Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 opisy łącznie z moim oraz grafik wrzucony przez jednego z GMów jego teamu. Normalnie Panowie szalejecie.. Odpuście se ta politykę, bo za tydzień znów zaczną nas dymać bez mydła, jak zawsze.. ale w tym tyg. jeszcze Wam pościemniają ;) Prędzej uwierzę @Qcin_69 że nikogo nie wymieni ze swojego składu przez 5 sezonów niz którejś z tych dwóch pacynek. Zostawcie ten Simbasket i wracajcie do BeGM  :) a tak w ogóle kto to qurna jest Sidney Green? 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Przypomnę, że chu*owy! :D

A poważniej - posiedziałem wczoraj trochę i te wszystkie 10os rotacje na ten mini-3 trymestr wypisałem w zakładce injuries (+ absencje).

Właśnie żeby sobie przypomnieć i pewnei wszystkim dookoła :) 

Ulalala już zapomniałem ze ten dzik Kelly Olynyk u mnie gra :D elite rols w gazie na moich usługach :D elegancko, dawać już ten sezon, walec z Minnesoty nadchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ulalala już zapomniałem ze ten dzik Kelly Olynyk u mnie gra :D elite rols w gazie na moich usługach :D elegancko, dawać już ten sezon, walec z Minnesoty nadchodzi

Olynyk grał Tobie całkiem ok w tym okresie, ale wiadomo - każdy Kelly O. jest zaj%#sty ;) 

Miałeś dość trudny grafik i problem z nieobecnością Lillarda. Graliśmy razem 2-krotnie w tym okresie i policzyłem nam 1-1. Każdy wygrywa u siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Olynyk grał Tobie całkiem ok w tym okresie, ale wiadomo - każdy Kelly O. jest zaj%#sty ;) 

Miałeś dość trudny grafik i problem z nieobecnością Lillarda. Graliśmy razem 2-krotnie w tym okresie i policzyłem nam 1-1. Każdy wygrywa u siebie. 

Ważne ze Kelly odpalił w dobrym towarzystwie a nie w tej patoorganizacji z L.A :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko skorygowałem 3 W/L. Postanowiłem docenić teamy 3 GMów, którzy załączyli opisy i dodałem im po 1W zakładając, że to świadczy o charyzmie drużyny. Gdzieś te 3W musiałem zabrać - zabierając najsłabszym drużynom bym je nagrodził szansą na lepszy pick - zatem zabrałem 3 teoretycznie najlepszym teamom uchodzącym potocznie za faworytów u nas w BeGM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Lekko skorygowałem 3 W/L. Postanowiłem docenić teamy 3 GMów, którzy załączyli opisy i dodałem im po 1W zakładając, że to świadczy o charyzmie drużyny. Gdzieś te 3W musiałem zabrać - zabierając najsłabszym drużynom bym je nagrodził szansą na lepszy pick - zatem zabrałem 3 teoretycznie najlepszym teamom uchodzącym potocznie za faworytów u nas w BeGM.

 

Każdy ma swoje kryteria (np Ignazz - to jak zagłosował Fluber xD), ale chyba opis w tym trymestrze miał być nieobowiązkowy (nie walczę tu o siebie bo nie łapię się do żadnej z kategorii) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Każdy ma swoje kryteria (np Ignazz - to jak zagłosował Fluber xD), ale chyba opis w tym trymestrze miał być nieobowiązkowy (nie walczę tu o siebie bo nie łapię się do żadnej z kategorii) :)

Uważam,, że najsilniejsze teamy powinny właśnie bardziej niż inne się wykazać, bo chcą nam udowodnić, że z jakichś powodów to one powinny walczyć o Finał/Mistrzostwo. 

Sama lista nazwisk graczy jest ok.. ale w naszym FBX - tutaj życzę sobie, żeby GM mnie przekonał do wartości swojej drużyny. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo just doing Alonzo's things...

Są wakacje, większość ludzi nie ma czasu na pisanie i czytanie opisów beGM, bo można ten wykorzystać w jakiś ciekawszy sposób. Najważniejsze, żeby dograć ten sezon do końca i wrócić w następnym w pełnym składzie. Dodawanie zwycięstw za opis to kompletny bezsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Alonzo just doing Alonzo's things...

Są wakacje, większość ludzi nie ma czasu na pisanie i czytanie opisów beGM, bo można ten wykorzystać w jakiś ciekawszy sposób. Najważniejsze, żeby dograć ten sezon do końca i wrócić w następnym w pełnym składzie. Dodawanie zwycięstw za opis to kompletny bezsens.

Bzdury - bez urazy Karpik

Powiedź to samo LeBronowi,

.. a odnośnie wakacji, to i tak WSZYSCY NASI GMOWIE SIEDZĄ NA FORUM PRAWIE CODZIENNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Bzdury - bez urazy Karpik

Powiedź to samo LeBronowi,

.. a odnośnie wakacji, to i tak WSZYSCY NASI GMOWIE SIEDZĄ NA FORUM PRAWIE CODZIENNIE.

xD 

Możesz nieco rozszerzyć swoją wypowiedź? Bo nie widzę analogii między opisem w beGM robionym w wakacje, a LeBronem.

I to, że wszyscy są na forum, to nie znaczy, że mają głowę do pisania opisu, bo to wymaga więcej czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.