Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, tangiers napisał:

 

Juz koncze dygresje. T-Maca propsuje.

 O nie nie . przerabiałem to nie raz . mam słabą pamięć ale t-Mac jeszcze w magic z 3-1 dostał 3-4 chyba z Detroit . byłem wtedy kibicem magic , byłem fanem t-maca ale on nie miał cojones , nie miał tez w rockets . overall talent chyba jeden z większych jaki widziałem ale nie był killerem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

 O nie nie . przerabiałem to nie raz . mam słabą pamięć ale t-Mac jeszcze w magic z 3-1 dostał 3-4 chyba z Detroit . byłem wtedy kibicem magic , byłem fanem t-maca ale on nie miał cojones , nie miał tez w rockets . overall talent chyba jeden z większych jaki widziałem ale nie był killerem 

no to o PO Hardenie też tak można powiedzieć, każdy pamięta te "to wspaniałe uczucie być już w drugiej rundzie" ale tutaj budujemy ekipy znacznie, znacznie mocniejsze od Magic czy Rox, jak mamy kogoś takiego ja TMac skreślać na starcie, to ja nie widzę sensu, bo co, mamy robić z niego sidekicka, a jak tak to do kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no to o PO Hardenie też tak można powiedzieć, każdy pamięta te "to wspaniałe uczucie być już w drugiej rundzie" ale tutaj budujemy ekipy znacznie, znacznie mocniejsze od Magic czy Rox, jak mamy kogoś takiego ja TMac skreślać na starcie, to ja nie widzę sensu, bo co, mamy robić z niego sidekicka, a jak tak to do kogo?

Wydaje mi się, że cała frajda to zbudować zespół po swojemu, a nie teraz konsultować i badać rynek :)

Napisz tego T-Maca, skoro go zdradziłeś i dostał już zarówno ładne laurki jak i krytykę.

A z drugim pickiem, szkoda że się ociągasz, bo całe forum jest i czeka. A tak to do pierwszej nad ranem większość nie będzie czekać.

Oczywiście nie chce poganiać, by to źle nie zabrzmiało ;)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem już bardzo bliski decyzji, postaram się wybrać przed północą, a lata dodam potem najwyżej

3 minuty temu, january napisał:

Bierz Iversona, pierdol system.

już raz wziąłem :)

a z tego co widzę to jednak z biegiem lat ludziska cieplej mówią o Answerze niż jak wtedy gdy szedł z pickiem +/- #100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Koelner napisał:

 O nie nie . przerabiałem to nie raz . mam słabą pamięć ale t-Mac jeszcze w magic z 3-1 dostał 3-4 chyba z Detroit . byłem wtedy kibicem magic , byłem fanem t-maca ale on nie miał cojones , nie miał tez w rockets . overall talent chyba jeden z większych jaki widziałem ale nie był killerem 

Zgadza sie, ale Orlando to byl wtedy 8 seed, a T-Mac zrobil 31.7pts,, 6.7 zb, 4.7 ast., 2.0 st, 0,9 blk na 56%TS, gdzie srednia ligowa byla wtedy znacznie nizsza.  Per36 wychodzi gorzej, bo musial grac po 44 minuty, ale jego support to byl D.Godden, D. Armstrong i G. Giricek ktorzy grali po 32-33 minuty. Nigdy nie byl killerem, zgadzam sie, ale tutaj mozesz mu jednak tych killerow dobrac(czyt., clutch playerow czy PO perforemerow). 

p.s.

@LeweBiodroSmoka

Swietny duet, 3 pick bedzie tu pewnie kluczowy pod katem sufitu tego zespolu, ale sam zastanawialem sie nad Howardem wlasnie z kolejnym pickiem do Nasha. Pomimo tej farsy z Lakers.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

Swietny duet, 3 pick bedzie tu pewnie kluczowy pod katem sufitu tego zespolu, ale sam zastanawialem sie nad Howardem wlasnie z kolejnym pickiem do Nasha. Pomimo tej farsy z Lakers.

Trochę pytanie jak tu wykorzystywać Howarda w ataku. Czy tylko w roli lepszego Tysona Chandlera?

Prime Howarda był epicki. Sam pamiętam, że jeszcze na zawszepopierwsze czy enbiej brałem go nad LeBronem. Nie wiem czy nawet nie było wtedy tej ankiety GMów co większość też wskazała na Howarda. Ma ktoś może do tego linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

No jakoś nie jestem sobie wstanie wyobrazić razem na boisku w jednej drużynie Shreka i Jokica.

Me too

Teraz, january napisał:

Team julekstepa jest tak easy do rozpracowania, że gameplanów nie trzeba pisać.

Rzucasz kubełek z KFC na boisko i patrzysz spokojnie jak się o niego 2 pierwsze wybory julekstepa po prostu zabijają.

A ile technicznych będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Trochę pytanie jak tu wykorzystywać Howarda w ataku. Czy tylko w roli lepszego Tysona Chandlera?

Howard poza seriami z Hawks nigdy specjalnie aż tak piłki nie zjadał, tu nie będzie musiał wyskakiwać przed szereg Nelsonów, Lewisów czy Pizdoglu, powinien zaakceptować swoją rolę myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.