Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Sam se sprawdz Frank Jacksona plusominusy i porownanie do tej parowy Ingeama

Na inaugurację u nas Jazz bez Bledsoe rozjechali ogrywających młodzież Bulls, ale meczem wieczoru był pojedynek Lakers - Wolves ;) Co prawda James zmasakkrował Tatuma (to musiał być Tatum bo raz że był słaby, a dwa - nie masz Kawhiego i Georgea), ale Olynyk był rewelacyjny odgryzając się Lakers za oddanie go na 20pkt. i trafił 4/5 trójek :) Jako że Butler, Booker, czy Lillard też mieli dobre mecze więc ciężko jednoznacznie ocenić wynik końcowy. 

Minuta z hakiem do końca 76ers - Pacers i Embiid, który ciągnął przy pomocy Harrisa Philly trafia trójkę zmniejszając dystans do Indy do 5pkt. Co robi Simmons? Truchta sobie spokojnie podczas gdy Warren niepilnowany tafia wide open 3 na 50pkt. :) Później w 30sek. dzięki agresywnej obronie Philly i tak ich doszli do 3pkt. i w decydującej akcji Simmons poszedł na podwojenie bardzo dobrze grającego Oladipo i .. Warren walnął daggera :P 

Ale ta Indiana mi się podoba - nic sobie nie robią ze straty Sabonisa i Brogdona.. Byli gracze Philly - McConnell i Sampson byli wyraźnie na krucjacie 😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 13:16, ignazz napisał:

Hey. Nie kopiujcie Karpika głosów bo tam jest walka ze spurs i jako jedyny głosujący karpik jako bezpośredni przeciwnik sprawił ze  dostałem bilans ujemny bardziej w imię walki niż kalendarza. 
@Qcin_69 @LeweBiodroSmoka proszę sprawdźcie temat gier spurs i poprzednie głosy gdzie było 5/6 zwycięstw. 

Na... przeważa wynik 6:4 a jest nawet 7:3. Dopiero wpis gm Dallas jako pierwszy poszedł inny 

bo powinieneś mieć ujemny, like 4-6 czy jaka tam ma być liczba meczów, walka o sentyment tutaj czasami aż bawi

W dniu 27.07.2020 o 13:45, Alonzo napisał:

28 drużyn ma graczy w top100:

różnice w zwyciestwach mówiły co innego ;) 

W dniu 28.07.2020 o 17:06, Alonzo napisał:

Najbardziej Tobie brakuje w tym sezonie kreatora gry.. 

Jasne, że coś może Tobie kreować Leonard, ale nie możesz go obarczać tym zadaniem jako nr1 tutaj.

to wystarczy, gość robił bardzo zaawansowane passy i miał fajne reads jezeli chodzi o bycie kreatorem, ale rozumiem potęgę resentymentu ;)

 

W dniu 28.07.2020 o 17:14, Alonzo napisał:

George, Reggie Jackson, czy nawet Lou Williams , coś wykreuje, albo Beverley. :) 

X k**** D

tak jak Cię lubię tak no takie pi****lenie otwierało mi kolejne piwo żeby to przeczytać i była to najlepsza decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2020 o 20:07, Alonzo napisał:

Davis był rewelacyjny.. ale w I połowie :) 

bez Davisa tam byłby murowany wpierdol a chodząca diva nie licząc kilku posiadań była meh

 

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Niezalezna opinia z nocy 

Ingram to wafel 

nosz k****, tyle spuszczania się a w pierwszym meczu ceglący Clakson wygladał lepiej, ale może to magia Jordana ;) jak ja gardzę tym Ingramem tyle Hype a co go ogladam to daje dupy, nie jest mi dane go docenić

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Brak Pels w bubble wygląda na jawny skandal. Liga wykorzystała okrutnie moje problemy, by mnie wykolegować z interesu.

odpoczniesz psychicznie, przyda Ci się ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, polishllama69 napisał:

różnice w zwyciestwach mówiły co innego ;) 

to wystarczy, gość robił bardzo zaawansowane passy i miał fajne reads jezeli chodzi o bycie kreatorem, ale rozumiem potęgę resentymentu ;)

 

X k**** D

tak jak Cię lubię tak no takie pi****lenie otwierało mi kolejne piwo żeby to przeczytać i była to najlepsza decyzja

Ho ho! Witamy :) 

U nas do bąbla nie weszły wszystkie teamy z 1-2 graczami top 100 (wyjątkiem jest tu Chicago, ale oni się rozsprzedali po 2T mając całkiem niczego sobie bilans. 

Leonard nie będzie kreował kolegów i jednocześnie zdobywał pkt - mówimy tu o pierwszym kreatorze drużyny.. Te nazwiska z rl Clippers nie powalają, ale ci gracze też mogą coś wykreować i przede wszystkim jest ich kilku. 

