Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Są takie piękne chwile w sporcie gdy Andrew Wiggins mówi do swoich kolegów: hey Juan Toscano & Mychal & Damion & Marq  Chriss zagrajmy po lekcjach w kosza. Po czym rzucają tornistry jadą mile w górę kolejka górska i wygrywają z Denver Nuggets. Wtf?

A Bertans bawi się świetnie 18/7 6/12 za trzy. 

Spurs jeszcze raz szarpnęli wygrana gdzie Dejounte był najlepszym graczem spotkania : 21/5/6/2 9/15 3/5 za trzy. Na ławce korzystałem z Duncana ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BMF napisał:
 

Zgranie ma NIEKIEDY znaczenie na regular (w sensie, overall performance), ale nie zawsze, w playoffach po 80-paru meczach to już czwartorzędna rzecz tbh.

Czy ja wiem. Dallas Mavericks 2011 mogli by mieć zgoła odmienne zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Brawo. Chyba tylko w Orlando i w Nowym Orleanie są tak dwie tak dumne organizacje mające zawsze jeden cel.

ej ej Jazz zawsze walczą a mieli okazje na reset po T1...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BMF napisał:

Dla mnie to klisze. Chyba, że ktoś w trakcie sezonu wymienił jakiegoś kluczowego grajka. 

Myślę, że mocnym kandydatem do stracenia w tym kontekście są Jazz. Sportowo wydaje się, że nie zyskali, a poza tym zamiana Hilla z Lovem  powinna relatywnie mocno odbić się na stylu gry (w dalszej kolejności wprowadzenie do rotacji morrisa i andersona).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, polishllama69 napisał:

O koncepcie się wypowiem jak będę miał chwilę przed komputerkiem

 

Nie ma pośpiechu. Love się nigdzie nie spieszy jak biegnie wiec nie mam takich wymagań co do jego mocodawcy. Jak dramatycznie wyglada obrona spurs pod koszem niech świadczy obecny stan rzeczy gdy mecze opuścił LMA. W ustawieniach startowych nie można skorzystać tez z zastępstwa Poeltla co jeszcze bardziej rozwala interior. Na zasadzie porównawczej widać jednak to co dawał LMA. Brakuje go bardzo mimo ze statystyki nie lubią go zbytnio. Wystarczy czasem mecz obejrzeć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

Jak dramatycznie wyglada obrona spurs pod koszem niech świadczy obecny stan rzeczy gdy mecze opuścił LMA. W ustawieniach startowych nie można skorzystać tez z zastępstwa Poeltla co jeszcze bardziej rozwala interior. Na zasadzie porównawczej widać jednak to co dawał LMA. Brakuje go bardzo mimo ze statystyki nie lubią go zbytnio. Wystarczy czasem mecz obejrzeć.  

raczej efekt domina, ale widzę, że w tej pierdolonej grze prościej jest nazbierać lubiane nazwiska mieć własny koncept na budowę zespołu. LMA zaliczył gigantyczny zjazd w tym sezonie, zwłaszcza po bronionej stronie parkietu i gdyby nie to, że masz go w beclown jechałbyś z nim jak ze szmatą, tak samo jakoś dziwnie przymykasz oko na grającego fatalnie Dejounte a kiedy zagra dobry mecz to pierwszy do chwalenia, mimo że ledwo opierdolili kartfoli z Karoliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, polishllama69 napisał:

no i liczba urazów lub graczy z problemami różnych masci 

W 3. trymestr Rockets weszli zdrowi i w rewelacyjnej formie, więc nie wiem o jakich urazach mowa. Beal i Porzingis są w T3 znakomici przecież, zgodnie ze starą zasadą prawdziwych mężczyzn, których poznaje się po tym jak kończą a nie jak zaczynają. A szczy formy ma przyjść na playoffs przecież.

Adebayo jest rewelacyjny cały sezon, obniżki się nie spodziewam. Dragic gra równy, dobry sezon, Brown może trochę zjechał z formą w porównaniu do początku ale to nadal bardzo wysoki poziom. 

Ławka: Gordon standardowo powinien być lepszy w PO niż RS,Hart i Baynes też raczej pewne opcje na playoffs. Plus solidne uzupełnienia typu Payton, McLemore, Marvin czy Jeff Green

Kontuzje mogą dopaść każdego, wiadomo, ale póki co u mnie jest zdrowo. Innych problemów nie dostrzegam, a z tak grającymi jak w T3 Bealem i Porzingisem prognozuję mocny bilans w T3 i nie uważam tak jak Elf, żeby LAL mieli mieć spacerek w WCSF. 

 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Regis napisał:

i nie uważam tak jak Elf, żeby LAL mieli mieć spacerek w WCSF. 

 

Mam nadzieję Rebusie, że tak będzie. 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Już nie musisz mu wchodzić w dupę za zrobienie Cię modem, którego obiecałeś mi.

Oho.

Znów się zaczyna.

