Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

Zobaczymy w realu, czy ta cała spójność składu ma jakiekolwiek znaczenie.

Logika nakazuje myśleć, że tak. Ma znaczenie. Ale oczywiście te playoffs zrewidują wszystko. W zasadzie na ten moment nie jesteśmy wstanie ustalić jednoznacznej odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

No sęk w tym, że Ty też masz taki problem.

Bez Oubre sobie poradzę, bez KATa.. tak jak pisałem powyżej..

Zsumuję te minuty moich graczy za cały sezon i jak będą porównywalne, to moja koncepcja się broni. 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

w takim tempie Alonzo, to daje 3 dni max i zaorasz się sam, więcej Silvy, Pelle, McGrudera i Noela na 30min please

Sprawdź sobie z kim gram w tym trymestrze.. Za jakiś czas opiszę rotację podkoszową moich przeciwników. Poczekam z tym jednak do połowy trymestru, żeby zobaczyć na czym stoję z KATem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

@Eld medialny pokój to najlepszy tekst do memów, bo mniejszy syf niż random shit, więc nie będą usuwane/przenoszone tego typu posty?

Nie, bo mi się za bardzo podobają :).

Komentowanie ich jest i będzie usuwane z Media Room bo widzę, że nadal ciężko nacisnąć plusik przy poście, przejść do Random Shit, nacisnąć cytuj i wtedy skomentować.

Ale luz. Usuwanie jednego posta to trzy kliknięcia myszką. Mało absorbujące zajęcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Logika nakazuje myśleć, że tak. Ma znaczenie. Ale oczywiście te playoffs zrewidują wszystko. W zasadzie na ten moment nie jesteśmy wstanie ustalić jednoznacznej odpowiedzi. 

W realu - Lakers, Clippers, Rockets, Thunder, Jazz, nawet Mavs - wszystkie te ekipy w porównaniu do poprzedniego sezonu grają inną koszykówkę, więc zobaczymy w rzeczywistości czy ta ,,stabilność składu'' to jest taki asset. 

Dla mnie to klisze. Chyba, że ktoś w trakcie sezonu wymienił jakiegoś kluczowego grajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Poczekam z tym jednak do połowy trymestru, żeby zobaczyć na czym stoję z KATem.

jak to poczekasz jak Ty sobie już bilans dałeś 2 dni temu :D

pisałem Ci na przykładzie wtopy Rox - dodawanie sobie pewnych W grając bez dwóch graczy s5 i z banda semi-dleagowców na ławce to po pierwsze absolutny brak szacunku do rywala, a po drugie już dawno przebiłeś głową sufit

ale nadchodzi korekta

módl się o te sławetne 14W lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

W realu - Lakers, Clippers, Rockets, Thunder, Jazz, nawet Mavs - wszystkie te ekipy w porównaniu do poprzedniego sezonu grają inną koszykówkę, więc zobaczymy w rzeczywistości czy ta ,,stabilność składu'' to jest taki asset. 

Dla mnie to klisze. Chyba, że ktoś w trakcie sezonu wymienił jakiegoś kluczowego grajka. 

No i dodać należy, że w tym roku playoffs na Zachodzie będą piekielnie ciekawe. W zeszłym takim papierkiem lakmusowym siły Zachodu było Portland bez Nurkića w WCF...No chyba tylko para Lakers-Memphis będzie meh, ale tu nadal liczę na Pels i wtedy to będzie oglądanie. 

Na ten moment dla mnie zgranie>nowa koszykówka w wykonaniu przytoczonych klubów, ale playoffs pewnie mnie wyleczą z takiego myślenia.

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

módl się o te sławetne 14W lepiej

Czy Ty właśnie napisałeś "Orlando poza playoffs"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Czy Ty właśnie napisałeś "Orlando poza playoffs"? 

to chyba niemożliwe, ale bez szybkiego powrotu KATa i to nie jak ostatnio niczym przy premierze "1-11 zgłoś się" może być bardzo ciężko o utrzymanie HCA, jeśli GMowie postanowili mi urealnić bilans za dwa trymestry podczas bilansów za 2T to co zrobią z Magic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Na ten moment dla mnie zgranie>nowa koszykówka w wykonaniu przytoczonych klubów, ale playoffs pewnie mnie wyleczą z takiego myślenia.

