Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, january napisał:

Piękna może być ta seria Magic-Knicks w 1R PO :P 

Oj tak, zwlaszcza ze w sumie ciężko wskazać jednoznacznego faworyta (i zaraz obaj Panowie się za to oburzą :D) 

Gorzej, ze ten moj pick Bucks to chyba #30 będzie, bo na ten moment dla mnie Antek robi u nas mistrza, choć wiele się może oczywiście zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Przecież picki są według bilansu w RS, a nie wyników PO :P.

Choć wnioskiem o mistrzostwie Bucks jestem oburzony!:) Siwobrody naprzód!

No ale to nie jest tak, ze mistrzowski pick jest #30 nawet jeśli po RS byłby niższy? Czy coś mi się popierdoliło już od tej przerwy :D

RL życzę (jeśli nie Denver ofkorz) mistrza Lakers (mimo, ze to moja najbardziej nielubiana organizacja w lidze) przez legacy LeBrona, ale dla mnie u nas Bucks są faworytem głównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Piękna może być ta seria Magic-Knicks w 1R PO :P 

Na ten moment większe szanse mam na spotkanie 76ers, choć faktycznie wolałbym Knicks :) 

Godzinę temu, BMF napisał:

Knicks chyba liczą na Hornets w pierwszej rundzie, bo przez absencje tutaj może być first round exit.

Dokładnie :) 

Cieszę się, że jest to dostrzegane, bo bałem się, że zamiast na drużynach będzie u nas postrzeganie przez pryzmat etykietek z nazwiskami.

Knicks mają 2 gigantyczne problemy abstrahując od samego już Irvinga i kontuzji Bojana widoczne już na pierwszy rzut oka. Dziwię się, że C_M nie zaproponował kontraktu żadnemu FA. 

48 minut temu, january napisał:

Hornets bez Sabonisa ciężko będzie wskoczyć na 2-3 seed, ale ze względu na dobry bilans po 3T i przewagę nad NYK i PHI powinni utrzymać miejsce w top5, więc Knicks i Sixers raczej na nich nie trafią.

 

Przy 8 meczach seeding games raczej miejsca 6/7 będą mieli Knicks i 76ers (choć nie wiadomo w jakiej kolejności). 

36 minut temu, Lucas napisał:

Oj tak, zwlaszcza ze w sumie ciężko wskazać jednoznacznego faworyta (i zaraz obaj Panowie się za to oburzą :D) 

Wbrew temu co się powszechnie sądzi - bardzo szanuję GMa Knicks i mam nadzieję na ciekawe batalie z Knicks latami - i nie ma tu żadnej ironii.

.. jednak w tym roku Knicks naprawdę maja mnóstwo problemów. A wystarczyłby im teraz Rubio zamiast Kyriego, którego niepotrzebnie przedłużali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Lucas napisał:

Oj tak, zwlaszcza ze w sumie ciężko wskazać jednoznacznego faworyta (i zaraz obaj Panowie się za to oburzą :D) 

Się zastanawiam ile razy będzie trzeba przepraszać Leonarda? Nie uczycie się na błędach.

Najlepszy gracz ligi (wraz z Lebronem i Giannisem w zależności od preferencji) - check

Najlepsza druga opcja ligi - check

Świetni rolesi - Tucker, Robinson, Curry - check

Ergo nie wiem gdzie tu zagrożenie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Się zastanawiam ile razy będzie trzeba przepraszać Leonarda? Nie uczycie się na błędach.

Najlepszy gracz ligi (wraz z Lebronem i Giannisem w zależności od preferencji) - check

Najlepsza druga opcja ligi - check

Świetni rolesi - Tucker, Robinson, Curry - check

Nie wiem gdzie tu zagrożenie. 

😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie no mam 7-osobową rotację graczy zasługujących na minuty w PO (poza wymienionymi jeszcze Beasley i Plumlee). Do tego jako zabezpieczenie pachoł na 10 minut w osobie Mcconnella/Cartera.

7 osób w rotacji to że tak powiem standard w PO. A dwóch graczy z topu to że tak powiem niestandard i coś co winduje Cię co do zasady conajmniej  ponad 95 % drużyn. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej Tobie brakuje w tym sezonie kreatora gry.. 

Jasne, że coś może Tobie kreować Leonard, ale nie możesz go obarczać tym zadaniem jako nr1 tutaj. TJ McConnell jest fajny, ale on też tego nie uciągnie w playoffs. 

O innych rzeczach nie chcę pisać, bo możliwe, że to nie ja a Longer będzie z Tobą grał, więc niech sam szuka słabych punktów Knicks :P 

 

jednakże to na razie gdybologia, obaczymy co nam przyniesie Big Brother w Disneylandzie :) Najważniejsze, że sezon rusza i BeGM się ożywia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

o patrz, tak jak w clippers

 

podobno

George, Reggie Jackson, czy nawet Lou Williams , coś wykreuje, albo Beverley. :) 

No i Clipper pamiętaj, że mają spora głębię i przemocarną ławkę. 

