Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No ja beGM i innych GM-ów szanuję (wiem, że to niespotykane :P ), ale przy aktualnej ilości czasu i tak uważam, że robię max (głosowanie tutaj, składy i wyliczanie picków w FBX) tego co jestem w stanie zrobić na forum, mimo że gdzieś w tle jest odpalone ciągle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, karpik napisał:

xD 

Możesz nieco rozszerzyć swoją wypowiedź? Bo nie widzę analogii między opisem w beGM robionym w wakacje, a LeBronem.

I to, że wszyscy są na forum, to nie znaczy, że mają głowę do pisania opisu, bo to wymaga więcej czasu.

Sezon zrobił się dość nietypowy, osobiście mam nadzieję, ze zostanie dograny do końca i w rl i u nas. Jasne, że są gracze, którzy podchodzą do niego w rl z przymrużeniem oka, ale są tez tacy jak LeBron, którzy wg mnie chcą to zrobić maxymalnie profesjonalnie. 

Jak większość z nas jest często na forum to sądzę, że znalezienie tej jednej godziny na BeGM  nie jest jakimś wygórowanym oczekiwaniem, ale to jest zabawa a nie obowiązek - zatem nie chcę, żebyś to odbierał jako jakiś mus. 

jednakże

Gra będzie wyglądała tak jak nasze podejście. Przyznasz, że 4 opisy na 30 i  do wczoraj głosy tylko moje i Jaśka (wieczorem zagłosowało jeszcze 4 GMów) na 32h przed końcem głosowania, to nie jest jakiś oszałamiający wynik.. :) 

Natomiast czy 3W/L mają/nie mają znaczenia? - Karpik.. jesteś w BeGM od początku - ile było kłótni i dram o 1W sam wiesz najlepiej..

 

 

edit. 

Opisy - nawet krótkie ułatwiają jednak ocenę drużyny. 

3 godziny temu, karpik napisał:

Dodawanie zwycięstw za opis to kompletny bezsens.

W większości gier Fantasy nie chodzi o samych zawodników, a o liczby jakie wyprodukują. 

W BeGM podoba mi się to, że sami jesteśmy GMami i tu w zależności od wielu skomplikowanych kryteriów - możemy stworzyć naprawdę bardzo ciekawe teamy. Osobiście nie wyobrażam sobie, ze GM, który ma wyjebane na opisy, taktykę itp. żeby jego team zaszedł na samym talencie dalej niż do II rundy playoffs - są drużyny, które potrafią zmaxymalizować talenty graczy jak w rl moi Miami Heat, czy San Antonio Spurs, a są tacy, którzy spierdolą każdy talent, jak Sacramento Kings,  czy Minnesota Timberwolves - zatem text z cyklu - mam Antka, czy Leonarda, więc wiadomo że jestem lepszy - nic dla mnie nie znaczy :)  Mistrzostw nie zdobywają przypadkowe drużyny - ale Tobie nie muszę tego przecież tłumaczyć :) Zatem kompletnie się tu z Tobą nie zgadzam i prędzej odejdę z BeGM niż przyznam tu Tobie rację.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

są drużyny, które potrafią zmaxymalizować talenty graczy jak w rl moi Miami Heat, czy San Antonio Spurs, a są tacy, którzy spierdolą każdy talent, jak Sacramento Kings,  czy Minnesota Timberwolves - zatem text z cyklu - mam Antka, czy Leonarda, więc wiadomo że jestem lepszy - nic dla mnie nie znaczy :)  Mistrzostw nie zdobywają przypadkowe drużyny - ale Tobie nie muszę tego przecież tłumaczyć :) Zatem kompletnie się tu z Tobą nie zgadzam i prędzej odejdę z BeGM niż przyznam tu Tobie rację.  

