Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

Murray 41,2

Collins 54,8

Reddish 42,9 

w T3 za trzy 

 

jedynie Reddish z tej grupy rzuca unassisted i post ASG jako jedyny trafił taką próbę a przy tak słabej kreacji nie wiem kto te rzuty będzie kreował ? iso Gay ? czy może Wiggins ?

a twój zespół musi być atakowany, bo skoro wyceniłeś różnicę między Nami na 7W to trzeba to punktować na każdym kroku ;) 

nie mniej match-up Love vs Dejounte po obu stronach zaciekawił mnie w OT, 3 mocne i bardzo kontesty i 3 pudła tego peta, piękne, zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę te pomyje jakie na niego wylewałeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

jedynie Reddish z tej grupy rzuca unassisted i post ASG jako jedyny trafił taką próbę a przy tak słabej kreacji nie wiem kto te rzuty będzie kreował ? iso Gay ? czy może Wiggins ?

a twój zespół musi być atakowany, bo skoro wyceniłeś różnicę między Nami na 7W to trzeba to punktować na każdym kroku ;) 

Oddałeś Hilla który za 3 miał 48,0% i był zdecydowanie najlepszy D w tym gronie. 

Ktoś ma się tłumaczyć to raczej Ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

image.png.7ffc2ecfe8d6e8691ca87aa70d893fd7.png

aha

Z pewnością przy takich notowaniach to impact DLO ma bardzo plusowy. 

Dobrze wiesz, że przekładanie on/off Soty, który korzystnie wypada tylko dzięki kasztanowi Nazowi Reidowi (jedyne centymetry pod koszem) jest niemiarodajne

 

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeszcze ino:

833c7cabe580d.png

Ładnie te notowania wyglądają w porównaniu. Można wyciągnąć sobie kto gra dobrze, a kto źle.

Niemniej pudrować nie będę. Beasley wygląda słabo w obronie (w ofensywie kapitalnie, nie pożera posiadań, sporo gry bez piłki, zachowuje efektywność), ale przywoływany D'Angelo nie lepiej. Cała obrona Soty z resztą to parodia.

A ogólnie to ciężko mi sobie wyobrazić zbudowanie dobrego teamu na trio D'Angelo&Beasley&Towns. Te braki po bronionej są zbyt duże, by zatuszować je fitem w ataku.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Ja dostając Zubaca za Bertansa poprawiam D ty totalnie pogarszasz dodając nowych 4 zawodników tracisz zgranie 

zwłaszcza PnR XD nom, bez swojego "najlepszego gracza" i najlepszego strzelca w tym trymestrze też masz ten problem a o Brogdonie nie wspomniałem, inneline-upy to też przecież problem ze zgraniem... . Washington został oddany, bo jeśli chodzi o operowanie to jest 1:1 z Mikalem, tylko Mikal jest lepszy i efektywniejszy  a ma dojechany trymestr pod względem efektywności 😘 a Kevin ze swoim IQ pasuje wszędzie, zwłaszcza, że mało operuje pod koszem, więc ma krótszą drogę do powrotu na własną połówkę

ten fit jest lepszy niż Collins Zubac czy co tam u Ciebie teraz biega :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polishllama69 wielki Eric Blady...so w marcu:

13,2/4,6 i 3,2 straty 27,3 za trzy i 64,3 z wolnych

Hilla oddałeś a Ish wypadł. Mam swoje problemy ze zdrowiem ale ty masz pół gracza na rozegraniu gdzie ja mam Dejounte i Monte gdy Brogdon wyleciał. 

Teraz, polishllama69 napisał:

zwłaszcza PnR XD nom, bez swojego "najlepszego gracza" i najlepszego strzelca w tym trymestrze też masz ten problem a o Brogdonie nie wspomniałem, inneline-upy to też przecież problem ze zgraniem... . Washington został oddany, bo jeśli chodzi o operowanie to jest 1:1 z Mikalem, tylko Mikal jest lepszy i efektywniejszy  a ma dojechany trymestr pod względem efektywności 😘 a Kevin ze swoim IQ pasuje wszędzie, zwłaszcza, że mało operuje pod koszem, więc ma krótszą drogę do powrotu na własną połówkę

ten fit jest lepszy niż Collins Zubac czy co tam u Ciebie teraz biega :) 

Słowa Kevin i biega nie występują łącznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałeś od cholery dobrych graczy a wspominasz spurs oddanie przez cały sezon jedynego Bertansa którego D słusznie się kwestionuje gdzie pozyskałem Zubaca w którego wierze  

Tymczasem zmieniłeś startera gwiazdę za 100 upychają na ławkę i brak rozegrania. 