 

Zgranie ma NIEKIEDY znaczenie na regular (w sensie, overall performance), ale nie zawsze, w playoffach po 80-paru meczach to już czwartorzędna rzecz tbh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Eld napisał:

Houston wydaje się naprawdę mocne ale martwi mnie aktywność Regisa w decydujących starciach.

no i liczba urazów lub graczy z problemami różnych masci 

33 minuty temu, Eld napisał:

a w tym Nets mają lepszy bilans z nim ( 8-12, czyli .400 ) niż bez niego ( 18-21, czyli .641 )...

poczatkowo jak pamietam tam były jakies pojebane calendar issues, no i to jak większość poza Prince zaczela sezon to tam był kryminał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Kontuzje jeszcze pewnie wiele zmienią, ale na ten moment moje bold prediction to Magic bez HCA i Spurs po za PO.

Ogólnie tabelka taka jak przy drafcie, bo ta kolejność nie była przypadkowa :)

o dziwo się zgadzamy, ale ja lepiej siedzę cicho, bo mam za dużo możliwych połamańców i za chwile ktos mi numer odjebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak to poczekasz jak Ty sobie już bilans dałeś 2 dni temu :D

pisałem Ci na przykładzie wtopy Rox - dodawanie sobie pewnych W grając bez dwóch graczy s5 i z banda semi-dleagowców na ławce to po pierwsze absolutny brak szacunku do rywala, a po drugie już dawno przebiłeś głową sufit

ale nadchodzi korekta

módl się o te sławetne 14W lepiej

3x Brooklyn, 2x Chicago, Portland, Memphis, do tego u siebie - Atlanta, Detroit, Cleveland, Nowy Orlean, Boston - to już 12 teoretycznie bardzo łatwych meczy. Niech będzie wstępnie 10W i 2L

Dalej - wyjazdy do Detroit, San Antonio, Boston i Atlanty, u siebie - Dallas, Indiana, Sacramento oraz u mnie w b2b grają Charlotte i Toronto + dodatkowy mecz z Charlotte - niech będzie wstępnie 6W i 4L

U siebie Minnesota (bez Lillarda), wyjazdy do Miami, Minnesoty, Houston, Indiana, Philladelphii i Nowego Yorku - niech będzie wstępnie 2W i 5L

18-11 wg looźnego niezobowiązującego wyliczenia. Cały sezon liczę każdy trymestr po 3 razy - za pierwszym totalnie wstępnie, za drugim po ponad połowie (okolice 2/3) i po zakończonym trymestrze. Odchyły mam z reguły do max 2W/L. Oczywiście to jest totalnie szacunkowe wyliczenie i na ostateczny bilans będzie miało wpływ dużo czynników, ale warto tez pamiętać, że u mnie zmienił sie tylko jeden gracz rotacji, który doszedł na poważnych minutach i jest to Noel, który grał w Orlando z Gordonem i Mitchellem jeszcze półtora roku temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Cleveland - to już 12 teoretycznie bardzo łatwych meczy.

Cavs sobie wypraszają, może brak zgrania ale Rozier/Yogi-Hield/Barrett-DDR/Bullock-Rui/Scott-Poeltl/JaMychal nie chcą być traktowani jako bardzo łatwy przeciwnik osłabionych drużyn :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Niech będzie wstępnie 10W i 2L

rozumiem, że to tylko wstępnie bo jak pojutrze będzie ładna pogoda to może być już 12-0?

niesamowite, piszę o braku szacunku do rywali, a Ty dajesz taki post, że można się tylko przyżegnać

7 minut temu, Alonzo napisał:

ale warto tez pamiętać, że u mnie zmienił sie tylko jeden gracz rotacji, który doszedł na poważnych minutach i jest to Noel, który grał w Orlando z Gordonem i Mitchellem jeszcze półtora roku temu. 

czyli wtedy gdy zagrał 30 meczów jak kompletny pet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo Co jak ktoś nie bierze pod uwagę terminarza? :)

Niewiadoma sytuacja z Townsem i wypadnięcie Oubre to bardzo kiepskie prognostyki na ten moment. Ciężko będzie też oczekiwać tak kosmicznego impactu Kyle Lowry. No i oddałeś Cody'ego, a @tangiers Ci wyjaśni jak u mnie się pokutuje za oddanie moich ulubieńców :P

