Skocz do zawartości

[beGM & Co. ATF POST-98] Draft - komentarze


BMF

Rekomendowane odpowiedzi

Dirk miał mistrzowski Run fantastyczny ale wcześniej dużo mu jednak zarzucano. W sumie ten Jet Terry zrobił dużo kreciej roboty i wpędził w kompleksy przeciwników. 
Podobnie się układała kariera KG który długo nie mógł przebić się w PO i dopiero nowe rozdanie gdzie dostał należyte wsparcie ( lub sam był tym wsparciem) wymazał nie-najlepsze opinie o nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze kazdy bedzie chcial znalezc w dalszych rundach rundach stretch wysokiego, a Dirk to jedyny superstar, ktory to w pelni zapewnia (dla mnie tez KD, i to pokazuje Jego wyjatkowosc jako gracza).

Jak sie glebiej zastanowic, to jednak ciezko bedzie czasem wybrac duzo gorszego we wszystkim stretch wysokiego. Nie jest az tak ich duzo.

Kawhi podobnie jak KD pasuje wszedzie i do wszystkiego (ironia ze kogos takiego wlasnie ten drugi nazwal system playerem).

Kawhi moze bronic 1-3, KD 3-5, a w ataku tez maja full package arsenal.

Ja zas chcialem troszke polskiej mysli szkoleniowej:

 

Imo mam najlepszego gracza do tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

Dirk miał mistrzowski Run fantastyczny ale wcześniej dużo mu jednak zarzucano. W sumie ten Jet Terry zrobił dużo kreciej roboty i wpędził w kompleksy przeciwników

Nikt tu nie odbiera chwały Dirkowi za to mistrzostwo. Sam się jako kibic Mavs strasznie jarałem tym sukcesem, no ale nie przesadzajmy. To był słaby obrońca jako podkoszowy czyli na poziomie ATF będzie bardzo słaby. Tak na prawdę nigdy w pełni nie dominował nad ligą.

A tu komentarze jakby co najmniej z 10 pickiem poszedł LeBron James.

Ogólnie gruba przesada. Dirk po mistrzostwie zrobił się po tym mistrzostwie w 2011 jeszcze bardziej przeceniany niż Kobe Bryant w skali all-time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy teraz każdy rozkminia jak zbalansować:

- krytykę graczy (żeby wywyższyć swoich)

- propsowanie graczy (podlizywanie pod głosy)

xD

ja w sumie pójde w skrajność

WSZYSCY c***OWO PICKUJECIE

SAME BUSTY PÓKI CO

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Zastanawia mnie czy teraz każdy rozkminia jak zbalansować:

- krytykę graczy (żeby wywyższyć swoich)

- propsowanie graczy (podlizywanie pod głosy)

A ja po prostu zgodnie ze swoim sumieniem będę oceniał:

Shaq czy Garnett zajebiste picki.

Dirk zajebisty pick, ale ogólna ocena overrated.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Niech już ktoś z grupy FB da znać za w czasu @kucio, że zaraz będzie wybierał, bo doświadczenie uczy, że na jego wybór możemy długo czekać.

W sumie nie wiem, @BMF ma teraz odpalone 30 zakładek z ADV stats i 15 arkuszy excelowych.

A i tak c***owo picknie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.