Zobacz jak świetnie radzą sobie rl Raptors bez Leonarda (oczywiście nic mu nie ujmując, bo był tam alfą i omegą) i Danny Greena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Raczej nie, 7os rotacja w PO może być tylko przy bardzo specyficznym układzie zawodników, u Ciebie jednak on nie występuje i jest z tym duży problem, bo na SF-PF-C masz 4 graczy (nie da się tak ułożyć rotacji - 4 graczy na 3 pozycje). Więc duży pech Knicks z INJ, wąski roster może mieć bardzo duże problemy na dość silnym wschodzie (matchupowanie się słabego defensywnie backcourtu w 1R nie wygląda zachęcająco).

Nadzieja w hero-mode pozostałych w rotacji zawodników. Na pewno jest taka możliwość.

 U mnie też jest bardzo specyficzny układ.

Dwóch wysokich kreuje, a Leonard radzi sobie wszędzie (i w obronie i w ataku). 

A ten specyficzny układ polega na tym też, że trzech zawodników (curry, beasley i robinson) swietnie się porusza bez piłki, po zasłonach. Mając to na uwadze do eksponowania ich zalet nie jest potrzebny stricte kreator, bo akcenty taktyki ofensywy są położone gdzie indziej (na całą piątke+ustawienie).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Seth, Duncan, Beasley na PG-SG to jest ten zestaw w obronie, w którym widzę największy kłopot NYK.

Leonardowi dużo bliżej do sg niż Duncanowi.  Będzie tu śmigał pewnie 40 minut. Taka potrzeba.

Pytanie jaki match-up masz na myśli, gdzie Leonard nie może grać na sg? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uchylam się od słabości.

Ale inni, w tym Raprors i Magic mają względem mojej drużyny większe.

Te które wskazujecie powodują, że uzasadnienie znajduje polemika w rywalizacji. Natomiast przy sumowaniu zalet i wad bilans jest po prostu na moją korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać do chwili gdy konie poszczególnych ekip rusza. Bo nie mam wątpliwości jak zagra Leonard Lbj czy Giannis. Na takiego Murraya  Brogdona czy Aytona czekać potrzeba bo totalnie nie wiem kto w jakiej formie będzie.  
pokarze bąbel. Fajne doświadczenie się szykuje. 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Nie uchylam się od słabości.

Ale inni, w tym Raprors i Magic mają względem mojej drużyny większe.

Te które wskazujecie powodują, że uzasadnienie znajduje polemika w rywalizacji. Natomiast przy sumowaniu zalet i wad bilans jest po prostu na moją korzyść.

Mogłeś mimo wszystko Robinsona ciut rozmienić bo mimo wszystko w PO gra się w 9 niż 7 ale masz Leonarda wiec martw się o jego formę a będzie dobrze. 

Powoli trzeba wejść w nasza grę bo mi Miami w innej zaburzyło obraz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Playoffs playoffami, a ja czekam na szermierkę słowną między Mavs, Spurs i Jazz. To będzie dopiero walka o miejsca 7-9 na zachodzie ! :)

Spurs maja około 1,7 meczu przewagi nad Mavs i Jazz.

Raczej szykuje sie play in Pacers - Wizards i Mavs-Jazz.

4 minuty temu, ignazz napisał:

 

Mogłeś mimo wszystko Robinsona ciut rozmienić bo mimo wszystko w PO gra się w 9 niż 7 ale masz Leonarda wiec martw się o jego formę a będzie dobrze

od 39sek. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Moim zdaniem Spurs bez LMA nie obronia Playoffs. 

4-4 im starcza, a przy pomyślnych wiatrach 3-5

Łiny z Bulls, jeden z dwóch meczy z Jazz i jeszcze 1-2 zwycięstwa. 

San Antonio Spurs

  • vs. Sacramento Kings on Friday, July 31 (8:00 p.m. ET)

  • vs. Charlotte Hornets on Sunday, August 2 (4:00 p.m. ET)

  • vs. Philadelphia 76ers on Monday, August 3 (8:00 p.m. ET)

  • vs. Denver Nuggets on Wednesday, August 5 (4:00 p.m. ET)

  • vs. Utah Jazz on Friday, August 7 (1:00 p.m. ET)

  • vs. Chicago Bulls on Sunday, August 9 (3:00 p.m. ET, ABC)

  • vs. Houston Rockets on Tuesday, August 11 (2:00 p.m. ET, NBA TV)

  • vs. Utah Jazz on Thursday, August 13 (TBD, TBD)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z outsiderów są tylko Bulls (rl Nets) którzy pewnie skończą z 1-7 lub 0-8, pozostali będą walczyć. 

Ciekawe będzie to niecodzienne dokończenie sezonu. Już teraz zaskoczyli chociażby Twój Bol, czy niejaki Bonga ;) że o moim niedocenianym podczas sezonu Norvelu Pelle nie wspomnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.