Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ano Aldridge > Love to jest no debatable.

I nigdy nie było, pamiętając stare forumowe dyskusje :)

Patrząc na finanse u nas jest jeszcze lepiej. Ale nie rozumiem serio dawanie KL z ławki wypisując wishfull thinking ze chętnie to zrobi 

U gm który uwielbia D

Kuzwa Geordzio Chill został oddany. Perfect fit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównanie AI3 który z mózgiem za wiele wspólnego nie wiał vs Love, który zna swoją wartość i nie miał problemów aby grać 3 skrzypce w kontenderze i ogólnie zna miejsce w szeregu i się chyba z tym pogodził i zaczął zajebiście grać

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przez dwa poprzednie lata też miał Forbesa, Millsa i Bellu i jednak grał DPOY defensywę.

To jest zmierzch Aldridge i pora się z tym pogodzić. I żeby nie było, wciąż mimo 34-35 lat broni się ze swoim kontraktem, ale ostatnie dwa to był poziom impactu cichego superstara. A teraz ze dwie półki niżej.

above average starter, ktory jeszcze wymaga mocnego fitu obok spoko gracz, ale obok Collinsa wszystkie problemy będą jeszcze wyolbrzymiane a nie chowane, o Zu nie wspominając

37 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ano Aldridge > Love to jest no debatable.

zależy czego oczekujesz, teraz Kevin gra dość ekonomicznie, ale można przez niego prowadzić fajną ofensywę a o impakcie stretch 4 wspominałeś, zwłaszcza takim graczu, który ma wymasterowane trójki z łuku i łatwiej go obudować. Zasadniczo skoro taki pociąg jak Gallinari daje radę to czemu KLove nie ma ogarnąć w dobrym systemie ? :) 

41 minut temu, ignazz napisał:

Patrząc na finanse u nas jest jeszcze lepiej. Ale nie rozumiem serio dawanie KL z ławki wypisując wishfull thinking ze chętnie to zrobi 

U gm który uwielbia D

Kuzwa Geordzio Chill został oddany. Perfect fit 

Nom dlatego wyceniłeś mnie najgorzej ze wszystkich GMów i to nawet Marcus dał więcej W, mimo że po T1 to było trudne zadanie :P 

@ignazz powiedziałem, jak nie odpowiada 30mpg z ławki to zgłoś TR tylko podaj sensowne i oparte czymkolwiek argumenty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ja Ci chyba w T2 dałem najlepszy bilans ze wszystkich głosujących. Za to w T1 najgorszy :)

tak, dlatego to był mimo wszystko tak trudny challange :P no i wg Ignazza SAS mają 31W także lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, cvbe napisał:

Czy nadal się wszyscy śmieją z mojej wiary w Reddisha, czy już mamy przebłyski wiary u kogoś?

póki co jest ok, ALE nie jest to tak dobrze jak próbuje to sprzedawać Ignazz i jednak rok temu w tym okresie też rgał spoko, a widzieliśmy jak rok zaczął,

a Ty się lepiej z Roziera ciesz, bo dzisiaj piękny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

póki co jest ok, ALE nie jest to tak dobrze jak próbuje to sprzedawać Ignazz i jednak rok temu w tym okresie też rgał spoko, a widzieliśmy jak rok zaczął,

a Ty się lepiej z Roziera ciesz, bo dzisiaj piękny 

Nie no wiadomo,że to jeszcze zerowy impact na drużynę bijącą się o PO ale potencjał wielki,wyszydzany przez długi czas przez całe forum :)

Rozier na tym kontrakcie to złoto, dzięki @fluber :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

póki co jest ok, ALE nie jest to tak dobrze jak próbuje to sprzedawać Ignazz i jednak rok temu w tym okresie też rgał spoko, a widzieliśmy jak rok zaczął,

a Ty się lepiej z Roziera ciesz, bo dzisiaj piękny 

Chwalisz Roziera a nic o Collins&Cam?

W nocy przecież obaj świetni?

28&11 12/13 z gry & 22/7 8/14 3/8 a trzy 

Trzeba zauważyć ze wreszcie Hunter się rozegrał. @kolader

Ostatnio gra dobry basket a to mój ulubiony rookie 

Te Martiny to skąd ich wzięto? 

Cam Reddish za dea lata będzie topowych D młodego pokolenia. Potrzebuje czasu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LONGER01 napisał:

Świetny tej nocy to był Siakam, który miał więcej punktów, zbiórek, asyst niż Gobert, Mitchell i Bojan razem wzięci 🙂

No Bojan i Royce na Siakamie się niestety nie spisali :( 

.. ale za to fantastyczny był jak zawsze Lowry :) Niczym wino - im starszy, tym lepszy.

https://streamable.com/vzmjt

 

Godzinę temu, ignazz napisał:

Chwalisz Roziera a nic o Collins&Cam?

W nocy przecież obaj świetni?

28&11 12/13 z gry & 22/7 8/14 3/8 a trzy 

Cam Reddish za dea lata będzie topowych D młodego pokolenia. Potrzebuje czasu 

Reddish jest jednym z moich ulubionych rookie ;) Będziesz miał Ignaś z niego pożytek - nie oddawaj go tylko w jakimś dealu. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Co się stało z Powellem, że zagrał tylko 2 min?

Norman Powell (left ankle sprain) has been ruled out for the remainder of Monday's game against the Jazz.

Powell suffered the injury early in the first quarter when he collided with OG Anunoby, and was ultimately helped back to the locker room. Patrick McCaw and Terence Davis stand to see an increase in minutes, but neither has been much of a factor in fantasy recently.

Twój OG to zrobił @Eld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ignazz napisał:

Chwalisz Roziera a nic o Collins&Cam?

W nocy przecież obaj świetni?

po co mam to robić jak nikt nie pyta :) 

jedyne za co Collinsa mogę pochwalić to trafienie 2/2 kupony ;) chociaż pozbierać mógł szybciej niż w 2OT 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.