Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

Jakies miłe słowa o Olynyku?

Od czasu kontuzji Leonarda jak dostaje większe minuty jest fantastyczny ;) 

Dzis piękna trójka ze step backiem i oklaski z ławki rezerwowych Heat :) 

Odszukaj sobie - warto ;) 

I to na tych Wielkich Antkach z Milwaukee :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Od czasu kontuzji Leonarda jak dostaje większe minuty jest fantastyczny ;) 

Dzis piękna trójka ze step backiem i oklaski z ławki rezerwowych Heat :) 

Odszukaj sobie - warto ;) 

I to na tych Wielkich Antkach z Milwaukee :P 

Widziałem :D nawet wrzuciłem :D jakbyś miał wybierać Leonard czy Olynyk, to kto ma większy impact na grę Heat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lucas napisał:

Nie wiem co to za kontuzja, ale tu powinna wystarczyc historia graczy z dokladnie tym urazem i ile mniej wiecej czasu wracali. Jesli RL Suns nie beda grac w Playoffs to wiadomo, ze to inaczej wyglada, ale nie mozna za to karać Alonzo. 

bzdura, Holidaya mi usadzili na podstawie 1 tweeta, a nie żadnych tego typu kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Widziałem :D nawet wrzuciłem :D jakbyś miał wybierać Leonard czy Olynyk, to kto ma większy impact na grę Heat? 

Dla mnie Olynyk, bo gra dłużej w Heat i wiem ogólnie czego się po nim spodziewać, ale Meyers Leonard ma naprawdę fantastyczny sezon, choć nie potrafię powiedzieć ile w tym magii CY, a ile odnalezienia się w Heat.. Ogólnie Jasiek ma pecha, że Kelly zaczał grac dobrze, jak Lakers go sprzedali i .. trafił do naszej Soty ;) Dla mnie za Olynyja Wolves maja w ewentualnej serii z Lakers dodatkowe punkty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Dla mnie Olynyk, bo gra dłużej w Heat i wiem ogólnie czego się po nim spodziewać, ale Meyers Leonard ma naprawdę fantastyczny sezon, choć nie potrafię powiedzieć ile w tym magii CY, a ile odnalezienia się w Heat.. Ogólnie Jasiek ma pecha, że Kelly zaczał grac dobrze, jak Lakers go sprzedali i .. trafił do naszej Soty ;) Dla mnie za Olynyja Wolves maja w ewentualnej serii z Lakers dodatkowe punkty. 

Kelly już coś tam napomknął mi w czasie pierwszego spotkania, ze Lakers mieli konkretny plan na ewentualna serie z Minnesota i nie wykazał się lojalnością wobec byłego zespołu, sporo ciekawostek sprzedał zarówno na temat szatni i niesnasek tam panujących jak i zdradził zagrywki pod Tatuma i Lillarda które opracowane były w L.A.

Dziekuje January

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne te topowe ekipy na zachodzie. Wschód jest mocny i równy ale top topów jest chyba jednak u nas.  Denver jest od genialnej formy Jrue od zrobienia niespodzianki ale do tego potrzeba zdrowia formy i HCA. Sztuczka Minny ciekawa z Olejnikiem ;) konfiguracja RS będzie mega ważna bo to nie tylko dla seed#1 HCA ale i uniknięcie bardzo wyniszczającej serii w półfinałach mimo szacunku dla naszych #4/5. Niedostępność wielu GM na koniec okienka zostawiła niedosyt ale serie PO zapowiadają się równie smacznie jak sama walka o PO. Oby Brogdon szarpnął wynik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zespół jak mu się przyjrzeć jest dobrze zbudowany a nie było tez nerwowości. Oczywiście realna gra Joka Harrisa oraz Jrue i Inglesa musi zatrybic  równocześnie. Ciężko będzie ale ... tu seed #1 pomaga konus bardxo. 

I nie dziwi mnie zdziwienie pewnego GM pod wpisem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś nie napisze się o Knicks to wyraźnie mniej to się podoba w pewnym coraz węższym kręgu ;) 

Teraz, fluber napisał:

Sabonis od miesiaca gra jak jokic:)

A Jokic od miesiaca gra jak jokic 2.0:)

Sabonis gra świetnie choć ten mecz ze spurs taki sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Nie, po prostu słowo tytuł przy Denver budzi konsternację.

 

Daleka droga do tego. Ale nie widzę tu nic o czym piszesz. Przestań z Wujkiem rozmawiać bo odjeżdżasz. Tym bardziej ze dodałem słowo: niespodzianka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Daleka droga do tego. Ale nie widzę tu nic o czym piszesz. Przestań z Wujkiem rozmawiać bo odjeżdżasz. Tym bardziej ze dodałem słowo: niespodzianka. 

znajdz mi poza Tobą i Lucasem kogoś, kto uważa, że Denver realnie stać na niespodziankę i wtedy napisz, że odjeżdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.