Na razie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Baynes spadł w rotacji za Saricia, co jest grubym bekiem (ogólnie ta kontuzja biodra go wykończyła), jak powiedziałem już prędzej brzydzę się rl Rockets, więc nie ogladam kopania poniżej poziomu morza a na Gordona sporo narzekań było a za Beala i Połamańca zŁotwy póki co duze propsy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, polishllama69 napisał:

raczej efekt domina, ale widzę, że w tej pierdolonej grze prościej jest nazbierać lubiane nazwiska mieć własny koncept na budowę zespołu. LMA zaliczył gigantyczny zjazd w tym sezonie, zwłaszcza po bronionej stronie parkietu i gdyby nie to, że masz go w beclown jechałbyś z nim jak ze szmatą, tak samo jakoś dziwnie przymykasz oko na grającego fatalnie Dejounte a kiedy zagra dobry mecz to pierwszy do chwalenia, mimo że ledwo opierdolili kartfoli z Karoliny

Przecież dlatego bierzesz Love kosztem Hilla co moim zdaniem jest fatalne. Poszedłeś w nazwisko i tyle wiec nie wiem jak ma to się obrócić przeciwko mnie akurat. Dodatkowo atakując defensywę LMA sprowadziles dużo gorszego gracza w tym aspekcie. Murray od zdjęcia restrykcji minut ma 10-12 najlepszych gier kariery i mimo ze są to kartofle z Karoliny to biorę wygrana wyjazdowa. Posiadanie LMA nijak się ma do krytyki spurs w realu bo dalej uważam inne czynniki niż obrona pomalowanego za kłopot zespołu. Śmiertelnie poważnie pisze ze to nie obrona LMA jest problemem tego zespołu. 
wiadomo ze ciężko mi będzie w beGM bez formy Brogdona i zdrowia LMA ale jak czytam ze spurs już odpadli z PO to się zastanawiam o co chodzi. 
zrobiłeś bardzo dziwny ruch z Love gdzie znam twoje antypatie do graczy nawet nie próbujący bronic - a oddales gracza dobrego w tym aspekcie.

jezeli ktoś tu coś zrobił pod publiczkę to nie są to moje wpisy w temacie spurs gdzie pisze jak jest a twój transfer nazwiska które nijak pasuje do twoich całorocznych wpisów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Przecież dlatego bierzesz Love kosztem Hilla co moim zdaniem jest fatalne. Poszedłeś w nazwisko i tyle wiec nie wiem jak ma to się obrócić przeciwko mnie akurat. Dodatkowo atakując defensywę LMA sprowadziles dużo gorszego gracza w tym aspekcie. Murray od zdjęcia restrykcji minut ma 10-12 najlepszych gier kariery i mimo ze są to kartofle z Karoliny to biorę wygrana wyjazdowa. Posiadanie LMA nijak się ma do krytyki spurs w realu bo dalej uważam inne czynniki niż obrona pomalowanego za kłopot zespołu. Śmiertelnie poważnie pisze ze to nie obrona LMA jest problemem tego zespołu. 
wiadomo ze ciężko mi będzie w beGM bez formy Brogdona i zdrowia LMA ale jak czytam ze spurs już odpadli z PO to się zastanawiam o co chodzi. 
zrobiłeś bardzo dziwny ruch z Love gdzie znam twoje antypatie do graczy nawet nie próbujący bronic - a oddales gracza dobrego w tym aspekcie.

jezeli ktoś tu coś zrobił pod publiczkę to nie są to moje wpisy w temacie spurs gdzie pisze jak jest a twój transfer nazwiska które nijak pasuje do twoich całorocznych wpisów.  

Tylko tutaj nie uwzględniasz kontekstu. Love w naszych Jazz broniłby dużo lepiej. W Cavs ma po prostu wyjebane, Love teraz nie gra o nic, to po co ma się starać w defensywie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

wiadomo ze ciężko mi będzie w beGM bez formy Brogdona i zdrowia LMA ale jak czytam ze spurs już odpadli z PO to się zastanawiam o co chodzi. 

nie są to moje słowa, więc adresuj je to autorów a nie do mnie 

5 minut temu, ignazz napisał:

Przecież dlatego bierzesz Love kosztem Hilla co moim zdaniem jest fatalne. Poszedłeś w nazwisko i tyle wiec nie wiem jak ma to się obrócić przeciwko mnie akurat.

przecież to gruby lol, akurat Love jest tutaj mocno jebany przez większość

6 minut temu, ignazz napisał:

Dodatkowo atakując defensywę LMA sprowadziles dużo gorszego gracza w tym aspekcie.

czym innym jest opieranie defensywy na LMA a czym innym jest wrzucenie klocka do ławki, który ma być częścią maszyny (a jak mu się nie podoba to niech składa TR)

 

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Tylko tutaj nie uwzględniasz kontekstu. Love w naszych Jazz broniłby dużo lepiej. W Cavs ma po prostu wyjebane, Love teraz nie gra o nic, to po co ma się starać w defensywie? 

tak 0-1 też nie można tego odbierać, ale wieczorem się do tego odniosę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

Tylko tutaj nie uwzględniasz kontekstu. Love w naszych Jazz broniłby dużo lepiej. W Cavs ma po prostu wyjebane, Love teraz nie gra o nic, to po co ma się starać w defensywie? 

Musze wyciagnac pare opinii z playoffs gdzie zrobilem z cavs finaly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.