Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Słaby wybór. Pierwszy sezon w OKC miał kiepski.

W Pacers grał poziom DPOY defensywy.

Najlepsza wersja George'a, to ta z zeszłego sezonu kiedy też był w okolicach poziomu DPOY (choć obiektywnie mówiąc nigdy na to nie zasłużył), ale był też najlepszy w ataku. Ten jego pobyt w Thunder był pechowy pod wieloma względami, które były niezależne od niego i długo myślałem czy nie wziąć bezpieczniej jego wersji z Pacers gdzie zyskiwał PRowo na klepaniu leszczy w PO, ale zdecydowałem się jednak na OKC, bo to jest wersja, której najbardziej potrzebuję, gdzie George jest najlepszym shooterem w karierze i daje elite defense. Dla mnie idealne uzupełnienie Hardena i człowiek, którego Harden nie miał obok siebie od 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Najlepsza wersja George'a, to ta z zeszłego sezonu kiedy też był w okolicach poziomu DPOY (choć obiektywnie mówiąc nigdy na to nie zasłużył), ale był też najlepszy w ataku. Ten jego pobyt w Thunder był pechowy pod wieloma względami, które były niezależne od niego i długo myślałem czy nie wziąć bezpieczniej jego wersji z Pacers gdzie zyskiwał PRowo na klepaniu leszczy w PO, ale zdecydowałem się jednak na OKC, bo to jest wersja, której najbardziej potrzebuję, gdzie George jest najlepszym shooterem w karierze i daje elite defense. Dla mnie idealne uzupełnienie Hardena i człowiek, którego Harden nie miał obok siebie od 2012.

PG13 do allstar brake to najlepszy two way player tamtego sezonu. Past all-star brake, głównie przez kontuzje a i przede wszystkim playoffs miał strasznie meh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Najlepsza wersja George'a, to ta z zeszłego sezonu kiedy też był w okolicach poziomu DPOY (choć obiektywnie mówiąc nigdy na to nie zasłużył), ale był też najlepszy w ataku. Ten jego pobyt w Thunder był pechowy pod wieloma względami, które były niezależne od niego i długo myślałem czy nie wziąć bezpieczniej jego wersji z Pacers gdzie zyskiwał PRowo na klepaniu leszczy w PO, ale zdecydowałem się jednak na OKC, bo to jest wersja, której najbardziej potrzebuję, gdzie George jest najlepszym shooterem w karierze i daje elite defense. Dla mnie idealne uzupełnienie Hardena i człowiek, którego Harden nie miał obok siebie od 2012.

Pamiętam jego defensywę z Pacers i to był poziom DPOY. Hibbert tam dostawał za dużo atencji. Nawet w którymś sezonie mocno tu optowałem na forum, więc jakbyś poszperał to potem mógłbyś cytować CambyGOATa w opisach.

Lepszy w ataku moim zdaniem jest w tej roli, gdy mocno atakował na koźle niż ten odpalający jumperki i bojący się wjazdów. No i ten pierwszy sezon to będzie mocna kula u nogi, bo on wtedy chyba nawet TOP50 nie był ligi.

Twój wybór, ale moim zdaniem zła decyzja. Chociaż samego zawodnika zazdroszczę w cholerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

PG13 do allstar brake to najlepszy two way player tamtego sezonu. Past all-star brake, głównie przez kontuzje a i przede wszystkim playoffs miał strasznie meh.

po Gyrosie*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Chytruz napisał:

On trójki rzucał z podwojeń na Currym, jak mu nie dasz guarda do pnr i będzie musiał rzucać po swingach, z rotującym obrońcą, to się skończy jak zawsze, tzn. 24%.

Do tego jego najmocniejszy atut (passing w 4 na 3 po high pnr) redukuje Jokica do statysty na weak side.

Jest ryzyko, że znajdę lepszego shootera na PG niż Livingston, więc może nie będzie dramatu takiego jak w lineupach bez Kury!

Dobry passing nigdy nie zaszkodzi (nawet kiedy jego rola na rozegraniu naturalnie zmaleje -> ale w każdym ATF składzie jego rola w rozegraniu by malała tbh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to, że w PO grał z niedoleczonym urazem nie miało dla Ciebie znaczenia?

Podstawowa zasada tutaj jest taka, że wszyscy są zdrowi. 

Przecież CP3 czy Curry opuszczali mecze w PO w wybranych latach i też grali z kontuzjami, a ja mam zamiar ich traktować jakby byli w pełni sił.

@MarcusCamby George nigdy specjalnie nie atakował obręczy. Nawet w Pacers 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Panowie, to trzeba ustalić, bo ja nie wiem jak na miejscu Karpia grać dalej skoro jego 2gi pick jest na poziomie tegorocznego Bartona.

Jeśli doszło do nieporozumienia to lepiej to naprawić za wczasu i ustalić wspólną  linię aby reszta wiedziałna na co uważać.

albo nie przejmować się takimi prowo-wrzutkami:

13 minut temu, january napisał:

półtora pozostałej części dwulatki (wliczając jego problemy zdrowotne - po prostu słabiej wyglądał grając) na nie wiem czy top50, uśredniając -> mocno meh pick.

 

(tak też brałbym pewnie PG sprzed kontuzji bo winning bias, ale to powyżej to gruuuuuuuuuuba przesada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę po prostu PG wersję bardziej jumperkującą, z lepszym rzutem. On grając część czasu z kontuzją i tak miał w tych latach ok. 40% 3P opuszczając w ciągu 2 sezonów raptem 8 gier. Do tego dawał elite defense. Nie wiem w sumie czemu muszę to tłumaczyć, bo zakładałem, że kontuzji nie liczymy, ale jednocześnie brałem pod uwagę, że z uwagi na brak sukcesów zespołowych może być gorzej liczony, choć ja uważam, że wersja z OKC to najlepszy George jakiego znam. Jak ma to rodzić nieporozumienia, to mogę najwyżej zmienić na IND, ale raczej każdy wie o co mi chodzi.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pick Julkastepa. Mu się ten Draymond nie przyda, a pięknie uwalił wielu, co sobie planowało go jako glue geja, scyzoryka, co to broni, rozgrywa, rzuca trójkę itp Co zauważył później kolega LBS, Jokić z Bartona robi grajka na poziomie PGeorga(a zatem super 3&D playera), więc może sobie pozwolić na tego typu akcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Panowie, to trzeba ustalić, bo ja nie wiem jak na miejscu Karpia grać dalej skoro jego 2gi pick jest na poziomie tegorocznego Bartona.

Jeśli doszło do nieporozumienia to lepiej to naprawić za wczasu i ustalić wspólną  linię aby reszta wiedziałna na co uważać.

To znaczy ja bym patrzył na całokształt, więc ten drugi sezon miał na poziomie blisko MVP. W PO też bardzo dobrze wyglądał, więc tu nie ma się co czepiać. Ten pierwszy sezon to świadomy wybór Karpia i tu moim zdaniem przestrzelił.

Ogólnie nazwisko robi swoje i to ono będzie raczej oceniane, ale gdzieś ten gorszy wybór sezonu dla kogoś w serii będzie x-factorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

albo nie przejmować się takimi prowo-wrzutkami:

hiperbole Jaśka to jedno, ale jest sporo extra grajków z problemami zdrowotnymi w 2letnim peaku, trzeba ustalić jakieś klarowne wytyczne czy bierzemy pod uwagę kontuzje i inne drobne urazy czy zakładamy, że każdy jestna te nasze grupy zdrowy

inna sprawa, że przy niektórych nazwiskach taka zasada mocno wypacza realny umpact 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.