Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Trochę pytanie jak tu wykorzystywać Howarda w ataku. Czy tylko w roli lepszego Tysona Chandlera?

Prime Howarda był epicki. Sam pamiętam, że jeszcze na zawszepopierwsze czy enbiej brałem go nad LeBronem. Nie wiem czy nawet nie było wtedy tej ankiety GMów co większość też wskazała na Howarda. Ma ktoś może do tego linka?

Finisher i jako zagrozenie na ofensywnej zbiorce. U nas jest za duzo talentu na post touches, a priori uznaje, ze u nas zawodnicy to nie sa primadonny i raczej beda grac wedle swoich sił

Zestawilem Nasha z Davisem co bylo planem A jak okazalo sie, ze wylosowalem 13 pick. Lebron swietny na picku, ale Nash to poziom all time, a Davis jest 2 way wysokim, ktory przede wszystkim łapie wszystkie pilki i to jeszcze od czasow collegu, naturalny talent w tym aspekcie.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

szybko Draymond, nie spodziewałem się

absolutny prime miał potężny i trochę niedoceniany jest a top 10 ligi był ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a czy on przypadkiem nie sprawdzał by się lepiej jako niska piątka?

rogi ma mocno wystrzelane w tym okresie także brak piłki mu nie przeszkadza a jednak z Bogutem też trochę biegał :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Julek chyba nie skumał, że tu robimy ATF i buduje trochę lepsze Denver Nuggets. Zamiast Milsapa Draymond Green.

No niby poprawa jest, ale ten zespół na moje został w blokach przy tak wysokim poziomie.

czyli prime Dray to taka tylko troche poprawa wzgledniem 35 letniego Sapa?

mkay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

 

Łapcie chłopaki:

bojo

Perspektywa zdjęcia z góry sugeruje ze obaj leżą już na parkiecie. Green to nawet kolano zgina do ciosu. Będzie kolejne wykluczenie. Gdyby było inne zdjęcie robione z góry hali to byśmy dwie głowy z góry widzieli. 
ps. Nie wiedziałem ze Jok ma lewa rękę dużo krótsza. To tłumaczy te podkręcane podania. Jok rzuca a wychodzi asysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

rogi ma mocno wystrzelane w tym okresie także brak piłki mu nie przeszkadza a jednak z Bogutem też trochę biegał :D 

Rogi, w sensie z rogów boiska trójki?

Kiedyś ty widział Draymonda rzucającego z rogu?

 

 

4 minuty temu, julekstep napisał:

te dwa lata to akuat okres kiedy mial bardzo sensowna trojke, wiec nie jest podejrzanym fitem w ataku

On trójki rzucał z podwojeń na Currym, jak mu nie dasz guarda do pnr i będzie musiał rzucać po swingach, z rotującym obrońcą, to się skończy jak zawsze, tzn. 24%.

Do tego jego najmocniejszy atut (passing w 4 na 3 po high pnr) redukuje Jokica do statysty na weak side.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chytruz napisał:

Do tego jego najmocniejszy atut (passing w 4 na 3 po high pnr) redukuje Jokica do statysty na weak side.

nom było tylu pojebanych finisherów do ścięć, a  elite D na PF zawsze się jakas by ostała

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.