Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

W obu przypadkach drużyny były lepsze, gdy Irving był na parkiecie, więc nie wiem czemu miałyby się nie zgodzić.

Naprawdę uważasz, że zeszłoroczni Celtics byli lepsi od tegorocznych? Kim był Tatum w tamtym roku, a  kim jest w tym? 

Ile było nabijania się z bilansu Nets z Irvingiem? 

Sorrki, ale dla mnie tu nie bardzo jest pole do dyskusji.. :) A wyciąganie tu jakichkolwiek stats by pozywałoby tylko, że statsami wszystko można zakłamać. 

Kyrie nie będzie grał jako trzecia opcja. Kropka. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

Kevin Love to tylko trójki

88197031_1123531747993994_3841349329985994752_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=6VlVBtLCEw8AX-9_i0g&_nc_ht=scontent-amt2-1.xx&oh=aa224a9817d75b7116038a1032e40116&oe=5E923206

Masz go w trzecim trymestrze. 
1, 2,0,4,5,1,4=17 trafionych dwójek / ciut ponad dwa takie rzuty na mecz wychodzą. 
dwa ostatnie mecze mi się akurat podobały ale grafika procentów skuteczności gdy chodzi zapewne o jedna akcje na mecz to wątpliwa sprawa. 
gdybym tak zrobił z Wigginsem byłoby punktowanie i krzyk ze będzie minus jeden lub dwa za manipulacje. 
 

i jestem nadal daleki od nazwania twojego gracza brzydkim słowem. Bardzo medialne nazwisko.  
 

https://stats.nba.com/players/shooting/?Season=2019-20&SeasonType=Regular Season&DistanceRange=8ft Range&sort=Less Than 8 ft. FGM&dir=1

To miałem na myśli czyli gra blisko kosza gdzie skuteczności są rekordowe  a wystarczy włączyć made do 8 feet

Zion król.
Ayton dobry choc zobacz ze Collins lepszy )

wiggins szokująco wysoko 

la Marcus tez wysoko. 
love poziom Pargo lub Zizica

 

zostawmy Love już teraz. 
 

gm proszę o przyjrzenie się jakie postępy rzutowe mimo kontuzji zanotował w dwa lata Dejounte Murray bo o tym się nie wspomina 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Naprawdę uważasz, że zeszłoroczni Celtics byli lepsi od tegorocznych? Kim był Tatum w tamtym roku, a  kim jest w tym? 

Nie, uwazam ze zeszloroczni celtics z irvingiem byli lepsi niz bez niego. 

A tatum jest mlodym graczem robiacym postepy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie, uwazam ze zeszloroczni celtics z irvingiem byli lepsi niz bez niego. 

A tatum jest mlodym graczem robiacym postepy:)

Pozwolę sobie być innego zdania :) 

Irving był tam cancerem, rozwalał drużynę od środka. Posiadanie talentu, to jeszcze nie gwarancja sukcesu. Celtics bez porównania lepiej wyszli na jego odejściu. Obaczymy, co pokaże w Nets w przyszłym sezonie. ;) Osobiście kompletnie w niego nie wierzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ignazz napisał:

Zion król.
Ayton dobry choc zobacz ze Collins lepszy )

Ayton jest dojebany jeśli chodzi o paint touches, gość ma gigantyczne gravity a do tego bardzo dobrze czuje podwojenia tylko potrzeba po prawej stronie boiska ogarniętego C&S strzelca żeby to lepiej wykorzystywać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

ogolnie co do zasady po ASG broni najlepszych graczy rywali.

Powiem Ci ze po kontuzji irvinga po cichu liczylem ze w potencjalnej serii bede mial jakies szanse ale na ten moment dostalbym poteznego dzwona przy tak broniacych leonardzie i davisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Powiem Ci ze po kontuzji irvinga po cichu liczylem ze w potencjalnej serii bede mial jakies szanse ale na ten moment dostalbym poteznego dzwona przy tak broniacych leonardzie i davisie

aktualnie to u mnie wszyscy są w takiej formie, że ja robie serię W Rockets z 07/08 i wbijam na 2 miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard gra bardzo dobry basket a przerażajace jest to ze ma jeszcze zapas. Może nie tak duży jak Zubac ale spory ;) 

Seth tez trafiony pięknie. 

Od tej serii o której piszesz jesteś tyle ile Bogdan od powrotu do początków formy. 

40% z gry to jedyny problem na dziś. 

I straty bo za T3 ma ich 2,5

Co w ułożonych Jazz nie powinno się zdarzać graczom z jego rola na parkiecie. 

On wogole rozkojarzony. Miał 2x6 strat w sezonie i 3x5. Ktoś mi to wytłumaczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.