Weź te wszystkie zarzuty wobec spurs dopasuj do swoich jazz 

Wytykasz obronę innym a bierzesz Markifa i Love 

Tracąc Hilla i Washingtona 

Spurs zrobili tylko 1 wymianę 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Słowa Kevin i biega nie występują łącznie. 

LMA Collins z bronieniem też nie :) 

1 minutę temu, ignazz napisał:

@polishllama69 wielki Eric Blady...so w marcu:

13,2/4,6 i 3,2 straty 27,3 za trzy i 64,3 z wolnych

co ma marzec do T3 zaczętego przed ASG, wczoraj zajebisty mecz z Suns (szkoda, że grany w 4 vs całe Suns) i dobra forma, ale inna rola sprawia, że gra inaczej

Ty mi lepiej powiedz jakie gówno Zubac wczoraj zagrał :) 

a no i Dejounte post ASG 12.4 ppg przy 47TS% coś chyba nie pyka jak na drugą opcję, Gay 12ppg 52 TS% wszystko to poniżej średnich ligowych i to grubo i jakoś przypadkiem się zapomniało wspomnieć przy chwaleniu swoich

aaa no i Waggins 17.9 ppg przy 48TS% coś mało tych trafianych rzutów u Ciebie 😘 

6 minut temu, ignazz napisał:

Tymczasem zmieniłeś startera gwiazdę za 100 upychają na ławkę i brak rozegrania. 

nie mam problemu z kreatorami mimo wypadu Smitha, poza tym moi wysocy potrafią kreować z post-up i z topa, więc można uruchamiać ruch piłki

7 minut temu, ignazz napisał:

Wytykasz obronę innym a bierzesz Markifa i Love 

Markieff bardzo dobrze broni na obwodzie i w sumie tam, bo w środku jest cienki, ale wczoraj dał fajne minuty po tej stronie i jego rola to max 20minut w meczu a nie bycie filarem systemu, coś jakby lepszy, broniący Lyles

jak masz wspominać ile kto zarabia to lepiej się przymknij i teraz wypowiadasz się ile to straciłem a sam jeszcze nie tak dawno wyceniłeś to na 12W, czyli ujemny bilans i niższy od Spurs, zdecyduj się

10 minut temu, ignazz napisał:

Oddałeś od cholery dobrych graczy a wspominasz spurs oddanie przez cały sezon jedynego Bertansa którego D słusznie się kwestionuje gdzie pozyskałem Zubaca w którego wierze  

spoko grajek, ale tony betonu w butach i dość łatwo zrobić mu outplay i nawet tak uniwersalny zespół jak LAC ma problem trzymać go pod koszem, za c***a nie wiem jak to połączyć z Wigginsem Collinsem czy LMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Russell od 2-3 lat perfekcyjnie się wypowiada w mediach, zawsze o teammates i tak dalej, fajny kumpel z drużyny.

Ku*wa ignazz ten 'dramatyczny' na starcie gry w Socie poziom Russella to znacznie lepsza gra niż obecny Wiggins, więc zastanów się czy sobie nie chcesz dalej postrzelać w kolanka, czy może jednak przestać^

Russ jest dziś gorszym graczem od AW. Brzmi nierealnie gdy widzę twoja miłość ale tak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poproszę szerzej opisać Russ ponad Wiggins 

Chętnie się doeduukuje. bierz poprawkę ze to mój rezerwowy w walce o PO a u Ciebie 4 opcja w walce o tytuł. 

Gdy siada Broń to on jest tym czego nie maja rl lakers. Rozegranie. Od Wigginsa tego nie oczekuje. 

Wiggins z ławki ma rzucić 18-22 punkty i taka ma role dosyć swobodnie zapisana. A u nas czytam ataki non stop na niego jakby był LeBronem i center piece zespołu. 
kazda najmniejsza wspominka spurs przekierowywana jest na Wigginsa. 

Tymczasem on u nas był cenowo zweryfikowany i za 14 mln ma niższe nie tylko apanaże ale i role w zespole. Gdyby miał 100.000.000 taka narracja byłaby niemożliwa z ego tej samej wielkości. 

Ale w spurs biega młody na dorobku atletyczny Kanadyjczyk ))))

14.000.000 okazja a ja się tłumacze z niego jakbym Love miał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ignazz napisał:

Russ jest dziś gorszym graczem od AW. Brzmi nierealnie gdy widzę twoja miłość ale tak jest. 

no Waggins od Russella lepszy nie jest, szanujmy się nie wiem w jakim elemencie miałby być lepszy nawet tbh

11 minut temu, ignazz napisał:

Wiggins z ławki ma rzucić 18-22 punkty i taka ma role dosyć swobodnie zapisana. A u nas czytam ataki non stop na niego jakby był LeBronem i center piece zespołu. 
kazda najmniejsza wspominka spurs przekierowywana jest na Wigginsa. 