Jasne ale w momencie gdy 3/30 osób dało opis nie możesz dawania opisu dawac jako kryterium bycia lepszym gm, bo każdy ma w te 10’meczy po prostu wyjebane moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. co się dzieje (tzn. jak liczone są jego statsy), jak jakiś zawodnik gra ponad 82 mecze? :) 

Chciałem wkleić statsy każdego zawodnika z meczów 54-63 odpowiedniego zespołu (bo to można byłoby bardzo szybko zrobić) - ale potem zauważyłem, że np. D'Angelo Russell po wymianie z Warriors do Wolves, w teorii mógłby rozegrać 84 mecze (opuścił 20-parę). Więc jego mecze 54-63 to mecze 52-61 dla Wolves, więc mamy paradoks, że dwa mecze Russella z trzeciego trymestru były dla kogoś innego z jego teamu meczami z drugiego trymestru. :P 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z trochę innej perspektywy. 
 

mamy przerywany stosunek ( sezon) i nie będę udawał ze wypadłem z rytmu meczowego. Taki brak nba przez prawie pół roku zrobiło pewne spustoszenie w takim naturalnym czuciu tej gry co zabiło flow. Ja będę bronił w tych okolicznościach GM co nie wstawili opisów bo tu nie chodzi o lenistwo tylko raczej o brak tej ciągłości. Musimy się cofnąć do lutego i „wymyślać „ na nowo. 
 

dużo istotny jest szybki powrót. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jasne ale w momencie gdy 3/30 osób dało opis nie możesz dawania opisu dawac jako kryterium bycia lepszym gm, bo każdy ma w te 10’meczy po prostu wyjebane moim zdaniem.

Przyznaj jednak, że wrzucenie opisu bardziej świadczy o profesjonalizmie, niż jego brak. Jak GM podchodzi do drużyny profesjonalniej, to z reguły bardziej pozytywnie się to może przełożyć na wyniki drużyny - pomijając oczywiście różnego rodzaju przypadkowość i sam talent graczy. Rozumiem, że większości GMów nie chciało sie robić tych opisów, tym bardziej doceniam tych, którzy jednak zrobili. :) 

27 minut temu, BMF napisał:

Tak btw. co się dzieje (tzn. jak liczone są jego statsy), jak jakiś zawodnik gra ponad 82 mecze? :) 

Chciałem wkleić statsy każdego zawodnika z meczów 54-63 odpowiedniego zespołu (bo to można byłoby bardzo szybko zrobić) - ale potem zauważyłem, że np. D'Angelo Russell po wymianie z Warriors do Wolves, w teorii mógłby rozegrać 84 mecze (opuścił 20-parę). Więc jego mecze 54-63 to mecze 52-61 dla Wolves, więc mamy paradoks, że dwa mecze Russella z trzeciego trymestru były dla kogoś innego z jego teamu meczami z drugiego trymestru. :P 

1-2 mecze nie powinny mieć wg mnie znaczenia przy uśrednianiu. ja bym tak na chłopski rozum rzucił okiem na daty tych meczy i dopasował je czasowo pod kątem mojej drużyny. Może to tez działać w druga stronę - gracz trafia do teamu, który ma już rozegranych więcej meczy i pomimo, ze żadnego nie opuszcza kończy sezon z 80 lub 81. ;) 

14 minut temu, ignazz napisał:

A ja z trochę innej perspektywy. 
 

mamy przerywany stosunek ( sezon) i nie będę udawał ze wypadłem z rytmu meczowego. Taki brak nba przez prawie pół roku zrobiło pewne spustoszenie w takim naturalnym czuciu tej gry co zabiło flow. Ja będę bronił w tych okolicznościach GM co nie wstawili opisów bo tu nie chodzi o lenistwo tylko raczej o brak tej ciągłości. Musimy się cofnąć do lutego i „wymyślać „ na nowo. 
 

dużo istotny jest szybki powrót. 

Jasiu proponował zrobić opisy, jak zaatakował covid i zaczęła się ta przerwa, ale pomimo że mieliśmy wtedy na świeżo wszystko, raczej nikt nie miał do tego głowy.  

Grunt, żeby to wszystko ruszyło jak najpłynniej się da. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Przecież cały tydzień był na głosowanie.. 

 

Cały tydzień byłem albo na wakacjach z dwójka dzieci w wieku 2-4 lata albo byłem w robocie od powrotu 24/7 :) serio, jak coś to wpiszcie mi bilanse od Flubera bo słyszałem ze sprawdzony user! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Teraz jestem w pracy, a c+p nie chcę robić.

To po południu. Dziś już Karpik, Qcin i LBS zagłosowali. Jak większości się uda jednak zagłosować, to będziemy mieli obiektywniejsze wyniki. :) 

Ten covid to dość nietypowa sytuacja, zatem można by tu małe odstępstwo od sztywnej daty wyjątkowo zrobić i przedłużyć chociaż o dzień głosowanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.