 

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Brak Pels w bubble wygląda na jawny skandal. Liga wykorzystała okrutnie moje problemy, by mnie wykolegować z interesu.

Marcus, 

tu w dziale była prawie totalna cisza. Było sporo rzeczy do przedyskutowania, ale mało kto miał w BeGM na to niestety ochotę.. 

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

bez Davisa tam byłby murowany wpierdol a chodząca diva nie licząc kilku posiadań była meh

Ale ja nigdzie nie kwestionuję zasług Davisa w pierwszej połowie, ale mecz trwa dwie połowy nadal ;) a w końcówce tego meczu z Clippers miał jakąś ważną stratę i jeszcze coś spartolił.. Dziś przeciwko Raptors grał fatalnie. Z bananem na twarzy oglądałem jak Lowry wyciągał go spod kosza a później mu wjechał od baseline zdobywając łatwe punkty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

Leonard nie będzie kreował kolegów i jednocześnie zdobywał pkt - mówimy tu o pierwszym kreatorze drużyny.. Te nazwiska z rl Clippers nie powalają, ale ci gracze też mogą coś wykreować i przede wszystkim jest ich kilku. 

jeżeli masz taki PnR threat jak Davis to masz w piździe co jest dookoła, byle nie zabijało to spacingu i ptrafiło bez piłki grać, Davis > Kemp, Amar'e i inne te kartofle do których ludzie potrafią sie tasować jeżlei oceniamy grę na picku, loby i grę bez piłki jako wysoki

21 minut temu, Alonzo napisał:

Ale ja nigdzie nie kwestionuję zasług Davisa w pierwszej połowie, ale mecz trwa dwie połowy nadal ;) a w końcówce tego meczu z Clippers miał jakąś ważną stratę i jeszcze coś spartolił.. Dziś przeciwko Raptors grał fatalnie. Z bananem na twarzy oglądałem jak Lowry wyciągał go spod kosza a później mu wjechał od baseline zdobywając łatwe punkty. 

widziałem 2 mecze w ciągu ostatnich 4 miesięcy i żałuję, bo czas zmarnowany, ale przynajmniej mogę dalej hejtowac Ingrama i Ziona, ewentualnie coś tam o LeBronie powyzywać ;) 

23 minuty temu, Alonzo napisał:

Ho ho! Witamy :) 

ano witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@LeweBiodroSmoka czemu barton, Murray i harris nie graja ? Zwłaszcza ten pierwszy by mnie interesowało kiedy ma zagrać ?

nie mam pojęcia, myślałem, że tylko Harris może nie zagrać, a nie sprawdzałem tego potem bo mnie dupa do teraz boli po tym co zaprezentowaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie mam pojęcia, myślałem, że tylko Harris może nie zagrać, a nie sprawdzałem tego potem bo mnie dupa do teraz boli po tym co zaprezentowaliśmy

Nie narzekaj ;) Mnie tam się mecz bardzo przyjemnie oglądało :) 

Ładną asystę miał Bol (ale nie pamiętam do kogo). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Świetnie grał :) 

Qrwa.. mogłem wtedy Tobie dać za niego te 2 2nd roundery, albo wymienić go bezpośrednio za Franka Masona III z Tangiersem jakbym tylko wiedział, że jest dostępny.. :( 

nie ma w naszej lidze lepszej ofensywnie piątki od curry-leonard-robinson-tucker-davis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan bardzo stara się w obronie i czasami nawet coś tam mu wyjdzie, nie psuje ordynarnie team defens - co nawiasem mówiąc pokazuje, ze Kelly Oubre, czy KAT w odpowiednim systemie byliby ok. 

Tak sobie oglądałem dziś Josha Richardsona i nie poznaję go.. W Heat bardzo dobrze potrafią wykorzystywać atuty graczy. 

Teraz, człowiek...morza napisał:

nie ma w naszej lidze lepszej ofensywnie piątki od curry-leonard-robinson-tucker-davis

Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka looźnych uwag o poszczególnych teamach u nas po 1- 2 pierwszych meczach w Bąblu:

22. Chicago Bulls tankują i przyjechali tu ogrywać swoja młodzież - Ball, Bridges, Langford, Washington, czy NAW. Raczej dostaną oklep od wszystkich lub prawie wszystkich.

21. Oklahoma City Thunder - aż szkoda, że wypadli juz właściwie z walki o playoffs, bo to co grają SGA, Anunoby i Nurkić - to ewidentnie playoffs. Eldowi zrobił się wreszcie zdrowy skład i Thunder powinni niejedną drużynę ograć komplikując jej rozstawienie przed playoffs.