Tu może być koło 14-14, może 15-13, a konkurencja właśnie się wzmocniła. Przy złych wiatrach, nawet Knicks mogą Cię wyprzedzić, chociaż nie wydaje mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Cavs sobie wypraszają, może brak zgrania ale Rozier/Yogi-Hield/Barrett-DDR/Bullock-Rui/Scott-Poeltl/JaMychal nie chcą być traktowani jako bardzo łatwy przeciwnik osłabionych drużyn :P

miałbyś McGrudera to byś miał szansę nie być z blowoutowanym po dwóch kwartach, teraz to rzucaj ręcznik chłopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Cavs sobie wypraszają, może brak zgrania ale Rozier/Yogi-Hield/Barrett-DDR/Bullock-Rui/Scott-Poeltl/JaMychal nie chcą być traktowani jako bardzo łatwy przeciwnik osłabionych drużyn :P

Nie chciałem Ciebie urazić - podobnie jak i innych, ale w 2T grałeś bardzo wąskim składem, a jednak liczne zmiany nie poprawiają zgrania. Do tego mam bardzo dobry obwód i patrzę na przeciwników tez z perspektywy kogo maja pod koszem. :) 

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rozumiem, że to tylko wstępnie bo jak pojutrze będzie ładna pogoda to może być już 12-0?

niesamowite, piszę o braku szacunku do rywali, a Ty dajesz taki post, że można się tylko przyżegnać

czyli wtedy gdy zagrał 30 meczów jak kompletny pet?

Nie :) Zakładamy wtopy ze słabszymi teamami, tak samo jak i zwycięstwa z silniejszymi. 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@Alonzo Co jak ktoś nie bierze pod uwagę terminarza? :)

Niewiadoma sytuacja z Townsem i wypadnięcie Oubre to bardzo kiepskie prognostyki na ten moment. Ciężko będzie też oczekiwać tak kosmicznego impactu Kyle Lowry. No i oddałeś Cody'ego, a @tangiers Ci wyjaśni jak u mnie się pokutuje za oddanie moich ulubieńców :P

Tu może być koło 14-14, może 15-13, a konkurencja właśnie się wzmocniła. Przy złych wiatrach, nawet Knicks mogą Cię wyprzedzić, chociaż nie wydaje mi się.

Wiem, że nie bierzesz pod uwagę terminarza :) Od Ciebie zakładam coś in minus za Codiego i przyjmuje to z pokorą.. Dałeś mi dobry bilans w 2T, zatem nieco słabszy zrozumiem. :) 

Celowo piszę już teraz o grafiku, bo juz kilka dni temu pojawiła się narracja, że jestem kandydatem do 5 seedu. Zatem chcę Wam tylko przybliżyć jak ja to widzę. Jak KAT mi nie wróci, to uchodzi ze mnie połowa motywacji do opisu. Oczywiście będziemy walczyć, jak na drużynę z charakterem przystało, ale wyjdzie co wyjdzie.. :)  

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

miałbyś McGrudera to byś miał szansę nie być z blowoutowanym po dwóch kwartach, teraz to rzucaj ręcznik chłopie

Cóż.. mogę tylko napisać - szkoda, że McGruder nie miał nigdy chociaż  epizodu w rl Nuggets, wtedy wg Ciebie mógłbym spokojnie nim bronic te wszystkie Lillardy i Hardeny tej ligi.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie chciałem Ciebie urazić - podobnie jak i innych, ale w 2T grałeś bardzo wąskim składem, a jednak liczne zmiany nie poprawiają zgrania. Do tego mam bardzo dobry obwód i patrzę na przeciwników tez z perspektywy kogo maja pod koszem

Nie tak łatwo mnie urazić :) Oczywiście o zgranie moich nie będę się wykłócał, ale po pierwsze nie ściągałem juniorów a doświadczonych graczy więc łatwiej będzie im się dopasować do nowych ustawień a po drugie, jak coś to u Ciebie chłopaki też będą nagle w kompletnie nowych minutach/rotacjach bez 3 ważnych graczy z poprzedniego trymestru :)

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.