie gwiazdy i tak monopolizuje grę i spycha w cień Bosze i Wejdy mimo wszystko skutecznie. Wątpliwe jest czy on od 8 doskonałych graczy wykręci takiego maxa ze to przewaga go mieć. 
 

inaczej patrzę na to ze każdy klub ( z wyjątkami typu Golden) nie może przez ograniczenia w sałary budować gwiazdami na potęgę i wtedy w takiej prawie równej rzeczywistości lbj robi świetna robotę mając Smitha czy Delli bo ekipy przeciwne tez maja odpowiedników na takim poziomie. 
wtedy ten bonus u LBJ tak jak kiedyś u Jordana jest. Kerr i Hodges grali z Jordanem lepiej niż Russell czy Hornacek z Stocktonem. 
 

tu mamy jednak sytuacje ze 150 osób wybieramy z 2000 nazwisk. Inna rzeczywistość niż ta ligowa gdzie lbj lubi opierdolic towarzystwo ... tu ma zbyt zacne towarzystwo i wątpię ze robi czysty efekt Nasha....

W rzeczywistości ligowej to fantastyczny co ważne super medialny gość. W naszej moim zdaniem ma niższe noty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron tak spycha gwiazdy w cień, że Davis jest najlepszym scorerem Lakers, Wade dopóki był w prime potrafił punktować lepiej w pojedynczych seriach od LeBrona, a Kyrie dostawał decydujące rzuty i w playoffach '16 oddawał tyle samo rzutów, co LeBron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden zagrał ciut lepiej niż grał wcześniej w momencie próby a drugi jak na swoje możliwości ciut gorzej. I tego brakowało jazz. Te nazwiska to przykłady supportu a nie 1:1 porównanie 

1 minutę temu, BMF napisał:

LeBron tak spycha gwiazdy w cień, że Davis jest najlepszym scorerem Lakers, Wade dopóki był w prime potrafił punktować lepiej w pojedynczych seriach od LeBrona, a Kyrie dostawał decydujące rzuty i w playoffach '16 oddawał tyle samo rzutów, co LeBron. 

Dziś LBJ mądrze poprzez wiek gra inaczej. Ale nie tego lbj braliśmy w tym drafcie 

I ja tu nie umniejszam lbj w nba tylko opisuje powód dla którego Duncan w tej grze był brany wyżej. 

Moim zdaniem cześć graczy potrafi się dostosować a cześć nie 

Rozdzielam jego wspaniała karierę a reguły oceny w naszej zabawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.