20. Boston Celtics - chce się napisać to samo, co przy Thunder - Beverley, George, Smart i Adams wymiatają zwłaszcza w obronie. Gdyby nie kontuzje.. ehhh.. Ich problemem jest wąski skład, jak wypada jeden z podstawowych graczy, to robi się nagle dziura. Grają bardzo wąską rotacją. 

19. Atlanta Hawks - mecze rozpoczęli bez swojego lidera Jamala Murraya. Na playoffs oczywiście nie mają szans, ale dzięki swoim weteranom i młodemu Carterowi Jr. coś tam wygrają. 

 

18. Utah Jazz prawie na pewno zagra w play in z Mavs i nowy GM chyba na tym się powinien skoncentrować. Pierwsze dwa mecze grali bez swojego podstawowego pg Bledsoe, ale reszta gra całkiem dobrze - rewelacyjny jest Bridges, dobrze gra wąsaty Hayward, o dziwo z dystansu zaczął trafiać Kyle Anderson, no i pod koszem jest solidne duo Ayton/Bryant. 

17. Dallas Mavericks mają potężnego pecha z Isaaciem. Do tego na limitowanych minutach gra Zion. Obwód jest jednak cały czas solidny (choć słabo na razie Shamet), a pod koszem bardzo dobrego Allena wspiera Zach Collins. 

16. Washington Wizards  długa przerwa trwająca od marca z pewnością pozwoliła złapać oddech Hardenowi, którego GM chciał zajechać u nas. :) Przerwa pozwoliła zapewne wykurować się Capeli. Jednak drugą opcją jest cały czas Fournier, a niespodziewanie duże wsparcie daje rookie Cam Johnson. Ławka jest jednak dość krótka, choć Hardenowi wystarcza 7 kolegów w rotacji. 

15. San Antonio Spurs - rl Spurs wygrali niespodziewanie dwa mecze bez Aldridgea - o czym warto pamiętać. U nas GM jak wiemy wzoruje się na rl drużynie i ma kilku ich graczy. Brak Brogdona to jednak kolejne ważne osłabienie, ale Murray, Morris, Reddish, Wiggins, Gay, Collins, Zubać + jeszcze któryś z centrów to 8 graczy rotacji, a właśnie 8-9 graczami grają przeważnie teamy w bąblu. 

14. Sacramento Kings - pamiętajmy, ze cały czas mamy tu 5 aktualnych mistrzów BeGM - Rubio, Gobert, Morris, Saric i Forbes. :) a doszło jeszcze kilku graczy do rotacji - Harris, Schroeder, Young, czy młody Bazley. 

13. Indiana Pacers - Ronnie sporo zapłacił, ale to co gra Paul to po prostu poezja. Gdyby różnica nie była aż tak duża, to mógłby powalczyć z 76ers i Knicks o wyższe miejsce i uniknięcie Bucks w I rundzie playoffs, a tak czeka go zapewne play in z Wizards i Hardenem. Brauje Bartona, bo na trójce muszą aktualnie grać Holiday i Sampson.

12. Philladelphia 76ers - liderzy są zdrowi, choć wypadł im Rondo, brakować będzie też Arizy. Embiid miał świetny pierwszy mecz, a w rl i tak 76ers przegrali z osłabioną Indianą. Simmons się nie popisał - ale to jeden mecz dopiero. Dobrze wyglądają Covington i Clarke. Sytuacja w 76ers jest rozwojowa - po ilu meczach można będzie coś więcej powiedzieć.

11. Phoenix Suns - tu kluczową stratą jest Dinwiddie - czyli na pg muszą grać Napier i pozyskany ostatnio J. Grant. Wszyscy zauważyliśmy debiut Bola. Pytanie jak daleko Suns zaprowadzi czwórka - Bogdanovic, Harris, JJJ, Horford wpierana przez kilku dobrych zadaniowców. 

10. New York Knicks - mieli olbrzymiego pecha z operacją Bogdanovicia. Jak ważnym jest graczem widać po rl Jazz. Jest też problem dymu, który narobił Irving -  pamiętajmy, ze połowa jego rl teamu Nets się wycofała z bańki. Pytanie jak tu by się zachowali koledzy z drużyny? Czy Anthony Davis zrezygnowałby z wielu $$$$ w ramach solidaryzowania się z Kyrie? Knicks mają dwóch graczy top10, ale po pierwsze atmosfera w drużynie po akcji Irvinga, a po drugie problemy ze składem mocno się tu mogą odbić na drużynie. Wy ocenicie na ile indywidualna gra Leonarda, Davisa i innych miałaby wpływ na grę drużyny. 

