Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@january

Musisz chyba dodać opcję przy głosowaniu - żadne z powyższych, gdyż zaznacza mi, ze muszę zagłosować przy Mbah a Moute :) 

Jak już będę mógł zagłosować, to przy JR Smithe prosi się o Lakers.. sorrki Lucas.. natomiast przy J. Grancie chciałem głosować na Mavs, którzy jako pierwsi złożyli graczowi ofertę, ale Suns zostają bez Dinwiddiego, a więc bez pg, czyli zagłosuję na Suns. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

https://bleacherreport.com/articles/2889335-bleacher-reports-top-100-player-rankings-from-the-2019-20-nba-season
 

zadna wyrocznia ale widzę cześć pozycji totalnie inne niż nasza ocena i paru graczy u nas nie ma chyba zrozumienia

 

np Lowry 

Wiesz że tam Russell jest 45?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ignazz napisał:

https://bleacherreport.com/articles/2889335-bleacher-reports-top-100-player-rankings-from-the-2019-20-nba-season
 

zadna wyrocznia ale widzę cześć pozycji totalnie inne niż nasza ocena i paru graczy u nas nie ma chyba zrozumienia

 

np Lowry 

Oczywiście można tam dyskutować nad kolejnością itp. (nisko mi ocenili Mitchella, a przykładowo zaszaleli z Middletonem - trzeba by zapytać w rl Jazz czy wymieniliby Mitchella za Middletona :) ) ale sam trend dużo pokazuje. No i tam Kelly Oubre jest 83, a u nas nawet do top 300 się nie łapie.. :) 

Pozycja Lowrego to miód na moje serce :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 drużyn ma graczy w top100:

Toronto 7 - Siakam, McCollum, Fox, Gallo, Van Vleet, Harrell, Favors

Knicks 6 - Leonard, Davis, Irving, Bogdanovic, Tucker, Robinson

Milwaukee 5 - Antek, Kemba, Lopez, Hardaway, Green

Philly 5 - Embiid, Simmons, LaVine, Covington, Robinson

Orlando 5 - KAT, Lowry, Mitchell, Gordon, Oubre

Dallas 5 - Young, Zion, Isaac, Allen, DiVincenzo

Oklahoma 5 - SGA, Graham, Gasol, Anunoby, Bertans

Boston 4 - George, Smart, Adams, Beverley

Indiana 4 - Paul, Barton, Rose, Turner

Lakers 4 - LeBron, Butler, Ingram, Russell

Denver 4 - Jokic, Holiday, Ingles, Williams

Sota 4 - Lillard, Tatum, Booker, Wood

Sacto 4 - Gobert, Rubio, Schroeder, Morris

Houston 4 - Beal, Adebayo, Brown, Porzingis

Charlotte 4 - Westbrook, Sabonis, Ibaka, Warren

Utah 4 - Bledsoe, Hayward, Ayton, Love

San Antonio 4 - Collins, Brogdon, Aldridge, Murray

Phoenix 4 - Dinwiddie, Harris, Jackson, Horford

Heat 3 - Doncic, Middleton, Vucevic

Wizards 3 - Harden, Fournier, Capela

Atlanta 3 - Murray, Millsap, White

Detroit 2 - Morant, Whiteside

Cleveland 2 - DeRozan, Hield

Chicago 1 - Ball

Nowy Orlena 1 - Valanciunas

Golden St. 1 - Green

Memphis 1 - Drummond

Brooklyn 1 - LeVert

Kontuzjowanych i tych co zagrali za mało minut m.in. Duranta, Walla, Klaya, Oladipo, Cousinsa, Currego, czy Griffina tu nie liczyli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały sezon piep$>#%rzylem o tym broniąc LMA przed krytyka jego obrony gdzie musiał latać zbyt dużo dziur 

w końcu spurs poszli po rozum do głowy:

In that department there was a noteworthy event: acting head coach Becky Hammon decided to start Dejounte Murray, Derrick White and Lonnie Walker IV. The trio of young guards had not shared the court at all during the regular season but suddenly got minutes on the restart. 

Now, it’s possible this was Hammon’s prerogative and when someone else takes control of the team the trio will be broken apart, but if this is a preview of what we can expect the Spurs to look for the next eight regular season games and potentially going forward, it’s important to understands what it means. 

The perimeter defense might finally be less that disastrous

The Spurs lost two great perimeter defenders in Danny Green and Kawhi Leonard and never replaced them with similar players. Instead, two liabilities who were small for their positions in Bryn Forbes and DeMar DeRozan took their place. The result was an extremely porous perimeter defense that put a lot of pressure on an aging LaMarcus Aldridge to plug all the leaks, to predictably poor results. This new lineup could fix that.
 

teraz to już oczywiście nic nie znaczy w kontekście tego sezonu bo głosy już oddane zostały ale uczulam ze nie gram Forbeeem Belli czy Millsem bo ich nie miałem. 
 

Ogólnie mam lepszy skład niż prawdziwe spurs ale może docenicie to za rok 

Ogólnie pamietam ze musiałem cały sezon odpowiadać na krytykę LMA podczas gdy on nawet teraz w tym śmiesznym zestawieniu jest wyżej o 40 pozycji niż szanowany tu Al Horford. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ignazz napisał:

Ogólnie pamietam ze musiałem cały sezon odpowiadać na krytykę LMA podczas gdy on nawet teraz w tym śmiesznym zestawieniu jest wyżej o 40 pozycji niż szanowany tu Al Horford. 

Może dlatego, że u nas Al nie gra z/za Embiidem? ;] I oczywiście można nie szanować Horforda, ale proszę potem nie twierdzić, że zna się choćby na podstawach koszykówki, bo to wspaniały gracz jest :3 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Lucas napisał:

Może dlatego, że u nas Al nie gra z/za Embiidem? ;] I oczywiście można nie szanować Horforda, ale proszę potem nie twierdzić, że zna się choćby na podstawach koszykówki, bo to wspaniały gracz jest :3 

Chciałem tylko napisać kto szanuje Ala a nie szanuje LMA to bałwan ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

KULTURA ORGANIZACJI W PRAKTYCE

Kyrie Irving has committed $1.5 million to supplement the income of WNBA players who choose not to play this season.

The funds will come from the KAI Empowerment Initiative that Irving launched Monday. It will also provide players with a financial literacy program created by UBS.

Irving connected with several WNBA players with the help of Natasha Cloud and Jewell Loyd.

Irving decided to help with the financial burden in a league where the top annual salary is a little more than $200,000.

“Whether a person decided to fight for social justice, play basketball, focus on physical or mental health, or simply connect with their families, this initiative can hopefully support their priorities and decisions,” Irving said in a statement.

Co w tym czasie dla innych zrobili Orlando Magic i @Alonzo ???

Misiu Drogi, :D 

Zakładam, że wiesz, że Davis u Ciebie nie podpisze po sezonie po tym co odjaniepawlił Irving? 

Mamy tu wyraźny konflikt interesów, bojkot Irvinga uderza w nowy kontrakt Davisa uzależniony od nowego salary. Teraz Irving próbuje się podlizywać opinii publicznej po tym jak zaskarbił sobie miano Czarnego Charakteru (można jeszcze mówić czarnego charakteru.. 🤔 ). Musisz sprzedać Irvinga przed głosowaniem I rundy FA  - od roku Tobie to mówię.. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.