Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, SlaKB napisał:

Lama i cvbe maja ciężkie zadanie teraz, Garnett na tym poziomie to jedynie sidekick w ataku, a jeżeli chodzi o cvbe to drużyna z Kobe na tym forum nie ma szans niczego wygrać także łatwo nie będzie :)

Nawet po ilości lajków widzę, że już przegrałem życie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kucio napisał:

Luzik, ja od początku celowałem w CP, ale myślałem jeszcze nad innymi. Byłem pewien, że X jednak u Ciebie, a tu taka niespodzianka z Giannisem. Fajny pick @BMF

Zbyt mocny spoiler imo grajka ktory jeszcze nie poszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wczoraj trochę gadałem z tangiersem, więc chyba wiem kogo wybierze, ale może zmienił zdanie.

Nie oszukujmy się, zostały dwa wielkie nazwiska.

Prawdziwie wielkie nazwisko zostalo dla Panow wybierajacych miedzy 15-16.

Szykuje sie zazarta walka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Chytruz napisał:

Ciekawie to wygląda.

Top 2 i Kobe z 6 trochę WTF (Machiavelli cvbe liczył, że post-crash bonus jeszcze trzyma?).

LeBron z 3, Kawhi z 8, Wade z 9 i Giannis z 11 dobre steale. Szczególnie Kawhi wydaje się być graczem, który mocno zyskuje w formule ATF.

Giannis jest jeszcze daleki od zweryfikowania go w PO. Nie wiem nad czym tu się podniecać? Nad tym ze może by dał rady jeżeli nie ten wirus? Masz graczy których wybór krytykujesz a którzy zrobili epickie serie podczas gdy Grek na razie puka do drzwi. To nie jest zabawa gdzie głosujemy na mvp zawieszonego sezonu tylko all time. Za potencjał mamy nagradzać? W tej grze na pewno nie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

za szybko poszedł, ale nie lubię Wade i Leo, wiec tak z sympatii

Specyficzny gracz ale fantastyczny w obronie wiec się nie dziwie. 

Choć od Duncana lepszym obrońca nie był. 

Innym po prostu bo przez lżejsza masę ( zaczynał na SF) nie bronił największych klocków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Innym po prostu bo przez lżejsza masę ( zaczynał na SF) nie bronił największych klocków. 

Garnett już w tamtych czasach bronił na pozycjach 1-5 od szybkich guardów po masywnych centrów. Dzisiaj pewnie byłby ceniony podobnie jak Giannis w tym aspekcie i lekko zdetronizował Duncana jako króla obrony ze swoim full package.

A w ofensywie wolę Garnetta od Giannisa, bo Greka stosunkowo łatwo spowolnić i wtedy wychodzą jego niedoskonałości z passingiem i rzutem. Moim zdaniem Grek to ryzykowny pick, ale BMF być może ma na Niego pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że może chcieć go obudować strzelcami, choć może ma inny pomysł.

Mnie się wybór Giannisa nie podoba. I z góry uprzedzam, że te wszystkie Kałaje, Giannisy i inne Jokice będą miały u mnie poprawkę na brak playoffs w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.