9. Houston Rockets - i temat dzisiejszego dnia co z Bradleyem Bealem? GM zebrał bardzo mocny team i to pomimo, ze właśnie wypadł możliwe że na większość seeding game Eric Gordon. Rockets mają podkoszowy duet Adebayo/Porzingis, który musi wzbudzać respekt. Do tego nawet jakby ostatecznie nie było Beala, to jest niesamowity Jaylen Brown. Rakiety mają też bardzo solidną ławkę. 

8. Miami Heat - jest pierwsza skaza na boskim Luce - jego team męczy się w zaciętych końcówkach. Do gry wrócił ostatecznie Oladipo i przeciwko Mavs był bardzo dobry, no i jest jeszcze bardzo mocne uzupełnienie - Middleton, Vucevic, bardzo dobry Crowder (brawo Tangiers), czy wnoszący energię z ławki Ross że o Sato i Holmesie nie wspomnę. 

7. Charlotte Hornets - jedno z objawień sezonu. Westbrook jest na misji. Otoczony jest grupa świetnych shooterów  na czele z Warrenem, który ostatnio trafił 9 trójek, a do żywych wrócił Kuzma, który nawet okazało się, że może bronić, Redick gra jak profesor, House jest jednym z fajniejszych 3&D. Wielka szkoda, ze problemy z kontuzją dopadły rewelacyjnego Sabonisa, ale pod koszem mamy obronę duetu Ibaka/Howard.

6. Toronto Raptors - 7 graczy top 100, ale chwilowo wypadł Harrell, któremu zmarła babcia i pod koszem Favors nagle potrzebuje jakiegoś wsparcia. Longer musi chyba postawić z musu na niższe lineupy, tym bardziej, że Fox, McCollum i Van Vleet zjadają wszystkie minuty guardów i bardzo dobry Troy Brown jak chce grać, to musi na skrzydle. Gaool tym sposobem przechodzi na czwórkę za Siakama. 

5. Orlando Magic - najbardziej cieszy pierwszy mecz Lowrego. Gordon w rl Orlando robi kosmiczne +/- z resztą rl Magic, ale oni mieli na razie dwa słabe teamy; więcej oczekuję od Mitchella, który u mnie wygląda aktualnie jak moja 3 opcja w ataku. KAT powinien przy tej słabej ogólnie obronie w bąblu czuć się jak ryba w wodzie i wymiatać. Czekam na powrót do gry Oubre i po woli ogrywam Luca Mbah a Moute. Rezerwowym muszę ograniczyć minuty, Noelem staram się grać na czwórce jak najwięcej obok KATa. Z ławki minuty daję  - Nunnowi, Josephowi, McGruderowi, Mbaha a Moute i Williamsowi. Jak gdzieś się da, to jeszcze Pelle wejdzie na boisko. 

4. Denver Nuggets - początek nie jest dla nich zbyt udany - nadal nie ma Lou Williamsa i Harrisa, przez co przy słabym Holidayu minuty dostają Caruso i Burke pewnie, którzy akurat zagrali jak na razie zaskakująco dobrze. Ingles i Royce szału nie robią - jak całe rl Jazz.. wiem, bo oglądam.. (z wpier%#u od Thunder jeszcze się nie mogę pozbierać). Jok gra swoje. 

3. Minnesota Timberwolves - Tatum był straszny w pierwszym meczu, ale już się zrehabilitował. Jak przeciwnicy będą chcieli zatrzymać duet Lillard/Booker to ja nie mam pojęcia. Problemem jest ławka. I tylko Wood i świetny Olynyk są  pod koszem. 

2. Milwaukee Bucks - Antek rządzi. Jak tylko znów w playoffs się nie sfajda, to nie widzę dla Bucks przeciwnika na Wschodzie na drodze do Finału. Jest w Bucks wreszcie głębia, choć gracze mają swoje problemy - Kemba na limitowanych minutach, Green jest fatalny, a Iggy cały czas zardzewiały. Do rotacji wraca zapewne jedno z pozytywnych zaskoczeń - Żelek Waiters. 

1. LA Lakers - możecie pisać co chcecie, ale to drużyna LeBrona i I am budmuther^#$ Jimmiego Butlera, gdzie dopiero opcjami nr3 i 4 są Ingram i Russell. Na centrze Jasiu będzie musiał radzić sobie rotując czwórką - Leonard, bardzo dobry Theis, słabszy Lopez i Dedmon. 

Seeding games zaczęły się od dużej ilości strat i fauli, nie najlepszej obrony i rotacje już są pod playoffs 8-10 graczy z wprowadzaniem usprawnień. Raczej nie gra 3 garnitur, chyba że jest garbagetime ( u nas nie ma garbage time, bo wszyscy walczą do końca ;)  ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.