jak piszę, że u mnie efektywny Love ma pełnić taką rolę to jebiesz go jak nie wiem co,zdecyduj się

11 minut temu, ignazz napisał:

Tymczasem on u nas był cenowo zweryfikowany i za 14 mln ma niższe nie tylko apanaże ale i role w zespole. Gdyby miał 100.000.000 taka narracja byłaby niemożliwa z ego tej samej wielkości. 

jakie to ma k**** znaczenie ? bo ja serio nie wiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ma. Statystyk na to nie masz ale gracze zarabiający najwiecej w danym zespole będąc cała karierę S5 ciężko sprzedać bullshit ze teraz z ławki zagra. Manu był jednym z niewielu. Gramy nie w roto tylko gm sportowego. Moim zdaniem wsadzając go z ławki musisz to tłumaczyć. Ja tego nie kupuje. 

Serio nie rozumiesz tego elementu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ignazz napisał:

No właśnie ma. Statystyk na to nie masz ale gracze zarabiający najwiecej w danym zespole będąc cała karierę S5 ciężko sprzedać bullshit ze teraz z ławki zagra. Manu był jednym z niewielu. Gramy nie w roto tylko gm sportowego. Moim zdaniem wsadzając go z ławki musisz to tłumaczyć. Ja tego nie kupuje. 

Serio nie rozumiesz tego elementu?

po czym grasz Wigginsem z ławki, wytłumaczyłem jak to widzę i dlaczego i wskazałem wyjście jeżeli nie odpowiada to, powiedziałeś, że nie, więc skończ już albo wykaż twarde dane, nom obecnie więcej jakościowych graczy zaczyna z ławki np. Eric Gordon, Lou Will, Trezz Harrell, kilka razy Horford, Gasol też  Toronto kilka meczów z ławeczki a porównanie Love'a do Manu zacne ;) i Kevin też sporo poświęcił dla sukcesów zespołu ;) 

Ty mówisz, że LMA dobrze broni i tego bullshitu też się nie da kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lma broni dużo lepiej niż go malujesz. A wynika to z faktu ze w naszej grze nie mam Forbes Belli i Millsa którzy kreują kłopoty dla mało mobilnego podkoszowego. 
wiggins gra z ławki właśnie dlatego ze gdy go pozyskałem doskonale wiedziałem ze wycena 14M pozwoli mi w tym gm managerze to zrobić. Wycena jest ważna. To wirtualna gra z elementami rpg ;) każdy z wymienionych rezerwowych nie przytulił 25M na sezony 4. Polecam filmik parodiującego TD który śmiał się z AI3. Ty masz wycenę takiego AI na stole. 

Ai3 gdybys nie pamiętał stwierdził gdy wracał po kontuzji ze jako zarabiający najwiecej nie będzie wychodzić z ławki. Duncan wyszedł ))) ale to nie ma znaczenia. Love nie chce grać z ławki. I tyle. 

Wiggins gdyby mu hawks dali maxa byłby nie do obrony z ławki. Ale on u nas gra za ponad niecała polowe maxa wiec mam prawo twierdzić ze gracz nowa role zrozumie. Bo się zgodził na niższy kontrakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Lma broni dużo lepiej niż go malujesz. A wynika to z faktu ze w naszej grze nie mam Forbes Belli i Millsa którzy kreują kłopoty dla mało mobilnego podkoszowego. 
wiggins gra z ławki właśnie dlatego ze gdy go pozyskałem doskonale wiedziałem ze wycena 14M pozwoli mi w tym gm managerze to zrobić. Wycena jest ważna. To wirtualna gra z elementami rpg ;) każdy z wymienionych rezerwowych nie przytulił 25M na sezony 4. Polecam filmik parodiującego TD który śmiał się z AI3. Ty masz wycenę takiego AI na stole. 

Przez dwa poprzednie lata też miał Forbesa, Millsa i Bellu i jednak grał DPOY defensywę.

To jest zmierzch Aldridge i pora się z tym pogodzić. I żeby nie było, wciąż mimo 34-35 lat broni się ze swoim kontraktem, ale ostatnie dwa to był poziom impactu cichego superstara. A teraz ze dwie półki niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przez dwa poprzednie lata też miał Forbesa, Millsa i Bellu i jednak grał DPOY defensywę.

To jest zmierzch Aldridge i pora się z tym pogodzić. I żeby nie było, wciąż mimo 34-35 lat broni się ze swoim kontraktem, ale ostatnie dwa to był poziom impactu cichego superstara. A teraz ze dwie półki niżej.

Zgadzam się. Ale lama nazywa to gownem majac Love 

Za więcej kasy ,, dużo więcej 

I sprzedaje bajkę o z ławki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.